Forside > Turneringer og resultater > Pulje > Komplet kampprogram

1. Division Herrer, Vest

Komplet kampprogram

Kampnr. Dato Hjemmehold Udehold Spillested / bane Resultat
134730 01-10-22
kl. 10:00
Aalborg Volleyball ASV Aarhus.2 Aalborg Stadionhal
2
3 - 0
134731 01-10-22
kl. 13:00
IF Lyseng Randers VK Rundhøjhallen
1
2 - 3
134728 02-10-22
kl. 11:00
Aarhus 1900 Bedsted KFUM Frederiksbjerghallerne
1
0 - 3
134727 02-10-22
kl. 13:00
Skovbakken DHV Odense Wildcard Vejlby Risskov Hallen
1
1 - 3
134729 03-10-22
kl. 20:30
Ikast KFUM.2 ASV Aarhus.3 Hyldgårdsskolens Hal B
1
1 - 3
134736 08-10-22
kl. 12:00
ASV Aarhus.2 ASV Aarhus.3 Århus Gl. Stadionhal
1
0 - 3
134732 08-10-22
kl. 13:00
Bedsted KFUM Skovbakken Bedstedhallen
1
3 - 1
134733 09-10-22
kl. 11:00
IF Lyseng Aarhus 1900 Rundhøjhallen
1
3 - 0
134735 09-10-22
kl. 12:00
Randers VK DHV Odense Wildcard Randers Arena Hal 1
1
3 - 0
134734 09-10-22
kl. 14:00
Aalborg Volleyball Ikast KFUM.2 Aalborg Stadionhal
1
3 - 0
134740 12-10-22
kl. 20:30
ASV Aarhus.3 Aalborg Volleyball Århus Gl. Stadionhal
1
1 - 3
134738 13-10-22
kl. 20:15
Aarhus 1900 Ikast KFUM.2 Frederiksbjerghallerne
1
1 - 3
134737 15-10-22
kl. 11:00
Skovbakken IF Lyseng Vejlby Risskov Hallen
1
0 - 3
134741 15-10-22
kl. 12:00
ASV Aarhus.2 DHV Odense Wildcard Århus Gl. Stadionhal
1
0 - 3
134739 16-10-22
kl. 15:00
Bedsted KFUM Randers VK Bedstedhallen
1
0 - 3
134743 29-10-22
kl. 14:00
Ikast KFUM.2 Bedsted KFUM Hyldgårdsskolens Hal B
1
2 - 3
134746 29-10-22
kl. 14:00
DHV Odense Wildcard ASV Aarhus.3 Dalumhallen
1
3 - 0
134744 30-10-22
kl. 13:00
IF Lyseng ASV Aarhus.2 Rundhøjhallen
1
3 - 0
134742 30-10-22
kl. 13:00
Skovbakken Aarhus 1900 Vejlby Risskov Hallen
1
3 - 0
134752 05-11-22
kl. 11:00
Skovbakken ASV Aarhus.3 Vejlby Risskov Hallen
1
1 - 3
134753 05-11-22
kl. 11:00
Aarhus 1900 Aalborg Volleyball Frederiksbjerghallerne
1
0 - 3
134755 05-11-22
kl. 13:00
IF Lyseng Ikast KFUM.2 Rundhøjhallen
1
3 - 2
134756 06-11-22
kl. 14:00
Randers VK ASV Aarhus.2 Randers Arena Hal 1
1
3 - 0
134754 06-11-22
kl. 15:00
Bedsted KFUM DHV Odense Wildcard Bedstedhallen
1
2 - 3
134758 09-11-22
kl. 20:00
ASV Aarhus.3 Aarhus 1900 Århus Gl. Stadionhal
1
3 - 0
134757 12-11-22
kl. 10:00
ASV Aarhus.2 Skovbakken Ceres Park hal 3
1
2 - 3
134761 12-11-22
kl. 10:00
Ikast KFUM.2 Randers VK IBF Arena
1
0 - 3
134759 12-11-22
