Forside > Turneringer og resultater > Spillested > Kampprogram

Gentoftehallen (5818)

Kampprogram

Periode
Kampnr. Dato Række / Pulje Hjemmehold / Udehold Bane Resultat
125505 09-12-19
kl. 19:00
SM DU18
Sjælland
Gentofte Volley
Lyngby-Gladsaxe Volley
1
125513 09-12-19
kl. 20:00
SM DU18
Sjælland
Lyngby-Gladsaxe Volley
Farum-Holte
1
125517 09-12-19
kl. 21:00
SM DU18
Sjælland
Gentofte Volley
Farum-Holte
1
123362 10-12-19
kl. 18:15
1. Division Damer
Øst
Gentofte Volley.2
Lyngby-Gladsaxe Volley
1
123194 10-12-19
kl. 20:15
1. Division Herrer
Øst
Gentofte Volley.2
Lyngby-Gladsaxe Volley
1
125452 15-12-19
kl. 09:30
SM DU16
Sjælland
Gentofte Volley.2
Lyngby-Gladsaxe
1
125453 15-12-19
kl. 10:45
SM DU16
Sjælland
Lyngby-Gladsaxe
Gentofte Volley
1
125454 15-12-19
kl. 12:00
SM DU16
Sjælland
Gentofte Volley
Gentofte Volley.2
1
125600 15-12-19
kl. 09:30
SM HU16
Sjælland
HVK-Grøndal
Amager VK
2
125591 15-12-19
kl. 10:45
SM HU16
Sjælland
Amager VK
VK Vestsjælland
2
125588 15-12-19
kl. 12:00
SM HU16
Sjælland
VK Vestsjælland
HVK-Grøndal
2
125602 15-12-19
kl. 09:30
SM HU16
Sjælland
Gentofte Volley
Lyngby-Gladsaxe
3
125601 15-12-19
kl. 10:45
SM HU16
Sjælland
Lyngby-Gladsaxe
Farum-Holte
3
125584 15-12-19
kl. 12:00
SM HU16
Sjælland
Farum-Holte
Gentofte Volley
3
125577 13-01-20
kl. 19:00
SM HU18
Sjælland
Gentofte Volley.2
Amager VK
1
125573 13-01-20
kl. 20:00
SM HU18
Sjælland
Gentofte Volley.2
Gentofte Volley
1
125579 13-01-20
kl. 19:00
SM HU18
Sjælland
Gentofte Volley
RS Rødovre-Ishøj
2
125568 13-01-20
kl. 20:00
SM HU18
Sjælland
RS Rødovre-Ishøj
Amager VK
2
125570 09-03-20
kl. 19:00
SM HU18
Sjælland
Gentofte Volley.2
VK Vestsjælland
1
125582 09-03-20
kl. 20:00
SM HU18
Sjælland
RS Rødovre-Ishøj
VK Vestsjælland
1
125561 09-03-20
kl. 21:00
SM HU18
Sjælland
Gentofte Volley.2
RS Rødovre-Ishøj
1
125565 09-03-20
kl. 19:00
SM HU18
Sjælland
Gentofte Volley
Amager VK
2
125574 09-03-20
kl. 20:00
SM HU18
Sjælland
Grøndal EV
Amager VK
2
125569 09-03-20
kl. 21:00
SM HU18
Sjælland
Gentofte Volley
Grøndal EV
2