Forside > Turneringer og resultater > Pulje > Komplet kampprogram

Serie 1 Damer, Sjælland

Komplet kampprogram

Kampnr. Dato Hjemmehold Udehold Spillested / bane Resultat
127418
RS Rødovre/Ishøj Lynge Broby IF Rødovrehallen
7 - Hal 3 (LB)
ANN
127439
Lynge Broby IF KSV.3 Frederiksberghallen (Sorø)
1
ANN
127448
Brøndby VK.3 Frederiksberg.3 Tjørnehøjhallen
1
ANN
127456
Aarby Volley Hillerød G&I.2 Årby Fritidscenter
1
ANN
127458
KSV.3 Brøndby VK.3 Idrætshuset
1
ANN
127460
Frederiksberg.3 Hillerød G&I.2 Kedelhallen
1
ANN
127465
Aarby Volley Brøndby VK.3 Årby Fritidscenter
1
ANN
127471
VLI.2 KSV.3 Kedelhallen
1
ANN
127473
Frederiksberg.3 Toreby SG Volley Kedelhallen
1
ANN
127480
Hillerød G&I.2 Lynge Broby IF Sophienborgskolen
1
ANN
127482
Brøndby VK.3 VLI.2 Tjørnehøjhallen
1
ANN
127483
Aarby Volley Toreby SG Volley Årby Fritidscenter
1
ANN
127475 20-09-20
kl. 12:00
KSV.3 Lynge Broby IF Idrætshuset
1
3 - 0
127420 20-09-20
kl. 13:00
Hillerød G&I.2 Aarby Volley Sophienborgskolen
1
3 - 2
127412 20-09-20
kl. 17:30
Frederiksberg.3 Brøndby VK.3 Kedelhallen
1
3 - 1
127429 26-09-20
kl. 11:00
Brøndby VK.3 Aarby Volley Tjørnehøjhallen
1
0 - 3
127437 26-09-20
kl. 12:00
Toreby SG Volley Frederiksberg.3 Nykøbing Falster Hallen
1
3 - 0
127454 26-09-20
kl. 13:30
Lynge Broby IF RS Rødovre/Ishøj Sorøhallen
1
2 - 3
127435 27-09-20
kl. 16:00
KSV.3 VLI.2 Idrætshuset
1
3 - 2
127444 04-10-20
kl. 13:30
Lynge Broby IF Hillerød G&I.2 Sorøhallen
1
3 - 0
127446 04-10-20
kl. 17:30
VLI.2 Brøndby VK.3 Kedelhallen
1
3 - 0
127422 24-10-20
kl. 12:30
Brøndby VK.3 KSV.3 Tjørnehøjhallen
1
2 - 3
127424 25-10-20
kl. 13:00
Hillerød G&I.2 Frederiksberg.3 Sophienborgskolen
1
3 - 1
127447 25-10-20
kl. 15:00
Toreby SG Volley Aarby Volley Kettingehallen
1
3 - 1
127414 26-10-20
kl. 18:30
VLI.2 RS Rødovre/Ishøj Kedelhallen
2
KU
127438 31-10-20
kl. 13:00
RS Rødovre/Ishøj Brøndby VK.3 Ishøj Idrætscenter
Hal 2 - 1
KU
127430 01-11-20
kl. 11:30
VLI.2 Lynge Broby IF Kedelhallen
1
KU
127417 01-11-20
kl. 12:00
Aarby Volley Frederiksberg.3 Årby Fritidscenter
1
KU
127432 01-11-20
kl. 15:00
Hillerød G&I.2 Toreby SG Volley Sophienborgskolen
1
KU
127416 07-11-20
kl. 10:30
Brøndby VK.3 Hillerød G&I.2 Tjørnehøjhallen
1
KU
127431 07-11-20
kl. 12:00
Toreby SG Volley KSV.3 Nykøbing Falster Hallen
1
KU
127426 08-11-20
kl. 10:00
Aarby Volley VLI.2 Årby Fritidscenter
1
KU
127433 08-11-20
kl. 11:30
Frederiksberg.3 RS Rødovre/Ishøj Kedelhallen
1
KU
127413 14-11-20
kl. 13:30
Lynge Broby IF Toreby SG Volley Sorøhallen
1
KU
127415 15-11-20
kl. 14:00
KSV.3 Aarby Volley Idrætshuset
1
KU
127459 21-11-20
kl. 13:00
RS Rødovre/Ishøj Toreby SG Volley Ishøj Idrætscenter