kl. 12:00
Aalborg Volleyball Bedsted KFUM Aalborg Stadionhal
1
3 - 0
134760 12-11-22
kl. 19:00
DHV Odense Wildcard IF Lyseng Dalumhallen
1
3 - 2
134745 19-11-22
kl. 18:00
Randers VK Aalborg Volleyball Havndal Hallen
1
1 - 3
134763 24-11-22
kl. 19:00
Aarhus 1900 ASV Aarhus.2 Frederiksbjerghallerne
1
1 - 3
134766 26-11-22
kl. 12:00
Ikast KFUM.2 DHV Odense Wildcard IBF Arena
1
2 - 3
134762 26-11-22
kl. 13:00
Skovbakken Randers VK Vejlby Risskov Hallen
1
0 - 3
134765 26-11-22
kl. 15:00
IF Lyseng Aalborg Volleyball Rundhøjhallen
1
3 - 2
134764 27-11-22
kl. 15:00
Bedsted KFUM ASV Aarhus.3 Bedstedhallen
1
2 - 3
134751 30-11-22
kl. 20:00
ASV Aarhus.3 Randers VK Ceres Park hal 3
1
3 - 0
134748 02-12-22
kl. 19:00
DHV Odense Wildcard Aarhus 1900 Hjallesehallen
1
3 - 0
134750 03-12-22
kl. 12:00
ASV Aarhus.2 Ikast KFUM.2 Århus Gl. Stadionhal
1
134749 03-12-22
kl. 13:00
Bedsted KFUM IF Lyseng Bedstedhallen
1
134747 04-12-22
kl. 10:00
Aalborg Volleyball Skovbakken Aalborg Stadionhal
1
134769 10-12-22
kl. 13:00
ASV Aarhus.2 Bedsted KFUM Århus Gl. Stadionhal
1
134768 10-12-22
kl. 15:00
Randers VK Aarhus 1900 Randers Real
1
134767 11-12-22
kl. 12:00
Ikast KFUM.2 Skovbakken Hyldgårdsskolens Hal B
1
134771 11-12-22
kl. 14:00
Aalborg Volleyball DHV Odense Wildcard Aalborg Stadionhal
1
134770 14-12-22
kl. 20:00
ASV Aarhus.3 IF Lyseng Århus Gl. Stadionhal
1
134774 11-01-23
kl. 20:00
ASV Aarhus.3 Ikast KFUM.2 Århus Gl. Stadionhal
1
134775 14-01-23
kl. 10:00
ASV Aarhus.2 Aalborg Volleyball Århus Gl. Stadionhal
1
134773 14-01-23
kl. 15:00
Bedsted KFUM Aarhus 1900 Bedstedhallen
1
134772 15-01-23
kl. 11:00
DHV Odense Wildcard Skovbakken Dalumhallen
1
134776 15-01-23
kl. 12:00
Randers VK IF Lyseng Randers Arena Hal 1
1
134778 21-01-23
kl. 13:00
Aarhus 1900 IF Lyseng Frederiksbjerghallerne
1
134780 21-01-23
kl. 14:00
DHV Odense Wildcard Randers VK Dalumhallen
1
134777 22-01-23
kl. 11:00
Skovbakken Bedsted KFUM Vejlby Risskov Hallen
1
134779 22-01-23
kl. 12:00
Ikast KFUM.2 Aalborg Volleyball IBF Arena
1
134785 28-01-23
kl. 10:00
Aalborg Volleyball ASV Aarhus.3 Aalborg Stadionhal
1
134784 28-01-23
kl. 12:00
Randers VK Bedsted KFUM Havndal Hallen
1
134786 28-01-23
kl. 17:00
DHV Odense Wildcard ASV Aarhus.2 Dalumhallen
1
134782 29-01-23
kl. 15:00
IF Lyseng Skovbakken Rundhøjhallen
1
134783 29-01-23
kl. 16:00
