Forside > Turneringer og resultater > Pulje > Komplet kampprogram

Mix 2, Sjælland

Komplet kampprogram

Kampnr. Dato Hjemmehold Udehold Spillested / bane Resultat
139662 17-09-23
kl. 10:00
Enghave VK Amager VK.2 Sundbyhal 2
1
1 - 2
139661 17-09-23
kl. 11:15
Enghave VK Frederiksberg Volley Sundbyhal 2
1
0 - 2
139660 17-09-23
kl. 12:30
Amager VK Amager VK.2 Sundbyhal 2
1
2 - 1
139659 17-09-23
kl. 13:45
Amager VK Frederiksberg Volley Sundbyhal 2
1
0 - 2
139670 24-09-23
kl. 10:00
KSV.2 Gentofte Volley Nordregårdskolen
1
2 - 1
139667 24-09-23
kl. 11:15
Tårnfalkene.2 Gentofte Volley Nordregårdskolen
1
2 - 0
139669 24-09-23
kl. 12:30
KSV.2 Aarby GIF Volley Nordregårdskolen
1
1 - 2
139668 24-09-23
kl. 13:45
Tårnfalkene.2 Aarby GIF Volley Nordregårdskolen
1
2 - 0
139678 01-10-23
kl. 10:00
Aarby GIF Volley Enghave VK Årby Fritidscenter
1
2 - 1
139677 01-10-23
kl. 11:15
Enghave VK Amager VK Årby Fritidscenter
1
0 - 2
139682 01-10-23
kl. 12:00
Frederiksberg Volley Frederikssund VK Ådalens Skole
Hal 2 - 1
2 - 0
139679 01-10-23
kl. 12:30
Aarby GIF Volley Amager VK Årby Fritidscenter
1
2 - 0
139681 01-10-23
kl. 13:15
Frederiksberg Volley Grøndal EV.4 Ådalens Skole
Hal 2 - 1
2 - 0
139680 01-10-23
kl. 14:30
Frederikssund VK Grøndal EV.4 Ådalens Skole
Hal 2 - 1
2 - 1
139673 07-10-23
kl. 14:00
Amager VK.2 Gentofte Volley.2 Kildeskovshal 1
1
0 - 2
139674 07-10-23
kl. 14:00
KSV.2 Tårnfalkene.2 Idrætshuset
1
0 - 2
139672 07-10-23
kl. 15:15
Gentofte Volley Amager VK.2 Kildeskovshal 1
1
0 - 2
139676 07-10-23
kl. 15:15
Pan Volley Tårnfalkene.2 Idrætshuset
1
0 - 2
139675 07-10-23
kl. 16:30
Pan Volley KSV.2 Idrætshuset
1
0 - 2
139671 07-10-23
kl. 16:30
Gentofte Volley Gentofte Volley.2 Kildeskovshal 1
1
1 - 2
139690 29-10-23
kl. 10:00
Frederiksberg Volley Pan Volley Valbyhal 3
1
2 - 0
139691 29-10-23
kl. 11:15
Aarby GIF Volley Frederiksberg Volley Valbyhal 3
1
1 - 2
139689 29-10-23
kl. 12:30
Pan Volley Aarby GIF Volley Valbyhal 3
1
0 - 2
139684 29-10-23
kl. 14:00
Gentofte Volley.2 Tårnfalkene.2 Nordregårdskolen
1
0 - 2
139694 29-10-23
kl. 14:30
Grøndal EV.4 Gentofte Volley Hillerødgades Sportssal
1
0 - 2
139683 29-10-23
kl. 15:15
Enghave VK Gentofte Volley.2 Nordregårdskolen
1
0 - 2
139692 29-10-23
kl. 15:45
Gentofte Volley Amager VK Hillerødgades Sportssal
1
0 - 2
139685 29-10-23
kl. 16:30
Tårnfalkene.2 Enghave VK Nordregårdskolen
1
2 - 0
139693 29-10-23
kl. 17:00
Amager VK Grøndal EV.4 Hillerødgades Sportssal
1
2 - 0
139688 05-11-23
kl. 10:00
KSV.2 Amager VK.2 Sundbyhal 1
1
2 - 1
139687 05-11-23
