Forside > Turneringer og resultater > Pulje > Komplet kampprogram

Danmarksserien damer, Pulje 1

Komplet kampprogram

Kampnr. Dato Hjemmehold Udehold Spillested / bane Resultat
106714 05-10-13
kl. 11:00
ASV Århus.2 Hjerm FIF Hjermhallerne
3 - 1
106715 05-10-13
kl. 13:00
ASV Århus.2 Skive FVK Hjermhallerne
3 - 2
106716 05-10-13
kl. 15:00
Hjerm FIF Skive FVK Hjermhallerne
3 - 0
106717 06-10-13
kl. 10:00
ASV Århus.3 ASV Århus.4 Vejlby Risskov Hallen
3 - 1
106721 06-10-13
kl. 11:00
Bedsted KFUM Aarhus 1900 Bedstedhallen
3 - 0
106718 06-10-13
kl. 12:00
ASV Århus.3 Skovbakken.3 Vejlby Risskov Hallen
1 - 3
106722 06-10-13
kl. 13:00
Ikast KFUM.2 Aarhus 1900 Bedstedhallen
3 - 0
106719 06-10-13
kl. 14:00
ASV Århus.4 Skovbakken.3 Vejlby Risskov Hallen
0 - 3
106720 06-10-13
kl. 15:00
Bedsted KFUM Ikast KFUM.2 Bedstedhallen
1 - 3
106743 02-11-13
kl. 12:00
Ikast KFUM.2 Skovbakken.3 Vejlby Risskov Hallen
0 - 3
106736 02-11-13
kl. 14:00
Skovbakken.3 ASV Århus.2 Vejlby Risskov Hallen
0 - 3
106728 02-11-13
kl. 16:00
Ikast KFUM.2 ASV Århus.2 Vejlby Risskov Hallen
1 - 3
106749 03-11-13
kl. 10:00
Bedsted KFUM ASV Århus.3 Aakjærhallen
3 - 2
106746 03-11-13
kl. 11:00
Aarhus 1900 ASV Århus.4 Nr. Boulevard Skole
2 - 3
106733 03-11-13
kl. 12:00
ASV Århus.3 Skive FVK Aakjærhallen
0 - 3
106739 03-11-13
kl. 13:00
ASV Århus.4 Hjerm FIF Nr. Boulevard Skole
0 - 3
106723 03-11-13
kl. 14:00
Skive FVK Bedsted KFUM Aakjærhallen
1 - 3
106729 03-11-13
kl. 15:00
Hjerm FIF Aarhus 1900 Nr. Boulevard Skole
3 - 0
106740 16-11-13
kl. 11:00
Ikast KFUM.2 ASV Århus.4 Hyldgårdsskolens Hal B
3 - 1
106737 16-11-13
kl. 12:00
Bedsted KFUM Skovbakken.3 Bedstedhallen
3 - 0
106724 16-11-13
kl. 13:00
ASV Århus.4 Skive FVK Hyldgårdsskolens Hal B
0 - 3
106730 16-11-13
kl. 14:00
Skovbakken.3 Hjerm FIF Bedstedhallen
2 - 3
106741 16-11-13
kl. 15:00
Skive FVK Ikast KFUM.2 Hyldgårdsskolens Hal B
1 - 3
106747 16-11-13
kl. 16:00
Hjerm FIF Bedsted KFUM Bedstedhallen
0 - 3
106726 23-11-13
kl. 09:30
ASV Århus.2 ASV Århus.3 Frederiksbjerghallerne
3 - 0
106744 23-11-13
kl. 11:30
ASV Århus.2 Aarhus 1900 Frederiksbjerghallerne
3 - 0
106734 23-11-13
kl. 13:30
Aarhus 1900 ASV Århus.3 Frederiksbjerghallerne
0 - 3
106731 30-11-13
kl. 09:30
Aarhus 1900 Skovbakken.3 Frederiksbjerghallerne
0 - 3
106727 30-11-13
kl. 11:00
ASV Århus.3 Ikast KFUM.2 Nr. Boulevard Skole
0 - 3
106742 30-11-13
kl. 11:30
Skovbakken.3 Skive FVK Frederiksbjerghallerne
3 - 2
106748 30-11-13
kl. 13:00
ASV Århus.3 Hjerm FIF Nr. Boulevard Skole
2 - 3
106732 30-11-13
kl. 13:30
Skive FVK Aarhus 1900 Frederiksbjerghallerne
3 - 0
106738 30-11-13
kl. 15:00
Hjerm FIF Ikast KFUM.2 Nr. Boulevard Skole
0 - 3
106725 01-12-13
kl. 11:00
Bedsted KFUM ASV Århus.4 Nr. Boulevard Skole
3 - 0
106745 01-12-13
kl. 13:00
ASV Århus.4 ASV Århus.2 Nr. Boulevard Skole