Ikast KFUM.2 Aarhus 1900 Hyldgårdsskolens Hal B
1
134781 01-02-23
kl. 20:00
ASV Aarhus.3 ASV Aarhus.2 Århus Gl. Stadionhal
1
134789 07-02-23
kl. 18:00
ASV Aarhus.2 IF Lyseng Århus Gl. Stadionhal
1
134791 08-02-23
kl. 20:00
ASV Aarhus.3 DHV Odense Wildcard Århus Gl. Stadionhal
1
134788 09-02-23
kl. 20:00
Bedsted KFUM Ikast KFUM.2 Bedstedhallen
1
134787 11-02-23
kl. 11:00
Aarhus 1900 Skovbakken Frederiksbjerghallerne
1
134794 11-02-23
kl. 15:00
IF Lyseng Bedsted KFUM Rundhøjhallen
1
134790 12-02-23
kl. 10:00
Aalborg Volleyball Randers VK Aalborg Stadionhal
1
134795 20-02-23
kl. 20:15
Ikast KFUM.2 ASV Aarhus.2 Hyldgårdsskolens Hal B
1
134793 25-02-23
kl. 11:00
Aarhus 1900 DHV Odense Wildcard Frederiksbjerghallerne
1
134792 26-02-23
kl. 13:00
Skovbakken Aalborg Volleyball Vejlby Risskov Hallen
1
134796 04-03-23
kl. 16:30
Randers VK ASV Aarhus.3 Randers Arena Hal 1
1
134797 08-03-23
kl. 20:00
ASV Aarhus.3 Skovbakken Århus Gl. Stadionhal
1
134800 08-03-23
kl. 20:30
Ikast KFUM.2 IF Lyseng Hyldgårdsskolens Hal B
1
134798 09-03-23
kl. 20:30
Aalborg Volleyball Aarhus 1900 Aalborg Stadionhal
1
134801 11-03-23
kl. 13:00
ASV Aarhus.2 Randers VK Århus Gl. Stadionhal
1
134799 12-03-23
kl. 16:00
DHV Odense Wildcard Bedsted KFUM Hjallesehallen
1
134803 18-03-23
kl. 11:00
Aarhus 1900 ASV Aarhus.3 Frederiksbjerghallerne
1
134806 18-03-23
kl. 12:00
Randers VK Ikast KFUM.2 Randers Arena Hal 1
1
134805 18-03-23
kl. 13:00
IF Lyseng DHV Odense Wildcard Rundhøjhallen
1
134804 18-03-23
kl. 15:00
Bedsted KFUM Aalborg Volleyball Bedstedhallen
1
134802 19-03-23
kl. 11:00
Skovbakken ASV Aarhus.2 Vejlby Risskov Hallen
1
134808 25-03-23
kl. 10:00
ASV Aarhus.2 Aarhus 1900 Århus Gl. Stadionhal
1
134807 25-03-23
kl. 13:00
Randers VK Skovbakken Randers Real
1
134809 25-03-23
kl. 16:00
ASV Aarhus.3 Bedsted KFUM Århus Gl. Stadionhal
1
134811 26-03-23
kl. 13:00
DHV Odense Wildcard Ikast KFUM.2 Hjallesehallen
1
134810 26-03-23
kl. 14:00
Aalborg Volleyball IF Lyseng Aalborg Stadionhal
1
134813 01-04-23
kl. 11:00
Aarhus 1900 Randers VK Frederiksbjerghallerne
1
134814 01-04-23
kl. 13:00
Bedsted KFUM ASV Aarhus.2 Bedstedhallen
1
134812 01-04-23
kl. 13:00
Skovbakken Ikast KFUM.2 Vejlby Risskov Hallen
1
134815 01-04-23
kl. 15:00
IF Lyseng ASV Aarhus.3 Rundhøjhallen
1
134816 02-04-23
kl. 14:00
DHV Odense Wildcard Aalborg Volleyball Hjallesehallen
1