Eksportér til kalender
Eksportér til Word
Eksportér til Excel
Udskriv
Forside
>
Turneringer og resultater
>
Pulje
>
Komplet kampprogram
Serie 1 Herrer - Grundspillet, Sjælland
Stilling
Kampprogram
Komplet kampprogram
Holdoversigt
Til opslagstavlen
Komplet kampprogram
Kampnr.
Dato
Hjemmehold
Udehold
Spillested / bane
Resultat
136329
18-09-22
kl. 11:00
RS Rødovre Volley.2
Amager VK.3
Rødovrehallen
7 - Hal 3 (LB)
3 - 1
136342
18-09-22
kl. 13:30
VLI.3
Hvidovre VK.3
Kedelhallen
1
0 - 3
136328
25-09-22
kl. 10:00
Lyngby-Gladsaxe Volley.3
Himmelev VK
Buddingehallen
1
2 - 3
136370
25-09-22
kl. 10:00
Glostrup IC
KSV.2
Hvissingehallen
1
2 - 3
136347
25-09-22
kl. 11:00
Volleyballklubben Rødovre
Hillerød G & I.2
Rødovrehallen
7 - Hal 3 (LB)
3 - 0
136406
25-09-22
kl. 11:00
DTU Volley.2
Hvidovre VK.3
Polythallen
1
2 - 3
136373
25-09-22
kl. 12:00
Amager VK.3
VK Vestsjælland.3
Sundbyhal 2
1
0 - 3
136351
25-09-22
kl. 12:00
Lyngby-Gladsaxe Volley.2
Toreby/Bogø
Buddingehallen
1
3 - 0
136321
01-10-22
kl. 10:00
Helsingør VK
Volleyballklubben Rødovre
Borupgårdskolen
1
3 - 1
136313
01-10-22
kl. 14:00
KSV.2
Toreby/Bogø
Idrætshuset
1
0 - 3
136325
02-10-22
kl. 11:00
Hillerød G & I.2
Amager VK.3
Sophienborgskolen
1
3 - 1
136312
02-10-22
kl. 15:00
RS Rødovre Volley.2
Glostrup IC
Rødovrehallen
7 - Hal 3 (LB)
2 - 3
136319
08-10-22
kl. 12:00
Lyngby-Gladsaxe Volley.3
RS Rødovre Volley.2
Buddingehallen
1
0 - 3
136316
09-10-22
kl. 10:00
VK Vestsjælland.3
Volleyballklubben Rødovre
Korsørhallen
2
3 - 1
136323
09-10-22
kl. 11:00
Himmelev VK
KSV.2
Himmelev Gym.
1
3 - 0
136366
09-10-22
kl. 13:00
Toreby/Bogø
VLI.3
Bogøhallen
1
3 - 0
136331
09-10-22
kl. 13:30
Hvidovre VK.3
Helsingør VK
Frihedens Idrætscenter
1
3 - 0
136318
09-10-22
kl. 17:00
Hillerød G & I.2
DTU Volley.2
Sophienborgskolen
1
3 - 2
136372
16-10-22
kl. 11:00
DTU Volley.2
VLI.3
Polythallen
1
1 - 3
136414
29-10-22
kl. 10:00
Toreby/Bogø
Glostrup IC
Bogøhallen
1
2 - 3
136344
30-10-22
kl. 12:00
Lyngby-Gladsaxe Volley.3
VK Vestsjælland.3
Buddingehallen
1
3 - 0
136327
30-10-22
kl. 14:00
Lyngby-Gladsaxe Volley.2
VLI.3
Buddingehallen
1
3 - 0
136350
30-10-22
kl. 17:30
Hvidovre VK.3
Himmelev VK
Frihedens Idrætscenter
1
3 - 0
136322
06-11-22
kl. 11:00
DTU Volley.2
VK Vestsjælland.3
Polythallen
1
2 - 3
136365
06-11-22
kl. 16:00
Hvidovre VK.3
RS Rødovre Volley.2
Frihedens Idrætscenter
1
3 - 0
136353
06-11-22
kl. 17:00
Amager VK.3
KSV.2
Sundbyhal 2
1
3 - 2
136355
12-11-22
kl. 10:00
Helsingør VK
DTU Volley.2
Borupgårdskolen
1
2 - 3
136367
13-11-22
kl. 10:00
Lyngby-Gladsaxe Volley.2
Hillerød G & I.2
Buddingehallen
1
2 - 3
136368
13-11-22
kl. 12:00
Lyngby-Gladsaxe Volley.3
Hvidovre VK.3
Buddingehallen
1
0 - 3
136430
13-11-22
kl. 14:00
VK Vestsjælland.3
Toreby/Bogø
Søndermarkshallen (Slagelse)
1
1 - 3
136314
13-11-22
kl. 17:30
VLI.3
Himmelev VK
Kedelhallen
1
0 - 3
136333
19-11-22
kl. 12:00
Toreby/Bogø
DTU Volley.2
Nykøbing Falster Hallen
Hal 3 - 1
3 - 2
136357
20-11-22
kl. 11:00
Himmelev VK
Hillerød G & I.2
Himmelev Gym.