kl. 11:15
Frederikssund VK KSV.2 Sundbyhal 1
1
1 - 2
139686 05-11-23
kl. 12:30
Amager VK.2 Frederikssund VK Sundbyhal 1
1
1 - 2
139699 11-11-23
kl. 14:00
Amager VK Frederikssund VK Sundbyhal 2
1
2 - 1
139698 11-11-23
kl. 15:15
Tårnfalkene.2 Frederikssund VK Sundbyhal 2
1
2 - 0
139700 11-11-23
kl. 16:30
Tårnfalkene.2 Amager VK Sundbyhal 2
1
2 - 0
139702 12-11-23
kl. 10:00
KSV.2 Frederiksberg Volley Kedelhallen
1
1 - 2
139696 12-11-23
kl. 10:00
Pan Volley Enghave VK Bavnehøjhallen
1
2 - 1
139705 12-11-23
kl. 10:00
Amager VK.2 Grøndal EV.4 Hillerødgades Sportssal
1
2 - 0
139704 12-11-23
kl. 11:15
Amager VK.2 Aarby GIF Volley Hillerødgades Sportssal
1
0 - 2
139695 12-11-23
kl. 11:15
Gentofte Volley Enghave VK Bavnehøjhallen
1
2 - 0
139701 12-11-23
kl. 11:15
Gentofte Volley.2 KSV.2 Kedelhallen
1
2 - 1
139703 12-11-23
kl. 12:30
Frederiksberg Volley Gentofte Volley.2 Kedelhallen
1
1 - 2
139697 12-11-23
kl. 12:30
Pan Volley Gentofte Volley Bavnehøjhallen
1
0 - 2
139706 12-11-23
kl. 12:30
Grøndal EV.4 Aarby GIF Volley Hillerødgades Sportssal
1
0 - 2
139707 26-11-23
kl. 10:00
Grøndal EV.4 Enghave VK Bavnehøjhallen
1
2 - 0
139716 26-11-23
kl. 10:00
Pan Volley Amager VK Sundbyhal 2
2
0 - 2
139713 26-11-23
kl. 10:00
Tårnfalkene.2 Amager VK.2 Sundbyhal 2
1
2 - 0
139717 26-11-23
kl. 11:15
Gentofte Volley.2 Pan Volley Sundbyhal 2
2
2 - 0
139708 26-11-23
kl. 11:15
Grøndal EV.4 KSV.2 Bavnehøjhallen
1
1 - 2
139715 26-11-23
kl. 11:15
Tårnfalkene.2 Frederiksberg Volley Sundbyhal 2
1
2 - 0
139709 26-11-23
kl. 12:30
KSV.2 Enghave VK Bavnehøjhallen
1
2 - 0
139718 26-11-23
kl. 12:30
Amager VK Gentofte Volley.2 Sundbyhal 2
2
0 - 2
139714 26-11-23
kl. 12:30
Frederiksberg Volley Amager VK.2 Sundbyhal 2
1
2 - 1
139711 03-12-23
kl. 10:00
Aarby GIF Volley Gentofte Volley Årby Fritidscenter
1
2 - 0
139710 03-12-23
kl. 11:15
Gentofte Volley Frederikssund VK Årby Fritidscenter
1
0 - 2
139712 03-12-23
kl. 12:30
Frederikssund VK Aarby GIF Volley Årby Fritidscenter
1
0 - 2
139663 10-12-23
kl. 14:30
Frederikssund VK Pan Volley Hillerødgades Sportssal
1
2 - 1
139666 10-12-23
kl. 15:45
Grøndal EV.4 Pan Volley Hillerødgades Sportssal
1
0 - 2
139664 10-12-23
kl. 17:00
Frederikssund VK Gentofte Volley.2 Hillerødgades Sportssal
1
0 - 2
139665 10-12-23
kl. 18:15
Grøndal EV.4 Gentofte Volley.2 Hillerødgades Sportssal
1
2 - 1
139719 17-12-23
kl. 12:45
Gentofte Volley.2 Frederikssund VK Ordrup Hallen
1
0 - 2
139724 17-12-23
kl. 12:45
Gentofte Volley Pan Volley Ordrup Hallen
2
2 - 0
139722 17-12-23
kl. 14:00
