Forside > Turneringer og resultater > Pulje > Komplet kampprogram

Mix 2, Sjælland

Komplet kampprogram

Kampnr. Dato Hjemmehold Udehold Spillested / bane Resultat
124992 22-09-19
kl. 13:30
RS Rødovre Volley Frederiksberg Kedelhallen
1
KU
124961 22-09-19
kl. 14:45
RS Rødovre Volley Tårnfalkene Kedelhallen
1
KU
125042 22-09-19
kl. 16:00
Tårnfalkene Frederiksberg Kedelhallen
1
KU
125068 28-09-19
kl. 10:00
VK Holbæk Tårnfalkene.2 Bjergmarkshallen
1
2 - 0
124969 28-09-19
kl. 10:00
Værløse VK Enghave VK Hareskovhallen
1
2 - 1
125001 28-09-19
kl. 11:15
Gentofte Volley.2 Tårnfalkene.2 Bjergmarkshallen
1
2 - 0
125020 28-09-19
kl. 11:15
Amager VK.2 Enghave VK Hareskovhallen
1
2 - 0
125017 28-09-19
kl. 12:30
Gentofte Volley.2 VK Holbæk Bjergmarkshallen
1
0 - 2
125002 28-09-19
kl. 12:30
Værløse VK Amager VK.2 Hareskovhallen
1
2 - 0
125013 29-09-19
kl. 10:00
Gentofte Volley DTU Volley.2 Kildeskovshal 1
1
0 - 2
124964 29-09-19
kl. 11:15
Grøndal EV DTU Volley.2 Kildeskovshal 1
1
0 - 2
125033 29-09-19
kl. 12:30
Gentofte Volley Grøndal EV Kildeskovshal 1
1
0 - 2
124983 05-10-19
kl. 10:00
Grøndal EV Værløse VK Hareskovhallen
1
0 - 2
124963 05-10-19
kl. 11:15
Tårnfalkene.2 Grøndal EV Hareskovhallen
1
0 - 2
124971 05-10-19
kl. 12:30
Tårnfalkene.2 Værløse VK Hareskovhallen
1
0 - 2
125062 06-10-19
kl. 11:00
DTU Volley.2 Gentofte Volley.2 Polythallen
1
1 - 2
125006 06-10-19
kl. 12:15
Gentofte Volley.2 RS Rødovre Volley Polythallen
1
1 - 2
124976 06-10-19
kl. 13:30
RS Rødovre Volley DTU Volley.2 Polythallen
1
0 - 2
124978 27-10-19
kl. 10:00
Frederiksberg Amager VK.2 Sundbyhal 2
1
125082 27-10-19
kl. 10:00
Enghave VK Tårnfalkene Bavnehøjhallen
1
125078 27-10-19
kl. 11:15
Gentofte Volley Amager VK.2 Sundbyhal 2
1
124962 27-10-19
kl. 11:15
Tårnfalkene VK Holbæk Bavnehøjhallen
1
125011 27-10-19
kl. 12:30
Enghave VK VK Holbæk Bavnehøjhallen
1
125022 27-10-19
kl. 12:30
Frederiksberg Gentofte Volley Sundbyhal 2
1
124985 03-11-19
kl. 10:00
RS Rødovre Volley Tårnfalkene.2 Nordregårdskolen
1
124989 03-11-19
kl. 11:00
DTU Volley.2 Enghave VK Polythallen
1
124984 03-11-19
kl. 11:15
Gentofte Volley RS Rødovre Volley Nordregårdskolen
1
124990 03-11-19
kl. 12:15
Frederiksberg Enghave VK Polythallen
1
124986 03-11-19
kl. 12:30
Tårnfalkene.2 Gentofte Volley Nordregårdskolen
1
125026 03-11-19
kl. 13:30
DTU Volley.2 Frederiksberg Polythallen
1
124967 09-11-19
