Forside > Turneringer og resultater > Pulje > Komplet kampprogram

2. Division Damer, Vest

Komplet kampprogram

Kampnr. Dato Hjemmehold Udehold Spillested / bane Resultat
130345 02-10-21
kl. 12:00
DHV Odense.2 Aalborg Volleyball.2 Dalumhallen
1
3 - 2
130348 02-10-21
kl. 12:00
Hjerm FIF Nordenskov UIF Hjermhallerne
1
3 - 1
130350 02-10-21
kl. 16:00
ASV Aarhus.3 Midtfyn VK Rundhøjhallen
1
3 - 2
130346 03-10-21
kl. 11:00
VK Raptus Hornsyld IF Vejlby Risskov Hallen
1
0 - 3
130347 03-10-21
kl. 12:00
DSIO Odense IF Lyseng Odense Universitetshal
1
0 - 3
130360 09-10-21
kl. 10:00
Hornsyld IF Nordenskov UIF Hornsyld Idrætscenter
1
2 - 3
130358 09-10-21
kl. 13:00
Midtfyn VK DSIO Odense Midtfyns Gymnasium
1
2 - 3
130361 09-10-21
kl. 14:00
DHV Odense.2 IF Lyseng Dalumhallen
1
2 - 3
130357 10-10-21
kl. 12:00
Aalborg Volleyball.2 Hjerm FIF Aalborg Stadionhal
1
3 - 2
130362 10-10-21
kl. 15:00
VK Raptus Holstebro KFUM Vejlby Risskov Hallen
1
1 - 3
130359 10-10-21
kl. 17:00
Ikast KFUM.2 ASV Aarhus.3 Hyldgårdsskolens Hal B
1
3 - 1
130367 13-10-21
kl. 20:00
Hjerm FIF VK Raptus Hjermhallerne
1
3 - 0
130368 16-10-21
kl. 12:00
ASV Aarhus.3 Hornsyld IF Marselisborg Gymnasium
1
0 - 3
130365 16-10-21
kl. 12:00
IF Lyseng Ikast KFUM.2 Rundhøjhallen
1
3 - 2
130366 16-10-21
kl. 12:00
DSIO Odense Aalborg Volleyball.2 Odense Universitetshal
1
0 - 3
130363 16-10-21
kl. 13:00
Midtfyn VK Holstebro KFUM Midtfyns Gymnasium
1
0 - 3
130364 17-10-21
kl. 17:00
Nordenskov UIF DHV Odense.2 Helle Hallen
1
0 - 3
130389 24-10-21
kl. 15:00
Ikast KFUM.2 Hornsyld IF Hyldgårdsskolens Hal B
1
2 - 3
130388 30-10-21
kl. 11:00
Midtfyn VK IF Lyseng Midtfyns Gymnasium
1
1 - 3
130390 30-10-21
kl. 14:00
DHV Odense.2 Hjerm FIF Dalumhallen
1
3 - 1
130391 30-10-21
kl. 15:00
Holstebro KFUM DSIO Odense Holstebro Stadionhal
1
3 - 1
130392 31-10-21
kl. 10:00
ASV Aarhus.3 Nordenskov UIF Århus Gl. Stadionhal
1
1 - 3
130387 31-10-21
kl. 10:00
Aalborg Volleyball.2 VK Raptus Aalborg Stadionhal
1
3 - 1
130349 03-11-21
kl. 19:00
Holstebro KFUM Ikast KFUM.2 Holstebro Stadionhal
1
3 - 1
130394 06-11-21
kl. 14:00
IF Lyseng Aalborg Volleyball.2 Rundhøjhallen
1
3 - 2
130395 06-11-21
kl. 14:00
DHV Odense.2 ASV Aarhus.3 Dalumhallen
1
3 - 0
130398 06-11-21
kl. 16:00
Hjerm FIF Hornsyld IF Hjermhallerne
1
3 - 2
130396 07-11-21
kl. 11:00
VK Raptus Midtfyn VK Vejlby Risskov Hallen
1
3 - 2
130393 11-11-21
kl. 20:30
Nordenskov UIF Holstebro KFUM Helle Hallen
1
2 - 3
130370 17-11-21
kl. 20:30
