Forside > Turneringer og resultater > Pulje > Komplet kampprogram

1. Division Damer, Øst

Komplet kampprogram

Kampnr. Dato Hjemmehold Udehold Spillested / bane Resultat
134817 02-10-22
kl. 10:00
KSV Gentofte Volley.2 Idrætshuset
1
134819 02-10-22
kl. 11:30
VLI Lyngby-Gladsaxe Volley.2 Kedelhallen
1
134820 02-10-22
kl. 12:00
Amager VK.2 Rosenlund Sundbyhal 2
1
134821 02-10-22
kl. 12:00
Farum-Holte.2 Hvidovre VK Wildcard Ny Holtehal
1
134818 02-10-22
kl. 14:00
Lynge Uggeløse IF DTU Volley Lyngehallen
1
134826 08-10-22
kl. 13:00
Rosenlund Lyngby-Gladsaxe Volley.2 Ny Rosenlundhallen
1
134822 08-10-22
kl. 16:30
DTU Volley Gentofte Volley.2 Engelsborghallen
1
134824 09-10-22
kl. 10:00
Amager VK.2 VLI Sundbyhal 2
1
134823 09-10-22
kl. 11:30
Hvidovre VK Wildcard Lynge Uggeløse IF Frihedens Idrætscenter
1
134830 11-10-22
kl. 19:30
Lyngby-Gladsaxe Volley.2 Amager VK.2 Gladsaxe Idrætshal 2
3
134828 13-10-22
kl. 19:30
Lynge Uggeløse IF VLI Lyngehallen
1
134831 15-10-22
kl. 13:00
Rosenlund KSV Ny Rosenlundhallen
1
134829 15-10-22
kl. 14:30
DTU Volley Farum-Holte.2 Engelsborghallen
1
134827 15-10-22
kl. 16:00
Gentofte Volley.2 Hvidovre VK Wildcard Kildeskovshal 1
1
134832 29-10-22
kl. 12:00
Gentofte Volley.2 Lynge Uggeløse IF Kildeskovshal 1
1
134836 29-10-22
kl. 14:00
KSV Lyngby-Gladsaxe Volley.2 Idrætshuset
1
134833 30-10-22
kl. 11:30
VLI DTU Volley Kedelhallen
1
134834 30-10-22
kl. 11:30
Hvidovre VK Wildcard Rosenlund Frihedens Idrætscenter
1
134835 31-10-22
kl. 20:00
Farum-Holte.2 Amager VK.2 Bybækhallen
1
134842 05-11-22
kl. 11:00
Gentofte Volley.2 Lyngby-Gladsaxe Volley.2 Kildeskovshal 1
1
134846 05-11-22
kl. 16:00
Farum-Holte.2 Rosenlund Ny Holtehal
1
134844 05-11-22
kl. 16:30
DTU Volley KSV Engelsborghallen
1
134845 06-11-22
kl. 10:00
Hvidovre VK Wildcard VLI Frihedens Idrætscenter
1
134843 06-11-22
kl. 14:00
Lynge Uggeløse IF Amager VK.2 Lyngehallen
1
134847 12-11-22
kl. 13:00
Rosenlund Gentofte Volley.2 Ny Rosenlundhallen
1
134850 13-11-22
kl. 11:30
Hvidovre VK Wildcard KSV Frihedens Idrætscenter
1
134851 13-11-22
kl. 11:30
VLI Farum-Holte.2 Kedelhallen
1
134848 13-11-22
kl. 12:00
Lyngby-Gladsaxe Volley.2 Lynge Uggeløse IF Gladsaxe Idrætshal 2
3
134849 13-11-22
kl. 12:00
Amager VK.2 DTU Volley Sundbyhal 2
1
134854 26-11-22
kl. 14:30
DTU Volley Lyngby-Gladsaxe Volley.2 Engelsborghallen
1
134855 27-11-22
kl. 11:30
Hvidovre VK Wildcard Amager VK.2 Frihedens Idrætscenter
1
134856 27-11-22
kl. 11:30
VLI KSV Kedelhallen
1
134852 27-11-22
kl. 14:00
Gentofte Volley.2 Farum-Holte.2 Kildeskovshal 1
1
134853 27-11-22
kl. 14:00
Lynge Uggeløse IF Rosenlund Lyngehallen
1
134840 03-12-22
kl. 13:00
Rosenlund VLI Ny Rosenlundhallen
1
134839 03-12-22
kl. 16:30
DTU Volley Hvidovre VK Wildcard Engelsborghallen
1
134837 04-12-22
kl. 10:00
Amager VK.2 Gentofte Volley.2 Sundbyhal 2
1
134838 04-12-22
kl. 10:00
KSV Lynge Uggeløse IF Idrætshuset
1
134841 06-12-22
kl. 20:30
Lyngby-Gladsaxe Volley.2 Farum-Holte.2 Engelsborghallen
1
134861 08-12-22
kl. 20:00
Amager VK.2 KSV Sundbyhal 2
1
134859 10-12-22
kl. 13:00
Rosenlund DTU Volley Ny Rosenlundhallen
1
134857 11-12-22
kl. 11:30
VLI Gentofte Volley.2 Kedelhallen
1
134858 11-12-22
kl. 14:00
Farum-Holte.2 Lynge Uggeløse IF Ny Holtehal
1
134860 11-12-22
kl. 16:00
