Forside > Turneringer og resultater > Pulje > Komplet kampprogram

SM DU17, Øst

Komplet kampprogram

Kampnr. Dato Hjemmehold Udehold Spillested / bane Resultat
140414 04-11-23
kl. 09:30
Lynge Uggeløse Frederiksberg-Brøndby Tjørnehøjhallen
1
0 - 2
140416 04-11-23
kl. 10:45
Frederiksberg-Brøndby Glumsø Volley Tjørnehøjhallen
1
2 - 0
140413 04-11-23
kl. 12:00
Himmelev VK Lynge Uggeløse Tjørnehøjhallen
1
2 - 0
140419 04-11-23
kl. 13:00
VK Vestsjælland Rosenlund Volley Ny Rosenlundhallen
1
2 - 0
140415 04-11-23
kl. 13:15
Glumsø Volley Himmelev VK Tjørnehøjhallen
1
0 - 2
140418 04-11-23
kl. 14:15
Gentofte Volley VK Vestsjælland Ny Rosenlundhallen
1
1 - 2
140417 04-11-23
kl. 15:30
Rosenlund Volley Gentofte Volley Ny Rosenlundhallen
1
0 - 2
140420 05-11-23
kl. 11:00
Farum-Holte Lyngby-Gladsaxe Gl. Holtehal
1
2 - 0
140421 05-11-23
kl. 12:15
Lyngby-Gladsaxe Amager VK Gl. Holtehal
1
2 - 0
140422 05-11-23
kl. 13:30
Amager VK Farum-Holte Gl. Holtehal
1
1 - 2
140430 26-11-23
kl. 11:00
Glumsø Volley Amager VK Himmelev Gym.
2
0 - 2
140427 26-11-23
kl. 11:00
Rosenlund Volley Frederiksberg-Brøndby Himmelev Gym.
1
0 - 2
140428 26-11-23
kl. 12:15
Frederiksberg-Brøndby Lyngby-Gladsaxe Himmelev Gym.
1
2 - 0
140431 26-11-23
kl. 12:15
VK Vestsjælland Glumsø Volley Himmelev Gym.
2
2 - 0
140432 26-11-23
kl. 13:30
Amager VK VK Vestsjælland Himmelev Gym.
2
0 - 2
140426 26-11-23
kl. 13:30
Himmelev VK Rosenlund Volley Himmelev Gym.
1
1 - 2
140429 26-11-23
kl. 14:45
Lyngby-Gladsaxe Himmelev VK Himmelev Gym.
1
0 - 2
140452 26-11-23
kl. 14:45
VK Vestsjælland Frederiksberg-Brøndby Himmelev Gym.
2
0 - 2
140437 09-12-23
kl. 10:00
VK Vestsjælland Himmelev VK Søndermarkshallen (Slagelse)
1
2 - 0
140436 09-12-23
kl. 11:15
Himmelev VK Farum-Holte Søndermarkshallen (Slagelse)
1
2 - 1
140438 09-12-23
kl. 12:30
Farum-Holte VK Vestsjælland Søndermarkshallen (Slagelse)
1
0 - 2
140434 10-12-23
kl. 10:00
Rosenlund Volley Lynge Uggeløse Lyngehallen
1
1 - 2
140441 10-12-23
kl. 10:00
Lyngby-Gladsaxe Gentofte Volley Gladsaxe Idrætshal 2
1
0 - 2
140435 10-12-23
kl. 11:15
Amager VK Rosenlund Volley Lyngehallen
1
2 - 0
140440 10-12-23
kl. 11:15
Gentofte Volley Glumsø Volley Gladsaxe Idrætshal 2
1
2 - 0
140439 10-12-23
kl. 12:30
Glumsø Volley Lyngby-Gladsaxe Gladsaxe Idrætshal 2
1
0 - 2
140433 10-12-23
kl. 12:30
Lynge Uggeløse Amager VK Lyngehallen
1
1 - 2
140465 06-01-24
kl. 13:00
Himmelev VK Rosenlund Volley Ny Rosenlundhallen
1
2 - 0
140463 06-01-24
kl. 14:15
Himmelev VK Lynge Uggeløse Ny Rosenlundhallen
1
2 - 1
140466 06-01-24
kl. 15:30
Rosenlund Volley Gentofte Volley Ny Rosenlundhallen
1
0 - 2
140464 06-01-24
kl. 16:45
Lynge Uggeløse Gentofte Volley Ny Rosenlundhallen
1
0 - 2
140424 13-01-24
kl. 14:00
Gentofte Volley Lynge Uggeløse Lyngehallen
1
2 - 0
140423 13-01-24
kl. 15:15
Lynge Uggeløse Farum-Holte Lyngehallen
1
0 - 2
140425 13-01-24
kl. 16:30
Farum-Holte Gentofte Volley Lyngehallen
1
0 - 2
140442 21-01-24
kl. 10:00
Himmelev VK Amager VK Himmelev Gym.
