Forside > Turneringer og resultater > Pulje > Komplet kampprogram

Serie 2 Herrer, Sjælland

Komplet kampprogram

Kampnr. Dato Hjemmehold Udehold Spillested / bane Resultat
131581 18-09-21
kl. 12:00
VLI.4 (Wildcard) Toreby/Bogø Gurrevejen Skole
1
3 - 0 ANN
131584 19-09-21
kl. 12:00
Roskilde VK.2 VK Vestsjælland.4 Roskilde Gym.
1
0 - 3
131551 19-09-21
kl. 16:00
Hvidovre VK.4 Pan Volley Frihedens Idrætscenter
1
3 - 0
131608 26-09-21
kl. 14:00
Pan Volley Lynge Uggeløse IF Sundbyhal 2
1
3 - 0
131594 02-10-21
kl. 10:00
VLI.4 (Wildcard) Team Køge.2 Gurrevejen Skole
1
3 - 0 ANN
131557 02-10-21
kl. 15:00
Toreby/Bogø VK Vestsjælland.4 Nykøbing Falster Hallen
1
0 - 3
131619 03-10-21
kl. 14:00
VK Holbæk.2 Pan Volley Bjergmarkshallen
1
1 - 3
131604 03-10-21
kl. 16:00
Lynge Uggeløse IF Roskilde VK.2 Lyngehallen
1
3 - 0
131602 10-10-21
kl. 10:00
VK Vestsjælland.4 VK Holbæk.2 Korsørhallen
2
3 - 1
131555 10-10-21
kl. 16:00
Hvidovre VK.4 VLI.4 (Wildcard) Frihedens Idrætscenter
1
3 - 0 ANN
131610 11-10-21
kl. 19:00
Team Køge.2 Roskilde VK.2 Asgård skole
1
3 - 0
131570 28-10-21
kl. 20:15
Team Køge.2 Hvidovre VK.4 Asgård skole
1
0 - 3
131577 30-10-21
kl. 13:00
Toreby/Bogø Lynge Uggeløse IF Nykøbing Falster Hallen
1
3 - 0
131579 30-10-21
kl. 14:00
VK Holbæk.2 Roskilde VK.2 Bjergmarkshallen
1
3 - 0
131567 07-11-21
kl. 12:00
Pan Volley VLI.4 (Wildcard) Sundbyhal 2
1
3 - 0 ANN
131565 07-11-21
kl. 14:00
Hvidovre VK.4 Toreby/Bogø Frihedens Idrætscenter
1
3 - 0
131614 14-11-21
kl. 10:00
Pan Volley Team Køge.2 Valbyhal 2
1
3 - 0
131586 14-11-21
kl. 12:00
Roskilde VK.2 VLI.4 (Wildcard) Roskilde Gym.
1
0 - 3 ANN
131599 20-11-21
kl. 14:00
Pan Volley VK Vestsjælland.4 Valbyhal 1
1
0 - 3
131562 20-11-21
kl. 14:00
VLI.4 (Wildcard) VK Holbæk.2 Borupgårdskolen
1
3 - 2 ANN
131569 20-11-21
kl. 15:00
Toreby/Bogø Roskilde VK.2 Bogøhallen
1
3 - 0
131564 21-11-21
kl. 16:00
Lynge Uggeløse IF Hvidovre VK.4 Lyngehallen
1
0 - 3
131582 25-11-21
kl. 20:00
Lynge Uggeløse IF Team Køge.2 Lyngehallen
1
3 - 0
131549 27-11-21
kl. 11:30
Team Køge.2 VK Holbæk.2 Spar Nord Arena
1
0 - 3
131592 28-11-21
kl. 10:00
Roskilde VK.2 Pan Volley Roskilde Gym.
1
0 - 3
131552 28-11-21
kl. 16:00
Lynge Uggeløse IF VK Vestsjælland.4 Lyngehallen
1
0 - 3
131576 04-12-21
kl. 10:00
VLI.4 (Wildcard) Lynge Uggeløse IF Borupgårdskolen
1
2 - 3 ANN
131609 04-12-21
kl. 14:00
Toreby/Bogø Pan Volley Bogøhallen
1
3 - 0
131554 04-12-21
kl. 15:00
VK Vestsjælland.4 Team Køge.2 Korsørhallen
1
3 - 0
131575 05-12-21
kl. 10:00
Hvidovre VK.4 VK Holbæk.2 Frihedens Idrætscenter
1
3 - 0
131559 11-12-21
kl. 10:00
VK Holbæk.2 Lynge Uggeløse IF Bjergmarkshallen
1
3 - 0
131597 11-12-21
kl. 10:00
Team Køge.2 Toreby/Bogø Spar Nord Arena
1
0 - 3
131560 12-12-21
kl. 14:00
Roskilde VK.2 Hvidovre VK.4 Roskilde Gym.
1
0 - 3
131571 12-12-21
kl. 14:00