Lyngby-Gladsaxe Volley.2 Hvidovre VK Wildcard Engelsborghallen
1
134825 08-01-23
kl. 12:00
KSV Farum-Holte.2 Idrætshuset
1
134865 14-01-23
kl. 13:00
Rosenlund Amager VK.2 Ny Rosenlundhallen
1
134863 14-01-23
kl. 14:30
DTU Volley Lynge Uggeløse IF Engelsborghallen
1
134862 15-01-23
kl. 10:00
Gentofte Volley.2 KSV Kildeskovshal 1
1
134866 15-01-23
kl. 11:30
Hvidovre VK Wildcard Farum-Holte.2 Frihedens Idrætscenter
1
134864 15-01-23
kl. 16:00
Lyngby-Gladsaxe Volley.2 VLI Engelsborghallen
1
134867 21-01-23
kl. 11:00
Gentofte Volley.2 DTU Volley Kildeskovshal 1
1
134869 22-01-23
kl. 11:30
VLI Amager VK.2 Kedelhallen
1
134868 22-01-23
kl. 14:00
Lynge Uggeløse IF Hvidovre VK Wildcard Lyngehallen
1
134871 22-01-23
kl. 16:00
Lyngby-Gladsaxe Volley.2 Rosenlund Engelsborghallen
1
134870 23-01-23
kl. 20:00
Farum-Holte.2 KSV Bybækhallen
1
134875 29-01-23
kl. 10:00
Amager VK.2 Lyngby-Gladsaxe Volley.2 Sundbyhal 2
1
134872 29-01-23
kl. 11:30
Hvidovre VK Wildcard Gentofte Volley.2 Frihedens Idrætscenter
1
134873 29-01-23
kl. 11:30
VLI Lynge Uggeløse IF Kedelhallen
1
134876 29-01-23
kl. 14:00
KSV Rosenlund Idrætshuset
1
134874 29-01-23
kl. 16:00
Farum-Holte.2 DTU Volley Ny Holtehal
1
134880 05-02-23
kl. 10:00
Amager VK.2 Farum-Holte.2 Sundbyhal 2
1
134881 05-02-23
kl. 12:00
Lyngby-Gladsaxe Volley.2 KSV Engelsborghallen
1
134877 05-02-23
kl. 14:00
Lynge Uggeløse IF Gentofte Volley.2 Lyngehallen
1
134879 09-02-23
kl. 20:00
Rosenlund Hvidovre VK Wildcard Ny Rosenlundhallen
1
134878 11-02-23
kl. 16:30
DTU Volley VLI Engelsborghallen
1
134882 20-02-23
kl. 18:30
Gentofte Volley.2 Amager VK.2 Kildeskovshal 1
1
134884 22-02-23
kl. 18:00
Hvidovre VK Wildcard DTU Volley Frihedens Idrætscenter
1
134885 22-02-23
kl. 18:30
VLI Rosenlund Kedelhallen
1
134883 26-02-23
kl. 14:00
Lynge Uggeløse IF KSV Lyngehallen
1
134886 27-02-23
kl. 20:00
Farum-Holte.2 Lyngby-Gladsaxe Volley.2 Bybækhallen
1
134888 05-03-23
kl. 10:00
Amager VK.2 Lynge Uggeløse IF Sundbyhal 2
1
134890 05-03-23
kl. 11:30
VLI Hvidovre VK Wildcard Kedelhallen
1
134891 09-03-23
kl. 20:00
Rosenlund Farum-Holte.2 Ny Rosenlundhallen
1
134887 12-03-23
kl. 12:00
Lyngby-Gladsaxe Volley.2 Gentofte Volley.2 Engelsborghallen
1
134889 12-03-23
kl. 14:00
KSV DTU Volley Idrætshuset
1
134896 18-03-23
kl. 13:00
Farum-Holte.2 VLI Ny Holtehal
1
134894 18-03-23
kl. 14:30
DTU Volley Amager VK.2 Engelsborghallen
1
134892 19-03-23
kl. 10:00
Gentofte Volley.2 Rosenlund Kildeskovshal 1
1
134893 19-03-23
kl. 14:00
Lynge Uggeløse IF Lyngby-Gladsaxe Volley.2 Lyngehallen
1
134895 19-03-23
kl. 14:00
KSV Hvidovre VK Wildcard Idrætshuset
1
134898 25-03-23
kl. 13:00
Rosenlund Lynge Uggeløse IF Ny Rosenlundhallen
1
134900 25-03-23
kl. 14:00
Amager VK.2 Hvidovre VK Wildcard Sundbyhal 2
1
134897 25-03-23
kl. 15:00
Farum-Holte.2 Gentofte Volley.2 Ny Holtehal
1
134901 26-03-23
kl. 10:00
KSV VLI Idrætshuset
1
134899 26-03-23
kl. 14:00
Lyngby-Gladsaxe Volley.2 DTU Volley Engelsborghallen
1
134903 30-03-23
kl. 20:00
Lynge Uggeløse IF Farum-Holte.2 Lyngehallen
1
134904 01-04-23
kl. 16:30
DTU Volley Rosenlund Engelsborghallen
1
134905 02-04-23
kl. 10:00
Hvidovre VK Wildcard Lyngby-Gladsaxe Volley.2 Frihedens Idrætscenter
1
134906 02-04-23
kl. 10:00
KSV Amager VK.2 Idrætshuset
1
134902 02-04-23
kl. 12:00
Gentofte Volley.2 VLI Kildeskovshal 1
1