Forside > Turneringer og resultater > Pulje > Komplet kampprogram

1. Division Herrer, Øst

Komplet kampprogram

Kampnr. Dato Hjemmehold Udehold Spillested / bane Resultat
137699 30-09-23
kl. 15:30
Team Køge Frederiksberg Volley Spar Nord Arena
1
0 - 3
137700 01-10-23
kl. 12:00
Amager VK.2 Farum-Holte Sundbyhal 2
1
3 - 0
137697 01-10-23
kl. 15:30
VLI Grøndal EV Kedelhallen
1
3 - 0
137698 01-10-23
kl. 15:30
RS Rødovre Hvidovre VK Rødovrehallen
7 - Hal 3 (LB)
0 - 3
137696 04-10-23
kl. 20:30
Gentofte Volley.2 DTU Volley Byens Hus
1
3 - 0
137702 07-10-23
kl. 14:00
Farum-Holte VLI Ny Holtehal
1
0 - 3
137704 07-10-23
kl. 14:30
DTU Volley Amager VK.2 Engelsborghallen
1
3 - 2
137703 07-10-23
kl. 15:30
Team Køge RS Rødovre Spar Nord Arena
1
0 - 3
137705 08-10-23
kl. 12:00
Frederiksberg Volley Hvidovre VK Bülowsvejhallen
1
1 - 3
137701 08-10-23
kl. 14:00
Grøndal EV Gentofte Volley.2 Hillerødgades Sportssal
1
2 - 3
137709 10-10-23
kl. 20:00
Hvidovre VK Team Køge Frihedens Idrætscenter
1
3 - 0
137710 15-10-23
kl. 12:00
Frederiksberg Volley DTU Volley Bülowsvejhallen
1
3 - 1
137707 15-10-23
kl. 13:30
VLI RS Rødovre Kedelhallen
1
3 - 0
137708 15-10-23
kl. 16:00
Grøndal EV Amager VK.2 Hillerødgades Sportssal
1
2 - 3
137715 28-10-23
kl. 14:30
DTU Volley Hvidovre VK Engelsborghallen
1
0 - 3
137713 28-10-23
kl. 16:00
Farum-Holte Frederiksberg Volley Ny Holtehal
1
0 - 3
137714 29-10-23
kl. 14:00
Amager VK.2 Team Køge Sundbyhal 1
1
3 - 0
137712 29-10-23
kl. 15:30
RS Rødovre Grøndal EV Rødovrehallen
7 - Hal 3 (LB)
0 - 3
137706 01-11-23
kl. 20:30
Gentofte Volley.2 Farum-Holte Byens Hus
1
3 - 1
137717 04-11-23
kl. 14:30
DTU Volley VLI Engelsborghallen
1
3 - 0
137716 04-11-23
kl. 15:30
Team Køge Gentofte Volley.2 Spar Nord Arena
1
3 - 2
137720 04-11-23
kl. 16:00
Hvidovre VK Amager VK.2 Frihedens Idrætscenter
1
3 - 0
137719 05-11-23
kl. 14:00
Frederiksberg Volley RS Rødovre Bülowsvejhallen
1
3 - 0
137718 05-11-23
kl. 16:00
Grøndal EV Farum-Holte Hillerødgades Sportssal
1
3 - 2
137721 19-11-23
kl. 12:00
Gentofte Volley.2 Hvidovre VK Kildeskovshal 1
1
0 - 3 HHT
137723 19-11-23
kl. 12:00
Grøndal EV DTU Volley Hillerødgades Sportssal
1
0 - 3
137722 19-11-23
kl. 13:30
VLI Team Køge Kedelhallen
1
3 - 0
137725 19-11-23
kl. 14:00
Amager VK.2 Frederiksberg Volley Sundbyhal 1
1
3 - 1
137724 19-11-23
kl. 18:00
Farum-Holte RS Rødovre Ny Holtehal
1
3 - 1
137733 23-11-23
kl. 19:00
Grøndal EV Hvidovre VK Hillerødgades Sportssal
1
0 - 3
137729 25-11-23
kl. 14:30
DTU Volley Farum-Holte Engelsborghallen
1
1 - 3
137728 25-11-23
kl. 15:30
Team Køge Grøndal EV Spar Nord Arena
1
0 - 3
137727 25-11-23
kl. 16:00
Hvidovre VK VLI Frihedens Idrætscenter
1
3 - 1
137726 26-11-23
kl. 14:00
Frederiksberg Volley Gentofte Volley.2 Bülowsvejhallen
1
3 - 0
137730 26-11-23
kl. 15:30
RS Rødovre Amager VK.2 Rødovrehallen
7 - Hal 3 (LB)
1 - 3
137711 29-11-23
kl. 18:45
Gentofte Volley.2 VLI Byens Hus
1
2 - 3
137734 02-12-23
kl. 14:00
Farum-Holte Team Køge Ny Holtehal
1
3 - 2
137735 02-12-23
kl. 14:30
DTU Volley RS Rødovre Engelsborghallen
1
3 - 1
137732 03-12-23
kl. 13:30
VLI Frederiksberg Volley Kedelhallen
1
3 - 1
137731 06-12-23
kl. 19:00
Gentofte Volley.2 Amager VK.2 Byens Hus
1
3 - 0
137740 09-12-23
kl. 15:30
Team Køge DTU Volley Spar Nord Arena
1
0 - 3
137739 09-12-23
kl. 16:00
Hvidovre VK Farum-Holte Frihedens Idrætscenter
1
3 - 2
137737 10-12-23
kl. 12:00
Amager VK.2 VLI Sundbyhal 2
1
3 - 1
137738 10-12-23
kl. 13:30
