Forside > Turneringer og resultater > Pulje > Komplet kampprogram

Danmarksseriedamer, 1

Komplet kampprogram

Kampnr. Dato Hjemmehold Udehold Spillested / bane Resultat
124372 28-09-19
kl. 10:00
Aarhus 1900 VK Raptus Frederiksbjerghallerne
1
0 - 3
124357 28-09-19
kl. 12:00
VK Raptus Skive FVK Frederiksbjerghallerne
1
3 - 0
124340 28-09-19
kl. 14:00
Aarhus 1900 Skive FVK Frederiksbjerghallerne
1
3 - 2
124319 29-09-19
kl. 11:00
ASV 4 SIK Viborg Nr. Boulevard Skole
1
0 - 3
124368 29-09-19
kl. 13:00
SIK Viborg Skjern KFUM Nr. Boulevard Skole
1
3 - 1
124351 29-09-19
kl. 15:00
ASV 4 Skjern KFUM Nr. Boulevard Skole
1
2 - 3
124374 06-10-19
kl. 10:00
Hornsyld IF ASV 3 Hornsyld Idrætscenter
1
3 - 1
124334 06-10-19
kl. 12:00
Ikast KFUM Volley ASV 3 Hornsyld Idrætscenter
1
3 - 0
124333 06-10-19
kl. 14:00
Hornsyld IF Ikast KFUM Volley Hornsyld Idrætscenter
1
0 - 3
124328 02-11-19
kl. 11:00
Ikast KFUM Volley SIK Viborg Hyldgårdsskolens hal A
1
3 - 0
124316 02-11-19
kl. 13:00
VK Raptus SIK Viborg Hyldgårdsskolens hal A
1
3 - 1
124348 02-11-19
kl. 15:00
Ikast KFUM Volley VK Raptus Hyldgårdsskolens hal A
1
3 - 0
124335 03-11-19
kl. 10:00
Skive FVK ASV 4 Aakjærhallen
1
2 - 3
124350 03-11-19
kl. 11:00
ASV 3 Aarhus 1900 Nr. Boulevard Skole
1
2 - 3
124379 03-11-19
kl. 12:00
ASV 4 Hornsyld IF Aakjærhallen
1
1 - 3
124327 03-11-19
kl. 13:00
Aarhus 1900 Skjern KFUM Nr. Boulevard Skole
1
1 - 3
124329 03-11-19
kl. 14:00
Skive FVK Hornsyld IF Aakjærhallen
1
2 - 3
124318 03-11-19
kl. 15:00
ASV 3 Skjern KFUM Nr. Boulevard Skole
1
0 - 3
124323 17-11-19
kl. 10:00
SIK Viborg Aarhus 1900 Finderuphøj Hallen
1
3 - 1
124356 17-11-19
kl. 12:00
Hornsyld IF Aarhus 1900 Finderuphøj Hallen
1
3 - 0
124337 17-11-19
kl. 14:00
SIK Viborg Hornsyld IF Finderuphøj Hallen
1
1 - 3
124381 23-11-19
kl. 14:00
Skjern KFUM Skive FVK Skjern Kulturcenter
1
0 - 3
124367 24-11-19
kl. 10:00
VK Raptus ASV 4 Raptus Arena
1
3 - 2
124358 24-11-19
kl. 12:00
ASV 4 ASV 3 Raptus Arena
1
3 - 1
124326 24-11-19
kl. 14:00
VK Raptus ASV 3 Raptus Arena
1
3 - 0
124325 01-12-19
kl. 10:00
Hornsyld IF VK Raptus Hornsyld Idrætscenter
1
0 - 3
124310 01-12-19
kl. 11:00
ASV 4 Aarhus 1900 Nr. Boulevard Skole
1
3 - 0
124341 01-12-19
kl. 12:00
Skjern KFUM VK Raptus Hornsyld Idrætscenter
1
0 - 3
124380 01-12-19
kl. 13:00
Aarhus 1900 Ikast KFUM Volley Nr. Boulevard Skole
1
0 - 3
124313 01-12-19
kl. 14:00
Hornsyld IF Skjern KFUM Hornsyld Idrætscenter
1
3 - 2
124339 01-12-19
kl. 15:00
ASV 4 Ikast KFUM Volley Nr. Boulevard Skole
1
0 - 3
124353 05-12-19
kl. 19:45
Skive FVK Ikast KFUM Volley Aakjærhallen
1 - 3
124347 08-12-19
kl. 10:00
Skive FVK SIK Viborg Aakjærhallen
1
3 - 2
124378 08-12-19
kl. 12:00
ASV 3 SIK Viborg Aakjærhallen
1
0 - 3
124366 08-12-19
kl. 14:00