Enghave VK Frederikssund VK Ordrup Hallen
1
1 - 2
139726 17-12-23
kl. 14:00
Amager VK.2 Pan Volley Ordrup Hallen
2
2 - 1
139723 17-12-23
kl. 15:15
Gentofte Volley Frederiksberg Volley Ordrup Hallen
2
0 - 2
139720 17-12-23
kl. 15:15
Gentofte Volley.2 Aarby GIF Volley Ordrup Hallen
1
1 - 2
139725 17-12-23
kl. 16:30
Amager VK.2 Frederiksberg Volley Ordrup Hallen
2
0 - 2
139727 07-01-24
kl. 10:00
KSV.2 Tårnfalkene.2 Sundbyhal 2
1
0 - 2
139728 07-01-24
kl. 11:15
KSV.2 Amager VK Sundbyhal 2
1
2 - 0
139730 07-01-24
kl. 12:30
Grøndal EV.4 Tårnfalkene.2 Sundbyhal 2
1
0 - 2
139729 07-01-24
kl. 13:45
Grøndal EV.4 Amager VK Sundbyhal 2
1
2 - 1
139768 28-01-24
kl. 10:00
Grøndal EV.4 KSV.2 Hillerødgades Sportssal
1
2 - 1
139777 28-01-24
kl. 10:00
Enghave VK Pan Volley Valbyhal 3
1
0 - 2
139778 28-01-24
kl. 11:15
Amager VK Enghave VK Valbyhal 3
1
2 - 0
139769 28-01-24
kl. 11:15
KSV.2 Gentofte Volley.2 Hillerødgades Sportssal
1
0 - 2
139767 28-01-24
kl. 12:30
Grøndal EV.4 Gentofte Volley.2 Hillerødgades Sportssal
1
1 - 2
139776 28-01-24
kl. 12:30
Pan Volley Amager VK Valbyhal 3
1
0 - 2
139773 28-01-24
kl. 14:00
Tårnfalkene.2 Gentofte Volley Nordregårdskolen
1
2 - 0
139774 28-01-24
kl. 15:15
Frederiksberg Volley Gentofte Volley Nordregårdskolen
1
1 - 2
139775 28-01-24
kl. 16:30
Tårnfalkene.2 Frederiksberg Volley Nordregårdskolen
1
2 - 0
139744 03-02-24
kl. 14:00
Gentofte Volley.2 Tårnfalkene.2 Kildeskovshal 1
1
0 - 2
139745 03-02-24
kl. 15:15
Tårnfalkene.2 Enghave VK Kildeskovshal 1
1
2 - 0
139743 03-02-24
kl. 16:30
Enghave VK Gentofte Volley.2 Kildeskovshal 1
1
1 - 2
139770 04-02-24
kl. 10:00
Amager VK.2 Frederikssund VK Ådalens Skole
Hal 2 - 1
0 - 2
139772 04-02-24
kl. 11:15
Aarby GIF Volley Amager VK.2 Ådalens Skole
Hal 2 - 1
1 - 2
139771 04-02-24
kl. 12:30
Aarby GIF Volley Frederikssund VK Ådalens Skole
Hal 2 - 1
1 - 2
139746 25-02-24
kl. 10:00
Gentofte Volley Frederikssund VK Kildeskovshal 1
1
0 - 2
139747 25-02-24
kl. 11:15
Frederikssund VK Grøndal EV.4 Kildeskovshal 1
1
1 - 2
139748 25-02-24
kl. 12:30
Gentofte Volley Grøndal EV.4 Kildeskovshal 1
1
1 - 2
139753 25-02-24
kl. 14:00
KSV.2 Amager VK Idrætshuset
1
2 - 1
139752 25-02-24
kl. 15:15
Amager VK.2 Amager VK Idrætshuset
1
2 - 0
139754 25-02-24
kl. 16:30
Amager VK.2 KSV.2 Idrætshuset
1
0 - 2
139749 03-03-24
kl. 10:00
Pan Volley Aarby GIF Volley Årby Fritidscenter
1
139751 03-03-24
kl. 11:15
Frederiksberg Volley Pan Volley Årby Fritidscenter
1
139750 03-03-24
kl. 12:30
Frederiksberg Volley Aarby GIF Volley Årby Fritidscenter
1
139741 10-03-24
kl. 10:00
