Forside > Turneringer og resultater > Pulje > Komplet kampprogram

2. Division Herrer, Pulje 1

Komplet kampprogram

Kampnr. Dato Hjemmehold Udehold Spillested / bane Resultat
135130 01-10-22
kl. 15:30
Volleyball Esbjerg Midtfyns VK Ådalskolen - Bohr
1
0 - 3
135129 01-10-22
kl. 16:30
Fortuna Odense Volley.2 DSIO Odense Klostermarkshallen
1
3 - 0
135131 02-10-22
kl. 12:00
Aabenraa I&G Kolding VK Arena Aabenraa
1
3 - 2
135136 08-10-22
kl. 10:00
DSIO Odense Midtfyns VK Odense Universitetshal
1
0 - 3
135134 08-10-22
kl. 12:00
Kolding VK DHV Odense.2 KVK Hallen (Kolding Pædagogseminarium)
1
3 - 0
135133 08-10-22
kl. 13:30
Volleyball Esbjerg Aabenraa I&G Ådalskolen - Bohr
1
0 - 3
135140 15-10-22
kl. 14:00
DHV Odense.2 Volleyball Esbjerg Dalumhallen
1
3 - 0
135139 16-10-22
kl. 14:00
Aabenraa I&G DSIO Odense Arena Aabenraa
1
3 - 0
135137 16-10-22
kl. 14:30
Fortuna Odense Volley.2 Kolding VK Klostermarkshallen
1
1 - 3
135142 29-10-22
kl. 12:00
DSIO Odense DHV Odense.2 Odense Universitetshal
1
0 - 3
135143 29-10-22
kl. 15:30
Volleyball Esbjerg Fortuna Odense Volley.2 Ådalskolen - Bohr
1
1 - 3
135144 30-10-22
kl. 10:00
Kolding VK Midtfyns VK KVK Hallen (Kolding Pædagogseminarium)
1
3 - 2
135146 02-11-22
kl. 19:30
Aabenraa I&G DHV Odense.2 Arena Aabenraa
1
3 - 0
135147 03-11-22
kl. 20:30
DSIO Odense Volleyball Esbjerg Odense Universitetshal
1
2 - 3
135145 03-11-22
kl. 21:00
Midtfyns VK Fortuna Odense Volley.2 Midtfyns Gymnasium
1
3 - 0
135151 05-11-22
kl. 13:30
Volleyball Esbjerg Kolding VK Ådalskolen - Bohr
1
0 - 3
135150 05-11-22
kl. 14:00
DHV Odense.2 Midtfyns VK Dalumhallen
1
3 - 0
135149 05-11-22
kl. 16:30
Fortuna Odense Volley.2 Aabenraa I&G Klostermarkshallen
1
0 - 3
135153 12-11-22
kl. 11:00
DHV Odense.2 Fortuna Odense Volley.2 Dalumhallen
1
3 - 1
135155 12-11-22
kl. 12:00
Kolding VK DSIO Odense KVK Hallen (Kolding Pædagogseminarium)
1
3 - 0
135154 12-11-22
kl. 13:00
Midtfyns VK Aabenraa I&G Midtfyns Gymnasium
1
2 - 3
135158 26-11-22
kl. 13:00
Midtfyns VK Volleyball Esbjerg Midtfyns Gymnasium
1
3 - 0
135159 27-11-22
kl. 10:00
Kolding VK Aabenraa I&G KVK Hallen (Kolding Pædagogseminarium)
1
3 - 0
135164 03-12-22
kl. 13:00
Midtfyns VK DSIO Odense Midtfyns Gymnasium
1
3 - 0
135161 03-12-22
kl. 14:00
Aabenraa I&G Volleyball Esbjerg Arena Aabenraa
1
3 - 0
135162 04-12-22
kl. 11:00
DHV Odense.2 Kolding VK Dalumhallen
1
3 - 1
135165 10-12-22
kl. 12:00
Kolding VK Fortuna Odense Volley.2 KVK Hallen (Kolding Pædagogseminarium)
1
3 - 0 UHT
135167 10-12-22
kl. 12:00
DSIO Odense Aabenraa I&G Odense Universitetshal
1
0 - 3
135168 10-12-22
kl. 15:30
Volleyball Esbjerg DHV Odense.2 Ådalskolen - Bohr
1
0 - 3
135157 15-12-22
kl. 20:30
DSIO Odense Fortuna Odense Volley.2 Odense Universitetshal