Skive FVK ASV 3 Aakjærhallen
1
3 - 1
124324 11-12-19
kl. 19:30
Skjern KFUM Ikast KFUM Volley Amagerskolens Hal
0 - 3
124320 18-01-20
kl. 10:00
Aarhus 1900 Hornsyld IF Frederiksbjerghallerne
1
2 - 3
124365 18-01-20
kl. 12:00
Hornsyld IF Skive FVK Frederiksbjerghallerne
1
3 - 1
124376 18-01-20
kl. 14:00
Aarhus 1900 Skive FVK Frederiksbjerghallerne
1
2 - 3
124360 25-01-20
kl. 11:00
Ikast KFUM Volley Skjern KFUM Hyldgårdsskolens hal A
1
3 - 0
124315 25-01-20
kl. 13:00
Skjern KFUM ASV 4 Hyldgårdsskolens hal A
1
3 - 2
124375 25-01-20
kl. 15:00
Ikast KFUM Volley ASV 4 Hyldgårdsskolens hal A
1
3 - 0
124352 26-01-20
kl. 10:00
SIK Viborg VK Raptus Finderuphøj Hallen
1
0 - 3
124362 26-01-20
kl. 12:00
ASV 3 VK Raptus Finderuphøj Hallen
1
0 - 3
124342 26-01-20
kl. 14:00
SIK Viborg ASV 3 Finderuphøj Hallen
1
3 - 2
124361 22-02-20
kl. 10:00
VK Raptus Hornsyld IF Raptus Arena
1
3 - 1
124369 22-02-20
kl. 12:00
Ikast KFUM Volley Hornsyld IF Raptus Arena
1
3 - 1
124312 22-02-20
kl. 14:00
VK Raptus Ikast KFUM Volley Raptus Arena
1
2 - 3
124322 23-02-20
kl. 11:00
ASV 3 ASV 4 Nr. Boulevard Skole
1
0 - 3
124371 23-02-20
kl. 13:00
ASV 4 Skive FVK Nr. Boulevard Skole
1
3 - 1
124330 23-02-20
kl. 15:00
ASV 3 Skive FVK Nr. Boulevard Skole
1
3 - 0
124332 29-02-20
kl. 10:00
Skjern KFUM SIK Viborg Skjern Kulturcenter
1
3 - 0
124359 29-02-20
kl. 12:00
Aarhus 1900 SIK Viborg Skjern Kulturcenter
1
3 - 0
124363 29-02-20
kl. 14:00
Skjern KFUM Aarhus 1900 Skjern Kulturcenter
1
3 - 1
124343 08-03-20
kl. 10:00
Hornsyld IF ASV 4 Hornsyld Idrætscenter
1
3 - 2
124355 08-03-20
kl. 12:00
SIK Viborg ASV 4 Hornsyld Idrætscenter
1
0 - 3
124373 08-03-20
kl. 14:00
Hornsyld IF SIK Viborg Hornsyld Idrætscenter
1
3 - 1
124321 15-03-20
kl. 10:00
Skive FVK VK Raptus Aakjærhallen
1
124314 15-03-20
kl. 11:00
ASV 3 Aarhus 1900 Nr. Boulevard Skole
1
124377 15-03-20
kl. 12:00
VK Raptus Skjern KFUM Aakjærhallen
1
124344 15-03-20
kl. 13:00
Ikast KFUM Volley Aarhus 1900 Nr. Boulevard Skole
1
124345 15-03-20
kl. 14:00
Skive FVK Skjern KFUM Aakjærhallen
1
124370 15-03-20
kl. 15:00
ASV 3 Ikast KFUM Volley Nr. Boulevard Skole
1
124311 22-03-20
kl. 10:00
SIK Viborg Skive FVK Finderuphøj Hallen
1
124317 22-03-20
kl. 12:00
Ikast KFUM Volley Skive FVK Finderuphøj Hallen
1
124364 22-03-20
kl. 14:00
SIK Viborg Ikast KFUM Volley Finderuphøj Hallen
1
124349 28-03-20
kl. 10:00
Skjern KFUM Hornsyld IF Skjern Kulturcenter
1
124331 28-03-20
kl. 11:00
ASV 4 VK Raptus Nr. Boulevard Skole
1
124338 28-03-20
kl. 12:00
ASV 3 Hornsyld IF Skjern Kulturcenter
1
124336 28-03-20
kl. 13:00
VK Raptus Aarhus 1900 Nr. Boulevard Skole
1
124354 28-03-20
kl. 14:00
Skjern KFUM ASV 3 Skjern Kulturcenter
1
124346 28-03-20
kl. 15:00
ASV 4 Aarhus 1900 Nr. Boulevard Skole
1