Forside > Turneringer og resultater > Pulje > Komplet kampprogram

Danmarksserieherrer, Pulje 1

Komplet kampprogram

Kampnr. Dato Hjemmehold Udehold Spillested / bane Resultat
124395 28-09-19
kl. 10:00
Holstebro KFUM Bedsted KFUM Holstebro Stadionhal
1
0 - 3
124407 28-09-19
kl. 10:00
Randers VK Aabyhøj IF Randers Real
1
0 - 3
124408 28-09-19
kl. 12:00
VK Raptus Bedsted KFUM Holstebro Stadionhal
1
3 - 1
124451 28-09-19
kl. 12:00
Aabyhøj IF Ikast KFUM Randers Real
1
3 - 1
124424 28-09-19
kl. 14:00
Holstebro KFUM VK Raptus Holstebro Stadionhal
1
0 - 3
124401 28-09-19
kl. 14:00
Randers VK Ikast KFUM Randers Real
1
3 - 2
124442 06-10-19
kl. 11:00
ASV Funder GF Nr. Boulevard Skole
1
3 - 1
124396 06-10-19
kl. 13:00
SKF KFUM Funder GF Nr. Boulevard Skole
1
3 - 2
124390 06-10-19
kl. 15:00
ASV SKF KFUM Nr. Boulevard Skole
1
3 - 2
124403 27-10-19
kl. 11:00
Aabyhøj IF VK Raptus Aabyhallen
1
3 - 2
124449 27-10-19
kl. 13:00
VK Raptus SKF KFUM Aabyhallen
1
3 - 1
124423 27-10-19
kl. 15:00
Aabyhøj IF SKF KFUM Aabyhallen
1
3 - 0
124445 02-11-19
kl. 10:00
Ikast KFUM Holstebro KFUM Hyldgårdsskolens Hal B
1
3 - 0
124414 02-11-19
kl. 12:00
Holstebro KFUM ASV Hyldgårdsskolens Hal B
1
2 - 3
124446 02-11-19
kl. 14:00
Ikast KFUM ASV Hyldgårdsskolens Hal B
1
3 - 0
124447 16-11-19
kl. 11:00
Funder GF Aabyhøj IF Funder Hallen
1
1 - 3
124427 16-11-19
kl. 13:00
Holstebro KFUM Aabyhøj IF Funder Hallen
1
0 - 3
124400 16-11-19
kl. 15:00
Funder GF Holstebro KFUM Funder Hallen
1
1 - 3
124398 17-11-19
kl. 10:00
VK Raptus ASV Raptus Arena
1
3 - 0
124402 17-11-19
kl. 12:00
ASV Randers VK Raptus Arena
1
0 - 3
124429 17-11-19
kl. 14:00
VK Raptus Randers VK Raptus Arena
1
3 - 2
124417 30-11-19
kl. 10:00
Randers VK SKF KFUM Randers Real
1
3 - 0
124440 30-11-19
kl. 12:00
Holstebro KFUM SKF KFUM Randers Real
1
1 - 3
124419 30-11-19
kl. 14:00
Randers VK Holstebro KFUM Randers Real
1
3 - 1
124421 03-12-19
kl. 20:00
SKF KFUM Ikast KFUM Alhedehallerne
1
2 - 3
124384 07-12-19
kl. 10:00
VK Raptus Funder GF Raptus Arena
1
3 - 0
124430 07-12-19
kl. 11:00
Aabyhøj IF ASV Aabyhallen
1
3 - 0
124422 07-12-19
kl. 13:00
ASV Bedsted KFUM Aabyhallen
1
0 - 3
124382 07-12-19
kl. 15:00
Aabyhøj IF Bedsted KFUM Aabyhallen
1
1 - 3
124385 08-01-20
kl. 20:30
Ikast KFUM SKF KFUM Hyldgårdsskolens hal A
1
2 - 3
124435 16-01-20
kl. 20:00
SKF KFUM Bedsted KFUM Alhedehallerne
1
3 - 0
124412 19-01-20
kl. 10:00
Bedsted KFUM Randers VK Bedstedhallen
1
0 - 3
124393 19-01-20
kl. 12:00
Randers VK VK Raptus Bedstedhallen
1
3 - 0
124444 19-01-20
kl. 14:00
Bedsted KFUM VK Raptus Bedstedhallen
1
2 - 3
124405 25-01-20
kl. 11:00