Frederiksberg Volley KSV.2 Kedelhallen
1
139736 10-03-24
kl. 10:00
Pan Volley Tårnfalkene.2 Nordregårdskolen
1
139737 10-03-24
kl. 10:00
Gentofte Volley.2 Amager VK Sundbyhal 2
1
139738 10-03-24
kl. 11:15
Aarby GIF Volley Gentofte Volley.2 Sundbyhal 2
1
139742 10-03-24
kl. 11:15
Frederiksberg Volley Frederikssund VK Kedelhallen
1
139735 10-03-24
kl. 11:15
Grøndal EV.4 Pan Volley Nordregårdskolen
1
139739 10-03-24
kl. 12:30
Aarby GIF Volley Amager VK Sundbyhal 2
1
139740 10-03-24
kl. 12:30
Frederikssund VK KSV.2 Kedelhallen
1
139734 10-03-24
kl. 12:30
Grøndal EV.4 Tårnfalkene.2 Nordregårdskolen
1
139731 10-03-24
kl. 16:00
Gentofte Volley Enghave VK Bavnehøjhallen
1
139732 10-03-24
kl. 17:15
Gentofte Volley Amager VK.2 Bavnehøjhallen
1
139733 10-03-24
kl. 18:30
Amager VK.2 Enghave VK Bavnehøjhallen
1
139759 16-03-24
kl. 14:00
Amager VK Frederikssund VK Sundbyhal 2
1
139758 16-03-24
kl. 15:15
Tårnfalkene.2 Frederikssund VK Sundbyhal 2
1
139760 16-03-24
kl. 16:30
Tårnfalkene.2 Amager VK Sundbyhal 2
1
139766 06-04-24
kl. 14:00
Aarby GIF Volley KSV.2 Idrætshuset
1
139764 06-04-24
kl. 15:15
Gentofte Volley Aarby GIF Volley Idrætshuset
1
139765 06-04-24
kl. 16:30
Gentofte Volley KSV.2 Idrætshuset
1
139761 07-04-24
kl. 10:00
Enghave VK Grøndal EV.4 Hillerødgades Sportssal
1
139757 07-04-24
kl. 10:00
Pan Volley Amager VK.2 Sundbyhal 2
1
139755 07-04-24
kl. 11:15
Amager VK.2 Gentofte Volley.2 Sundbyhal 2
1
139763 07-04-24
kl. 11:15
Enghave VK Frederiksberg Volley Hillerødgades Sportssal
1
139762 07-04-24
kl. 12:30
Grøndal EV.4 Frederiksberg Volley Hillerødgades Sportssal
1
139756 07-04-24
kl. 12:30
Pan Volley Gentofte Volley.2 Sundbyhal 2
1
139782 21-04-24
kl. 10:00
Gentofte Volley.2 Gentofte Volley Valbyhal 3
1
139785 21-04-24
kl. 10:00
KSV.2 Enghave VK Valbyhal 3
2
139787 21-04-24
kl. 10:00
Tårnfalkene.2 Amager VK.2 Valbyhal 2
1
139786 21-04-24
kl. 11:15
KSV.2 Pan Volley Valbyhal 3
2
139790 21-04-24
kl. 11:15
Grøndal EV.4 Amager VK.2 Valbyhal 2
1
139781 21-04-24
kl. 11:15
Gentofte Volley.2 Frederiksberg Volley Valbyhal 3
1
139721 21-04-24
kl. 11:15
Enghave VK Aarby GIF Volley Valbyhal 2
2
139784 21-04-24
kl. 12:30
Frederikssund VK Enghave VK Valbyhal 3
2
139780 21-04-24
kl. 12:30
Amager VK Gentofte Volley Valbyhal 3
1
139788 21-04-24
kl. 12:30
Tårnfalkene.2 Aarby GIF Volley Valbyhal 2
1
139789 21-04-24
kl. 13:45
Grøndal EV.4 Aarby GIF Volley Valbyhal 2
1
139779 21-04-24
kl. 13:45
Amager VK Frederiksberg Volley Valbyhal 3
1
139783 21-04-24
kl. 13:45
Frederikssund VK Pan Volley Valbyhal 3
2