Ikast KFUM.2 Nordenskov UIF Hyldgårdsskolens Hal B
1
3 - 2
130371 20-11-21
kl. 12:00
IF Lyseng Hornsyld IF Rundhøjhallen
1
3 - 0
130373 20-11-21
kl. 12:00
DSIO Odense Hjerm FIF Odense Universitetshal
1
3 - 1
130369 21-11-21
kl. 12:00
Aalborg Volleyball.2 Midtfyn VK Aalborg Stadionhal
1
3 - 1
130374 21-11-21
kl. 15:00
Holstebro KFUM ASV Aarhus.3 Holstebro Stadionhal
1
3 - 0
130372 21-11-21
kl. 15:00
DHV Odense.2 VK Raptus Dalumhallen
1
3 - 0
130407 27-11-21
kl. 10:00
DHV Odense.2 Ikast KFUM.2 Dalumhallen
1
3 - 1
130405 27-11-21
kl. 14:00
IF Lyseng Hjerm FIF Rundhøjhallen
1
3 - 1
130406 27-11-21
kl. 15:00
Hornsyld IF Midtfyn VK Rårup hallen
1
3 - 1
130408 27-11-21
kl. 15:00
VK Raptus Nordenskov UIF Vejlby Risskov Hallen
1
3 - 1
130409 28-11-21
kl. 12:00
DSIO Odense ASV Aarhus.3 Odense Universitetshal
1
3 - 0
130410 28-11-21
kl. 15:00
Holstebro KFUM Aalborg Volleyball.2 Holstebro Stadionhal
1
2 - 3
130449 04-12-21
kl. 12:00
ASV Aarhus.3 IF Lyseng Ceres Park hal 1
1
130452 04-12-21
kl. 13:00
Midtfyn VK Hjerm FIF Idrætscenter Midtfyn
1
130448 04-12-21
kl. 14:00
VK Raptus Ikast KFUM.2 Vejlby Risskov Hallen
1
130450 04-12-21
kl. 15:00
Holstebro KFUM Hornsyld IF Holstebro Stadionhal
1
130451 04-12-21
kl. 18:00
DHV Odense.2 DSIO Odense Dalumhallen
1
130447 05-12-21
kl. 15:00
Nordenskov UIF Aalborg Volleyball.2 Helle Hallen
1
130455 09-12-21
kl. 19:00
Hornsyld IF Ikast KFUM.2 Rårup hallen
1
130456 11-12-21
kl. 12:00
Hjerm FIF DHV Odense.2 Hjermhallerne
1
130457 11-12-21
kl. 12:00
DSIO Odense Holstebro KFUM Odense Universitetshal
1
130458 11-12-21
kl. 13:00
Nordenskov UIF ASV Aarhus.3 Helle Hallen
1
130454 11-12-21
kl. 14:00
IF Lyseng Midtfyn VK Rundhøjhallen
1
130453 12-12-21
kl. 15:00
VK Raptus Aalborg Volleyball.2 Vejlby Risskov Hallen
1
130404 18-12-21
kl. 10:00
ASV Aarhus.3 VK Raptus Århus Gl. Stadionhal
1
130401 18-12-21
kl. 12:00
Ikast KFUM.2 Hjerm FIF IBF Arena
1
130399 18-12-21
kl. 12:00
Aalborg Volleyball.2 Hornsyld IF Aalborg Stadionhal
1
130400 18-12-21
kl. 13:00
Midtfyn VK DHV Odense.2 Midtfyns Gymnasium
1
130402 18-12-21
kl. 14:00
Nordenskov UIF DSIO Odense Helle Hallen
1
130403 18-12-21
kl. 15:00
Holstebro KFUM IF Lyseng Holstebro Stadionhal
1
130412 08-01-22
kl. 10:00
Hornsyld IF VK Raptus Hornsyld Idrætscenter
1
130416 08-01-22
kl. 13:00
Midtfyn VK ASV Aarhus.3 Midtfyns Gymnasium
1
130413 08-01-22
kl. 16:00
IF Lyseng DSIO Odense Rundhøjhallen
1
130411 08-01-22
kl. 16:00
Aalborg Volleyball.2 DHV Odense.2 Aalborg Katedralskole
1