kl. 14:00
Gentofte Volley.2 Tårnfalkene Kildeskovshal 1
1
125004 09-11-19
kl. 15:15
Tårnfalkene Værløse VK Kildeskovshal 1
1
124981 09-11-19
kl. 16:30
Værløse VK Gentofte Volley.2 Kildeskovshal 1
1
124996 10-11-19
kl. 10:00
Amager VK.2 Grøndal EV Sundbyhal 2
1
125075 10-11-19
kl. 11:15
VK Holbæk Grøndal EV Sundbyhal 2
1
124979 10-11-19
kl. 12:30
Amager VK.2 VK Holbæk Sundbyhal 2
1
125003 17-11-19
kl. 10:00
Amager VK.2 Tårnfalkene Nordregårdskolen
1
124995 17-11-19
kl. 11:00
DTU Volley.2 Værløse VK Rødovrehallen
1
125032 17-11-19
kl. 11:00
Enghave VK Gentofte Volley Rødovrehallen
2
125018 17-11-19
kl. 11:15
Amager VK.2 Tårnfalkene.2 Nordregårdskolen
1
125015 17-11-19
kl. 12:15
RS Rødovre Volley Værløse VK Rødovrehallen
1
124972 17-11-19
kl. 12:15
Gentofte Volley VK Holbæk Rødovrehallen
2
124999 17-11-19
kl. 12:30
Tårnfalkene Tårnfalkene.2 Nordregårdskolen
1
124987 17-11-19
kl. 13:30
Enghave VK RS Rødovre Volley Rødovrehallen
1
125050 17-11-19
kl. 13:30
DTU Volley.2 VK Holbæk Rødovrehallen
2
125008 24-11-19
kl. 10:00
Frederiksberg Grøndal EV Hillerødgades Sportssal
1
124966 24-11-19
kl. 11:15
Frederiksberg Gentofte Volley.2 Hillerødgades Sportssal
1
124982 24-11-19
kl. 12:30
Gentofte Volley.2 Grøndal EV Hillerødgades Sportssal
1
124957 01-12-19
kl. 10:00
Amager VK.2 Gentofte Volley.2 Bavnehøjhallen
3
125014 01-12-19
kl. 10:00
Grøndal EV Enghave VK Bavnehøjhallen
1
125081 01-12-19
kl. 10:00
Tårnfalkene DTU Volley.2 Bavnehøjhallen
2
125025 01-12-19
kl. 11:15
Gentofte Volley Tårnfalkene Bavnehøjhallen
2
124970 01-12-19
kl. 11:15
Enghave VK Tårnfalkene.2 Bavnehøjhallen
1
124975 01-12-19
kl. 11:15
Amager VK.2 RS Rødovre Volley Bavnehøjhallen
3
124965 01-12-19
kl. 12:30
DTU Volley.2 Tårnfalkene.2 Bavnehøjhallen
1
125000 01-12-19
kl. 12:30
Gentofte Volley Gentofte Volley.2 Bavnehøjhallen
2
125007 01-12-19
kl. 12:30
RS Rødovre Volley Grøndal EV Bavnehøjhallen
3
124980 07-12-19
kl. 10:00
VK Holbæk Frederiksberg Bjergmarkshallen
1
124954 07-12-19
kl. 11:15
Frederiksberg Værløse VK Bjergmarkshallen
1
124993 07-12-19
kl. 12:30
Værløse VK VK Holbæk Bjergmarkshallen
1
125023 11-01-20
kl. 10:00
VK Holbæk Tårnfalkene Bjergmarkshallen
1
125071 11-01-20
kl. 11:15
Grøndal EV Tårnfalkene Bjergmarkshallen
1
124973 11-01-20
kl. 12:30
VK Holbæk Grøndal EV Bjergmarkshallen
1
125056 11-01-20
kl. 14:00
Værløse VK Gentofte Volley Kildeskovshal 1
1
