Forside > Turneringer og resultater > Pulje > Komplet kampprogram

Volleyligaen Damer, VLD

Komplet kampprogram

Kampnr. Dato Hjemmehold Udehold Spillested / bane Resultat
134547 01-10-22
kl. 13:30
Gentofte Volley DHV Odense Kildeskovshal 1
1
134551 02-10-22
kl. 14:00
Holte IF Team Køge Ny Holtehal
1
134549 02-10-22
kl. 17:00
Ikast KFUM Lyngby-Gladsaxe Volley Hyldgårdsskolens Hal B
1
134555 08-10-22
kl. 12:00
DHV Odense Holte IF Dalumhallen
1
134556 08-10-22
kl. 14:00
ASV Elite Lyngby-Gladsaxe Volley Århus Gl. Stadionhal
1
134552 08-10-22
kl. 14:00
Brøndby VK Gentofte Volley Stadionhal 1
1
134559 15-10-22
kl. 14:00
Brøndby VK Holte IF Stadionhal 1
1
134561 15-10-22
kl. 16:00
ASV Elite DHV Odense Århus Gl. Stadionhal
1
134632 22-10-22
kl. 13:30
Gentofte Volley Ikast KFUM Kildeskovshal 1
1
134634 22-10-22
kl. 14:00
Brøndby VK ASV Elite Stadionhal 1
1
134566 29-10-22
kl. 16:00
DHV Odense Lyngby-Gladsaxe Volley Dalumhallen
1
134572 05-11-22
kl. 13:30
Gentofte Volley Lyngby-Gladsaxe Volley Kildeskovshal 1
1
134575 05-11-22
kl. 13:30
Team Køge Ikast KFUM Spar Nord Arena
1
134576 05-11-22
kl. 14:00
Holte IF ASV Elite Ny Holtehal
1
134574 05-11-22
kl. 14:00
Brøndby VK DHV Odense Stadionhal 1
1
134635 08-11-22
kl. 19:15
Team Køge Lyngby-Gladsaxe Volley Spar Nord Arena
1
134622 12-11-22
kl. 13:30
Gentofte Volley ASV Elite Kildeskovshal 1
1
134581 12-11-22
kl. 16:00
Ikast KFUM Holte IF IBF Arena
1
134580 12-11-22
kl. 17:00
DHV Odense Team Køge Dalumhallen
1
134563 13-11-22
kl. 16:00
Ikast KFUM Brøndby VK Hyldgårdsskolens Hal B
1
134582 26-11-22
kl. 13:30
Gentofte Volley Holte IF Kildeskovshal 1
1
134584 26-11-22
kl. 14:00
Brøndby VK Lyngby-Gladsaxe Volley Stadionhal 1
1
134586 26-11-22
kl. 14:00
Ikast KFUM DHV Odense IBF Arena
1
134569 03-12-22
kl. 14:00
Brøndby VK Team Køge Stadionhal 1
1
134570 03-12-22
kl. 16:00
ASV Elite Ikast KFUM Århus Gl. Stadionhal
1
134571 06-12-22
kl. 18:30
Lyngby-Gladsaxe Volley Holte IF Engelsborghallen
1
134589 10-12-22
kl. 17:00
ASV Elite Brøndby VK Århus Gl. Stadionhal
1
134590 11-12-22
kl. 14:00
Lyngby-Gladsaxe Volley Team Køge Engelsborghallen
1
134587 11-12-22
kl. 14:00
Ikast KFUM Gentofte Volley Hyldgårdsskolens Hal B
1
134620 17-12-22
kl. 13:00
Ikast KFUM Team Køge Hyldgårdsskolens Hal B
1
134625 07-01-23
kl. 13:30
Team Køge DHV Odense Spar Nord Arena
1
134577 07-01-23
kl. 14:00
ASV Elite Gentofte Volley Århus Gl. Stadionhal
1
134596 14-01-23
kl. 13:30
Team Køge Holte IF Spar Nord Arena
1
134592 15-01-23
kl. 13:00
DHV Odense Gentofte Volley Dalumhallen
1
134594 15-01-23
kl. 14:00
Lyngby-Gladsaxe Volley Ikast KFUM Engelsborghallen
1
134597 21-01-23
kl. 13:30
Gentofte Volley Brøndby VK Kildeskovshal 1
1
134564 21-01-23
kl. 13:30
Team Køge ASV Elite Spar Nord Arena
1
134600 21-01-23
kl. 15:00
Holte IF DHV Odense Ny Holtehal
1
134601 22-01-23
kl. 14:00
Lyngby-Gladsaxe Volley ASV Elite Engelsborghallen
1
134602 28-01-23
kl. 13:30
Team Køge Gentofte Volley Spar Nord Arena
1
134606 28-01-23
kl. 15:00
DHV Odense ASV Elite Dalumhallen
1
134604 29-01-23
kl. 14:00
Holte IF Brøndby VK Ny Holtehal
1
134611 07-02-23
kl. 18:30
Lyngby-Gladsaxe Volley DHV Odense Engelsborghallen
1
134609 11-02-23
kl. 13:00
ASV Elite Team Køge Århus Gl. Stadionhal
1
134608 11-02-23
kl. 14:00
Brøndby VK Ikast KFUM Stadionhal 1
1
134626 12-02-23
kl. 14:00
Holte IF Ikast KFUM Ny Holtehal
1
134631 19-02-23
kl. 14:00
DHV Odense Ikast KFUM Dalumhallen
1
134627 20-02-23
kl. 19:00
Holte IF Gentofte Volley Ny Holtehal
1
134629 21-02-23
kl. 19:30
Lyngby-Gladsaxe Volley Brøndby VK Engelsborghallen
1
134614 25-02-23
kl. 13:30
Team Køge Brøndby VK Spar Nord Arena
1
134615 25-02-23
kl. 14:00
Ikast KFUM ASV Elite Hyldgårdsskolens Hal B
1
134616 25-02-23
kl. 15:00
Holte IF Lyngby-Gladsaxe Volley Ny Holtehal
1
134617 28-02-23
kl. 19:30
Lyngby-Gladsaxe Volley Gentofte Volley Engelsborghallen
1
134557 02-03-23
kl. 18:30
Gentofte Volley Team Køge Kildeskovshal 1
1
134621 04-03-23
kl. 14:00
ASV Elite Holte IF Århus Gl. Stadionhal
1
134619 07-03-23
kl. 18:30
DHV Odense Brøndby VK Dalumhallen
1