Forside > Turneringer og resultater > Pulje > Komplet kampprogram

Serie 1 Herrer, Sjælland

Komplet kampprogram

Kampnr. Dato Hjemmehold Udehold Spillested / bane Resultat
124758 21-09-19
kl. 11:00
VR Glostrup IC Rødovrehallen
1
1 - 3
124793 21-09-19
kl. 12:00
Helsingør VK Aarby Volley Borupgårskolen
1
3 - 2
124756 22-09-19
kl. 17:00
Hillerød G & I.2 Frederiksberg.3 Sophienborgskolen
1
3 - 0
124774 28-09-19
kl. 11:30
Aakirkeby IF Glostrup IC Aakirkeby-Hallerne (Hal A)
1
2 - 3
124775 29-09-19
kl. 11:00
Hillerød G & I.2 VR Sophienborgskolen
1
1 - 3
124737 29-09-19
kl. 11:30
Frederiksberg.3 Helsingør VK Kedelhallen
1
0 - 3
124749 29-09-19
kl. 12:00
Lyngby-Gladsaxe.3 VLI.3 Buddingehallen
1
2 - 3
124795 05-10-19
kl. 11:30
Aakirkeby IF Lyngby-Gladsaxe.3 Aakirkeby-Hallerne (Hal A)
1
3 - 1
124744 06-10-19
kl. 09:30
VLI.3 VR Kedelhallen
1
0 - 3
124778 06-10-19
kl. 10:00
Glostrup IC Helsingør VK Hvissingehallen
1
3 - 2
124779 06-10-19
kl. 12:00
Aarby Volley Hillerød G & I.2 Årby Fritidscenter
1
3 - 0
124727 27-10-19
kl. 11:00
VR Frederiksberg.3 Rødovrehallen
1
3 - 1
124783 27-10-19
kl. 13:00
Helsingør VK Aakirkeby IF Sophienborgskolen
1
3 - 0
124762 27-10-19
kl. 15:00
Hillerød G & I.2 Aakirkeby IF Sophienborgskolen
1
3 - 1
124754 27-10-19
kl. 15:00
Glostrup IC Lyngby-Gladsaxe.3 Hvissingehallen
1
3 - 0
124776 27-10-19
kl. 15:30
VLI.3 Aarby Volley Falkonergårdens Gymnasium
1
0 - 3
124732 02-11-19
kl. 10:00
Helsingør VK VR Borupgårskolen
1
3 - 2
124787 02-11-19
kl. 11:30
Aakirkeby IF Frederiksberg.3 Aakirkeby-Hallerne (Hal A)
1
3 - 0
124786 03-11-19
kl. 10:00
Glostrup IC VLI.3 Hvissingehallen
1
3 - 0
124765 03-11-19
kl. 12:00
Aarby Volley Lyngby-Gladsaxe.3 Årby Fritidscenter
1
3 - 0
124731 09-11-19
kl. 12:00
Aarby Volley Aakirkeby IF Rødovrehallen
1
3 - 0
124771 09-11-19
kl. 14:00
VR Aakirkeby IF Rødovrehallen
1
1 - 3
124772 09-11-19
kl. 16:30
Lyngby-Gladsaxe.3 Hillerød G & I.2 Engelsborghallen
1
3 - 0
124764 10-11-19
kl. 11:30
VLI.3 Helsingør VK Kedelhallen
1
0 - 3
124752 16-11-19
kl. 12:00
Helsingør VK Hillerød G & I.2 Borupgårskolen
1
124769 17-11-19
kl. 09:30
Frederiksberg.3 VLI.3 Kedelhallen
1
124782 24-11-19
kl. 09:30
Frederiksberg.3 Glostrup IC Kedelhallen
1
124781 01-12-19
kl. 10:00
Lyngby-Gladsaxe.3 Frederiksberg.3 Engelsborghallen
1
124748 01-12-19
kl. 12:00
Aarby Volley VR Årby Fritidscenter
1
124761 08-12-19
kl. 11:30
Frederiksberg.3 Aarby Volley Kedelhallen
1
124730 08-12-19
kl. 13:00
Hillerød G & I.2 Glostrup IC Sophienborgskolen
1
124753 08-12-19
kl. 15:00
VR Lyngby-Gladsaxe.3 Rødovrehallen
1
124741 14-12-19
kl. 16:30
Lyngby-Gladsaxe.3 Helsingør VK Engelsborghallen
1
124734 15-12-19
kl. 10:00