VK Vestsjælland.4 VLI.4 (Wildcard) Korsørhallen
2
3 - 0 ANN
131553 18-12-21
kl. 12:00
VK Holbæk.2 Toreby/Bogø Bjergmarkshallen
1
3 - 2
131580 19-12-21
kl. 10:00
VK Vestsjælland.4 Hvidovre VK.4 Korsørhallen
2
KU
131561 15-01-22
kl. 15:00
Toreby/Bogø Team Køge.2 Nykøbing Falster Hallen
1
3 - 0
131587 16-01-22
kl. 10:00
Pan Volley Hvidovre VK.4 Valbyhal 3
1
0 - 3
131595 16-01-22
kl. 16:00
Lynge Uggeløse IF VK Holbæk.2 Lyngehallen
1
1 - 3
131591 22-01-22
kl. 12:00
VLI.4 (Wildcard) Hvidovre VK.4 Borupgårdskolen
1
KU
131620 23-01-22
kl. 10:00
VK Vestsjælland.4 Roskilde VK.2 Korsørhallen
2
131613 23-01-22
kl. 16:00
Lynge Uggeløse IF Toreby/Bogø Lyngehallen
1
0 - 3
131566 29-01-22
kl. 10:00
VK Holbæk.2 VK Vestsjælland.4 Bjergmarkshallen
1
131550 29-01-22
kl. 12:00
VLI.4 (Wildcard) Roskilde VK.2 Borupgårdskolen
1
KU
131573 30-01-22
kl. 10:00
Pan Volley Toreby/Bogø Valbyhal 3
1
131606 30-01-22
kl. 10:00
Hvidovre VK.4 Team Køge.2 Frihedens Idrætscenter
1
KU
131583 06-02-22
kl. 10:00
Pan Volley VK Holbæk.2 Valbyhal 3
1
131558 06-02-22
kl. 11:30
Team Køge.2 VLI.4 (Wildcard) Asgård skole
1
131568 06-02-22
kl. 12:00
Roskilde VK.2 Lynge Uggeløse IF Roskilde Gym.
1
131603 27-02-22
kl. 09:30
VLI.4 (Wildcard) Pan Volley Kedelhallen
1
131593 27-02-22
kl. 12:00
VK Vestsjælland.4 Toreby/Bogø Korsørhallen
1
131611 05-03-22
kl. 10:00
VK Holbæk.2 Hvidovre VK.4 Bjergmarkshallen
1
131617 05-03-22
kl. 13:00
Toreby/Bogø VLI.4 (Wildcard) Bogøhallen
1
131574 06-03-22
kl. 12:00
Roskilde VK.2 Team Køge.2 Roskilde Gym.
1
131572 06-03-22
kl. 16:00
Lynge Uggeløse IF Pan Volley Lyngehallen
1
131590 12-03-22
kl. 09:30
Team Køge.2 VK Vestsjælland.4 Spar Nord Arena
1
131589 12-03-22
kl. 13:00
Toreby/Bogø VK Holbæk.2 Nykøbing Falster Hallen
1
131612 13-03-22
kl. 16:00
Lynge Uggeløse IF VLI.4 (Wildcard) Lyngehallen
1
131618 19-03-22
kl. 10:00
Team Køge.2 Lynge Uggeløse IF Asgård skole
1
131598 19-03-22
kl. 12:00
VK Holbæk.2 VLI.4 (Wildcard) Bjergmarkshallen
1
131563 20-03-22
kl. 10:00
VK Vestsjælland.4 Pan Volley Korsørhallen
1
131596 20-03-22
kl. 12:00
Hvidovre VK.4 Roskilde VK.2 Frihedens Idrætscenter
1
131601 26-03-22
kl. 13:00
Toreby/Bogø Hvidovre VK.4 Bogøhallen
1
131585 26-03-22
kl. 14:00
VK Holbæk.2 Team Køge.2 Bjergmarkshallen
1
131556 27-03-22
kl. 10:00
Pan Volley Roskilde VK.2 Valbyhal 3
1
131588 27-03-22
kl. 10:00
VK Vestsjælland.4 Lynge Uggeløse IF Korsørhallen
1
131578 02-04-22
kl. 09:30
Team Køge.2 Pan Volley Spar Nord Arena
1
131607 02-04-22
kl. 12:00
VLI.4 (Wildcard) VK Vestsjælland.4 Borupgårdskolen
1
ANN
131605 03-04-22
kl. 12:00
Roskilde VK.2 Toreby/Bogø Roskilde Gym.
1
131600 03-04-22
kl. 14:00
Hvidovre VK.4 Lynge Uggeløse IF Frihedens Idrætscenter
1
131615 24-04-22
kl. 10:00
Roskilde VK.2 VK Holbæk.2 Roskilde Gym.
1
131616 24-04-22
kl. 12:00
Hvidovre VK.4 VK Vestsjælland.4 Frihedens Idrætscenter
1