1
3 - 2
136396
20-11-22
kl. 11:30
VLI.3
Helsingør VK
Kedelhallen
1
3 - 0
136330
22-11-22
kl. 20:00
Glostrup IC
Volleyballklubben Rødovre
Hvissingehallen
1
3 - 1
136311
23-11-22
kl. 20:30
Lyngby-Gladsaxe Volley.2
Lyngby-Gladsaxe Volley.3
Engelsborghallen
1
3 - 0
136345
26-11-22
kl. 13:00
RS Rødovre Volley.2
VLI.3
Rødovrehallen
7 - Hal 3 (LB)
2 - 3
136360
26-11-22
kl. 14:00
Helsingør VK
Lyngby-Gladsaxe Volley.3
Borupgårdskolen
1
2 - 3
136317
27-11-22
kl. 10:00
Amager VK.3
Hvidovre VK.3
Sundbyhal 2
1
0 - 3
136338
27-11-22
kl. 11:00
DTU Volley.2
Glostrup IC
Polythallen
1
3 - 0
136362
27-11-22
kl. 11:00
Himmelev VK
VK Vestsjælland.3
Himmelev Gym.
1
3 - 1
136363
01-12-22
kl. 20:00
Amager VK.3
Volleyballklubben Rødovre
Sundbyhal 2
1
0 - 3
136348
03-12-22
kl. 14:00
Toreby/Bogø
Helsingør VK
Bogøhallen
1
3 - 2
136383
03-12-22
kl. 18:00
KSV.2
DTU Volley.2
DGI-byen
1
1 - 3
136352
04-12-22
kl. 10:00
Glostrup IC
Lyngby-Gladsaxe Volley.3
Hvissingehallen
1
3 - 1
136336
04-12-22
kl. 11:00
Volleyballklubben Rødovre
RS Rødovre Volley.2
Rødovrehallen
7 - Hal 3 (LB)
2 - 3
136390
04-12-22
kl. 12:00
Hvidovre VK.3
Hillerød G & I.2
Frihedens Idrætscenter
1
3 - 0
136346
11-12-22
kl. 10:00
Glostrup IC
Amager VK.3
Hvissingehallen
1
2 - 3
136384
11-12-22
kl. 17:30
VLI.3
Lyngby-Gladsaxe Volley.3
Kedelhallen
1
0 - 3
136371
17-12-22
kl. 11:00
Volleyballklubben Rødovre
Toreby/Bogø
Rødovrehallen
7 - Hal 3 (LB)
3 - 1
136369
17-12-22
kl. 13:00
RS Rødovre Volley.2
Helsingør VK
Rødovrehallen
7 - Hal 3 (LB)
0 - 3
HHT
136359
18-12-22
kl. 14:00
KSV.2
Lyngby-Gladsaxe Volley.2
Hillerødgades Sportssal
1
0 - 3
136417
07-01-23
kl. 12:00
Helsingør VK
Glostrup IC
Borupgårdskolen
1
3 - 2
136419
07-01-23
kl. 12:00
Toreby/Bogø
Amager VK.3
Nykøbing Falster Hallen
Hal 3 - 1
3 - 0
136410
07-01-23
kl. 13:00
RS Rødovre Volley.2
Himmelev VK
Rødovrehallen
7 - Hal 3 (LB)
0 - 3
136356
08-01-23
kl. 10:00
VK Vestsjælland.3
Hvidovre VK.3
Korsørhallen
2
2 - 3
136421
08-01-23
kl. 16:00
Lyngby-Gladsaxe Volley.3
Hillerød G & I.2
Buddingehallen
1
3 - 1
136407
08-01-23
kl. 18:00
KSV.2
VLI.3
Hillerødgades Sportssal
