Forside > Turneringer og resultater > Pulje > Komplet kampprogram

Danmarksserieherrer, Pulje 1

Komplet kampprogram

Kampnr. Dato Hjemmehold Udehold Spillested / bane Resultat
131463
Ikast KFUM SKF KFUM Hyldgårdsskolens Hal A
1
131475
Hjerm FIF Aabyhøj IF 2 Hjermhallerne
1
131472
Randers VK 1 Randers VK 2 Randers Real
1
131480
VK Raptus Åbyhøj IF 1 Raptus Arena
1
131488
Ikast KFUM Tjørring IF Hyldgårdsskolens Hal A
1
131494
ASV Aarhus Ikast KFUM Nr. Boulevard Skole
1
131508
SKF KFUM Ikast KFUM Alhedehallerne
1
131517
Randers VK 2 Randers VK 1 Randers Real
1
131525
Åbyhøj IF 1 VK Raptus Aabyhallen
1
131533
Tjørring IF Ikast KFUM Nordvesthallen
1
131539
Ikast KFUM ASV Aarhus Hyldgårdsskolens Hal A
1
131547 02-10-21
kl. 10:00
SKF KFUM Randers VK 1 Alhedehallerne
1
2 - 3
131548 02-10-21
kl. 10:00
VK Raptus Randers VK 2 Raptus Arena
1
3 - 0 UHT
131529 02-10-21
kl. 12:00
Randers VK 1 ASV Aarhus Alhedehallerne
1
3 - 0
131462 02-10-21
kl. 12:00
Randers VK 2 Tjørring IF Raptus Arena
1
0 - 3 HHT
131518 02-10-21
kl. 14:00
VK Raptus Tjørring IF Raptus Arena
1
1 - 3
131514 02-10-21
kl. 14:00
SKF KFUM ASV Aarhus Alhedehallerne
1
3 - 1
131460 10-10-21
kl. 10:00
Åbyhøj IF 1 Aabyhøj IF 2 Aabyhallen
1
3 - 0
131471 10-10-21
kl. 12:00
Aabyhøj IF 2 Ikast KFUM Aabyhallen
1
3 - 2
131545 10-10-21
kl. 14:00
Åbyhøj IF 1 Ikast KFUM Aabyhallen
1
3 - 0
131474 31-10-21
kl. 10:00
ASV Aarhus Åbyhøj IF 1 Nr. Boulevard Skole
1
0 - 3
131485 31-10-21
kl. 12:00
Åbyhøj IF 1 Randers VK 2 Nr. Boulevard Skole
1
3 - 1
131524 31-10-21
kl. 14:00
ASV Aarhus Randers VK 2 Nr. Boulevard Skole
1
3 - 2
131532 06-11-21
kl. 10:00
Hjerm FIF SKF KFUM Hjermhallerne
1
3 - 1
131492 06-11-21
kl. 12:00
VK Raptus SKF KFUM Hjermhallerne
1
3 - 0
131498 06-11-21
kl. 14:00
Hjerm FIF VK Raptus Hjermhallerne
1
0 - 3
131496 07-11-21
kl. 10:00
Aabyhøj IF 2 Randers VK 1 Aabyhallen
1
0 - 3
131468 07-11-21
kl. 12:00
Tjørring IF Randers VK 1 Aabyhallen
1
3 - 1
131546 07-11-21
kl. 14:00
Aabyhøj IF 2 Tjørring IF Aabyhallen
1
0 - 3
131483 13-11-21
kl. 10:00
Randers VK 1 Ikast KFUM Randers Real
1
3 - 0
131491 13-11-21
kl. 10:00
Randers VK 2 Aabyhøj IF 2 Randers Real
1
3 - 1
131526 13-11-21
kl. 12:00
SKF KFUM Aabyhøj IF 2 Randers Real
1
3 - 1
131512 13-11-21
kl. 12:00
Ikast KFUM VK Raptus Randers Real
1
0 - 3
131523 13-11-21
kl. 14:00
Randers VK 1 VK Raptus Randers Real
1
1 - 3
131542 13-11-21
kl. 14:00
Randers VK 2 SKF KFUM Randers Real
1
131482 20-11-21
kl. 10:00
Tjørring IF Hjerm FIF Nordvesthallen
1
3 - 0
131544 20-11-21
kl. 12:00
ASV Aarhus Hjerm FIF Nordvesthallen
1
1 - 3
131489 20-11-21
kl. 14:00
Tjørring IF ASV Aarhus Nordvesthallen
1
3 - 0
131515 27-11-21
kl. 10:00
Hjerm FIF Åbyhøj IF 1 Hjermhallerne
1
1 - 3
131535 27-11-21
kl. 12:00
Åbyhøj IF 1 Randers VK 1 Hjermhallerne
1
0 - 3
131461 27-11-21
kl. 14:00
Hjerm FIF Randers VK 1 Hjermhallerne
1
0 - 3
131476 05-12-21
kl. 10:00
SKF KFUM Tjørring IF Alhedehallerne
1
1 - 3
131538 05-12-21
kl. 10:00
Ikast KFUM Hjerm FIF Hyldgårdsskolens Hal A
1
131540 05-12-21
kl. 12:00
