Forside > Turneringer og resultater > Pulje > Komplet kampprogram

1. Division Kvinder, Vest

Komplet kampprogram

Kampnr. Dato Hjemmehold Udehold Spillested / bane Resultat
134909 01-10-22
kl. 12:00
Kolding VK Middelfart VK KVK Hallen (Kolding Pædagogseminarium)
1
0 - 3
134910 01-10-22
kl. 12:00
Aalborg Volleyball ASV Aarhus.2 Aalborg Stadionhal
2
0 - 3
134908 01-10-22
kl. 12:30
Fortuna Odense Volley Bedsted KFUM Klostermarkshallen
1
3 - 1
134911 01-10-22
kl. 13:30
Volleyball Esbjerg IF Lyseng Ådalskolen - Bohr
1
3 - 0
134907 02-10-22
kl. 11:00
Skovbakken Funder GF Vejlby Risskov Hallen
1
3 - 0
134916 08-10-22
kl. 10:00
ASV Aarhus.2 Middelfart VK Århus Gl. Stadionhal
1
3 - 0
134912 08-10-22
kl. 15:00
Bedsted KFUM Skovbakken Bedstedhallen
1
3 - 0
134915 08-10-22
kl. 15:30
Volleyball Esbjerg Funder GF Ådalskolen - Bohr
1
3 - 0
134914 09-10-22
kl. 12:00
Aalborg Volleyball Kolding VK Aalborg Stadionhal
1
3 - 2
134913 09-10-22
kl. 15:00
IF Lyseng Fortuna Odense Volley Rundhøjhallen
1
2 - 3
134920 14-10-22
kl. 20:45
Middelfart VK Aalborg Volleyball Lillebæltshallen
1
0 - 3
134921 15-10-22
kl. 10:00
ASV Aarhus.2 Funder GF Århus Gl. Stadionhal
1
3 - 0
134917 15-10-22
kl. 13:00
Skovbakken IF Lyseng Vejlby Risskov Hallen
1
1 - 3
134918 16-10-22
kl. 12:30
Fortuna Odense Volley Kolding VK Klostermarkshallen
1
3 - 0
134919 16-10-22
kl. 13:00
Bedsted KFUM Volleyball Esbjerg Bedstedhallen
1
3 - 1
134925 29-10-22
kl. 13:30
Volleyball Esbjerg Aalborg Volleyball Ådalskolen - Bohr
1
3 - 0
134926 29-10-22
kl. 15:00
Funder GF Middelfart VK Funder Hallen
1
0 - 3
134924 30-10-22
kl. 11:00
IF Lyseng ASV Aarhus.2 Rundhøjhallen
1
0 - 3
134922 30-10-22
kl. 11:00
Skovbakken Fortuna Odense Volley Vejlby Risskov Hallen
1
0 - 3
134923 30-10-22
kl. 12:00
Kolding VK Bedsted KFUM KVK Hallen (Kolding Pædagogseminarium)
1
1 - 3
134933 05-11-22
kl. 12:30
Fortuna Odense Volley Aalborg Volleyball Klostermarkshallen
1
2 - 3
134932 05-11-22
kl. 13:00
Skovbakken Middelfart VK Vejlby Risskov Hallen
1
3 - 2
134936 05-11-22
kl. 15:30
Volleyball Esbjerg ASV Aarhus.2 Ådalskolen - Bohr
1
1 - 3
134935 05-11-22
kl. 17:00
IF Lyseng Kolding VK Rundhøjhallen
1
1 - 3
134934 06-11-22
kl. 13:00
Bedsted KFUM Funder GF Bedstedhallen
1
3 - 1
134938 08-11-22
kl. 18:30
Middelfart VK Fortuna Odense Volley Lillebæltshallen
1
0 - 3
134941 12-11-22
kl. 10:00
Kolding VK Volleyball Esbjerg KVK Hallen (Kolding Pædagogseminarium)
1
0 - 3
134937 12-11-22
kl. 12:00
ASV Aarhus.2 Skovbakken Ceres Park hal 3
1
3 - 1
134939 12-11-22
kl. 14:00
Aalborg Volleyball Bedsted KFUM Aalborg Stadionhal
1
3 - 0
134940 13-11-22
kl. 15:00
Funder GF IF Lyseng Funder Hallen
1
3 - 2
134942 26-11-22
kl. 11:00
Skovbakken Volleyball Esbjerg Vejlby Risskov Hallen
1
2 - 3
134945 26-11-22
kl. 13:00
IF Lyseng Aalborg Volleyball Rundhøjhallen
1
1 - 3
134946 27-11-22
kl. 12:00
Kolding VK Funder GF KVK Hallen (Kolding Pædagogseminarium)
1
1 - 3
134943 27-11-22
kl. 12:30
Fortuna Odense Volley ASV Aarhus.2 Klostermarkshallen
1
3 - 2
134944 27-11-22
kl. 13:00
Bedsted KFUM Middelfart VK Bedstedhallen
1
3 - 0
134930 03-12-22
kl. 10:00
ASV Aarhus.2 Kolding VK Århus Gl. Stadionhal
1
134928 03-12-22
kl. 15:00
Funder GF Fortuna Odense Volley Funder Hallen
1
134929 03-12-22
kl. 15:00
Bedsted KFUM IF Lyseng Bedstedhallen
1
134927 04-12-22
kl. 12:00
Aalborg Volleyball Skovbakken Aalborg Stadionhal
1
134931 06-12-22
kl. 20:30
Middelfart VK Volleyball Esbjerg Lillebæltshallen
1
134949 10-12-22
kl. 11:00
ASV Aarhus.2 Bedsted KFUM Århus Gl. Stadionhal
1
134948 10-12-22
kl. 13:30
Volleyball Esbjerg Fortuna Odense Volley Ådalskolen - Bohr
1
134947 10-12-22
kl. 14:00