1
3 - 1
136385
11-01-23
kl. 20:00
Volleyballklubben Rødovre
Lyngby-Gladsaxe Volley.2
Rødovrehallen
7 - Hal 3 (LB)
3 - 1
136401
14-01-23
kl. 13:00
RS Rødovre Volley.2
Toreby/Bogø
Rødovrehallen
7 - Hal 3 (LB)
0 - 3
HHT
136409
15-01-23
kl. 11:00
DTU Volley.2
Lyngby-Gladsaxe Volley.3
Polythallen
1
2 - 3
136381
15-01-23
kl. 15:30
Hvidovre VK.3
KSV.2
Frihedens Idrætscenter
1
3 - 0
136378
21-01-23
kl. 12:00
Helsingør VK
VK Vestsjælland.3
Borupgårdskolen
1
3 - 0
136320
22-01-23
kl. 17:30
VLI.3
Glostrup IC
Kedelhallen
1
3 - 1
136395
22-01-23
kl. 18:00
KSV.2
Hillerød G & I.2
Hillerødgades Sportssal
1
0 - 3
136386
29-01-23
kl. 10:00
VK Vestsjælland.3
RS Rødovre Volley.2
Korsørhallen
2
3 - 2
136387
29-01-23
kl. 12:00
Himmelev VK
Glostrup IC
Himmelev Gym.
1
3 - 0
136341
29-01-23
kl. 13:00
Hillerød G & I.2
Toreby/Bogø
Sophienborgskolen
1
3 - 0
UHT
136394
05-02-23
kl. 10:00
Glostrup IC
VK Vestsjælland.3
Hvissingehallen
1
2 - 3
136423
05-02-23
kl. 10:00
Lyngby-Gladsaxe Volley.2
Helsingør VK
Buddingehallen
1
1 - 3
136424
05-02-23
kl. 12:00
Lyngby-Gladsaxe Volley.3
KSV.2
Buddingehallen
1
3 - 0
136402
05-02-23
kl. 17:30
VLI.3
Amager VK.3
Kedelhallen
1
2 - 3
136391
08-02-23
kl. 20:30
Lyngby-Gladsaxe Volley.2
Amager VK.3
Engelsborghallen
1
3 - 0
136335
12-02-23
kl. 10:00
KSV.2
Helsingør VK
Hillerødgades Sportssal
1
0 - 3
136428
18-02-23
kl. 16:30
Amager VK.3
DTU Volley.2
Sundbyhal 1
1
1 - 3
136332
26-02-23
kl. 14:00
VK Vestsjælland.3
KSV.2
Korsørhallen
1
3 - 2
136364
26-02-23
kl. 15:00
Hillerød G & I.2
Glostrup IC
Sophienborgskolen
1
3 - 1
136339
28-02-23
kl. 20:30
Himmelev VK
Lyngby-Gladsaxe Volley.2
Trekronerhallen
1
3 - 1
136427
01-03-23
kl. 20:00
Volleyballklubben Rødovre
Himmelev VK
Rødovrehallen
7 - Hal 3 (LB)
1 - 3
136340
02-03-23
kl. 20:30
Amager VK.3
Lyngby-Gladsaxe Volley.3
Sundbyhal 2
1
1 - 3
136413
05-03-23
kl. 10:00
Hvidovre VK.3
Volleyballklubben Rødovre
Frihedens Idrætscenter
1
3 - 0
136408
05-03-23
kl. 10:00
VK Vestsjælland.3
Lyngby-Gladsaxe Volley.2
Korsørhallen
2
3 - 2
136404
05-03-23
kl. 11:00
Himmelev VK
Helsingør VK
Himmelev Gym.
