Forside > Turneringer og resultater > Pulje > Komplet kampprogram

Mix 2, Sjælland

Komplet kampprogram

Kampnr. Dato Hjemmehold Udehold Spillested / bane Resultat
127812 20-09-20
kl. 11:15
Amager VK Tårnfalkene.3 Kildeskovshal 1
1
2 - 1
127820 27-09-20
kl. 09:30
Grøndal EV.2 Tårnfalkene.3 Nordregårdskolen
1
2 - 0
127825 27-09-20
kl. 09:30
Amager VK.2 Frederiksberg Kedelhallen
1
1 - 2
127822 27-09-20
kl. 10:45
RS Rødovre Volley Grøndal EV.2 Nordregårdskolen
1
0 - 2
127821 27-09-20
kl. 12:00
Tårnfalkene.3 RS Rødovre Volley Nordregårdskolen
1
0 - 2
127817 27-09-20
kl. 13:30
VK Holbæk Tårnfalkene.2 Nordregårdskolen
1
2 - 1
127819 27-09-20
kl. 14:45
Enghave VK VK Holbæk Nordregårdskolen
1
0 - 2
127818 27-09-20
kl. 16:00
Tårnfalkene.2 Enghave VK Nordregårdskolen
1
2 - 1
127827 24-10-20
kl. 14:00
Gentofte Volley VK Holbæk Kildeskovshal 1
1
2 - 1
127828 24-10-20
kl. 15:15
VK Holbæk Amager VK Kildeskovshal 1
1
1 - 2
127826 24-10-20
kl. 16:30
Amager VK Gentofte Volley Kildeskovshal 1
1
2 - 1
127832 25-10-20
kl. 13:15
Frederiksberg RS Rødovre Volley Rødovrehallen
7 - Hal 3 (LB)
2 - 0
127831 25-10-20
kl. 13:30
Tårnfalkene.2 Grøndal EV.2 Nordregårdskolen
1
1 - 2
127834 25-10-20
kl. 14:30
Enghave VK Frederiksberg Rødovrehallen
7 - Hal 3 (LB)
0 - 2
127833 25-10-20
kl. 15:45
RS Rødovre Volley Enghave VK Rødovrehallen
7 - Hal 3 (LB)
1 - 2
127835 31-10-20
kl. 13:00
Enghave VK Grøndal EV.2 Bellahøjhal 2
2
KU
127837 31-10-20
kl. 14:15
Amager VK Enghave VK Bellahøjhal 2
2
KU
127836 31-10-20
kl. 15:30
Grøndal EV.2 Amager VK Bellahøjhal 2
2
KU
127838 08-11-20
kl. 09:30
Tårnfalkene.2 Frederiksberg Nordregårdskolen
1
KU
127839 08-11-20
kl. 10:45
Frederiksberg Gentofte Volley Nordregårdskolen
1
KU
127840 08-11-20
kl. 12:00
Gentofte Volley Tårnfalkene.2 Nordregårdskolen
1
KU
127841 08-11-20
kl. 13:30
VK Holbæk Tårnfalkene.3 Nordregårdskolen
1
KU
127843 08-11-20
kl. 14:45
Amager VK.2 VK Holbæk Nordregårdskolen
1
KU
127842 08-11-20
kl. 16:00
Tårnfalkene.3 Amager VK.2 Nordregårdskolen
1
KU
127808 14-11-20
kl. 13:00
VK Holbæk Grøndal EV.2 Bellahøjhal 2
1
KU
127810 14-11-20
kl. 14:15
Frederiksberg VK Holbæk Bellahøjhal 2
1
KU
127809 14-11-20
kl. 15:30
Grøndal EV.2 Frederiksberg Bellahøjhal 2
1
KU
127816 15-11-20
kl. 11:00
Amager VK.2 RS Rødovre Volley Rødovrehallen
7 - Hal 3 (LB)
KU
127815 15-11-20
kl. 12:15
Gentofte Volley Amager VK.2 Rødovrehallen
7 - Hal 3 (LB)
KU
127814 15-11-20
kl. 13:30
RS Rødovre Volley Gentofte Volley Rødovrehallen
7 - Hal 3 (LB)
KU
127852 22-11-20
kl. 10:00
Enghave VK Tårnfalkene.3 Bavnehøjhallen
1
KU
127850 22-11-20
kl. 11:15
Tårnfalkene.3 Gentofte Volley Bavnehøjhallen
1
KU
127851 22-11-20
kl. 12:30
Gentofte Volley Enghave VK Bavnehøjhallen
1
KU
127848 22-11-20
kl. 13:00
Amager VK.2 Tårnfalkene.2 Sundbyhal 2
1
KU
127849 22-11-20
kl. 14:15
Tårnfalkene.2 Amager VK Sundbyhal 2
1
KU
127847 22-11-20
kl. 15:30
Amager VK Amager VK.2 Sundbyhal 2
1
KU
127846 29-11-20
kl. 10:00
RS Rødovre Volley VK Holbæk Bjergmarkshallen
1
KU
127854 06-12-20
kl. 10:00
Grøndal EV.2 Gentofte Volley Sundbyhal 2
2
KU
127855 06-12-20
kl. 10:00
Frederiksberg Amager VK Sundbyhal 2
3
KU
127857 06-12-20
kl. 11:15
Grøndal EV.2 Amager VK.2 Sundbyhal 2
2
KU
127858 06-12-20
kl. 11:15
Frederiksberg Tårnfalkene.3 Sundbyhal 2
3
KU
127859 06-12-20
kl. 12:30
Amager VK.2 Enghave VK Sundbyhal 2
1
KU
127860 06-12-20
kl. 12:30
Amager VK RS Rødovre Volley Sundbyhal 2
2
KU
