Forside > Turneringer og resultater > Pulje > Komplet kampprogram

1. Division Herrer, Øst

Komplet kampprogram

Kampnr. Dato Hjemmehold Udehold Spillested / bane Resultat
134638 24-09-22
kl. 12:00
VK Holbæk DTU Volley Bjergmarkshallen
1
134640 02-10-22
kl. 10:00
Amager VK.2 Grøndal EV Sundbyhal 2
1
134637 02-10-22
kl. 10:00
Frederiksberg Volley Gentofte Volley.2 Bülowsvejhallen
1
134639 02-10-22
kl. 13:30
VLI Ishøj Volley Kedelhallen
1
134641 02-10-22
kl. 16:00
Farum-Holte Hvidovre VK.2 Ny Holtehal
1
134645 08-10-22
kl. 14:00
Frederiksberg Volley Farum-Holte Bülowsvejhallen
1
134642 08-10-22
kl. 14:30
DTU Volley Gentofte Volley.2 Engelsborghallen
1
134643 08-10-22
kl. 17:00
Hvidovre VK.2 VK Holbæk Frihedens Idrætscenter
1
134644 09-10-22
kl. 12:00
Amager VK.2 VLI Sundbyhal 2
1
134646 09-10-22
kl. 15:00
Grøndal EV Ishøj Volley Hillerødgades Sportssal
1
134648 15-10-22
kl. 10:00
VK Holbæk VLI Bjergmarkshallen
1
134647 15-10-22
kl. 14:00
Gentofte Volley.2 Hvidovre VK.2 Kildeskovshal 1
1
134650 15-10-22
kl. 16:00
Ishøj Volley Amager VK.2 Ishøj Idrætscenter
Hal 1 - 1
134649 15-10-22
kl. 16:30
DTU Volley Farum-Holte Engelsborghallen
1
134651 16-10-22
kl. 13:00
Grøndal EV Frederiksberg Volley Hillerødgades Sportssal
1
134652 29-10-22
kl. 14:00
Gentofte Volley.2 VK Holbæk Kildeskovshal 1
1
134655 29-10-22
kl. 14:00
Farum-Holte Amager VK.2 Ny Holtehal
1
134656 29-10-22
kl. 14:00
Frederiksberg Volley Ishøj Volley Bülowsvejhallen
1
134654 29-10-22
kl. 17:00
Hvidovre VK.2 Grøndal EV Frihedens Idrætscenter
1
134653 30-10-22
kl. 13:30
VLI DTU Volley Kedelhallen
1
134663 05-11-22
kl. 12:00
VK Holbæk Amager VK.2 Bjergmarkshallen
1
134666 05-11-22
kl. 12:00
Farum-Holte Grøndal EV Ny Holtehal
1
134664 05-11-22
kl. 14:30
DTU Volley Frederiksberg Volley Engelsborghallen
1
134665 05-11-22
kl. 17:00
Hvidovre VK.2 VLI Frihedens Idrætscenter
1
134662 06-11-22
kl. 14:00
Gentofte Volley.2 Ishøj Volley Kildeskovshal 1
1
134668 12-11-22
kl. 12:00
VK Holbæk Ishøj Volley Bjergmarkshallen
1
134669 13-11-22
kl. 10:00
Amager VK.2 DTU Volley Sundbyhal 2
1
134670 13-11-22
kl. 13:30
Hvidovre VK.2 Frederiksberg Volley Frihedens Idrætscenter
1
134671 13-11-22
kl. 13:30
VLI Farum-Holte Kedelhallen
1
134667 13-11-22
kl. 15:00
Grøndal EV Gentofte Volley.2 Hillerødgades Sportssal
1
134673 26-11-22
kl. 10:00
VK Holbæk Grøndal EV Bjergmarkshallen
1
134674 26-11-22
kl. 16:30
DTU Volley Ishøj Volley Engelsborghallen
1
134672 27-11-22
kl. 10:00
Gentofte Volley.2 Farum-Holte Kildeskovshal 1
1
134676 27-11-22
kl. 13:30
VLI Frederiksberg Volley Kedelhallen
1
134675 27-11-22
kl. 15:30
Hvidovre VK.2 Amager VK.2 Frihedens Idrætscenter
1
134658 03-12-22
kl. 14:00
Frederiksberg Volley VK Holbæk Bülowsvejhallen
1
134659 03-12-22
kl. 14:30
DTU Volley Hvidovre VK.2 Engelsborghallen
1
134661 03-12-22
kl. 16:00
Ishøj Volley Farum-Holte Ishøj Idrætscenter
Hal 1 - 1
134657 04-12-22
kl. 12:00
Amager VK.2 Gentofte Volley.2 Sundbyhal 2
1
134660 04-12-22
kl. 13:00
Grøndal EV VLI Hillerødgades Sportssal
1
134680 10-12-22
kl. 16:00
Ishøj Volley Hvidovre VK.2 Ishøj Idrætscenter
Hal 1 - 1
134681 11-12-22
kl. 12:00
Amager VK.2 Frederiksberg Volley Sundbyhal 2
1
134678 11-12-22
kl. 12:00
Farum-Holte VK Holbæk Ny Holtehal
1
134677 11-12-22
kl. 13:30
VLI Gentofte Volley.2 Kedelhallen