125084 11-01-20
kl. 15:15
Værløse VK Gentofte Volley.2 Kildeskovshal 1
1
125063 11-01-20
kl. 16:30
Gentofte Volley.2 Gentofte Volley Kildeskovshal 1
1
125065 12-01-20
kl. 09:30
Frederiksberg Enghave VK Kedelhallen
1
125055 12-01-20
kl. 10:00
Amager VK.2 Tårnfalkene.2 Sundbyhal 2
1
125067 12-01-20
kl. 10:45
Enghave VK RS Rødovre Volley Kedelhallen
1
125080 12-01-20
kl. 11:15
DTU Volley.2 Tårnfalkene.2 Sundbyhal 2
1
125066 12-01-20
kl. 12:00
RS Rødovre Volley Frederiksberg Kedelhallen
1
124977 12-01-20
kl. 12:30
DTU Volley.2 Amager VK.2 Sundbyhal 2
1
125076 19-01-20
kl. 10:00
Frederiksberg Grøndal EV Hillerødgades Sportssal
1
125024 19-01-20
kl. 11:15
Frederiksberg DTU Volley.2 Hillerødgades Sportssal
1
125039 19-01-20
kl. 12:30
Grøndal EV DTU Volley.2 Hillerødgades Sportssal
1
125012 25-01-20
kl. 14:00
Gentofte Volley Enghave VK Kildeskovshal 1
2
124960 25-01-20
kl. 14:00
VK Holbæk RS Rødovre Volley Kildeskovshal 1
1
125031 25-01-20
kl. 15:15
Gentofte Volley.2 VK Holbæk Kildeskovshal 1
1
125079 25-01-20
kl. 15:15
Tårnfalkene.2 Gentofte Volley Kildeskovshal 1
2
125083 25-01-20
kl. 16:30
Gentofte Volley.2 Enghave VK Kildeskovshal 1
1
125036 25-01-20
kl. 16:30
Tårnfalkene.2 RS Rødovre Volley Kildeskovshal 1
2
125073 26-01-20
kl. 10:00
Amager VK.2 Tårnfalkene Nordregårdskolen
1
125072 26-01-20
kl. 11:15
Værløse VK Amager VK.2 Nordregårdskolen
1
125057 26-01-20
kl. 12:30
Tårnfalkene Værløse VK Nordregårdskolen
1
125074 01-02-20
kl. 10:00
Frederiksberg VK Holbæk Bjergmarkshallen
1
125054 01-02-20
kl. 11:15
Tårnfalkene.2 Frederiksberg Bjergmarkshallen
1
125010 01-02-20
kl. 12:30
VK Holbæk Tårnfalkene.2 Bjergmarkshallen
1
125051 01-03-20
kl. 10:00
Enghave VK DTU Volley.2 Sundbyhal 2
1
125037 01-03-20
kl. 10:00
RS Rødovre Volley Tårnfalkene Sundbyhal 2
2
125040 01-03-20
kl. 10:00
Amager VK.2 Grøndal EV Sundbyhal 2
3
125030 01-03-20
kl. 11:15
Amager VK.2 Gentofte Volley.2 Sundbyhal 2
3
125044 01-03-20
kl. 11:15
Værløse VK Enghave VK Sundbyhal 2
1
125058 01-03-20
kl. 11:15
Gentofte Volley Tårnfalkene Sundbyhal 2
2
125085 01-03-20
kl. 12:30
Værløse VK RS Rødovre Volley Sundbyhal 2
1
125005 01-03-20
kl. 12:30
Gentofte Volley.2 DTU Volley.2 Sundbyhal 2
3
124974 01-03-20
kl. 12:30
Grøndal EV Gentofte Volley Sundbyhal 2
2
125070 08-03-20
kl. 10:00
Tårnfalkene.2 Grøndal EV Nordregårdskolen
1
124968 08-03-20
kl. 11:00
Tårnfalkene Frederiksberg Rødovrehallen
