Forside > Turneringer og resultater > Pulje > Komplet kampprogram

Serie 1 Herrer - Grundspil, Sjælland

Komplet kampprogram

Kampnr. Dato Hjemmehold Udehold Spillested / bane Resultat
131147 19-09-21
kl. 10:00
Roskilde VK VLI.3 Roskilde Gym.
1
3 - 0
131128 26-09-21
kl. 10:00
Lyngby-Gladsaxe Volley.3 Lyngby-Gladsaxe Volley.4 Buddingehallen
1
3 - 2
131121 26-09-21
kl. 12:00
Amager VK.3 Enghave VK.2 Sundbyhal 2
1
3 - 0
131173 26-09-21
kl. 16:00
KV 61.2 Roskilde VK Idrætshuset
1
1 - 3
131132 03-10-21
kl. 12:00
Roskilde VK Hillerød G&I.2 Roskilde Gym.
1
3 - 1
131131 03-10-21
kl. 13:00
Glostrup-Rødovre.2 DTU Volley.2 Hvissingehallen
1
3 - 2
131135 03-10-21
kl. 17:00
Amager VK.3 Lyngby-Gladsaxe Volley.4 Sundbyhal 2
1
3 - 0
131138 03-10-21
kl. 17:30
VLI.3 KV 61.2 Kedelhallen
1
1 - 3
131142 03-10-21
kl. 19:00
Enghave VK.2 Volleyballklubben Rødovre Bavnehøjhallen
1
1 - 3
131127 10-10-21
kl. 11:00
Hillerød G&I.2 KV 61.2 Sophienborgskolen
1
0 - 3
131162 10-10-21
kl. 11:00
Volleyballklubben Rødovre Glostrup-Rødovre.2 Rødovrehallen
7 - Hal 3 (LB)
3 - 0
131124 10-10-21
kl. 14:00
Lyngby-Gladsaxe Volley.4 VLI.3 Buddingehallen
1
3 - 0
131174 10-10-21
kl. 14:30
DTU Volley.2 Amager VK.3 Polythallen
1
0 - 3
131171 10-10-21
kl. 16:00
Lyngby-Gladsaxe Volley.3 Enghave VK.2 Buddingehallen
1
1 - 3
131153 17-10-21
kl. 13:00
Glostrup-Rødovre.2 VLI.3 Hvissingehallen
1
0 - 3
131156 27-10-21
kl. 20:00
Volleyballklubben Rødovre DTU Volley.2 Rødovrehallen
1 - Hal 1
0 - 3
131134 31-10-21
kl. 09:30
VLI.3 Lyngby-Gladsaxe Volley.3 Kedelhallen
1
3 - 1
131167 31-10-21
kl. 10:00
Enghave VK.2 Lyngby-Gladsaxe Volley.4 Bavnehøjhallen
1
0 - 3
131168 31-10-21
kl. 13:00
Glostrup-Rødovre.2 Roskilde VK Hvissingehallen
1
0 - 3
131163 05-11-21
kl. 19:00
DTU Volley.2 Hillerød G&I.2 Polythallen
1
3 - 0
131169 07-11-21
kl. 10:00
DTU Volley.2 KV 61.2 Polythallen
1
1 - 3
131139 07-11-21
kl. 10:00
Lyngby-Gladsaxe Volley.3 Volleyballklubben Rødovre Buddingehallen
1
2 - 3
131172 07-11-21
kl. 14:00
Lyngby-Gladsaxe Volley.4 Glostrup-Rødovre.2 Buddingehallen
1
3 - 1
131130 14-11-21
kl. 10:00
Roskilde VK DTU Volley.2 Roskilde Gym.
1
3 - 2
131123 14-11-21
kl. 10:00
KV 61.2 Lyngby-Gladsaxe Volley.3 Idrætshuset
1
3 - 1
131137 14-11-21
kl. 11:00
Hillerød G&I.2 Enghave VK.2 Sophienborgskolen
