Forside > Turneringer og resultater > Pulje > Komplet kampprogram

Danmarksseriedamer, Pulje 1

Komplet kampprogram

Kampnr. Dato Hjemmehold Udehold Spillested / bane Resultat
131397 02-10-21
kl. 14:00
Skjern KFUM ASV 3 Skjern Kulturcenter
1
1 - 3
131358 09-10-21
kl. 10:00
VK Raptus ASV GL Raptus Arena
1
0 - 3
131349 09-10-21
kl. 12:00
ASV GL Aarhus 1900 Raptus Arena
1
3 - 0
131399 09-10-21
kl. 14:00
VK Raptus Aarhus 1900 Raptus Arena
1
3 - 1
131388 10-10-21
kl. 10:00
SIK Viborg ASV 4 Finderuphøj Hallen
1
3 - 0
131400 10-10-21
kl. 12:00
ASV 4 Åbyhøj IF Finderuphøj Hallen
1
0 - 3
131369 10-10-21
kl. 14:00
SIK Viborg Åbyhøj IF Finderuphøj Hallen
1
1 - 3
131362 30-10-21
kl. 10:00
ASV GL SIK Viborg Nr. Boulevard Skole
1
3 - 0
131348 30-10-21
kl. 12:00
VK Raptus ASV 4 Rundhøjhallen
1
3 - 0
131375 30-10-21
kl. 12:00
SIK Viborg Skjern KFUM Nr. Boulevard Skole
1
3 - 0
131402 30-10-21
kl. 14:00
ASV GL Skjern KFUM Nr. Boulevard Skole
1
3 - 0
131341 07-11-21
kl. 10:00
ASV 3 Åbyhøj IF Nr. Boulevard Skole
1
3 - 1
131354 07-11-21
kl. 12:00
Aarhus 1900 Åbyhøj IF Nr. Boulevard Skole
1
0 - 3
131373 07-11-21
kl. 14:00
ASV 3 Aarhus 1900 Nr. Boulevard Skole
1
3 - 1
131374 21-11-21
kl. 10:00
Åbyhøj IF VK Raptus Aabyhallen
1
2 - 3
131344 21-11-21
kl. 10:00
ASV 4 ASV 3 Nr. Boulevard Skole
1
0 - 3
131332 21-11-21
kl. 12:00
ASV 3 ASV GL Nr. Boulevard Skole
1
2 - 3
131334 21-11-21
kl. 12:00
VK Raptus Skjern KFUM Aabyhallen
1
3 - 2
131372 21-11-21
kl. 14:00
ASV 4 ASV GL Nr. Boulevard Skole
1
0 - 3
131386 21-11-21
kl. 14:00
Åbyhøj IF Skjern KFUM Aabyhallen
1
1 - 3
131367 28-11-21
kl. 14:00
SIK Viborg Aarhus 1900 Finderuphøj Hallen
1
3 - 2
131353 05-12-21
kl. 10:00
ASV 3 VK Raptus Nr. Boulevard Skole
1
2 - 3
131379 05-12-21
kl. 12:00
VK Raptus SIK Viborg Nr. Boulevard Skole
1
3 - 0 UHT
131393 05-12-21
kl. 14:00
ASV 3 SIK Viborg Nr. Boulevard Skole
1
3 - 0
131376 11-12-21
kl. 10:00
Aarhus 1900 ASV 4 Frederiksbjerghallerne
1
131392 11-12-21
kl. 12:00
ASV 4 Skjern KFUM Frederiksbjerghallerne
1
131346 11-12-21
kl. 14:00
Aarhus 1900 Skjern KFUM Frederiksbjerghallerne
1
131381 15-12-21
kl. 19:00
ASV GL Åbyhøj IF Nr. Boulevard Skole
1
131363 15-01-22
kl. 14:00
VK Raptus Aarhus 1900 Raptus Arena
1
131364 16-01-22
kl. 10:00
Åbyhøj IF ASV 4 Aabyhallen
1
131356 16-01-22
kl. 12:00
Skjern KFUM ASV 4 Aabyhallen
1
131350 16-01-22
kl. 14:00
Åbyhøj IF Skjern KFUM Aabyhallen
1
131368 23-01-22
kl. 10:00
ASV GL ASV 3 Nr. Boulevard Skole
1
131357 23-01-22
kl. 12:00
SIK Viborg ASV 3 Nr. Boulevard Skole
1
131398 23-01-22
kl. 14:00
ASV GL SIK Viborg Nr. Boulevard Skole
1
131366 29-01-22
kl. 10:00
Skjern KFUM ASV GL Skjern Kulturcenter
1
131390 06-02-22
kl. 10:00
Åbyhøj IF Aarhus 1900 Aabyhallen
1
131380 06-02-22
kl. 10:00
ASV 4 ASV 3 Nr. Boulevard Skole
1
131389 06-02-22
kl. 12:00
ASV 3 VK Raptus Nr. Boulevard Skole
1
131403 06-02-22
kl. 12:00
Aarhus 1900 SIK Viborg Aabyhallen
1
131384 06-02-22
kl. 14:00
ASV 4 VK Raptus Nr. Boulevard Skole
1
131333 06-02-22
kl. 14:00
Åbyhøj IF SIK Viborg Aabyhallen
1
131352 27-02-22
kl. 10:00
SIK Viborg ASV 4 Finderuphøj Hallen
1
131337 05-03-22
kl. 10:00
Aarhus 1900 ASV 3 Frederiksbjerghallerne
1
131361 05-03-22
kl. 12:00
ASV 3 Skjern KFUM Frederiksbjerghallerne
1
131382 05-03-22
kl. 14:00
Aarhus 1900 Skjern KFUM Frederiksbjerghallerne
1
131338 13-03-22
kl. 10:00
VK Raptus Åbyhøj IF Raptus Arena
1
131345 13-03-22
kl. 12:00
Åbyhøj IF ASV GL Raptus Arena
1
131394 13-03-22
kl. 14:00
VK Raptus ASV GL Raptus Arena
1
131339 19-03-22
kl. 10:00
Skjern KFUM SIK Viborg Skjern Kulturcenter
1
131343 19-03-22
kl. 12:00
SIK Viborg VK Raptus Skjern Kulturcenter
1
131377 19-03-22
kl. 12:00
Åbyhøj IF ASV 3 Rundhøjhallen
1
131370 19-03-22
kl. 14:00
Skjern KFUM VK Raptus Skjern Kulturcenter
1
131340 27-03-22
kl. 10:00
ASV 4 Aarhus 1900 Nr. Boulevard Skole
1
131385 27-03-22
kl. 12:00
Aarhus 1900 ASV GL Nr. Boulevard Skole
1
131336 27-03-22
kl. 14:00
ASV 4 ASV GL Nr. Boulevard Skole
1