127861 06-12-20
kl. 12:30
Tårnfalkene.3 Tårnfalkene.2 Sundbyhal 2
3
KU
127862 06-12-20
kl. 13:45
RS Rødovre Volley Tårnfalkene.2 Sundbyhal 2
3
KU
127869 09-01-21
kl. 11:00
RS Rødovre Volley Grøndal EV.2 Rødovrehallen
4 - Hal 2
127870 09-01-21
kl. 12:15
Grøndal EV.2 Amager VK.2 Rødovrehallen
4 - Hal 2
127871 09-01-21
kl. 13:30
Amager VK.2 RS Rødovre Volley Rødovrehallen
4 - Hal 2
127864 10-01-21
kl. 12:00
Frederiksberg Gentofte Volley Kedelhallen
1
127866 16-01-21
kl. 10:00
VK Holbæk Amager VK Bjergmarkshallen
1
127867 16-01-21
kl. 11:15
Amager VK Tårnfalkene.3 Bjergmarkshallen
1
127868 16-01-21
kl. 12:30
Tårnfalkene.3 VK Holbæk Bjergmarkshallen
1
127892 23-01-21
kl. 14:00
Amager VK Enghave VK Sundbyhal 2
1
127890 23-01-21
kl. 15:15
Enghave VK Frederiksberg Sundbyhal 2
1
127891 23-01-21
kl. 16:30
Frederiksberg Amager VK Sundbyhal 2
1
127897 23-01-21
kl. 16:30
Tårnfalkene.3 Amager VK.2 Sundbyhal 2
2
127894 31-01-21
kl. 10:00
Gentofte Volley Grøndal EV.2 Hillerødgades Sportssal
1
127893 31-01-21
kl. 11:15
Tårnfalkene.2 Gentofte Volley Hillerødgades Sportssal
1
127895 31-01-21
kl. 12:30
Grøndal EV.2 Tårnfalkene.2 Hillerødgades Sportssal
1
127873 07-02-21
kl. 09:30
Tårnfalkene.2 Enghave VK Nordregårdskolen
1
127876 07-02-21
kl. 13:30
Tårnfalkene.3 RS Rødovre Volley Nordregårdskolen
1
127877 07-02-21
kl. 14:45
RS Rødovre Volley Frederiksberg Nordregårdskolen
1
127875 07-02-21
kl. 16:00
Frederiksberg Tårnfalkene.3 Nordregårdskolen
1
127887 07-03-21
kl. 10:00
Gentofte Volley RS Rødovre Volley Kildeskovshal 1
3
127888 07-03-21
kl. 11:15
RS Rødovre Volley Enghave VK Kildeskovshal 1
3
127881 07-03-21
kl. 11:15
Amager VK Grøndal EV.2 Kildeskovshal 1
2
127889 07-03-21
kl. 12:30
Enghave VK Gentofte Volley Kildeskovshal 1
3
127885 07-03-21
kl. 13:30
VK Holbæk Tårnfalkene.2 Nordregårdskolen
1
127884 07-03-21
kl. 15:15
Frederiksberg VK Holbæk Nordregårdskolen
1
127886 07-03-21
kl. 16:30
Tårnfalkene.2 Frederiksberg Nordregårdskolen
1
127902 20-03-21
kl. 14:00
Amager VK Amager VK.2 Sundbyhal 2
1
127903 20-03-21
kl. 15:15
Amager VK.2 Tårnfalkene.2 Sundbyhal 2
1
127904 20-03-21
kl. 16:30
Tårnfalkene.2 Amager VK Sundbyhal 2
1
127900 21-03-21
kl. 10:00
VK Holbæk RS Rødovre Volley Bjergmarkshallen
1
127906 21-03-21
kl. 12:30
Grøndal EV.2 Enghave VK Hillerødgades Sportssal
1
127907 21-03-21
kl. 13:45
Enghave VK Tårnfalkene.3 Hillerødgades Sportssal
1
127905 21-03-21
kl. 15:00
Tårnfalkene.3 Grøndal EV.2 Hillerødgades Sportssal
1
127879 10-04-21
kl. 10:00
VK Holbæk Amager VK.2 Bjergmarkshallen
1
127880 10-04-21
kl. 11:15
Amager VK.2 Gentofte Volley Bjergmarkshallen
1
127878 10-04-21
kl. 12:30
Gentofte Volley VK Holbæk Bjergmarkshallen
1
127908 17-04-21
kl. 14:00
VK Holbæk Enghave VK Bavnehøjhallen
1
127909 17-04-21
kl. 14:00
Frederiksberg Grøndal EV.2 Bavnehøjhallen
2
127910 17-04-21
kl. 14:00
Gentofte Volley Amager VK Bavnehøjhallen
3
127911 17-04-21
kl. 15:15
VK Holbæk Grøndal EV.2 Bavnehøjhallen
1
127912 17-04-21
kl. 15:15
Frederiksberg Amager VK.2 Bavnehøjhallen
2
127913 17-04-21
kl. 15:15
Gentofte Volley Tårnfalkene.3 Bavnehøjhallen
3
127914 17-04-21
kl. 16:30
Amager VK.2 Enghave VK Bavnehøjhallen
1
127915 17-04-21
kl. 16:30
Amager VK RS Rødovre Volley Bavnehøjhallen
2
127916 17-04-21
kl. 16:30
Tårnfalkene.3 Tårnfalkene.2 Bavnehøjhallen
3
127917 17-04-21
kl. 17:45
RS Rødovre Volley Tårnfalkene.2 Bavnehøjhallen
3

Bemærk:

Aflyst grundet Covid-19.