Forside > Turneringer og resultater > Pulje > Komplet kampprogram

2. Division Herrer, Pulje 2

Komplet kampprogram

Kampnr. Dato Hjemmehold Udehold Spillested / bane Resultat
135229 25-09-22
kl. 12:00
Hornsyld IF VK Vendsyssel Rårup hallen
1
3 - 1
135215 01-10-22
kl. 14:00
Aalborg Volleyball.2 SGF Vejle Aalborg Stadionhal
2
1 - 3
135214 01-10-22
kl. 15:00
IF Lyseng 2 Hornsyld IF Rundhøjhallen
1
3 - 2
135213 02-10-22
kl. 12:00
VK Vendsyssel VK Raptus Toftegårdsskolens Hal
1
3 - 2
135220 09-10-22
kl. 11:00
VK Raptus Hornsyld IF Vejlby Risskov Hallen
1
2 - 3
135218 09-10-22
kl. 12:00
SGF Vejle ASV Aarhus.4 Mølholmhallen
1
3 - 0
135217 09-10-22
kl. 13:00
IF Lyseng 2 Aalborg Volleyball.2 Rundhøjhallen
1
3 - 0
135224 15-10-22
kl. 16:00
ASV Aarhus.4 IF Lyseng 2 Århus Gl. Stadionhal
1
0 - 3
135221 16-10-22
kl. 12:00
VK Vendsyssel SGF Vejle Toftegårdsskolens Hal
1
1 - 3
135223 16-10-22
kl. 12:00
Aalborg Volleyball.2 VK Raptus Aalborg Stadionhal
1
0 - 3
135226 22-10-22
kl. 13:00
VK Raptus ASV Aarhus.4 Vejlby Risskov Hallen
1
3 - 0
135228 25-10-22
kl. 21:00
SGF Vejle Hornsyld IF Søndermarkshallen (Vejle)
1
3 - 1
135227 30-10-22
kl. 15:00
IF Lyseng 2 VK Vendsyssel Rundhøjhallen
1
3 - 0
135230 02-11-22
kl. 18:00
ASV Aarhus.4 Aalborg Volleyball.2 Århus Gl. Stadionhal
1
1 - 3
135234 05-11-22
kl. 10:00
ASV Aarhus.4 Hornsyld IF Århus Gl. Stadionhal
1
1 - 3
135235 05-11-22
kl. 15:00
IF Lyseng 2 SGF Vejle Rundhøjhallen
1
3 - 0
135233 06-11-22
kl. 16:00
VK Vendsyssel Aalborg Volleyball.2 Toftegårdsskolens Hal
1
0 - 3
135238 12-11-22
kl. 13:00
Hornsyld IF Aalborg Volleyball.2 Rårup hallen
1
3 - 1
135237 12-11-22
kl. 16:00
ASV Aarhus.4 VK Vendsyssel Ceres Park hal 3
1
3 - 2
135239 13-11-22
kl. 12:00
SGF Vejle VK Raptus Søndermarkshallen (Vejle)
1
3 - 2
135242 26-11-22
kl. 10:00
Hornsyld IF IF Lyseng 2 Hornsyld Idrætscenter
1
2 - 3
135241 27-11-22
kl. 11:00
VK Raptus VK Vendsyssel Vejlby Risskov Hallen
1
2 - 3
135243 27-11-22
kl. 12:00
SGF Vejle Aalborg Volleyball.2 Søndermarkshallen (Vejle)
1
1 - 3
135246 03-12-22
kl. 10:00
ASV Aarhus.4 SGF Vejle Ceres Park hal 1
1
135248 03-12-22
kl. 10:00
Hornsyld IF VK Raptus Rårup hallen
1
135245 04-12-22
kl. 14:00
Aalborg Volleyball.2 IF Lyseng 2 Aalborg Stadionhal
1
135252 07-12-22
kl. 19:30
IF Lyseng 2 ASV Aarhus.4 Rundhøjhallen
1
135251 09-12-22
kl. 18:00
VK Raptus Aalborg Volleyball.2 Vejlby Risskov Hallen
1
135249 11-12-22
kl. 12:00
SGF Vejle VK Vendsyssel Søndermarkshallen (Vejle)
1
135254 07-01-23
kl. 10:00