Tjørring IF Åbyhøj IF 1 Alhedehallerne
1
3 - 1
131511 05-12-21
kl. 12:00
Hjerm FIF Randers VK 2 Hyldgårdsskolens Hal A
1
131477 05-12-21
kl. 14:00
Ikast KFUM Randers VK 2 Hyldgårdsskolens Hal A
1
131465 05-12-21
kl. 14:00
SKF KFUM Åbyhøj IF 1 Alhedehallerne
1
1 - 3
131531 11-12-21
kl. 10:00
VK Raptus Aabyhøj IF 2 Raptus Arena
1
131464 11-12-21
kl. 12:00
Aabyhøj IF 2 ASV Aarhus Raptus Arena
1
131504 11-12-21
kl. 14:00
VK Raptus ASV Aarhus Raptus Arena
1
131507 08-01-22
kl. 10:00
Tjørring IF Randers VK 2 Nordvesthallen
1
131503 08-01-22
kl. 12:00
Randers VK 2 VK Raptus Nordvesthallen
1
131473 08-01-22
kl. 14:00
Tjørring IF VK Raptus Nordvesthallen
1
131484 09-01-22
kl. 10:00
ASV Aarhus Randers VK 1 Nr. Boulevard Skole
1
131502 09-01-22
kl. 12:00
Randers VK 1 SKF KFUM Nr. Boulevard Skole
1
131469 09-01-22
kl. 14:00
ASV Aarhus SKF KFUM Nr. Boulevard Skole
1
131520 16-01-22
kl. 12:00
Aabyhøj IF 2 Hjerm FIF Hjermhallerne
131505 23-01-22
kl. 10:00
Aabyhøj IF 2 Åbyhøj IF 1 Aabyhallen
1
131500 23-01-22
kl. 12:00
Åbyhøj IF 1 Ikast KFUM Aabyhallen
1
131516 23-01-22
kl. 14:00
Aabyhøj IF 2 Ikast KFUM Aabyhallen
1
131530 29-01-22
kl. 10:00
Randers VK 2 Åbyhøj IF 1 Randers Real
1
131519 29-01-22
kl. 12:00
Åbyhøj IF 1 ASV Aarhus Randers Real
1
131479 29-01-22
kl. 14:00
Randers VK 2 ASV Aarhus Randers Real
1
131487 30-01-22
kl. 10:00
SKF KFUM Hjerm FIF Alhedehallerne
1
131541 30-01-22
kl. 10:00
Aabyhøj IF 2 Randers VK 1 Aabyhallen
1
131543 30-01-22
kl. 12:00
VK Raptus Hjerm FIF Alhedehallerne
1
131513 30-01-22
kl. 12:00
Randers VK 1 Tjørring IF Aabyhallen
1
131501 30-01-22
kl. 14:00
Aabyhøj IF 2 Tjørring IF Aabyhallen
1
131537 30-01-22
kl. 14:00
SKF KFUM VK Raptus Alhedehallerne
1
131527 26-02-22
kl. 10:00
Hjerm FIF Tjørring IF Hjermhallerne
1
131534 26-02-22
kl. 12:00
ASV Aarhus Tjørring IF Hjermhallerne
1
131499 26-02-22
kl. 14:00
Hjerm FIF ASV Aarhus Hjermhallerne
1
131536 27-02-22
kl. 10:00
Aabyhøj IF 2 Randers VK 2 Aabyhallen
1
131497 27-02-22
kl. 12:00
SKF KFUM Randers VK 2 Aabyhallen
1
131481 27-02-22
kl. 14:00
Aabyhøj IF 2 SKF KFUM Aabyhallen
1
131478 06-03-22
kl. 10:00
VK Raptus Randers VK 1 Raptus Arena
1
131528 06-03-22
kl. 12:00
Ikast KFUM Randers VK 1 Raptus Arena
1
131467 06-03-22
kl. 14:00
VK Raptus Ikast KFUM Raptus Arena
1
131490 12-03-22
kl. 10:00
Randers VK 1 Åbyhøj IF 1 Randers Real
1
131470 12-03-22
kl. 12:00
Åbyhøj IF 1 Hjerm FIF Randers Real
1
131506 12-03-22
kl. 14:00
Randers VK 1 Hjerm FIF Randers Real
1
131459 20-03-22
kl. 10:00
ASV Aarhus VK Raptus Nr. Boulevard Skole
1
131486 20-03-22
kl. 12:00
Aabyhøj IF 2 VK Raptus Nr. Boulevard Skole
1
131509 20-03-22
kl. 14:00
ASV Aarhus Aabyhøj IF 2 Nr. Boulevard Skole
1
131466 26-03-22
kl. 10:00
Randers VK 2 Hjerm FIF Randers Real
1
131493 26-03-22
kl. 12:00
Hjerm FIF Ikast KFUM Randers Real
1
131522 26-03-22
kl. 14:00
Randers VK 2 Ikast KFUM Randers Real
1
131495 27-03-22
kl. 10:00
Åbyhøj IF 1 Tjørring IF Aabyhallen
1
131521 27-03-22
kl. 12:00
Tjørring IF SKF KFUM Aabyhallen
1
131510 27-03-22
kl. 14:00
Åbyhøj IF 1 SKF KFUM Aabyhallen
1