Frederiksberg Volley Grøndal EV Kedelhallen
1
2 - 3
137741 13-01-24
kl. 14:30
DTU Volley Gentofte Volley.2 Engelsborghallen
1
3 - 2
137743 13-01-24
kl. 16:00
Hvidovre VK RS Rødovre Frihedens Idrætscenter
1
3 - 0
137744 14-01-24
kl. 14:00
Frederiksberg Volley Team Køge Bülowsvejhallen
1
3 - 0
137742 14-01-24
kl. 14:00
Grøndal EV VLI Hillerødgades Sportssal
1
2 - 3
137745 14-01-24
kl. 16:00
Farum-Holte Amager VK.2 Ny Holtehal
1
2 - 3
137784 16-01-24
kl. 20:30
Farum-Holte Hvidovre VK Ny Holtehal
1
1 - 3
137749 20-01-24
kl. 14:00
Amager VK.2 DTU Volley Sundbyhal 1
1
3 - 0
137750 21-01-24
kl. 12:00
Hvidovre VK Frederiksberg Volley Frihedens Idrætscenter
1
3 - 0
137746 21-01-24
kl. 12:00
Gentofte Volley.2 Grøndal EV Kildeskovshal 1
1
3 - 0
137747 21-01-24
kl. 13:30
VLI Farum-Holte Kedelhallen
1
3 - 0
137736 24-01-24
kl. 19:00
RS Rødovre Gentofte Volley.2 Rødovrehallen
4 - Hal 2 (LB)
0 - 3
137748 25-01-24
kl. 19:30
RS Rødovre Team Køge Rødovrehallen
4 - Hal 2 (LB)
1 - 3
137753 27-01-24
kl. 14:00
Amager VK.2 Grøndal EV Sundbyhal 1
1
3 - 0
137755 27-01-24
kl. 14:30
DTU Volley Frederiksberg Volley Engelsborghallen
1
3 - 1
137754 27-01-24
kl. 15:30
Team Køge Hvidovre VK Spar Nord Arena
1
0 - 3
137752 28-01-24
kl. 15:30
RS Rødovre VLI Rødovrehallen
7 - Hal 3 (LB)
1 - 3
137751 28-01-24
kl. 18:00
Farum-Holte Gentofte Volley.2 Ny Holtehal
1
3 - 0
137758 04-02-24
kl. 14:00
Frederiksberg Volley Farum-Holte Bülowsvejhallen
1
3 - 2
137759 06-02-24
kl. 19:15
Team Køge Amager VK.2 Spar Nord Arena
1
3 - 2
137756 07-02-24
kl. 20:30
VLI Gentofte Volley.2 Kedelhallen
1
3 - 2
137760 10-02-24
kl. 18:00
Hvidovre VK DTU Volley Frihedens Idrætscenter
1
3 - 0
137757 11-02-24
kl. 16:00
Grøndal EV RS Rødovre Hillerødgades Sportssal
1
3 - 1
137763 20-02-24
kl. 18:30
Farum-Holte Grøndal EV Ny Holtehal
1
2 - 3
137764 21-02-24
kl. 20:00
RS Rødovre Frederiksberg Volley Rødovrehallen
4 - Hal 2 (LB)
KU
137765 22-02-24
kl. 20:00
Amager VK.2 Hvidovre VK Sundbyhal 1
1
1 - 3
137762 25-02-24
kl. 11:30
VLI DTU Volley Kedelhallen
1
3 - 2
137761 27-02-24
kl. 18:30
Gentofte Volley.2 Team Køge Kildeskovshal 1
1
3 - 0
137767 05-03-24
kl. 19:15
Team Køge VLI Spar Nord Arena
1
137769 06-03-24
kl. 20:00
RS Rødovre Farum-Holte Rødovrehallen
4 - Hal 2 (LB)
137768 09-03-24
kl. 14:30
DTU Volley Grøndal EV Engelsborghallen
1
137766 09-03-24
kl. 16:00
Hvidovre VK Gentofte Volley.2 Frihedens Idrætscenter
1
137770 10-03-24
kl. 12:00
Frederiksberg Volley Amager VK.2 Bülowsvejhallen
1
137771 13-03-24
kl. 20:30
Gentofte Volley.2 Frederiksberg Volley Byens Hus
1
137775 16-03-24
kl. 14:00
Amager VK.2 RS Rødovre Sundbyhal 1
1
137772 17-03-24
kl. 11:30
VLI Hvidovre VK Kedelhallen
1
137773 17-03-24
kl. 12:00
Grøndal EV Team Køge Hillerødgades Sportssal
1
137774 17-03-24
kl. 16:00
Farum-Holte DTU Volley Ny Holtehal
1
137781 20-03-24
kl. 18:45
Gentofte Volley.2 RS Rødovre Byens Hus
1
137779 23-03-24
kl. 13:30
Team Køge Farum-Holte Spar Nord Arena
1
137778 23-03-24
kl. 16:00
Hvidovre VK Grøndal EV Frihedens Idrætscenter
1
137777 24-03-24
kl. 10:00
Frederiksberg Volley VLI Bülowsvejhallen
1
137776 24-03-24
kl. 12:00
Amager VK.2 Gentofte Volley.2 Sundbyhal 2
1
137780 24-03-24
kl. 15:30
RS Rødovre DTU Volley Rødovrehallen
7 - Hal 3 (LB)
137785 06-04-24
kl. 14:30
DTU Volley Team Køge Engelsborghallen
1
137782 07-04-24
kl. 11:30
VLI Amager VK.2 Kedelhallen
1
137783 07-04-24
kl. 14:00
Grøndal EV Frederiksberg Volley Hillerødgades Sportssal
1