Hal 3 - 1
KU
127434 22-11-20
kl. 10:00
Aarby Volley Lynge Broby IF Årby Fritidscenter
1
KU
127441 22-11-20
kl. 11:30
Frederiksberg.3 VLI.2 Kedelhallen
1
KU
127440 22-11-20
kl. 13:00
Hillerød G&I.2 KSV.3 Sophienborgskolen
1
KU
127461 28-11-20
kl. 13:00
Brøndby VK.3 Lynge Broby IF Tjørnehøjhallen
1
KU
127419 29-11-20
kl. 13:30
VLI.2 Toreby SG Volley Kedelhallen
1
KU
127427 29-11-20
kl. 16:00
KSV.3 RS Rødovre/Ishøj Hillerødgades Sportssal
1
KU
127428 05-12-20
kl. 16:00
RS Rødovre/Ishøj Hillerød G&I.2 Ishøj Idrætscenter
Hal 1 - 1
KU
127481 06-12-20
kl. 11:30
Frederiksberg.3 KSV.3 Kedelhallen
1
KU
127443 12-12-20
kl. 10:00
Aarby Volley RS Rødovre/Ishøj Årby Fritidscenter
1
KU
127457 12-12-20
kl. 13:30
Lynge Broby IF Frederiksberg.3 Sorøhallen
1
KU
127478 12-12-20
kl. 14:00
Toreby SG Volley Brøndby VK.3 Sakskøbing Sportscenter
1
KU
127436 13-12-20
kl. 13:30
VLI.2 Hillerød G&I.2 Kedelhallen
1
KU
127469 09-01-21
kl. 13:00
RS Rødovre/Ishøj Frederiksberg.3 Rødovrehallen
7 - Hal 3 (LB)
127466 09-01-21
kl. 13:30
Lynge Broby IF VLI.2 Sorøhallen
1
127468 09-01-21
kl. 14:00
Toreby SG Volley Hillerød G&I.2 Nykøbing Falster Hallen
1
127474 16-01-21
kl. 13:00
Brøndby VK.3 RS Rødovre/Ishøj Tjørnehøjhallen
1
127453 17-01-21
kl. 13:30
Frederiksberg.3 Aarby Volley Kedelhallen
1
127467 17-01-21
kl. 14:00
KSV.3 Toreby SG Volley Idrætshuset
1
127449 23-01-21
kl. 12:00
Toreby SG Volley Lynge Broby IF Nykøbing Falster Hallen
1
127463 23-01-21
kl. 13:00
RS Rødovre/Ishøj KSV.3 Ishøj Idrætscenter
Hal 2 - 1
127452 24-01-21
kl. 11:00
Hillerød G&I.2 Brøndby VK.3 Sophienborgskolen
1
127462 24-01-21
kl. 13:30
VLI.2 Aarby Volley Kedelhallen
1
127451 30-01-21
kl. 10:00
Aarby Volley KSV.3 Årby Fritidscenter
1
127455 31-01-21
kl. 15:00
Toreby SG Volley VLI.2 Kettingehallen
1
127470 06-02-21
kl. 13:30
Lynge Broby IF Aarby Volley Sorøhallen
1
127464 07-02-21
kl. 15:00
Hillerød G&I.2 RS Rødovre/Ishøj Sophienborgskolen
1
127450 28-02-21
kl. 09:30
VLI.2 RS Rødovre/Ishøj Kedelhallen
1
127445 07-03-21
kl. 10:00
KSV.3 Frederiksberg.3 Idrætshuset
1
127442 20-03-21
kl. 10:00
Brøndby VK.3 Toreby SG Volley Tjørnehøjhallen
1
127477 21-03-21
kl. 17:30
VLI.2 Frederiksberg.3 Kedelhallen
1
127423 10-04-21
kl. 12:00
Toreby SG Volley RS Rødovre/Ishøj Nykøbing Falster Hallen
1
127472 11-04-21
kl. 13:00
Hillerød G&I.2 VLI.2 Sophienborgskolen
1
127425 11-04-21
kl. 13:30
Lynge Broby IF Brøndby VK.3 Sorøhallen
1
127479 17-04-21
kl. 13:00
RS Rødovre/Ishøj Aarby Volley Ishøj Idrætscenter
Hal 2 - 1
127421 18-04-21
kl. 11:30
Frederiksberg.3 Lynge Broby IF Kedelhallen
1
127476 18-04-21
kl. 14:00
KSV.3 Hillerød G&I.2 Idrætshuset
1