Forside > Turneringer og resultater > Spillested > Kampprogram

Sundbyhal 2 (5002)

Kampprogram

Periode
Kampnr. Dato Række / Pulje Hjemmehold / Udehold Bane Resultat
124827 19-01-20
kl. 11:00
Serie 2 Herrer
Sjælland
Amager VK.3
Lyngby-Gladsaxe.5
1
123072 19-01-20
kl. 13:00
VolleyLigaen Herrer
VLH
Amager VK
Aalborg Volleyball
1
123962 26-01-20
kl. 10:00
2. Division Damer
Pulje 2
Amager VK.2
Lyngby-Gladsaxe Volley.2
1
125629 26-01-20
kl. 12:00
LP Kvartfinaler Damer
LP Kvartfinaler Damer
Amager VK
Holte IF
1
123542 26-01-20
kl. 14:00
2. Division Herrer
Pulje 1
Amager VK.2
Lyngby-Gladsaxe Volley.2
1
124816 26-01-20
kl. 16:00
Serie 2 Herrer
Sjælland
Amager VK.3
Roskilde VK
1
125521 27-01-20
kl. 19:00
SM DU18
Sjælland
Amager VK
Lyngby-Gladsaxe Volley
1
125581 27-01-20
kl. 19:00
SM HU18
Sjælland
Grøndal EV
Gentofte Volley.2
2
125563 27-01-20
kl. 20:00
SM HU18
Sjælland
Grøndal EV
VK Vestsjælland
2
125571 27-01-20
kl. 19:00
SM HU18
Sjælland
Amager VK
VK Vestsjælland
3
125562 27-01-20
kl. 20:00
SM HU18
Sjælland
Amager VK
Gentofte Volley.2
3
123967 02-02-20
kl. 10:00
2. Division Damer
Pulje 2
Amager VK.2
DTU Volley
1
123547 02-02-20
kl. 12:00
2. Division Herrer
Pulje 1
Amager VK.2
VK Vestsjælland Wildcard
1
123079 02-02-20
kl. 14:30
VolleyLigaen Herrer
VLH
Amager VK
Boldklubben Marienlyst
1
123379 02-02-20
kl. 16:30
1. Division Damer
Øst
Amager VK
KSV
1
125507 03-02-20
kl. 19:00
SM DU18
Sjælland
Amager VK
Hvidovre VK
1
123972 09-02-20
kl. 10:00
2. Division Damer
Pulje 2
Amager VK.2
Rosenlund
1
123552 09-02-20
kl. 12:00
2. Division Herrer
Pulje 1
Amager VK.2
VK Holbæk
1
123384 09-02-20
kl. 14:00
1. Division Damer
Øst
Amager VK
Gentofte Volley.2
1
123082 09-02-20
kl. 16:00
VolleyLigaen Herrer
VLH
Amager VK
ASV Elite
1
123091 16-02-20
kl. 14:00
VolleyLigaen Herrer
VLH
Amager VK
Nordenskov Ungdoms-og IF
1
123374 24-02-20
kl. 19:00
1. Division Damer
Øst
Amager VK
Lyngby-Gladsaxe Volley
1
125051 01-03-20
kl. 10:00
Mix 2
Sjælland
Enghave VK
DTU Volley.2
1
125044 01-03-20
kl. 11:15
Mix 2
Sjælland
Værløse VK
Enghave VK
1
125085 01-03-20
kl. 12:30
Mix 2
Sjælland
Værløse VK
RS Rødovre Volley
1
124642 01-03-20
kl. 14:00
Mix 1
Sjælland
Amager VK
Farum-Holte
1
124641 01-03-20
kl. 15:15
Mix 1
Sjælland
Farum-Holte
Grøndal EV
1
124617 01-03-20
kl. 16:30
Mix 1
Sjælland
Amager VK
Grøndal EV
1
125037 01-03-20
kl. 10:00
Mix 2
Sjælland
RS Rødovre Volley
Tårnfalkene
2
125058 01-03-20
kl. 11:15
Mix 2
Sjælland
Gentofte Volley
Tårnfalkene
2
124974 01-03-20
kl. 12:30
Mix 2
Sjælland
Grøndal EV.2
Gentofte Volley
2
125040 01-03-20
kl. 10:00
Mix 2
Sjælland
Amager VK.2
Grøndal EV.2
3
125030 01-03-20
kl. 11:15
Mix 2
Sjælland
Amager VK.2
Gentofte Volley.2
3
125005 01-03-20
kl. 12:30
Mix 2
Sjælland
Gentofte Volley.2
DTU Volley.2
3
123560 08-03-20
kl. 10:00
2. Division Herrer
Pulje 1
Amager VK.2
Grøndal EV
1
123980 08-03-20
kl. 12:00
2. Division Damer
Pulje 2
Amager VK.2
Grøndal EV
1
123392 08-03-20
kl. 14:00
1. Division Damer
Øst
Amager VK
Team Køge.2
1
124802 08-03-20
kl. 16:00
Serie 2 Herrer
Sjælland
Amager VK.3
Team Køge.2
1
125471 14-03-20
kl. 14:00
SM DU16
Sjælland
VK Vestsjælland
Amager VK
1
125474 14-03-20
kl. 15:10
SM DU16
Sjælland
RS Rødovre/Ishøj
Amager VK
1
125494 14-03-20
kl. 16:20
SM DU16
Sjælland
Brøndby VK
Gentofte Volley.2
1
125458 14-03-20
kl. 17:30
SM DU16
Sjælland
Amager VK
Frederiksberg Volley
1
125479 14-03-20
kl. 14:00
SM DU16
Sjælland
Brøndby VK
Farum-Holte
2
125478 14-03-20
kl. 15:10
SM DU16
Sjælland
Hvidovre VK
Lyngby-Gladsaxe
2
125477 14-03-20
kl. 16:20
SM DU16
Sjælland
Farum-Holte
Lyngby-Gladsaxe
2
125470 14-03-20
kl. 17:30
SM DU16
Sjælland
Gentofte Volley
Hvidovre VK
2
125480 14-03-20
kl. 14:00
SM DU16
Sjælland
Frederiksberg Volley
Gentofte Volley.2
3
125476 14-03-20
kl. 15:10
SM DU16
Sjælland
Frederiksberg Volley
Gentofte Volley
3
125472 14-03-20
kl. 16:20
SM DU16
Sjælland
VK Vestsjælland
Rosenlund Volley
3
125473 14-03-20
kl. 17:30
SM DU16
Sjælland
RS Rødovre/Ishøj
Rosenlund Volley
3
124855 15-03-20
kl. 13:00
Serie 2 Herrer
Sjælland
Amager VK.3
Døllefjelde Musse.2
1
123987 22-03-20
kl. 10:00
2. Division Damer
Pulje 2
Amager VK.2
KV 61
1
123399 22-03-20
kl. 12:00
1. Division Damer
Øst
Amager VK
Farum-Holte Wildcard
1
123567 22-03-20
kl. 14:00
2. Division Herrer
Pulje 1
Amager VK.2
KV 61
1