ASV Aarhus.4 VK Raptus Århus Gl. Stadionhal
1
135256 07-01-23
kl. 10:00
Hornsyld IF SGF Vejle Hornsyld Idrætscenter
1
135255 08-01-23
kl. 12:00
VK Vendsyssel IF Lyseng 2 Toftegårdsskolens Hal
1
135258 14-01-23
kl. 10:00
Aalborg Volleyball.2 ASV Aarhus.4 Aalborg Stadionhal
1
135259 15-01-23
kl. 11:00
IF Lyseng 2 VK Raptus Rundhøjhallen
1
135257 15-01-23
kl. 12:00
Hornsyld IF VK Vendsyssel Rårup hallen
1
135262 21-01-23
kl. 10:00
Hornsyld IF ASV Aarhus.4 Hornsyld Idrætscenter
1
135263 22-01-23
kl. 12:00
SGF Vejle IF Lyseng 2 Søndermarkshallen (Vejle)
1
135261 22-01-23
kl. 12:00
Aalborg Volleyball.2 VK Vendsyssel Aalborg Stadionhal
1
135267 27-01-23
kl. 18:30
VK Raptus SGF Vejle Vejlby Risskov Hallen
1
135266 28-01-23
kl. 14:00
Aalborg Volleyball.2 Hornsyld IF Aalborg Stadionhal
1
135265 29-01-23
kl. 12:00
VK Vendsyssel ASV Aarhus.4 Toftegårdsskolens Hal
1
135270 08-02-23
kl. 18:30
Hornsyld IF IF Lyseng 2 Hornsyld Idrætscenter
1
135269 08-02-23
kl. 19:00
VK Vendsyssel VK Raptus Toftegårdsskolens Hal
1
135273 11-02-23
kl. 17:00
IF Lyseng 2 Aalborg Volleyball.2 Rundhøjhallen
1
135271 12-02-23
kl. 16:00
Aalborg Volleyball.2 SGF Vejle Aalborg Stadionhal
1
135276 18-02-23
kl. 11:00
VK Raptus Hornsyld IF Vejlby Risskov Hallen
1
135274 21-02-23
kl. 21:00
SGF Vejle ASV Aarhus.4 Søndermarkshallen (Vejle)
1
135231 26-02-23
kl. 19:00
VK Raptus IF Lyseng 2 Vejlby Risskov Hallen
1
135280 04-03-23
kl. 10:00
ASV Aarhus.4 IF Lyseng 2 Århus Gl. Stadionhal
1
135279 04-03-23
kl. 12:00
Aalborg Volleyball.2 VK Raptus Aalborg Stadionhal
2
135277 05-03-23
kl. 12:00
VK Vendsyssel SGF Vejle Toftegårdsskolens Hal
1
135284 07-03-23
kl. 21:00
SGF Vejle Hornsyld IF Søndermarkshallen (Vejle)
1
135283 12-03-23
kl. 10:00
IF Lyseng 2 VK Vendsyssel Rundhøjhallen
1
135282 12-03-23
kl. 13:00
VK Raptus ASV Aarhus.4 Vejlby Risskov Hallen
1
135286 18-03-23
kl. 10:00
Aalborg Volleyball.2 ASV Aarhus.4 Aalborg Stadionhal
2
135287 18-03-23
kl. 11:00
VK Raptus IF Lyseng 2 Vejlby Risskov Hallen
1
135285 18-03-23
kl. 12:00
VK Vendsyssel Hornsyld IF Toftegårdsskolens Hal
1
135291 22-03-23
kl. 19:30
IF Lyseng 2 SGF Vejle Rundhøjhallen
1
135290 22-03-23
kl. 20:00
ASV Aarhus.4 Hornsyld IF Århus Gl. Stadionhal
1
135289 26-03-23
kl. 12:00
VK Vendsyssel Aalborg Volleyball.2 Toftegårdsskolens Hal
1
135294 01-04-23
kl. 11:00
Hornsyld IF Aalborg Volleyball.2 Hornsyld Idrætscenter
1
135293 01-04-23
kl. 14:00
ASV Aarhus.4 VK Vendsyssel Århus Gl. Stadionhal
1
135295 02-04-23
kl. 12:00
SGF Vejle VK Raptus Søndermarkshallen (Vejle)
1