130415 09-01-22
kl. 15:00
Ikast KFUM.2 Holstebro KFUM Hyldgårdsskolens Hal B
1
130420 15-01-22
kl. 12:00
DSIO Odense Hornsyld IF Odense Universitetshal
1
130418 15-01-22
kl. 13:00
Midtfyn VK Nordenskov UIF Midtfyns Gymnasium
1
130417 15-01-22
kl. 14:00
Aalborg Volleyball.2 Ikast KFUM.2 Aalborg Stadionhal
1
130422 16-01-22
kl. 10:00
Hjerm FIF ASV Aarhus.3 Hjermhallerne
1
130419 16-01-22
kl. 11:00
VK Raptus IF Lyseng Vejlby Risskov Hallen
1
130421 16-01-22
kl. 13:00
DHV Odense.2 Holstebro KFUM Dalumhallen
1
130424 22-01-22
kl. 09:00
DSIO Odense Midtfyn VK Odense Universitetshal
1
130427 22-01-22
kl. 12:00
IF Lyseng DHV Odense.2 Rundhøjhallen
1
130423 23-01-22
kl. 12:00
Hjerm FIF Aalborg Volleyball.2 Hjermhallerne
1
130425 23-01-22
kl. 13:00
ASV Aarhus.3 Ikast KFUM.2 Ceres Park hal 1
1
130428 23-01-22
kl. 15:00
Holstebro KFUM VK Raptus Holstebro Stadionhal
1
130426 23-01-22
kl. 16:00
Nordenskov UIF Hornsyld IF Helle Hallen
1
130433 28-01-22
kl. 19:00
VK Raptus Hjerm FIF Vejlby Risskov Hallen
1
130434 29-01-22
kl. 12:00
Hornsyld IF ASV Aarhus.3 Hornsyld Idrætscenter
1
130431 29-01-22
kl. 16:00
Ikast KFUM.2 IF Lyseng IBF Arena
1
130430 29-01-22
kl. 18:00
DHV Odense.2 Nordenskov UIF Dalumhallen
1
130432 30-01-22
kl. 12:00
Aalborg Volleyball.2 DSIO Odense Aalborg Stadionhal
1
130429 30-01-22
kl. 15:00
Holstebro KFUM Midtfyn VK Holstebro Stadionhal
1
130379 05-02-22
kl. 16:00
Hjerm FIF Holstebro KFUM Hjermhallerne
1
130378 06-02-22
kl. 11:00
VK Raptus DSIO Odense Vejlby Risskov Hallen
1
130377 06-02-22
kl. 12:00
Hornsyld IF DHV Odense.2 Hornsyld Idrætscenter
1
130375 06-02-22
kl. 13:00
Midtfyn VK Ikast KFUM.2 Midtfyns Gymnasium
1
130376 06-02-22
kl. 14:00
Nordenskov UIF IF Lyseng Helle Hallen
1
130380 08-02-22
kl. 20:00
ASV Aarhus.3 Aalborg Volleyball.2 Århus Gl. Stadionhal
1
130460 15-02-22
kl. 18:30
Aalborg Volleyball.2 IF Lyseng Aalborg Katedralskole
1
130414 20-02-22
kl. 16:00
Nordenskov UIF Hjerm FIF Helle Hallen
1
130461 22-02-22
kl. 20:00
ASV Aarhus.3 DHV Odense.2 Århus Gl. Stadionhal
1
130459 23-02-22
kl. 19:00
Holstebro KFUM Nordenskov UIF Holstebro Stadionhal
1
130463 26-02-22
kl. 10:00
Ikast KFUM.2 DSIO Odense IBF Arena
1
130464 26-02-22
kl. 10:00
Hornsyld IF Hjerm FIF Hornsyld Idrætscenter
1
130462 26-02-22
kl. 13:00
Midtfyn VK VK Raptus Midtfyns Gymnasium
1
130467 02-03-22
kl. 20:30
Hjerm FIF Ikast KFUM.2 Hjermhallerne
1
130466 04-03-22
kl. 19:00
DHV Odense.2 Midtfyn VK Hjallesehallen
1
130468 05-03-22
kl. 12:00