Ikast KFUM Funder GF Hyldgårdsskolens hal A
1
3 - 2
124432 25-01-20
kl. 13:00
Funder GF SKF KFUM Hyldgårdsskolens hal A
1
0 - 3
124394 26-01-20
kl. 11:00
ASV Aabyhøj IF Nr. Boulevard Skole
1
1 - 3
124391 26-01-20
kl. 13:00
Aabyhøj IF Holstebro KFUM Nr. Boulevard Skole
1
3 - 1
124450 26-01-20
kl. 15:00
ASV Holstebro KFUM Nr. Boulevard Skole
1
3 - 1
124428 29-01-20
kl. 20:20
Ikast KFUM Bedsted KFUM Hyldgårdsskolens hal A
2
2 - 3
124433 05-02-20
kl. 20:00
VK Raptus Ikast KFUM Raptus Arena
1
3 - 0
124441 19-02-20
kl. 20:30
Funder GF Ikast KFUM Funder Hallen
1
0 - 3
124409 22-02-20
kl. 10:00
Holstebro KFUM Ikast KFUM Holstebro Stadionhal
1
1 - 3
124411 22-02-20
kl. 11:00
Funder GF Aabyhøj IF Funder Hallen
1
0 - 3
124437 22-02-20
kl. 12:00
Ikast KFUM Randers VK Holstebro Stadionhal
1
0 - 3
124418 22-02-20
kl. 13:00
Bedsted KFUM Aabyhøj IF Funder Hallen
1
0 - 3
124383 22-02-20
kl. 14:00
Holstebro KFUM Randers VK Holstebro Stadionhal
1
0 - 3
124416 22-02-20
kl. 15:00
Funder GF Bedsted KFUM Funder Hallen
1
1 - 3
124452 01-03-20
kl. 10:00
Bedsted KFUM Funder GF Bedstedhallen
1
3 - 0
124434 01-03-20
kl. 11:00
ASV VK Raptus Nr. Boulevard Skole
1
3 - 1
124389 01-03-20
kl. 12:00
Funder GF Randers VK Bedstedhallen
1
0 - 3
124413 01-03-20
kl. 13:00
SKF KFUM VK Raptus Nr. Boulevard Skole
1
0 - 3
124448 01-03-20
kl. 14:00
Bedsted KFUM Randers VK Bedstedhallen
1
2 - 3
124426 01-03-20
kl. 15:00
ASV SKF KFUM Nr. Boulevard Skole
1
2 - 3
124404 07-03-20
kl. 10:00
SKF KFUM Holstebro KFUM Alhedehallerne
1
3 - 2
124431 07-03-20
kl. 12:00
Bedsted KFUM Holstebro KFUM Alhedehallerne
1
1 - 3
124399 07-03-20
kl. 14:00
SKF KFUM Bedsted KFUM Alhedehallerne
1
3 - 0
124438 14-03-20
kl. 10:00
Randers VK ASV Randers Real
1
124439 14-03-20
kl. 10:00
VK Raptus Aabyhøj IF Raptus Arena
1
124406 14-03-20
kl. 12:00
Funder GF ASV Randers Real
1
124415 14-03-20
kl. 12:00
Ikast KFUM Aabyhøj IF Raptus Arena
1
124397 14-03-20
kl. 14:00
VK Raptus Ikast KFUM Raptus Arena
1
124425 14-03-20
kl. 14:00
Randers VK Funder GF Randers Real
1
124392 28-03-20
kl. 10:00
Bedsted KFUM Ikast KFUM Bedstedhallen
1
124387 28-03-20
kl. 10:00
SKF KFUM Aabyhøj IF Alhedehallerne
1
124420 28-03-20
kl. 11:00
Funder GF VK Raptus Funder Hallen
1
124443 28-03-20
kl. 12:00
Aabyhøj IF Randers VK Alhedehallerne
1
124410 28-03-20
kl. 12:00
ASV Ikast KFUM Bedstedhallen
1
124388 28-03-20
kl. 13:00
VK Raptus Holstebro KFUM Funder Hallen
1
124386 28-03-20
kl. 14:00
Bedsted KFUM ASV Bedstedhallen
1
124453 28-03-20
kl. 14:00
SKF KFUM Randers VK Alhedehallerne
1
124436 28-03-20
kl. 15:00
Funder GF Holstebro KFUM Funder Hallen
1