Glostrup IC Aarby Volley Hvissingehallen
1
124760 15-12-19
kl. 15:30
VLI.3 Hillerød G & I.2 Kedelhallen
1
124739 11-01-20
kl. 11:00
VR Hillerød G & I.2 Rødovrehallen
1
124728 11-01-20
kl. 12:00
Helsingør VK VLI.3 Borupgårskolen
1
124770 12-01-20
kl. 10:00
Aarby Volley Glostrup IC Årby Fritidscenter
1
124767 18-01-20
kl. 11:30
Aakirkeby IF Aarby Volley Aakirkeby-Hallerne (Hal A)
1
124789 19-01-20
kl. 14:00
Lyngby-Gladsaxe.3 VR Engelsborghallen
1
124750 19-01-20
kl. 17:30
VLI.3 Glostrup IC Kedelhallen
1
124742 25-01-20
kl. 10:00
Helsingør VK Glostrup IC Borupgårskolen
1
124735 25-01-20
kl. 11:30
Aakirkeby IF VR Aakirkeby-Hallerne (Hal A)
1
124797 26-01-20
kl. 10:00
Aarby Volley Frederiksberg.3 Årby Fritidscenter
1
124796 26-01-20
kl. 17:00
Hillerød G & I.2 VLI.3 Sophienborgskolen
1
124729 01-02-20
kl. 14:30
Lyngby-Gladsaxe.3 Aarby Volley Engelsborghallen
1
124794 02-02-20
kl. 10:00
Glostrup IC VR Hvissingehallen
1
124751 02-02-20
kl. 12:30
Frederiksberg.3 Aakirkeby IF Kedelhallen
1
124788 02-02-20
kl. 13:00
Hillerød G & I.2 Helsingør VK Sophienborgskolen
1
124791 02-02-20
kl. 14:30
VLI.3 Aakirkeby IF Kedelhallen
1
124755 08-02-20
kl. 11:30
Aakirkeby IF VLI.3 Aakirkeby-Hallerne (Hal A)
1
124792 23-02-20
kl. 11:30
Frederiksberg.3 Hillerød G & I.2 Kedelhallen
1
124785 01-03-20
kl. 09:30
VLI.3 Lyngby-Gladsaxe.3 Kedelhallen
1
124757 01-03-20
kl. 12:00
Aarby Volley Helsingør VK Årby Fritidscenter
1
124773 07-03-20
kl. 10:00
Helsingør VK Frederiksberg.3 Borupgårskolen
1
124726 07-03-20
kl. 11:30
Aakirkeby IF Hillerød G & I.2 Aakirkeby-Hallerne (Hal A)
1
124790 07-03-20
kl. 16:30
Lyngby-Gladsaxe.3 Glostrup IC Engelsborghallen
1
124784 08-03-20
kl. 11:00
VR Aarby Volley Rødovrehallen
1
124740 15-03-20
kl. 10:00
Aarby Volley VLI.3 Årby Fritidscenter
1
124746 15-03-20
kl. 10:00
Glostrup IC Frederiksberg.3 Hvissingehallen
1
124736 15-03-20
kl. 11:00
Hillerød G & I.2 Lyngby-Gladsaxe.3 Sophienborgskolen
1
124768 15-03-20
kl. 11:00
VR Helsingør VK Rødovrehallen
1
124777 21-03-20
kl. 10:00
Helsingør VK Lyngby-Gladsaxe.3 Borupgårskolen
1
124763 22-03-20
kl. 09:30
Frederiksberg.3 VR Kedelhallen
1
124766 22-03-20
kl. 10:00
Glostrup IC Hillerød G & I.2 Hvissingehallen
1
124759 29-03-20
kl. 12:30
Lyngby-Gladsaxe.3 Aakirkeby IF Hvissingehallen
1
124738 29-03-20
kl. 14:30
Glostrup IC Aakirkeby IF Hvissingehallen
1
124733 29-03-20
kl. 17:30
VLI.3 Frederiksberg.3 Kedelhallen
1
124780 18-04-20
kl. 11:00
VR VLI.3 Rødovrehallen
1
124747 18-04-20
kl. 11:30
Aakirkeby IF Helsingør VK Aakirkeby-Hallerne (Hal A)
1
124745 19-04-20
kl. 11:30
Frederiksberg.3 Lyngby-Gladsaxe.3 Kedelhallen
1
124743 19-04-20
kl. 13:00
Hillerød G & I.2 Aarby Volley Sophienborgskolen
1