Forside > Turneringer og resultater > Spillested > Kampprogram

Kildeskovshal 1 (5017)

Kampprogram

Periode
Kampnr. Dato Række / Pulje Hjemmehold / Udehold Bane Resultat
123117 14-11-19
kl. 18:30
VolleyLigaen Damer
VLD
Gentofte Volley
VK Vestsjælland
1
123030 14-11-19
kl. 20:30
VolleyLigaen Herrer
VLH
Gentofte Volley
VK Vestsjælland
1
125413 15-11-19
kl. 20:00
LP 1/8-Finaler Herrer
LP 1/8-delsfinaler Herrer
Gentofte Volley.2
Middelfart VK
1
124932 23-11-19
kl. 10:00
Serie 2 Damer
Sjælland
Gentofte Volley.4
VK Vestsjælland.5
1
123604 23-11-19
kl. 13:00
2. Division Herrer
Pulje 2
Gentofte Volley.3
Grøndal EV Wildcard
1
123044 23-11-19
kl. 15:00
VolleyLigaen Herrer
VLH
Gentofte Volley
Boldklubben Marienlyst
1
123128 23-11-19
kl. 17:00
VolleyLigaen Damer
VLD
Gentofte Volley
Fortuna Odense Volley
1
123184 24-11-19
kl. 10:00
1. Division Herrer
Øst
Gentofte Volley.2
Team Køge
1
123352 24-11-19
kl. 12:00
1. Division Damer
Øst
Gentofte Volley.2
Team Køge.2
1
124250 30-11-19
kl. 10:00
Danmarksserie Damer
Sjælland
Gentofte Volley.3
VK Næstved
1
123608 30-11-19
kl. 13:00
2. Division Herrer
Pulje 2
Gentofte Volley.3
Hillerød G & I
1
123059 30-11-19
kl. 15:00
VolleyLigaen Herrer
VLH
Gentofte Volley
Amager VK
1
123132 30-11-19
kl. 17:00
VolleyLigaen Damer
VLD
Gentofte Volley
Frederiksberg Volley
1
123356 01-12-19
kl. 10:00
1. Division Damer
Øst
Gentofte Volley.2
Amager VK
1
123188 01-12-19
kl. 12:00
1. Division Herrer
Øst
Gentofte Volley.2
Frederiksberg Volley
1
124290 14-12-19
kl. 10:00
Danmarksserie Damer
Sjælland
Gentofte Volley.3
Helsingør VK
1
123614 14-12-19
kl. 13:00
2. Division Herrer
Pulje 2
Gentofte Volley.3
Himmelev VK
1
123067 14-12-19
kl. 15:00
VolleyLigaen Herrer
VLH
Gentofte Volley
ASV Elite
1
123138 14-12-19
kl. 17:00
VolleyLigaen Damer
VLD
Gentofte Volley
ASV Elite
1
125056 11-01-20
kl. 14:00
Mix 2
Sjælland
Værløse VK
Gentofte Volley
1
125084 11-01-20
kl. 15:15
Mix 2
Sjælland
Værløse VK
Gentofte Volley.2
1
125063 11-01-20
kl. 16:30
Mix 2
Sjælland
Gentofte Volley.2
Gentofte Volley
1
124894 18-01-20
kl. 14:00
Serie 2 Damer
Sjælland
Gentofte Volley.4
Frederiksberg.4
1
124258 18-01-20
kl. 16:00
Danmarksserie Damer
Sjælland
Gentofte Volley.3
Lyngby-Gladsaxe Volley.4
1
124960 25-01-20
kl. 14:00
Mix 2
Sjælland
VK Holbæk
RS Rødovre Volley
1
125031 25-01-20
kl. 15:15
Mix 2
Sjælland
Gentofte Volley.2
VK Holbæk
1
125083 25-01-20
kl. 16:30
Mix 2
Sjælland
Gentofte Volley.2
Enghave VK
1
125012 25-01-20
kl. 14:00
Mix 2
Sjælland
Gentofte Volley
Enghave VK
2
125079 25-01-20
kl. 15:15
Mix 2
Sjælland
Tårnfalkene.2
Gentofte Volley
2
125036 25-01-20
kl. 16:30
Mix 2
Sjælland
Tårnfalkene.2
RS Rødovre Volley
2
123628 26-01-20
kl. 10:00
2. Division Herrer
Pulje 2
Gentofte Volley.3
VLI
1
123376 26-01-20
kl. 12:00
1. Division Damer
Øst
Gentofte Volley.2
VLI
1
123208 26-01-20
kl. 14:00
1. Division Herrer
Øst
Gentofte Volley.2
Hvidovre VK.2
1
124913 01-02-20
kl. 13:00
Serie 2 Damer
Sjælland
Gentofte Volley.4
Toreby SG Volley
1
124266 01-02-20
kl. 15:00
Danmarksserie Damer
Sjælland
Gentofte Volley.3
Himmelev VK
1
123084 08-02-20
kl. 15:00
VolleyLigaen Herrer
VLH
Gentofte Volley
Aalborg Volleyball
1
123152 08-02-20
kl. 17:00
VolleyLigaen Damer
VLD
Gentofte Volley
Brøndby VK
1
124298 23-02-20
kl. 10:00
Danmarksserie Damer
Sjælland
Gentofte Volley.3
Hillerød G & I
1
123219 01-03-20
kl. 10:00
1. Division Herrer
Øst
Gentofte Volley.2
Farum-Holte
1
123387 01-03-20
kl. 12:00
1. Division Damer
Øst
Gentofte Volley.2
Farum-Holte Wildcard
1
123639 01-03-20
kl. 14:00
2. Division Herrer
Pulje 2
Gentofte Volley.3
Farum-Holte.2
1
124278 08-03-20
kl. 10:00
Danmarksserie Damer
Sjælland
Gentofte Volley.3
Taastrup IK
1
123397 15-03-20
kl. 10:00
1. Division Damer
Øst
Gentofte Volley.2
KSV
1
123229 15-03-20
kl. 12:00
1. Division Herrer
Øst
Gentofte Volley.2
DTU Volley
1
123649 15-03-20
kl. 14:00
2. Division Herrer
Pulje 2
Gentofte Volley.3
VK Vestsjælland.2
1
123240 05-04-20
kl. 10:00
1. Division Herrer
Øst
Gentofte Volley.2
Team Køge
1
123408 05-04-20
kl. 12:00
1. Division Damer
Øst
Gentofte Volley.2
Team Køge.2
1
123660 05-04-20
kl. 14:00
2. Division Herrer
Pulje 2
Gentofte Volley.3
Grøndal EV Wildcard
1