1
2 - 0
140445 21-01-24
kl. 11:10
Amager VK Frederiksberg-Brøndby Himmelev Gym.
1
0 - 2
140447 21-01-24
kl. 12:00
Rosenlund Volley Glumsø Volley Glumsø Hallen
1
2 - 0
140449 21-01-24
kl. 12:00
Lynge Uggeløse Lyngby-Gladsaxe Glumsø Hallen
2
1 - 2
140443 21-01-24
kl. 12:20
Gentofte Volley Himmelev VK Himmelev Gym.
1
1 - 2
140446 21-01-24
kl. 13:15
Glumsø Volley Farum-Holte Glumsø Hallen
1
0 - 2
140451 21-01-24
kl. 13:15
Lyngby-Gladsaxe VK Vestsjælland Glumsø Hallen
2
1 - 2
140444 21-01-24
kl. 13:30
Frederiksberg-Brøndby Gentofte Volley Himmelev Gym.
1
1 - 2
140448 21-01-24
kl. 14:30
Farum-Holte Rosenlund Volley Glumsø Hallen
1
2 - 0
140450 21-01-24
kl. 14:30
VK Vestsjælland Lynge Uggeløse Glumsø Hallen
2
2 - 0
140453 21-01-24
kl. 14:40
Amager VK Gentofte Volley Himmelev Gym.
1
0 - 2
140454 21-01-24
kl. 14:40
Himmelev VK Frederiksberg-Brøndby Himmelev Gym.
2
0 - 2
140455 21-01-24
kl. 15:45
Rosenlund Volley Lyngby-Gladsaxe Glumsø Hallen
1
0 - 2 HHT
140456 21-01-24
kl. 15:45
Glumsø Volley Lynge Uggeløse Glumsø Hallen
2
0 - 2
140492 08-02-24
kl. 18:00
Farum-Holte Frederiksberg-Brøndby Tjørnehøjhallen
1
0 - 2
140490 08-02-24
kl. 19:15
Gentofte Volley Farum-Holte Tjørnehøjhallen
1
2 - 0
140491 08-02-24
kl. 20:30
Frederiksberg-Brøndby Gentofte Volley Tjørnehøjhallen
1
2 - 0
140470 25-02-24
kl. 12:00
Lyngby-Gladsaxe Farum-Holte Sundbyhal 1
1
0 - 2
140467 25-02-24
kl. 13:00
VK Vestsjælland Frederiksberg-Brøndby Tjørnehøjhallen
1
KU
140472 25-02-24
kl. 13:15
Farum-Holte Amager VK Sundbyhal 1
1
2 - 1
140471 25-02-24
kl. 14:30
Amager VK Lyngby-Gladsaxe Sundbyhal 1
1
1 - 2
140457 14-03-24
kl. 18:00
Farum-Holte Frederiksberg-Brøndby Tjørnehøjhallen
1
0 - 2
140475 16-03-24
kl. 10:00
Lyngby-Gladsaxe Frederiksberg-Brøndby Tjørnehøjhallen
1
0 - 2
140474 16-03-24
kl. 11:15
Frederiksberg-Brøndby Lynge Uggeløse Tjørnehøjhallen
1
2 - 0
140473 16-03-24
kl. 12:30
Lynge Uggeløse Lyngby-Gladsaxe Tjørnehøjhallen
1
0 - 2
140477 16-03-24
kl. 13:00
VK Vestsjælland Rosenlund Volley Ny Rosenlundhallen
1
2 - 0
140482 16-03-24
kl. 14:00
Amager VK Glumsø Volley Sundbyhal 3
2
2 - 0 UHT
140476 16-03-24
kl. 14:15
Himmelev VK VK Vestsjælland Ny Rosenlundhallen
1
1 - 2
140481 16-03-24
kl. 15:15
