Forside > Turneringer og resultater > Pulje > Komplet kampprogram

Mix 2, Sjælland

Komplet kampprogram

Kampnr. Dato Hjemmehold Udehold Spillested / bane Resultat
124969 28-09-19
kl. 10:00
Værløse VK Enghave VK Hareskovhallen
1
2 - 1
125068 28-09-19
kl. 10:00
VK Holbæk Tårnfalkene.2 Bjergmarkshallen
1
2 - 0
125020 28-09-19
kl. 11:15
Amager VK.2 Enghave VK Hareskovhallen
1
2 - 0
125001 28-09-19
kl. 11:15
Gentofte Volley.2 Tårnfalkene.2 Bjergmarkshallen
1
2 - 0
125017 28-09-19
kl. 12:30
Gentofte Volley.2 VK Holbæk Bjergmarkshallen
1
0 - 2
125002 28-09-19
kl. 12:30
Værløse VK Amager VK.2 Hareskovhallen
1
2 - 0
125013 29-09-19
kl. 10:00
Gentofte Volley DTU Volley.2 Kildeskovshal 1
1
0 - 2
124964 29-09-19
kl. 11:15
Grøndal EV.2 DTU Volley.2 Kildeskovshal 1
1
0 - 2
125033 29-09-19
kl. 12:30
Gentofte Volley Grøndal EV.2 Kildeskovshal 1
1
0 - 2
124983 05-10-19
kl. 10:00
Grøndal EV.2 Værløse VK Hareskovhallen
1
0 - 2
124963 05-10-19
kl. 11:15
Tårnfalkene.2 Grøndal EV.2 Hareskovhallen
1
0 - 2
124971 05-10-19
kl. 12:30
Tårnfalkene.2 Værløse VK Hareskovhallen
1
0 - 2
125062 06-10-19
kl. 11:00
DTU Volley.2 Gentofte Volley.2 Polythallen
1
1 - 2
125006 06-10-19
kl. 12:15
Gentofte Volley.2 RS Rødovre Volley Polythallen
1
1 - 2
124976 06-10-19
kl. 13:30
RS Rødovre Volley DTU Volley.2 Polythallen
1
0 - 2
125082 27-10-19
kl. 10:00
Enghave VK Tårnfalkene Bavnehøjhallen
1
0 - 2
124978 27-10-19
kl. 10:00
Frederiksberg Amager VK.2 Sundbyhal 2
1
2 - 0
125078 27-10-19
kl. 11:15
Gentofte Volley Amager VK.2 Sundbyhal 2
1
2 - 0
124962 27-10-19
kl. 11:15
Tårnfalkene VK Holbæk Bavnehøjhallen
1
2 - 0
125022 27-10-19
kl. 12:30
Frederiksberg Gentofte Volley Sundbyhal 2
1
2 - 0
125011 27-10-19
kl. 12:30
Enghave VK VK Holbæk Bavnehøjhallen
1
0 - 2
124985 03-11-19
kl. 10:00
RS Rødovre Volley Tårnfalkene.2 Nordregårdskolen
1
2 - 0
124989 03-11-19
kl. 11:00
DTU Volley.2 Enghave VK Polythallen
1
2 - 1
124984 03-11-19
kl. 11:15
Gentofte Volley RS Rødovre Volley Nordregårdskolen
1
2 - 0
124990 03-11-19
kl. 12:15
Frederiksberg Enghave VK Polythallen
1
0 - 2
124986 03-11-19
kl. 12:30
Tårnfalkene.2 Gentofte Volley Nordregårdskolen
1
0 - 2
125026 03-11-19
kl. 13:30
DTU Volley.2 Frederiksberg Polythallen
1
2 - 0
124967 09-11-19
kl. 14:00
Gentofte Volley.2 Tårnfalkene Kildeskovshal 1
1
2 - 0
125004 09-11-19
kl. 15:15
Tårnfalkene Værløse VK Kildeskovshal 1
1
2 - 0
124981 09-11-19
kl. 16:30
Værløse VK Gentofte Volley.2 Kildeskovshal 1
1
0 - 2
124996 10-11-19
kl. 10:00
Amager VK.2 Grøndal EV.2 Sundbyhal 2
1
0 - 2
125075 10-11-19