1
134679 11-12-22
kl. 15:00
Grøndal EV DTU Volley Hillerødgades Sportssal
1
134684 14-01-23
kl. 16:00
Ishøj Volley VLI Ishøj Idrætscenter
Hal 1 - 1
134683 14-01-23
kl. 16:30
DTU Volley VK Holbæk Engelsborghallen
1
134686 14-01-23
kl. 17:00
Hvidovre VK.2 Farum-Holte Frihedens Idrætscenter
1
134682 15-01-23
kl. 12:00
Gentofte Volley.2 Frederiksberg Volley Kildeskovshal 1
1
134685 15-01-23
kl. 13:00
Grøndal EV Amager VK.2 Hillerødgades Sportssal
1
134688 21-01-23
kl. 12:00
VK Holbæk Hvidovre VK.2 Bjergmarkshallen
1
134691 21-01-23
kl. 16:00
Ishøj Volley Grøndal EV Ishøj Idrætscenter
Hal 1 - 1
134690 21-01-23
kl. 17:00
Farum-Holte Frederiksberg Volley Ny Holtehal
1
134687 22-01-23
kl. 12:00
Gentofte Volley.2 DTU Volley Kildeskovshal 1
1
134689 22-01-23
kl. 13:30
VLI Amager VK.2 Kedelhallen
1
134692 28-01-23
kl. 17:00
Hvidovre VK.2 Gentofte Volley.2 Frihedens Idrætscenter
1
134695 29-01-23
kl. 12:00
Amager VK.2 Ishøj Volley Sundbyhal 2
1
134696 29-01-23
kl. 12:00
Frederiksberg Volley Grøndal EV Bülowsvejhallen
1
134693 29-01-23
kl. 13:30
VLI VK Holbæk Kedelhallen
1
134694 29-01-23
kl. 18:00
Farum-Holte DTU Volley Ny Holtehal
1
134701 04-02-23
kl. 16:00
Ishøj Volley Frederiksberg Volley Ishøj Idrætscenter
Hal 1 - 1
134700 05-02-23
kl. 12:00
Amager VK.2 Farum-Holte Sundbyhal 2
1
134697 08-02-23
kl. 19:00
VK Holbæk Gentofte Volley.2 Bjergmarkshallen
1
134699 09-02-23
kl. 18:45
Grøndal EV Hvidovre VK.2 Hillerødgades Sportssal
1
134698 11-02-23
kl. 14:30
DTU Volley VLI Engelsborghallen
1
134704 22-02-23
kl. 20:00
Hvidovre VK.2 DTU Volley Frihedens Idrætscenter
1
134705 22-02-23
kl. 20:30
VLI Grøndal EV Kedelhallen
1
134702 24-02-23
kl. 20:00
Gentofte Volley.2 Amager VK.2 Kildeskovshal 1
1
134703 25-02-23
kl. 10:00
VK Holbæk Frederiksberg Volley Bjergmarkshallen
1
134706 25-02-23
kl. 17:00
Farum-Holte Ishøj Volley Ny Holtehal
1
134707 04-03-23
kl. 16:00
Ishøj Volley Gentofte Volley.2 Ishøj Idrætscenter
Hal 1 - 1
134708 05-03-23
kl. 12:00
Amager VK.2 VK Holbæk Sundbyhal 2
1
134710 05-03-23
kl. 13:30
VLI Hvidovre VK.2 Kedelhallen
1
134709 07-03-23
kl. 19:30
Frederiksberg Volley DTU Volley Kedelhallen
1
134711 09-03-23
kl. 18:45
Grøndal EV Farum-Holte Hillerødgades Sportssal
1
134716 18-03-23
kl. 15:00
Farum-Holte VLI Ny Holtehal
1
134713 18-03-23
kl. 16:00
Ishøj Volley VK Holbæk Ishøj Idrætscenter
Hal 3 - 1
134715 18-03-23
kl. 16:00
Frederiksberg Volley Hvidovre VK.2 Bülowsvejhallen
1
134714 18-03-23
kl. 16:30
DTU Volley Amager VK.2 Engelsborghallen
1
134712 19-03-23
kl. 14:00
Gentofte Volley.2 Grøndal EV Kildeskovshal 1
1
134720 25-03-23
kl. 16:00
Amager VK.2 Hvidovre VK.2 Sundbyhal 2
1
134717 25-03-23
kl. 17:00
Farum-Holte Gentofte Volley.2 Ny Holtehal
1
134721 26-03-23
kl. 10:00
Frederiksberg Volley VLI Bülowsvejhallen
1
134718 26-03-23
kl. 15:00
Grøndal EV VK Holbæk Hillerødgades Sportssal
1
134719 26-03-23
kl. 16:00
Ishøj Volley DTU Volley Ishøj Idrætscenter
Hal 1 - 1
134723 01-04-23
kl. 12:00
VK Holbæk Farum-Holte Bjergmarkshallen
1
134724 01-04-23
kl. 14:30
DTU Volley Grøndal EV Engelsborghallen
1
134726 01-04-23
kl. 16:00
Frederiksberg Volley Amager VK.2 Bülowsvejhallen
1
134722 02-04-23
kl. 10:00
Gentofte Volley.2 VLI Kildeskovshal 1
1
134725 02-04-23
kl. 12:00
Hvidovre VK.2 Ishøj Volley Frihedens Idrætscenter
1