Forside > Turneringer og resultater > Pulje > Komplet kampprogram

Danmarksserie Herrer - Grundspil, Sjælland 1

Komplet kampprogram

Kampnr. Dato Hjemmehold Udehold Spillested / bane Resultat
131186 18-09-21
kl. 10:00
Helsingør VK Enghave VK Gurrevejen Skole
1
3 - 2
131185 19-09-21
kl. 11:30
Frederiksberg Volley.2 Aarby Volley Kedelhallen
1
3 - 2
131203 19-09-21
kl. 14:00
Glostrup-Rødovre Lyngby-Gladsaxe Volley.2 Rødovrehallen
7 - Hal 3 (LB)
3 - 1
131192 26-09-21
kl. 11:00
Glostrup-Rødovre Frederiksberg Volley.2 Rødovrehallen
7 - Hal 3 (LB)
3 - 0
131201 26-09-21
kl. 12:00
VK Vestsjælland.3 Helsingør VK Korsørhallen
1
0 - 3
131198 02-10-21
kl. 14:00
Helsingør VK Glostrup-Rødovre Gurrevejen Skole
1
1 - 3
131199 03-10-21
kl. 12:00
Aarby Volley VK Vestsjælland.3 Årby Fritidscenter
1
3 - 0
131195 03-10-21
kl. 17:00
Enghave VK Lyngby-Gladsaxe Volley.2 Bavnehøjhallen
1
3 - 0
131196 10-10-21
kl. 10:00
VK Vestsjælland.3 Glostrup-Rødovre Korsørhallen
1
0 - 3
131193 10-10-21
kl. 10:00
Aarby Volley Enghave VK Årby Fritidscenter
1
3 - 0
131189 10-10-21
kl. 10:00
Lyngby-Gladsaxe Volley.2 Frederiksberg Volley.2 Buddingehallen
1
3 - 2
131190 17-10-21
kl. 11:45
Enghave VK VK Vestsjælland.3 Bavnehøjhallen
1
1 - 3
131202 27-10-21
kl. 19:30
Lyngby-Gladsaxe Volley.2 Aarby Volley Engelsborghallen
3
1 - 3
131191 30-10-21
kl. 12:00
Helsingør VK Lyngby-Gladsaxe Volley.2 Borupgårdskolen
1
3 - 1
131188 31-10-21
kl. 11:00
Glostrup-Rødovre Aarby Volley Hvissingehallen
1
3 - 0
131184 31-10-21
kl. 12:00
VK Vestsjælland.3 Frederiksberg Volley.2 Søndermarkshallen (Slagelse)
1
2 - 3
131194 07-11-21
kl. 11:30
Frederiksberg Volley.2 Helsingør VK Kedelhallen
1
3 - 1
131187 07-11-21
kl. 12:00
Lyngby-Gladsaxe Volley.2 VK Vestsjælland.3 Buddingehallen
1
3 - 0
131179 07-11-21
kl. 16:00
Enghave VK Glostrup-Rødovre Bavnehøjhallen
1
0 - 3
131176 14-11-21
kl. 15:30
Frederiksberg Volley.2 Enghave VK Kedelhallen
1
3 - 0
131181 21-11-21
kl. 10:00
Aarby Volley Lyngby-Gladsaxe Volley.2 Årby Fritidscenter
1
3 - 1
131211 21-11-21
kl. 12:00
VK Vestsjælland.3 Enghave VK Korsørhallen
1
3 - 2
131213 21-11-21
kl. 15:30
Frederiksberg Volley.2 Glostrup-Rødovre Kedelhallen
1
0 - 3
131204 27-11-21
kl. 12:00
Helsingør VK Aarby Volley Borupgårdskolen
1
0 - 3
131197 28-11-21
kl. 12:00
Enghave VK Frederiksberg Volley.2 Bavnehøjhallen
1
3 - 0
131180 04-12-21
kl. 14:00
Helsingør VK VK Vestsjælland.3 Borupgårdskolen
1
3 - 1
131209 05-12-21
kl. 12:00
Aarby Volley Glostrup-Rødovre Årby Fritidscenter
1
0 - 3
131216 05-12-21
kl. 12:00
Lyngby-Gladsaxe Volley.2 Enghave VK Buddingehallen
1
1 - 3
131217 08-12-21
kl. 20:00
Glostrup-Rødovre VK Vestsjælland.3 Rødovrehallen
1 - Hal 1
131177 12-12-21
kl. 11:00
Glostrup-Rødovre Helsingør VK Rødovrehallen
7 - Hal 3 (LB)
131178 12-12-21
kl. 14:00
VK Vestsjælland.3 Aarby Volley Korsørhallen
1
131210 12-12-21
kl. 15:30
Frederiksberg Volley.2 Lyngby-Gladsaxe Volley.2 Kedelhallen
1
131215 18-12-21
kl. 12:00
Helsingør VK Frederiksberg Volley.2 Borupgårdskolen
1
131208 19-12-21
kl. 10:00
VK Vestsjælland.3 Lyngby-Gladsaxe Volley.2 Korsørhallen
1
131200 19-12-21
kl. 13:00
Glostrup-Rødovre Enghave VK Hvissingehallen
1
131183 09-01-22
kl. 11:00
Aarby Volley Helsingør VK Årby Fritidscenter
1
131214 16-01-22
kl. 11:45
Enghave VK Aarby Volley Bavnehøjhallen
1
131212 16-01-22
kl. 13:00
Lyngby-Gladsaxe Volley.2 Helsingør VK Engelsborghallen
1
131205 16-01-22
kl. 13:30
Frederiksberg Volley.2 VK Vestsjælland.3 Kedelhallen
1
131206 23-01-22
kl. 10:00
Aarby Volley Frederiksberg Volley.2 Årby Fritidscenter
1
131207 23-01-22
kl. 16:00
Enghave VK Helsingør VK Bavnehøjhallen
1
131182 23-01-22
kl. 16:00
Lyngby-Gladsaxe Volley.2 Glostrup-Rødovre Buddingehallen
1