Kolding VK Skovbakken KVK Hallen (Kolding Pædagogseminarium)
1
134950 10-12-22
kl. 16:30
Middelfart VK IF Lyseng Lillebæltshallen
1
134951 11-12-22
kl. 12:00
Aalborg Volleyball Funder GF Aalborg Stadionhal
1
134954 14-01-23
kl. 12:00
Middelfart VK Kolding VK Lillebæltshallen
1
134955 14-01-23
kl. 12:00
ASV Aarhus.2 Aalborg Volleyball Århus Gl. Stadionhal
1
134953 14-01-23
kl. 13:00
Bedsted KFUM Fortuna Odense Volley Bedstedhallen
1
134952 14-01-23
kl. 15:00
Funder GF Skovbakken Funder Hallen
1
134956 15-01-23
kl. 13:00
IF Lyseng Volleyball Esbjerg Rundhøjhallen
1
134961 19-01-23
kl. 18:30
Middelfart VK ASV Aarhus.2 Lillebæltshallen
1
134958 21-01-23
kl. 12:30
Fortuna Odense Volley IF Lyseng Klostermarkshallen
1
134960 21-01-23
kl. 15:00
Funder GF Volleyball Esbjerg Funder Hallen
1
134959 22-01-23
kl. 12:00
Kolding VK Aalborg Volleyball KVK Hallen (Kolding Pædagogseminarium)
1
134957 22-01-23
kl. 13:00
Skovbakken Bedsted KFUM Vejlby Risskov Hallen
1
134963 28-01-23
kl. 12:00
Kolding VK Fortuna Odense Volley KVK Hallen (Kolding Pædagogseminarium)
1
134965 28-01-23
kl. 12:00
Aalborg Volleyball Middelfart VK Aalborg Stadionhal
1
134966 28-01-23
kl. 15:00
Funder GF ASV Aarhus.2 Funder Hallen
1
134962 29-01-23
kl. 13:00
IF Lyseng Skovbakken Rundhøjhallen
1
134964 29-01-23
kl. 13:30
Volleyball Esbjerg Bedsted KFUM Ådalskolen - Bohr
1
134968 04-02-23
kl. 13:00
Bedsted KFUM Kolding VK Bedstedhallen
1
134969 07-02-23
kl. 20:00
ASV Aarhus.2 IF Lyseng Århus Gl. Stadionhal
1
134971 10-02-23
kl. 18:30
Middelfart VK Funder GF Lillebæltshallen
1
134967 11-02-23
kl. 12:30
Fortuna Odense Volley Skovbakken Klostermarkshallen
1
134974 11-02-23
kl. 13:00
IF Lyseng Bedsted KFUM Rundhøjhallen
1
134970 12-02-23
kl. 12:00
Aalborg Volleyball Volleyball Esbjerg Aalborg Stadionhal
1
134975 25-02-23
kl. 10:00
Kolding VK ASV Aarhus.2 KVK Hallen (Kolding Pædagogseminarium)
1
134973 25-02-23
kl. 12:30
Fortuna Odense Volley Funder GF Klostermarkshallen
1
134976 25-02-23
kl. 15:30
Volleyball Esbjerg Middelfart VK Ådalskolen - Bohr
1
134972 26-02-23
kl. 11:00
Skovbakken Aalborg Volleyball Vejlby Risskov Hallen
1
134977 04-03-23
kl. 15:00
Middelfart VK Skovbakken Lillebæltshallen
1
134981 11-03-23
kl. 11:00
ASV Aarhus.2 Volleyball Esbjerg Århus Gl. Stadionhal
1
134979 11-03-23
kl. 15:00
Funder GF Bedsted KFUM Funder Hallen
1
134980 12-03-23
kl. 12:00
Kolding VK IF Lyseng KVK Hallen (Kolding Pædagogseminarium)
1
134978 12-03-23
kl. 12:00
Aalborg Volleyball Fortuna Odense Volley Aalborg Stadionhal
1
134983 18-03-23
kl. 12:30
Fortuna Odense Volley Middelfart VK Klostermarkshallen
1
134984 18-03-23
kl. 13:00
Bedsted KFUM Aalborg Volleyball Bedstedhallen
1
134986 18-03-23
kl. 13:30
Volleyball Esbjerg Kolding VK Ådalskolen - Bohr
1
134985 18-03-23
kl. 15:00
IF Lyseng Funder GF Rundhøjhallen
1
134982 19-03-23
kl. 13:00
Skovbakken ASV Aarhus.2 Vejlby Risskov Hallen
1
134988 25-03-23
kl. 12:00
ASV Aarhus.2 Fortuna Odense Volley Århus Gl. Stadionhal
1
134987 25-03-23
kl. 15:30
Volleyball Esbjerg Skovbakken Ådalskolen - Bohr
1
134991 26-03-23
kl. 11:30
Funder GF Kolding VK Funder Hallen
1
134989 26-03-23
kl. 13:30
Middelfart VK Bedsted KFUM Lillebæltshallen
1
134990 26-03-23
kl. 16:00
Aalborg Volleyball IF Lyseng Aalborg Stadionhal
1
134992 01-04-23
kl. 11:00
Skovbakken Kolding VK Vejlby Risskov Hallen
1
134993 01-04-23
kl. 12:30
Fortuna Odense Volley Volleyball Esbjerg Klostermarkshallen
1
134995 01-04-23
kl. 13:00
IF Lyseng Middelfart VK Rundhøjhallen
1
134996 01-04-23
kl. 15:00
Funder GF Aalborg Volleyball Funder Hallen
1
134994 01-04-23
kl. 15:00
Bedsted KFUM ASV Aarhus.2 Bedstedhallen
1