Glumsø Volley Gentofte Volley Sundbyhal 3
2
0 - 2 HHT
140478 16-03-24
kl. 15:30
Farum-Holte Rosenlund Volley Ny Rosenlundhallen
1
2 - 0
140480 16-03-24
kl. 16:30
Gentofte Volley Amager VK Sundbyhal 3
2
2 - 0
140479 16-03-24
kl. 16:45
Farum-Holte Himmelev VK Ny Rosenlundhallen
1
0 - 2
140486 06-04-24
kl. 10:00
Lyngby-Gladsaxe Rosenlund Volley Lyngehallen
2
2 - 0
140468 06-04-24
kl. 10:00
Glumsø Volley VK Vestsjælland Lyngehallen
1
0 - 2
140483 06-04-24
kl. 11:15
Lynge Uggeløse Amager VK Lyngehallen
1
1 - 2
140489 06-04-24
kl. 11:15
Lyngby-Gladsaxe Himmelev VK Lyngehallen
2
0 - 2
140485 06-04-24
kl. 12:30
Amager VK VK Vestsjælland Lyngehallen
1
1 - 2
140487 06-04-24
kl. 12:30
Glumsø Volley Rosenlund Volley Lyngehallen
2
0 - 2
140488 06-04-24
kl. 13:45
Glumsø Volley Himmelev VK Lyngehallen
2
0 - 2
140484 06-04-24
kl. 13:45
VK Vestsjælland Lynge Uggeløse Lyngehallen
1
2 - 0
140494 04-05-24
kl. 10:00
Glumsø Volley Lynge Uggeløse Gentoftehallen
3 - Hal B
140496 04-05-24
kl. 10:00
Himmelev VK Amager VK Gentoftehallen
1 - Hal A
140498 04-05-24
kl. 10:00
Frederiksberg-Brøndby Rosenlund Volley Gentoftehallen
2 - Hal B
140500 04-05-24
kl. 10:00
Gentofte Volley Lyngby-Gladsaxe Gentoftehallen
1 - Hal B
140501 04-05-24
kl. 11:15
VK Vestsjælland Gentofte Volley Gentoftehallen
1 - Hal B
140497 04-05-24
kl. 11:15
Frederiksberg-Brøndby Himmelev VK Gentoftehallen
2 - Hal B
140495 04-05-24
kl. 11:15
Farum-Holte Glumsø Volley Gentoftehallen
3 - Hal B
140493 04-05-24
kl. 12:30
Lynge Uggeløse Farum-Holte Gentoftehallen
3 - Hal B
140499 04-05-24
kl. 12:30
Amager VK Rosenlund Volley Gentoftehallen
2 - Hal B
140502 04-05-24
kl. 12:30
Lyngby-Gladsaxe VK Vestsjælland Gentoftehallen
1 - Hal B
140462 04-05-24
kl. 13:45
Lyngby-Gladsaxe Glumsø Volley Gentoftehallen
1 - Hal B
140459 04-05-24
kl. 13:45
Amager VK Frederiksberg-Brøndby Gentoftehallen
2 - Hal B
140460 04-05-24
kl. 13:45
Himmelev VK Gentofte Volley Gentoftehallen
3 - Hal B
140461 04-05-24
kl. 15:00
VK Vestsjælland Farum-Holte Gentoftehallen
3 - Hal B
140469 04-05-24
kl. 15:00
Frederiksberg-Brøndby Glumsø Volley Gentoftehallen
1 - Hal B
140458 04-05-24
kl. 15:00
Lynge Uggeløse Rosenlund Volley Gentoftehallen
2 - Hal B