Forside > Turneringer og resultater > Pulje > Komplet kampprogram

Danmarksserieherrer, Pulje 1

Komplet kampprogram

Kampnr. Dato Hjemmehold Udehold Spillested / bane Resultat
127735 03-10-20
kl. 10:00
VK Raptus Randers VK 2 Raptus Arena
1
3 - 1
127649 03-10-20
kl. 12:00
Randers VK 2 Tjørring IF Raptus Arena
1
1 - 3
127705 03-10-20
kl. 14:00
VK Raptus Tjørring IF Raptus Arena
1
3 - 2
127734 11-10-20
kl. 10:00
SKF KFUM Randers VK 1 Alhedehallerne
1
3 - 1
127732 11-10-20
kl. 10:00
Åbyhøj IF 1 Ikast KFUM Aabyhallen
1
127716 11-10-20
kl. 12:00
Randers VK 1 ASV Aarhus Alhedehallerne
1
3 - 1
127658 11-10-20
kl. 12:00
Åbyhøj IF 2 Ikast KFUM Aabyhallen
1
127647 11-10-20
kl. 14:00
Åbyhøj IF 1 Åbyhøj IF 2 Aabyhallen
1
127701 11-10-20
kl. 14:00
SKF KFUM ASV Aarhus Alhedehallerne
1
3 - 0
127667 14-10-20
kl. 20:00
VK Raptus Åbyhøj IF 1 Raptus Arena
1
3 - 2
127733 24-10-20
kl. 10:00
Åbyhøj IF 2 Tjørring IF Randers Real
127700 24-10-20
kl. 12:00
Randers VK 1 Tjørring IF Randers Real
127683 24-10-20
kl. 14:00
Åbyhøj IF 2 Randers VK 1 Randers Real
127681 25-10-20
kl. 15:00
ASV Aarhus Ikast KFUM Marselisborg gymnasium
3 - 2
127661 31-10-20
kl. 10:00
ASV Aarhus Åbyhøj IF 1 Nr. Boulevard Skole
1
127719 31-10-20
kl. 10:00
Hjerm FIF SKF KFUM Hjermhallerne
1
127679 31-10-20
kl. 12:00
VK Raptus SKF KFUM Hjermhallerne
1
127672 31-10-20
kl. 12:00
Åbyhøj IF 1 Randers VK 2 Nr. Boulevard Skole
1
127685 31-10-20
kl. 14:00
Hjerm FIF VK Raptus Hjermhallerne
1
127711 31-10-20
kl. 14:00
ASV Aarhus Randers VK 2 Nr. Boulevard Skole
1
127669 07-11-20
kl. 10:00
Tjørring IF Hjerm FIF Nordvesthallen
1
127731 07-11-20
kl. 12:00
ASV Aarhus Hjerm FIF Nordvesthallen
1
127676 07-11-20
kl. 14:00
Tjørring IF ASV Aarhus Nordvesthallen
1
127729 08-11-20
kl. 10:00
Randers VK 2 SKF KFUM Randers Real
1
127710 08-11-20
kl. 10:00
Randers VK 1 VK Raptus Randers Real
1
127713 08-11-20
kl. 12:00
SKF KFUM Åbyhøj IF 2 Randers Real
1
127699 08-11-20
kl. 12:00
Ikast KFUM VK Raptus Randers Real
1
127678 08-11-20
kl. 14:00
Randers VK 2 Åbyhøj IF 2 Randers Real
1
127670 08-11-20
kl. 14:00
Randers VK 1 Ikast KFUM Randers Real
1
127659 11-11-20
kl. 20:30
Randers VK 1 Randers VK 2 Statsskolens Idrætshal
1
127720 16-11-20
kl. 19:00
Tjørring IF Ikast KFUM Nordvesthallen
1
127650 18-11-20
kl. 20:30
Ikast KFUM SKF KFUM Hyldgårdsskolens Hal A
1
127722 22-11-20
kl. 10:00
Åbyhøj IF 1 Randers VK 1 Aabyhallen
1
127648 22-11-20
kl. 12:00
Hjerm FIF Randers VK 1 Aabyhallen
1
127657 22-11-20
kl. 14:00
Åbyhøj IF 1 Hjerm FIF Aabyhallen
1
127663 29-11-20
kl. 10:00
SKF KFUM Tjørring IF Alhedehallerne
1
127691 29-11-20
kl. 10:00
VK Raptus ASV Aarhus Raptus Arena
1
127725 29-11-20
kl. 10:00
Ikast KFUM Hjerm FIF Hyldgårdsskolens Hal A
1
127727 29-11-20
kl. 12:00
Tjørring IF Åbyhøj IF 1 Alhedehallerne
1
127698 29-11-20
kl. 12:00
Hjerm FIF Randers VK 2 Hyldgårdsskolens Hal A
1
127651 29-11-20
kl. 12:00
Åbyhøj IF 2 ASV Aarhus Raptus Arena
1
127652 29-11-20
kl. 14:00
SKF KFUM Åbyhøj IF 1 Alhedehallerne
1
127664 29-11-20
kl. 14:00
Ikast KFUM Randers VK 2 Hyldgårdsskolens Hal A
1
127718 29-11-20