DSIO Odense Nordenskov UIF Odense Universitetshal
1
130465 05-03-22
kl. 12:00
Hornsyld IF Aalborg Volleyball.2 Hornsyld Idrætscenter
1
130469 05-03-22
kl. 14:00
IF Lyseng Holstebro KFUM Rundhøjhallen
1
130470 05-03-22
kl. 17:00
VK Raptus ASV Aarhus.3 Vejlby Risskov Hallen
1
130385 12-03-22
kl. 11:00
DSIO Odense DHV Odense.2 Odense Universitetshal
1
130386 12-03-22
kl. 12:00
Hjerm FIF Midtfyn VK Hjermhallerne
1
130383 12-03-22
kl. 12:00
IF Lyseng ASV Aarhus.3 Rundhøjhallen
1
130384 12-03-22
kl. 12:00
Hornsyld IF Holstebro KFUM Rårup hallen
1
130381 12-03-22
kl. 14:00
Aalborg Volleyball.2 Nordenskov UIF Aalborg Stadionhal
1
130382 13-03-22
kl. 16:00
Ikast KFUM.2 VK Raptus Hyldgårdsskolens Hal B
1
130437 17-03-22
kl. 18:30
Hornsyld IF IF Lyseng Rårup hallen
1
130438 19-03-22
kl. 11:00
VK Raptus DHV Odense.2 Vejlby Risskov Hallen
1
130439 19-03-22
kl. 12:00
Hjerm FIF DSIO Odense Hjermhallerne
1
130440 19-03-22
kl. 12:00
ASV Aarhus.3 Holstebro KFUM Århus Gl. Stadionhal
1
130435 19-03-22
kl. 13:00
Midtfyn VK Aalborg Volleyball.2 Midtfyns Gymnasium
1
130436 20-03-22
kl. 17:00
Nordenskov UIF Ikast KFUM.2 Helle Hallen
1
130472 26-03-22
kl. 13:00
Midtfyn VK Hornsyld IF Midtfyns Gymnasium
1
130475 26-03-22
kl. 14:00
ASV Aarhus.3 DSIO Odense Århus Gl. Stadionhal
1
130471 26-03-22
kl. 14:00
Hjerm FIF IF Lyseng Hjermhallerne
1
130473 27-03-22
kl. 10:00
Ikast KFUM.2 DHV Odense.2 Hyldgårdsskolens Hal B
1
130476 27-03-22
kl. 14:00
Aalborg Volleyball.2 Holstebro KFUM Aalborg Stadionhal
1
130474 27-03-22
kl. 16:00
Nordenskov UIF VK Raptus Helle Hallen
1
130354 31-03-22
kl. 19:00
Hornsyld IF DSIO Odense Rårup hallen
1
130356 02-04-22
kl. 11:00
ASV Aarhus.3 Hjerm FIF Århus Gl. Stadionhal
1
130351 02-04-22
kl. 12:00
Ikast KFUM.2 Aalborg Volleyball.2 IBF Arena
1
130353 03-04-22
kl. 14:00
IF Lyseng VK Raptus Rundhøjhallen
1
130355 03-04-22
kl. 15:00
Holstebro KFUM DHV Odense.2 Holstebro Stadionhal
1
130352 03-04-22
kl. 17:00
Nordenskov UIF Midtfyn VK Helle Hallen
1
130445 06-04-22
kl. 19:00
Holstebro KFUM Hjerm FIF Holstebro Stadionhal
1
130397 06-04-22
kl. 20:00
DSIO Odense Ikast KFUM.2 Odense Universitetshal
1
130446 09-04-22
kl. 10:00
Aalborg Volleyball.2 ASV Aarhus.3 Aalborg Stadionhal
1
130443 09-04-22
kl. 12:00
DHV Odense.2 Hornsyld IF Dalumhallen
1
130444 09-04-22
kl. 12:00
DSIO Odense VK Raptus Odense Universitetshal
1
130442 09-04-22
kl. 14:00
IF Lyseng Nordenskov UIF Rundhøjhallen
1
130441 10-04-22
kl. 12:00
Ikast KFUM.2 Midtfyn VK IBF Arena
1