kl. 11:15
VK Holbæk Grøndal EV.2 Sundbyhal 2
1
2 - 0
124979 10-11-19
kl. 12:30
Amager VK.2 VK Holbæk Sundbyhal 2
1
0 - 2
125003 17-11-19
kl. 10:00
Amager VK.2 Tårnfalkene Nordregårdskolen
1
1 - 2
125032 17-11-19
kl. 11:00
Enghave VK Gentofte Volley Rødovrehallen
2
0 - 2
124995 17-11-19
kl. 11:00
DTU Volley.2 Værløse VK Rødovrehallen
1
2 - 1
125018 17-11-19
kl. 11:15
Amager VK.2 Tårnfalkene.2 Nordregårdskolen
1
2 - 0
124972 17-11-19
kl. 12:15
Gentofte Volley VK Holbæk Rødovrehallen
2
0 - 2
125015 17-11-19
kl. 12:15
RS Rødovre Volley Værløse VK Rødovrehallen
1
2 - 0
124999 17-11-19
kl. 12:30
Tårnfalkene Tårnfalkene.2 Nordregårdskolen
1
2 - 0
125050 17-11-19
kl. 13:30
DTU Volley.2 VK Holbæk Rødovrehallen
2
2 - 0
124987 17-11-19
kl. 13:30
Enghave VK RS Rødovre Volley Rødovrehallen
1
0 - 2
124992 20-11-19
kl. 18:00
RS Rødovre Volley Frederiksberg Rødovrehallen
1
2 - 0
124961 20-11-19
kl. 19:15
RS Rødovre Volley Tårnfalkene Rødovrehallen
1
1 - 2
125042 20-11-19
kl. 20:30
Tårnfalkene Frederiksberg Rødovrehallen
1
2 - 0
125008 24-11-19
kl. 10:00
Frederiksberg Grøndal EV.2 Hillerødgades Sportssal
1
2 - 0
124966 24-11-19
kl. 11:15
Frederiksberg Gentofte Volley.2 Hillerødgades Sportssal
1
2 - 0
124982 24-11-19
kl. 12:30
Gentofte Volley.2 Grøndal EV.2 Hillerødgades Sportssal
1
0 - 2
124957 01-12-19
kl. 10:00
Amager VK.2 Gentofte Volley.2 Bavnehøjhallen
3
0 - 2
125081 01-12-19
kl. 10:00
Tårnfalkene DTU Volley.2 Bavnehøjhallen
2
2 - 0
125014 01-12-19
kl. 10:00
Grøndal EV.2 Enghave VK Bavnehøjhallen
1
0 - 2
124975 01-12-19
kl. 11:15
Amager VK.2 RS Rødovre Volley Bavnehøjhallen
3
0 - 2
124970 01-12-19
kl. 11:15
Enghave VK Tårnfalkene.2 Bavnehøjhallen
1
2 - 0
125025 01-12-19
kl. 11:15
Gentofte Volley Tårnfalkene Bavnehøjhallen
2
0 - 2
125000 01-12-19
kl. 12:30
Gentofte Volley Gentofte Volley.2 Bavnehøjhallen
2
2 - 1
124965 01-12-19
kl. 12:30
DTU Volley.2 Tårnfalkene.2 Bavnehøjhallen
1
2 - 0
125007 01-12-19
kl. 12:30
RS Rødovre Volley Grøndal EV.2 Bavnehøjhallen
3
2 - 0
124980 07-12-19
kl. 10:00
VK Holbæk Frederiksberg Bjergmarkshallen
1
1 - 2
124954 07-12-19
kl. 11:15
Frederiksberg Værløse VK Bjergmarkshallen
1
2 - 0 UHT
124993 07-12-19
kl. 12:30
Værløse VK VK Holbæk Bjergmarkshallen
1
0 - 2 HHT
125023 11-01-20
kl. 10:00
VK Holbæk Tårnfalkene Bjergmarkshallen
1
1 - 2
125071 11-01-20
kl. 11:15
Grøndal EV.2 Tårnfalkene Bjergmarkshallen
1
1 - 2
124973 11-01-20
kl. 12:30
VK Holbæk Grøndal EV.2 Bjergmarkshallen
1
1 - 2
125056 11-01-20
kl. 14:00
Værløse VK Gentofte Volley Kildeskovshal 1
1
0 - 2
125084 11-01-20