2
125021 08-03-20
kl. 11:00
RS Rødovre Volley DTU Volley.2 Rødovrehallen
3
125016 08-03-20
kl. 11:15
Grøndal EV Værløse VK Nordregårdskolen
1
125064 08-03-20
kl. 12:15
Gentofte Volley DTU Volley.2 Rødovrehallen
3
125041 08-03-20
kl. 12:15
Frederiksberg Gentofte Volley.2 Rødovrehallen
2
125046 08-03-20
kl. 12:30
Tårnfalkene.2 Værløse VK Nordregårdskolen
1
125049 08-03-20
kl. 13:30
Gentofte Volley RS Rødovre Volley Rødovrehallen
3
125043 08-03-20
kl. 13:30
Gentofte Volley.2 Tårnfalkene Rødovrehallen
2
124959 15-03-20
kl. 10:00
Enghave VK Amager VK.2 Bavnehøjhallen
1
125029 15-03-20
kl. 11:15
VK Holbæk Amager VK.2 Bavnehøjhallen
1
125052 15-03-20
kl. 12:30
VK Holbæk Enghave VK Bavnehøjhallen
1
125059 22-03-20
kl. 10:00
Gentofte Volley.2 Grøndal EV Bellahøjhal 2
1
125028 22-03-20
kl. 10:00
Værløse VK DTU Volley.2 Bellahøjhal 2
2
124991 22-03-20
kl. 10:00
Enghave VK Tårnfalkene Bavnehøjhallen
1
124994 22-03-20
kl. 11:15
VK Holbæk DTU Volley.2 Bellahøjhal 2
2
125060 22-03-20
kl. 11:15
RS Rødovre Volley Gentofte Volley.2 Bellahøjhal 2
1
125035 22-03-20
kl. 11:15
Tårnfalkene Tårnfalkene.2 Bavnehøjhallen
1
125061 22-03-20
kl. 12:30
Grøndal EV RS Rødovre Volley Bellahøjhal 2
1
125045 22-03-20
kl. 12:30
Enghave VK Tårnfalkene.2 Bavnehøjhallen
1
125069 22-03-20
kl. 12:30
Værløse VK VK Holbæk Bellahøjhal 2
2
124956 22-03-20
kl. 14:00
Gentofte Volley Frederiksberg Kedelhallen
1
124997 22-03-20
kl. 15:15
Gentofte Volley Amager VK.2 Kedelhallen
1
125053 22-03-20
kl. 16:30
Frederiksberg Amager VK.2 Kedelhallen
1
125047 18-04-20
kl. 11:00
VK Holbæk Gentofte Volley Rødovrehallen
3
125019 18-04-20
kl. 11:00
Gentofte Volley.2 Tårnfalkene.2 Rødovrehallen
2
124988 18-04-20
kl. 11:00
Tårnfalkene DTU Volley.2 Rødovrehallen
4
125009 18-04-20
kl. 12:15
Frederiksberg Tårnfalkene.2 Rødovrehallen
2
124998 18-04-20
kl. 12:15
Grøndal EV Tårnfalkene Rødovrehallen
4
125048 18-04-20
kl. 12:15
RS Rødovre Volley VK Holbæk Rødovrehallen
3
125038 18-04-20
kl. 13:30
DTU Volley.2 Amager VK.2 Rødovrehallen
1
124955 18-04-20
kl. 13:30
Værløse VK Gentofte Volley Rødovrehallen
2
124958 18-04-20
kl. 13:30
Gentofte Volley.2 Enghave VK Rødovrehallen
4
125034 18-04-20
kl. 14:45
Grøndal EV Enghave VK Rødovrehallen
4
125027 18-04-20
kl. 14:45
Frederiksberg Værløse VK Rødovrehallen
2
125077 18-04-20
kl. 14:45
RS Rødovre Volley Amager VK.2 Rødovrehallen
1