1
2 - 3
131151 15-11-21
kl. 18:30
Amager VK.3 Hillerød G&I.2 Sundbyhal 2
3
1 - 3
131125 20-11-21
kl. 11:00
Volleyballklubben Rødovre Roskilde VK Rødovrehallen
7 - Hal 3 (LB)
3 - 2
131159 21-11-21
kl. 14:00
Amager VK.3 VLI.3 Sundbyhal 2
1
131122 21-11-21
kl. 15:00
Hillerød G&I.2 Glostrup-Rødovre.2 Sophienborgskolen
1
3 - 1
131140 21-11-21
kl. 15:00
DTU Volley.2 Lyngby-Gladsaxe Volley.4 Engelsborghallen
1
3 - 1
131145 27-11-21
kl. 12:00
DTU Volley.2 VLI.3 Polythallen
1
2 - 3
131158 28-11-21
kl. 10:00
Enghave VK.2 KV 61.2 Bavnehøjhallen
1
0 - 3
131165 28-11-21
kl. 12:00
Roskilde VK Lyngby-Gladsaxe Volley.3 Roskilde Gym.
1
3 - 1
131170 05-12-21
kl. 13:00
Hillerød G&I.2 Volleyballklubben Rødovre Sophienborgskolen
1
0 - 3
131136 05-12-21
kl. 13:00
Glostrup-Rødovre.2 Amager VK.3 Hvissingehallen
1
1 - 3
131143 05-12-21
kl. 14:00
Lyngby-Gladsaxe Volley.4 KV 61.2 Buddingehallen
1
0 - 3
131161 05-12-21
kl. 15:30
VLI.3 Enghave VK.2 Kedelhallen
1
3 - 1
131154 05-12-21
kl. 16:00
Lyngby-Gladsaxe Volley.3 DTU Volley.2 Buddingehallen
1
KU
131155 08-12-21
kl. 20:00
Volleyballklubben Rødovre Lyngby-Gladsaxe Volley.4 Rødovrehallen
7 - Hal 3 (LB)
131149 12-12-21
kl. 10:00
KV 61.2 Glostrup-Rødovre.2 Idrætshuset
1
131152 12-12-21
kl. 12:00
Roskilde VK Enghave VK.2 Roskilde Gym.
1
131148 12-12-21
kl. 13:00
Volleyballklubben Rødovre Amager VK.3 Rødovrehallen
7 - Hal 3 (LB)
131144 12-12-21
kl. 15:00
Hillerød G&I.2 Lyngby-Gladsaxe Volley.3 Sophienborgskolen
1
131129 19-12-21
kl. 09:30
VLI.3 Volleyballklubben Rødovre Kedelhallen
1
131160 19-12-21
kl. 11:00
Glostrup-Rødovre.2 Lyngby-Gladsaxe Volley.3 Hvissingehallen
1
131150 19-12-21
kl. 12:00
Lyngby-Gladsaxe Volley.4 Hillerød G&I.2 Buddingehallen
1
131164 19-12-21
kl. 14:00
KV 61.2 Amager VK.3 Idrætshuset
1
131146 16-01-22
kl. 09:45
Enghave VK.2 DTU Volley.2 Bavnehøjhallen
1
131141 16-01-22
kl. 10:00
Amager VK.3 Roskilde VK Sundbyhal 2
1
131133 23-01-22
kl. 10:00
KV 61.2 Volleyballklubben Rødovre Idrætshuset
1
131166 23-01-22
kl. 10:00
Lyngby-Gladsaxe Volley.3 Amager VK.3 Buddingehallen
1
131157 23-01-22
kl. 12:00
Lyngby-Gladsaxe Volley.4 Roskilde VK Buddingehallen
1
131175 23-01-22
kl. 17:30
VLI.3 Hillerød G&I.2 Kedelhallen
1
131126 23-01-22
kl. 18:00
Enghave VK.2 Glostrup-Rødovre.2 Bavnehøjhallen
1