kl. 15:15
Værløse VK Gentofte Volley.2 Kildeskovshal 1
1
1 - 2
125063 11-01-20
kl. 16:30
Gentofte Volley.2 Gentofte Volley Kildeskovshal 1
1
0 - 2
125065 12-01-20
kl. 09:30
Frederiksberg Enghave VK Kedelhallen
1
2 - 0
125067 12-01-20
kl. 10:45
Enghave VK RS Rødovre Volley Kedelhallen
1
2 - 1
125066 12-01-20
kl. 12:00
RS Rødovre Volley Frederiksberg Kedelhallen
1
0 - 2
125055 12-01-20
kl. 13:30
Amager VK.2 Tårnfalkene.2 Sundbyhal 2
1
2 - 1
125080 12-01-20
kl. 14:45
DTU Volley.2 Tårnfalkene.2 Sundbyhal 2
1
2 - 0
124977 12-01-20
kl. 16:00
DTU Volley.2 Amager VK.2 Sundbyhal 2
1
2 - 0
125076 19-01-20
kl. 10:00
Frederiksberg Grøndal EV.2 Hillerødgades Sportssal
1
2 - 0
125024 19-01-20
kl. 11:15
Frederiksberg DTU Volley.2 Hillerødgades Sportssal
1
0 - 2
125039 19-01-20
kl. 12:30
Grøndal EV.2 DTU Volley.2 Hillerødgades Sportssal
1
0 - 2
125079 25-01-20
kl. 14:00
Tårnfalkene.2 Gentofte Volley Kildeskovshal 1
1
0 - 2
124960 25-01-20
kl. 14:00
VK Holbæk RS Rødovre Volley Kildeskovshal 1
1
KU
125012 25-01-20
kl. 14:00
Gentofte Volley Enghave VK Kildeskovshal 1
2
2 - 0 UHT
125031 25-01-20
kl. 15:15
Gentofte Volley.2 VK Holbæk Kildeskovshal 1
1
0 - 2
125083 25-01-20
kl. 16:30
Gentofte Volley.2 Enghave VK Kildeskovshal 1
1
2 - 0 UHT
125073 26-01-20
kl. 10:00
Amager VK.2 Tårnfalkene Nordregårdskolen
1
0 - 2
125072 26-01-20
kl. 11:15
Værløse VK Amager VK.2 Nordregårdskolen
1
2 - 0
125057 26-01-20
kl. 12:30
Tårnfalkene Værløse VK Nordregårdskolen
1
2 - 1
125074 01-02-20
kl. 10:00
Frederiksberg VK Holbæk Bjergmarkshallen
1
0 - 2
125054 01-02-20
kl. 11:15
Tårnfalkene.2 Frederiksberg Bjergmarkshallen
1
0 - 2
125010 01-02-20
kl. 12:30
VK Holbæk Tårnfalkene.2 Bjergmarkshallen
1
2 - 0
125037 01-03-20
kl. 10:00
RS Rødovre Volley Tårnfalkene Sundbyhal 2
2
0 - 2
125040 01-03-20
kl. 10:00
Amager VK.2 Grøndal EV.2 Sundbyhal 2
3
2 - 1
125051 01-03-20
kl. 10:00
Enghave VK DTU Volley.2 Sundbyhal 2
1
0 - 2
125030 01-03-20
kl. 11:15
Amager VK.2 Gentofte Volley.2 Sundbyhal 2
3
1 - 2
125058 01-03-20
kl. 11:15
Gentofte Volley Tårnfalkene Sundbyhal 2
2
0 - 2
125044 01-03-20
kl. 11:15
Værløse VK Enghave VK Sundbyhal 2
1
2 - 0
125085 01-03-20
kl. 12:30
Værløse VK RS Rødovre Volley Sundbyhal 2
1
2 - 0
125005 01-03-20
kl. 12:30
Gentofte Volley.2 DTU Volley.2 Sundbyhal 2
3
0 - 2
124974 01-03-20
kl. 12:30
Grøndal EV.2 Gentofte Volley Sundbyhal 2
2
1 - 2
125038 01-03-20
kl. 14:00
DTU Volley.2 Amager VK.2 Sundbyhal 2
1
2 - 0
125070 08-03-20
kl. 10:00
Tårnfalkene.2 Grøndal EV.2 Nordregårdskolen
1
1 - 2
125021 08-03-20
kl. 11:00