1
3 - 2
135172 05-01-23
kl. 20:00
Midtfyns VK Kolding VK Midtfyns Gymnasium
1
1 - 3
135171 07-01-23
kl. 16:30
Fortuna Odense Volley.2 Volleyball Esbjerg Klostermarkshallen
1
3 - 0
135170 08-01-23
kl. 13:00
DHV Odense.2 DSIO Odense Tornbjerg gymnasiehal
1
3 - 0
135175 14-01-23
kl. 12:00
DSIO Odense Volleyball Esbjerg Odense Universitetshal
1
1 - 3
135173 14-01-23
kl. 13:00
Midtfyns VK Fortuna Odense Volley.2 Midtfyns Gymnasium
1
3 - 2
135174 15-01-23
kl. 17:00
DHV Odense.2 Aabenraa I&G Dalumhallen
1
3 - 2
135177 21-01-23
kl. 15:30
Fortuna Odense Volley.2 Aabenraa I&G Klostermarkshallen
1
1 - 3
135178 21-01-23
kl. 16:00
DHV Odense.2 Midtfyns VK Dalumhallen
1
2 - 3
135179 22-01-23
kl. 10:00
Kolding VK Volleyball Esbjerg KVK Hallen (Kolding Pædagogseminarium)
1
3 - 0
135183 28-01-23
kl. 14:00
Kolding VK DSIO Odense KVK Hallen (Kolding Pædagogseminarium)
1
3 - 0
135181 28-01-23
kl. 19:00
DHV Odense.2 Fortuna Odense Volley.2 Dalumhallen
1
0 - 3
135182 29-01-23
kl. 12:00
Aabenraa I&G Midtfyns VK Arena Aabenraa
1
2 - 3
135186 04-02-23
kl. 13:00
Midtfyns VK Volleyball Esbjerg Idrætscenter Midtfyn
1
135187 08-02-23
kl. 19:30
Aabenraa I&G Kolding VK Arena Aabenraa
1
135185 11-02-23
kl. 16:30
Fortuna Odense Volley.2 DSIO Odense Klostermarkshallen
1
135190 25-02-23
kl. 12:00
Kolding VK DHV Odense.2 KVK Hallen (Kolding Pædagogseminarium)
1
135192 25-02-23
kl. 12:00
DSIO Odense Midtfyns VK Odense Universitetshal
1
135189 25-02-23
kl. 13:30
Volleyball Esbjerg Aabenraa I&G Ådalskolen - Bohr
1
135196 28-02-23
kl. 18:30
DHV Odense.2 Volleyball Esbjerg Dalumhallen
1
135193 04-03-23
kl. 14:30
Fortuna Odense Volley.2 Kolding VK Klostermarkshallen
1
135195 05-03-23
kl. 12:00
Aabenraa I&G DSIO Odense Arena Aabenraa
1
135198 11-03-23
kl. 12:00
DSIO Odense DHV Odense.2 Odense Universitetshal
1
135199 11-03-23
kl. 13:30
Volleyball Esbjerg Fortuna Odense Volley.2 Ådalskolen - Bohr
1
135200 12-03-23
kl. 10:00
Kolding VK Midtfyns VK KVK Hallen (Kolding Pædagogseminarium)
1
135201 18-03-23
kl. 14:30
Fortuna Odense Volley.2 Midtfyns VK Klostermarkshallen
1
135202 19-03-23
kl. 14:00
Aabenraa I&G DHV Odense.2 Arena Aabenraa
1
135203 23-03-23
kl. 19:30
Volleyball Esbjerg DSIO Odense Ådalskolen - Bohr
1
135205 25-03-23
kl. 12:00
Aabenraa I&G Fortuna Odense Volley.2 Arena Aabenraa
1
135206 25-03-23
kl. 13:00
Midtfyns VK DHV Odense.2 Midtfyns Gymnasium
1
135207 25-03-23
kl. 13:30
Volleyball Esbjerg Kolding VK Ådalskolen - Bohr
1
135211 01-04-23
kl. 12:00
DSIO Odense Kolding VK Odense Universitetshal
1
135210 01-04-23
kl. 13:00
Midtfyns VK Aabenraa I&G Midtfyns Gymnasium
1
135209 01-04-23
kl. 14:30
Fortuna Odense Volley.2 DHV Odense.2 Klostermarkshallen
1