Forside > Turneringer og resultater > Pulje > Komplet kampprogram

HDS, 1

Komplet kampprogram

Kampnr. Dato Hjemmehold Udehold Spillested / bane Resultat
106213 06-10-13
kl. 15:00
Team Køge Grøndal EV.2 Asgårdskolen
1
0 - 3
106205 06-10-13
kl. 16:00
VLI.2 Hvidovre VK.2 Kedelhallen
1
0 - 3
106221 06-10-13
kl. 17:00
Gentofte Volley.2 Volleyballklubben Rødovre Kildeskovshal 2
1
3 - 1
106231 07-10-13
kl. 19:00
Hvidovre VK.3 Hvidovre VK.2 Frihedens Idrætscenter
1
3 - 2
106207 13-10-13
kl. 12:00
Hillerød G & I Brøndby VK Hillerødsholmskolen
1
3 - 0
106246 13-10-13
kl. 15:00
VLI.2 Gentofte Volley.2 Kedelhallen
1
2 - 3
106202 19-10-13
kl. 14:00
Brøndby VK Gentofte Volley.2 Tjørnehøjhallen
1 - 3
106220 20-10-13
kl. 12:00
Hvidovre VK.3 VLI.2 Frihedens Idrætscenter
1
3 - 0
106225 20-10-13
kl. 14:00
Hvidovre VK.2 Grøndal EV.2 Frihedens Idrætscenter
1
0 - 3
106233 23-10-13
kl. 20:00
Volleyballklubben Rødovre Team Køge Rødovrehallen
1
1 - 3
106223 26-10-13
kl. 11:00
Gentofte Volley.2 Team Køge Kildeskovshal 2
1
3 - 0
106230 27-10-13
kl. 10:00
Enghave VK.2 Grøndal EV.2 Bavnehøjhallen
1
0 - 3
106244 27-10-13
kl. 16:00
Hvidovre VK.2 Hillerød G & I Frihedens Idrætscenter
1
3 - 2
106237 27-10-13
kl. 18:00
Hvidovre VK.3 Brøndby VK Frihedens Idrætscenter
1
3 - 0
106235 02-11-13
kl. 13:30
Gentofte Volley.2 Enghave VK.2 Kildeskovshal 2
1
0 - 3
106222 03-11-13
kl. 10:00
VLI.2 Brøndby VK Kedelhallen
1
0 - 3
106204 03-11-13
kl. 10:00
Grøndal EV.2 Volleyballklubben Rødovre Hillerødgades Sportssal
1
3 - 1
106243 03-11-13
kl. 16:00
Hvidovre VK.3 Team Køge Frihedens Idrætscenter
1
3 - 0
106203 09-11-13
kl. 16:30
Team Køge Hillerød G & I Asgårdskolen
1
1 - 3
106206 10-11-13
kl. 14:00
Hvidovre VK.3 Enghave VK.2 Frihedens Idrætscenter
1
3 - 1
106209 10-11-13
kl. 15:00
VLI.2 Grøndal EV.2 Kedelhallen
1
1 - 3
106216 10-11-13
kl. 16:00
Hvidovre VK.2 Gentofte Volley.2 Frihedens Idrætscenter
1
3 - 1
106224 13-11-13
kl. 20:00
Hillerød G & I Enghave VK.2 Hillerødsholmskolen
1
2 - 3
106212 16-11-13
kl. 16:00
Brøndby VK Enghave VK.2 Stadionhal 1
1
3 - 2
106236 17-11-13
kl. 10:00
Grøndal EV.2 Hvidovre VK.3 Hillerødgades Sportssal
1
3 - 1
106215 17-11-13
kl. 14:30
Volleyballklubben Rødovre VLI.2 Rødovrehallen
1
3 - 0
106227 21-11-13
kl. 21:00
Brøndby VK Volleyballklubben Rødovre Tjørnehøjhallen
3 - 2
106218 24-11-13
kl. 10:00
Grøndal EV.2 Hillerød G & I Hillerødgades Sportssal
1
0 - 3
106208 24-11-13
kl. 12:00
Enghave VK.2 Team Køge Bavnehøjhallen
1
3 - 0 UHT
106211 24-11-13
kl. 16:00
Hvidovre VK.2 Volleyballklubben Rødovre Frihedens Idrætscenter
1
3 - 2
106229 27-11-13
kl. 20:00
Hillerød G & I Gentofte Volley.2 Hillerødsholmskolen
1
0 - 3
106245 30-11-13
kl. 13:00
Volleyballklubben Rødovre Enghave VK.2 Rødovrehallen
1
3 - 2
106232 30-11-13
kl. 14:00
Brøndby VK Hvidovre VK.2 Stadionhal 1
1
0 - 3
106214 30-11-13
kl. 17:00
Hillerød G & I Hvidovre VK.3 Hillerødsholmskolen
1
0 - 3
106228 01-12-13
kl. 14:00
Team Køge VLI.2 Asgårdskolen
1
3 - 1
106241 01-12-13
kl. 14:00
Grøndal EV.2 Gentofte Volley.2 Hillerødgades Sportssal
1
3 - 0
106242 08-12-13
kl. 10:00
Grøndal EV.2 Brøndby VK Hillerødgades Sportssal
1
3 - 0
106239 08-12-13
kl. 12:00
Hillerød G & I Volleyballklubben Rødovre Hillerødsholmskolen
1
2 - 3
106238 08-12-13
kl. 14:00
Team Køge Hvidovre VK.2 Asgårdskolen
1
1 - 3
106210 08-12-13
kl. 15:00
Gentofte Volley.2 Hvidovre VK.3 Kildeskovshal 2
1
3 - 0
106240 08-12-13
kl. 17:00
Enghave VK.2 VLI.2 Bavnehøjhallen
1
3 - 0
106226 11-12-13
kl. 20:00
Volleyballklubben Rødovre Hvidovre VK.3 Rødovrehallen
1
1 - 3
106217 14-12-13
kl. 14:00
Brøndby VK Team Køge Stadionhal 1
1
3 - 0 UHT
106234 15-12-13
kl. 13:00
VLI.2 Hillerød G & I Kedelhallen
1
3 - 2
106219 15-12-13
kl. 15:30
Enghave VK.2 Hvidovre VK.2 Bavnehøjhallen
1
2 - 3