kl. 14:00
VK Raptus Åbyhøj IF 2 Raptus Arena
1
127707 24-12-20
Åbyhøj IF 2 Hjerm FIF Bedstedhallen
1
127712 01-01-21
Åbyhøj IF 1 VK Raptus Aabyhallen
1
127695 01-01-21
SKF KFUM Ikast KFUM Alhedehallerne
1
127660 09-01-21
kl. 10:00
Tjørring IF VK Raptus Nordvesthallen
1
127690 09-01-21
kl. 12:00
Randers VK 2 VK Raptus Nordvesthallen
1
127694 09-01-21
kl. 14:00
Tjørring IF Randers VK 2 Nordvesthallen
1
127687 10-01-21
kl. 10:00
Ikast KFUM Åbyhøj IF 1 Hyldgårdsskolens Hal A
1
127671 10-01-21
kl. 10:00
ASV Aarhus Randers VK 1 Nr. Boulevard Skole
1
127689 10-01-21
kl. 12:00
Randers VK 1 SKF KFUM Nr. Boulevard Skole
1
127692 10-01-21
kl. 12:00
Åbyhøj IF 2 Åbyhøj IF 1 Hyldgårdsskolens Hal A
1
127703 10-01-21
kl. 14:00
Ikast KFUM Åbyhøj IF 2 Hyldgårdsskolens Hal A
1
127656 10-01-21
kl. 14:00
ASV Aarhus SKF KFUM Nr. Boulevard Skole
1
127726 20-01-21
kl. 20:30
Ikast KFUM ASV Aarhus Hyldgårdsskolens Hal A
1
127717 30-01-21
kl. 10:00
Randers VK 2 Åbyhøj IF 1 Randers Real
1
127706 30-01-21
kl. 12:00
Åbyhøj IF 1 ASV Aarhus Randers Real
1
127666 30-01-21
kl. 14:00
Randers VK 2 ASV Aarhus Randers Real
1
127728 31-01-21
kl. 10:00
Åbyhøj IF 2 Randers VK 1 Bedstedhallen
1
127655 31-01-21
kl. 12:00
Tjørring IF Randers VK 1 Bedstedhallen
1
127688 31-01-21
kl. 14:00
Åbyhøj IF 2 Tjørring IF Bedstedhallen
1
127662 06-02-21
kl. 12:00
Hjerm FIF Åbyhøj IF 2 Hjermhallerne
1
127674 13-02-21
kl. 10:00
SKF KFUM Hjerm FIF Alhedehallerne
1
127730 13-02-21
kl. 12:00
VK Raptus Hjerm FIF Alhedehallerne
1
127724 13-02-21
kl. 14:00
SKF KFUM VK Raptus Alhedehallerne
1
127668 28-02-21
kl. 10:00
Åbyhøj IF 2 SKF KFUM Bedstedhallen
1
127654 28-02-21
kl. 10:00
VK Raptus Ikast KFUM Raptus Arena
1
127714 28-02-21
kl. 10:00
Hjerm FIF Tjørring IF Hjermhallerne
1
127715 28-02-21
kl. 12:00
Ikast KFUM Randers VK 1 Raptus Arena
127684 28-02-21
kl. 12:00
SKF KFUM Randers VK 2 Bedstedhallen
1
127721 28-02-21
kl. 12:00
ASV Aarhus Tjørring IF Hjermhallerne
1
127723 28-02-21
kl. 14:00
Åbyhøj IF 2 Randers VK 2 Bedstedhallen
1
127686 28-02-21
kl. 14:00
Hjerm FIF ASV Aarhus Hjermhallerne
1
127665 28-02-21
kl. 14:00
VK Raptus Randers VK 1 Raptus Arena
1
127675 03-03-21
kl. 20:30
Ikast KFUM Tjørring IF Hyldgårdsskolens Hal A
1
127704 03-03-21
kl. 20:30
Randers VK 2 Randers VK 1 Statsskolens Idrætshal
1
127677 13-03-21
kl. 10:00
Randers VK 1 Åbyhøj IF 1 Randers Real
1
127702 13-03-21
kl. 12:00
Hjerm FIF Åbyhøj IF 1 Randers Real
1
127693 13-03-21
kl. 14:00
Randers VK 1 Hjerm FIF Randers Real
1
127697 21-03-21
kl. 10:00
Åbyhøj IF 1 SKF KFUM Aabyhallen
1
127646 21-03-21
kl. 10:00
ASV Aarhus VK Raptus Nr. Boulevard Skole
1
127673 21-03-21
kl. 12:00
Åbyhøj IF 2 VK Raptus Nr. Boulevard Skole
1
127708 21-03-21
kl. 12:00
Tjørring IF SKF KFUM Aabyhallen
1
127696 21-03-21
kl. 14:00
ASV Aarhus Åbyhøj IF 2 Nr. Boulevard Skole
1
127682 21-03-21
kl. 14:00
Åbyhøj IF 1 Tjørring IF Aabyhallen
1
127709 27-03-21
kl. 10:00
Randers VK 2 Ikast KFUM Randers Real
1
127680 27-03-21
kl. 12:00
Hjerm FIF Ikast KFUM Randers Real
1
127653 27-03-21
kl. 14:00
Randers VK 2 Hjerm FIF Randers Real
1