0 - 3
106735 01-12-13
kl. 15:00
ASV Århus.2 Bedsted KFUM Nr. Boulevard Skole
2 - 3
106778 11-01-14
kl. 10:00
Ikast KFUM.2 Skovbakken.3 Hyldgårdsskolens Hal B
3 - 0
106784 11-01-14
kl. 12:00
ASV Århus.3 Bedsted KFUM Bedstedhallen
2 - 3
106771 11-01-14
kl. 12:00
Skovbakken.3 ASV Århus.2 Hyldgårdsskolens Hal B
1 - 3
106768 11-01-14
kl. 14:00
ASV Århus.3 Skive FVK Bedstedhallen
0 - 3
106762 11-01-14
kl. 14:00
Ikast KFUM.2 ASV Århus.2 Hyldgårdsskolens Hal B
3 - 1
106761 11-01-14
kl. 16:00
Skive FVK Bedsted KFUM Bedstedhallen
3 - 2
106781 12-01-14
kl. 11:00
Aarhus 1900 ASV Århus.4 Nr. Boulevard Skole
1 - 3
106774 12-01-14
kl. 13:00
ASV Århus.4 Hjerm FIF Nr. Boulevard Skole
1
3 - 2
106767 12-01-14
kl. 15:00
Hjerm FIF Aarhus 1900 Nr. Boulevard Skole
3 - 0
106756 25-01-14
kl. 11:00
Aarhus 1900 Bedsted KFUM Hyldgårdsskolens hal A
0 - 3 HHT
106757 25-01-14
kl. 13:00
Ikast KFUM.2 Bedsted KFUM Hyldgårdsskolens hal A
3 - 0
106758 25-01-14
kl. 15:00
Aarhus 1900 Ikast KFUM.2 Hyldgårdsskolens hal A
0 - 3 HHT
106754 26-01-14
kl. 10:00
ASV Århus.4 ASV Århus.3 Nr. Boulevard Skole
1
1 - 3
106751 26-01-14
kl. 11:00
Hjerm FIF ASV Århus.2 Aakjærhallen
2 - 3
106753 26-01-14
kl. 12:00
Skovbakken.3 ASV Århus.3 Nr. Boulevard Skole
3 - 2
106750 26-01-14
kl. 13:00
Skive FVK ASV Århus.2 Aakjærhallen
1 - 3
106755 26-01-14
kl. 14:00
Skovbakken.3 ASV Århus.4 Nr. Boulevard Skole
3 - 1
106752 26-01-14
kl. 15:00
Skive FVK Hjerm FIF Aakjærhallen
3 - 0
106763 01-03-14
kl. 11:00
ASV Århus.2 ASV Århus.3 Nr. Boulevard Skole
3 - 0
106772 01-03-14
kl. 11:00
Bedsted KFUM Skovbakken.3 Hjermhallerne
3 - 2
106765 01-03-14
kl. 13:00
Skovbakken.3 Hjerm FIF Hjermhallerne
2 - 3
106782 01-03-14
kl. 13:00
ASV Århus.2 Aarhus 1900 Nr. Boulevard Skole
3 - 1
106785 01-03-14
kl. 15:00
Hjerm FIF Bedsted KFUM Hjermhallerne
1 - 3
106769 01-03-14
kl. 15:00
Aarhus 1900 ASV Århus.3 Nr. Boulevard Skole
0 - 3
106775 02-03-14
kl. 11:00
Ikast KFUM.2 ASV Århus.4 Aakjærhallen
3 - 0
106759 02-03-14
kl. 13:00
ASV Århus.4 Skive FVK Aakjærhallen
0 - 3
106779 02-03-14
kl. 15:00
Skive FVK Ikast KFUM.2 Aakjærhallen
1 - 3
106760 22-03-14
kl. 10:00
Bedsted KFUM ASV Århus.4 Nr. Boulevard Skole
3 - 1
106764 22-03-14
kl. 10:00
ASV Århus.3 Ikast KFUM.2 Hjermhallerne
0 - 3
106766 22-03-14
kl. 10:00
Aarhus 1900 Skovbakken.3 Vejlby Risskov Hallen
0 - 3
106780 22-03-14
kl. 12:00
ASV Århus.4 ASV Århus.2 Nr. Boulevard Skole
1
1 - 3
106777 22-03-14
kl. 12:00
Skovbakken.3 Skive FVK Vejlby Risskov Hallen
1
3 - 2
106783 22-03-14
kl. 12:00
ASV Århus.3 Hjerm FIF Hjermhallerne
0 - 3
106770 22-03-14
kl. 14:00
Skive FVK Aarhus 1900 Vejlby Risskov Hallen
3 - 0
106776 22-03-14
kl. 14:00
Hjerm FIF Ikast KFUM.2 Hjermhallerne
0 - 3
106773 22-03-14
kl. 14:00
ASV Århus.2 Bedsted KFUM Nr. Boulevard Skole
2 - 3