RS Rødovre Volley DTU Volley.2 Rødovrehallen
3
0 - 2
124968 08-03-20
kl. 11:00
Tårnfalkene Frederiksberg Rødovrehallen
2
2 - 1
125016 08-03-20
kl. 11:15
Grøndal EV.2 Værløse VK Nordregårdskolen
1
0 - 2
125064 08-03-20
kl. 12:15
Gentofte Volley DTU Volley.2 Rødovrehallen
3
0 - 2
125041 08-03-20
kl. 12:15
Frederiksberg Gentofte Volley.2 Rødovrehallen
2
2 - 1
125046 08-03-20
kl. 12:30
Tårnfalkene.2 Værløse VK Nordregårdskolen
1
0 - 2
125049 08-03-20
kl. 13:30
Gentofte Volley RS Rødovre Volley Rødovrehallen
3
1 - 2
125043 08-03-20
kl. 13:30
Gentofte Volley.2 Tårnfalkene Rødovrehallen
2
1 - 2
124988 11-03-20
kl. 19:30
Tårnfalkene DTU Volley.2 Nordregårdskolen
1
2 - 1
124959 15-03-20
kl. 10:00
Enghave VK Amager VK.2 Bavnehøjhallen
1
KU
125029 15-03-20
kl. 11:15
VK Holbæk Amager VK.2 Bavnehøjhallen
1
KU
125052 15-03-20
kl. 12:30
VK Holbæk Enghave VK Bavnehøjhallen
1
KU
124991 22-03-20
kl. 10:00
Enghave VK Tårnfalkene Bavnehøjhallen
1
KU
125059 22-03-20
kl. 10:00
Gentofte Volley.2 Grøndal EV.2 Bellahøjhal 2
1
KU
125028 22-03-20
kl. 10:00
Værløse VK DTU Volley.2 Bellahøjhal 2
2
KU
124994 22-03-20
kl. 11:15
VK Holbæk DTU Volley.2 Bellahøjhal 2
2
KU
125060 22-03-20
kl. 11:15
RS Rødovre Volley Gentofte Volley.2 Bellahøjhal 2
1
KU
125035 22-03-20
kl. 11:15
Tårnfalkene Tårnfalkene.2 Bavnehøjhallen
1
KU
125061 22-03-20
kl. 12:30
Grøndal EV.2 RS Rødovre Volley Bellahøjhal 2
1
KU
125069 22-03-20
kl. 12:30
Værløse VK VK Holbæk Bellahøjhal 2
2
KU
125045 22-03-20
kl. 12:30
Enghave VK Tårnfalkene.2 Bavnehøjhallen
1
KU
124956 22-03-20
kl. 14:00
Gentofte Volley Frederiksberg Kedelhallen
1
KU
124997 22-03-20
kl. 15:15
Gentofte Volley Amager VK.2 Kedelhallen
1
KU
125053 22-03-20
kl. 16:30
Frederiksberg Amager VK.2 Kedelhallen
1
KU
125036 24-03-20
kl. 19:30
Tårnfalkene.2 RS Rødovre Volley Nordregårdskolen
1
KU
125048 18-04-20
RS Rødovre Volley VK Holbæk Rødovrehallen
3
KU
124955 18-04-20
kl. 10:00
Værløse VK Gentofte Volley Bjergmarkshallen
1
125009 18-04-20
kl. 10:00
Frederiksberg Tårnfalkene.2 Bjergmarkshallen
2
125047 18-04-20
kl. 11:15
VK Holbæk Gentofte Volley Bjergmarkshallen
1
125034 18-04-20
kl. 11:15
Grøndal EV.2 Enghave VK Bjergmarkshallen
2
125027 18-04-20
kl. 12:30
Frederiksberg Værløse VK Bjergmarkshallen
1
125019 18-04-20
kl. 12:30
Gentofte Volley.2 Tårnfalkene.2 Bjergmarkshallen
2
124958 18-04-20
kl. 13:45
Gentofte Volley.2 Enghave VK Bjergmarkshallen
2
124998 18-04-20
kl. 13:45
Grøndal EV.2 Tårnfalkene Bjergmarkshallen
1
125077 18-04-20
kl. 14:45
RS Rødovre Volley Amager VK.2 Rødovrehallen
1
KU