1
1 - 3
136380
05-03-23
kl. 17:00
Hillerød G & I.2
VLI.3
Sophienborgskolen
1
3 - 1
136412
11-03-23
kl. 12:00
Helsingør VK
Hillerød G & I.2
Borupgårdskolen
1
3 - 0
136426
12-03-23
kl. 10:00
Glostrup IC
Hvidovre VK.3
Hvissingehallen
1
0 - 3
136392
12-03-23
kl. 14:00
Lyngby-Gladsaxe Volley.3
Volleyballklubben Rødovre
Engelsborghallen
1
3 - 1
136343
12-03-23
kl. 16:00
Lyngby-Gladsaxe Volley.2
DTU Volley.2
Engelsborghallen
1
3 - 0
136415
12-03-23
kl. 18:00
KSV.2
RS Rødovre Volley.2
Hillerødgades Sportssal
1
2 - 3
136398
13-03-23
kl. 19:30
Toreby/Bogø
Himmelev VK
Bogøhallen
1
1 - 3
136354
15-03-23
kl. 20:00
Volleyballklubben Rødovre
VLI.3
Rødovrehallen
1 - Hal 1
1 - 3
136382
18-03-23
kl. 12:00
Toreby/Bogø
Lyngby-Gladsaxe Volley.3
Nykøbing Falster Hallen
Hal 3 - 1
1 - 3
136425
18-03-23
kl. 14:00
Hillerød G & I.2
RS Rødovre Volley.2
Sophienborgskolen
1
3 - 1
136418
19-03-23
kl. 11:00
DTU Volley.2
Himmelev VK
Polythallen
1
0 - 3
136388
19-03-23
kl. 11:00
Amager VK.3
Helsingør VK
Sundbyhal 2
1
1 - 3
136422
19-03-23
kl. 13:30
Hvidovre VK.3
Lyngby-Gladsaxe Volley.2
Frihedens Idrætscenter
1
3 - 1
136416
19-03-23
kl. 13:30
VLI.3
VK Vestsjælland.3
Kedelhallen
1
2 - 3
136379
21-03-23
kl. 20:30
Himmelev VK
Amager VK.3
Trekronerhallen
1
3 - 0
136326
23-03-23
kl. 20:00
Hvidovre VK.3
Toreby/Bogø
Frihedens Idrætscenter
1
3 - 0
136403
25-03-23
kl. 11:00
Volleyballklubben Rødovre
KSV.2
Rødovrehallen
7 - Hal 3 (LB)
3 - 1
136405
26-03-23
kl. 16:00
VK Vestsjælland.3
Hillerød G & I.2
Korsørhallen
1
1 - 3
136399
26-03-23
kl. 16:00
Lyngby-Gladsaxe Volley.2
Glostrup IC
Engelsborghallen
1
3 - 0
136393
27-03-23
kl. 20:00
RS Rødovre Volley.2
DTU Volley.2
Rødovrehallen
1 - Hal 1
3 - 0
136375
29-03-23
kl. 20:00
RS Rødovre Volley.2
Lyngby-Gladsaxe Volley.2
Rødovrehallen
1 - Hal 1
1 - 3
136377
29-03-23
kl. 20:00
Volleyballklubben Rødovre
DTU Volley.2
Rødovrehallen
1 - Hal 1
0 - 3
Bemærk:
Dele af slutspillet er annullerede pr. 3/5-23.