Forside > Turneringer og resultater > Pulje > Komplet kampprogram

Volleyligaen Herrer, VLH

Komplet kampprogram

Kampnr. Dato Hjemmehold Udehold Spillested / bane Resultat
134461 01-10-22
kl. 13:30
Nordenskov UIF Hvidovre VK Helle Hallen
1
134460 01-10-22
kl. 14:00
Amager VK ASV Elite Sundbyhal 2
1
134458 01-10-22
kl. 14:30
Fortuna Odense VK Vestsjælland Klostermarkshallen
1
134457 01-10-22
kl. 15:30
Gentofte Volley DHV Odense Kildeskovshal 1
1
134459 02-10-22
kl. 19:00
Ikast KFUM Middelfart VK Hyldgårdsskolens Hal B
1
134462 07-10-22
kl. 19:30
VK Vestsjælland Gentofte Volley Korsørhallen
1
134465 08-10-22
kl. 14:00
DHV Odense Nordenskov UIF Dalumhallen
1
134463 08-10-22
kl. 15:00
Hvidovre VK Fortuna Odense Frihedens Idrætscenter
1
134464 09-10-22
kl. 14:30
Amager VK Ikast KFUM Sundbyhal 2
1
134466 12-10-22
kl. 18:45
ASV Elite Middelfart VK Århus Gl. Stadionhal
1
134470 14-10-22
kl. 19:00
Middelfart VK Amager VK Lillebæltshallen
1
134469 14-10-22
kl. 19:30
VK Vestsjælland Nordenskov UIF Korsørhallen
1
134471 15-10-22
kl. 14:00
ASV Elite DHV Odense Århus Gl. Stadionhal
1
134513 15-10-22
kl. 19:30
Ikast KFUM Fortuna Odense IBF Arena
1
134543 22-10-22
kl. 14:30
Fortuna Odense Nordenskov UIF Klostermarkshallen
1
134545 22-10-22
kl. 15:00
Hvidovre VK Middelfart VK Frihedens Idrætscenter
1
134542 22-10-22
kl. 15:30
Gentofte Volley Ikast KFUM Kildeskovshal 1
1
134544 23-10-22
kl. 13:00
VK Vestsjælland ASV Elite Korsørhallen
1
134546 27-10-22
kl. 19:00
DHV Odense Amager VK Dalumhallen
1
134475 29-10-22
kl. 13:30
Nordenskov UIF Amager VK Helle Hallen
1
134476 29-10-22
kl. 14:00
DHV Odense Middelfart VK Dalumhallen
1
134474 29-10-22
kl. 15:00
Hvidovre VK ASV Elite Frihedens Idrætscenter
1
134484 04-11-22
kl. 19:30
VK Vestsjælland DHV Odense Korsørhallen
1
134483 05-11-22
kl. 14:30
Fortuna Odense Amager VK Klostermarkshallen
1
134485 05-11-22
kl. 15:00
Hvidovre VK Ikast KFUM Frihedens Idrætscenter
1
134482 05-11-22
kl. 15:30
Gentofte Volley Middelfart VK Kildeskovshal 1
1
134486 06-11-22
kl. 14:00
Nordenskov UIF ASV Elite Helle Hallen
1
134488 08-11-22
kl. 20:15
Middelfart VK Fortuna Odense Lillebæltshallen
1
134489 12-11-22
kl. 14:00
Amager VK VK Vestsjælland Sundbyhal 2
1
134491 12-11-22
kl. 14:00
Ikast KFUM Nordenskov UIF IBF Arena
1
134490 12-11-22
kl. 15:00
DHV Odense Hvidovre VK Dalumhallen
1
134532 12-11-22
kl. 15:30
Gentofte Volley ASV Elite Kildeskovshal 1
1
134473 17-11-22
kl. 20:15
Ikast KFUM VK Vestsjælland Hyldgårdsskolens Hal B
1
134494 25-11-22
kl. 19:30
VK Vestsjælland Middelfart VK Korsørhallen
1
134492 26-11-22
kl. 15:30
Gentofte Volley Nordenskov UIF Kildeskovshal 1
1
134496 26-11-22
kl. 16:00
Ikast KFUM DHV Odense IBF Arena
1
134495 27-11-22
kl. 13:30
Hvidovre VK Amager VK Frihedens Idrætscenter
1
134493 27-11-22
kl. 14:30
Fortuna Odense ASV Elite Klostermarkshallen
1
134479 02-12-22
kl. 19:30
VK Vestsjælland Hvidovre VK Korsørhallen
1
134480 03-12-22
kl. 14:00
ASV Elite Ikast KFUM Århus Gl. Stadionhal
1
134477 03-12-22
kl. 14:00
Amager VK Gentofte Volley Sundbyhal 2
1
134478 04-12-22
kl. 13:00
DHV Odense Fortuna Odense Dalumhallen
1
134481 04-12-22
kl. 19:00
Middelfart VK Nordenskov UIF Lillebæltshallen
1
134498 10-12-22
kl. 13:30
Nordenskov UIF Fortuna Odense Helle Hallen
1
134500 10-12-22
kl. 14:30
Middelfart VK Hvidovre VK Lillebæltshallen
1
134499 10-12-22
kl. 15:00
ASV Elite VK Vestsjælland Århus Gl. Stadionhal
1
134501 11-12-22
kl. 14:00
Amager VK DHV Odense Sundbyhal 2
1
134497 11-12-22
kl. 16:00
Ikast KFUM Gentofte Volley IBF Arena
1
134530 17-12-22
kl. 15:00
Ikast KFUM Hvidovre VK Hyldgårdsskolens Hal B
1
134534 06-01-23
kl. 19:30
VK Vestsjælland Amager VK Korsørhallen
1
134533 07-01-23
kl. 14:30
Fortuna Odense Middelfart VK Klostermarkshallen
1
134535 07-01-23
kl. 15:00
Hvidovre VK DHV Odense Frihedens Idrætscenter
1
134487 07-01-23
kl. 16:00
ASV Elite Gentofte Volley Århus Gl. Stadionhal
1
134503 13-01-23
kl. 19:30
VK Vestsjælland Fortuna Odense Korsørhallen
1
134505 14-01-23
kl. 14:00
ASV Elite Amager VK Århus Gl. Stadionhal
1
134506 14-01-23
kl. 15:00
Hvidovre VK Nordenskov UIF Frihedens Idrætscenter
1
134504 14-01-23
kl. 15:00
Middelfart VK Ikast KFUM Lillebæltshallen
1
134502 15-01-23
kl. 15:00
DHV Odense Gentofte Volley Dalumhallen
1
134536 18-01-23
kl. 20:00
Nordenskov UIF Ikast KFUM Helle Hallen
1
134511 19-01-23
kl. 20:15
Middelfart VK ASV Elite Lillebæltshallen
1
134510 21-01-23
kl. 13:30
Nordenskov UIF DHV Odense Helle Hallen
1
134508 21-01-23
kl. 14:30
Fortuna Odense Hvidovre VK Klostermarkshallen
1
134507 21-01-23
kl. 15:30
Gentofte Volley VK Vestsjælland Kildeskovshal 1
1
134509 22-01-23
kl. 14:00
Ikast KFUM Amager VK IBF Arena
1
134472 26-01-23
kl. 20:00
Gentofte Volley Fortuna Odense Kildeskovshal 1
1
134468 28-01-23
kl. 13:00
Fortuna Odense Ikast KFUM Klostermarkshallen
1
134516 28-01-23
kl. 13:00
DHV Odense ASV Elite Dalumhallen
1
134514 28-01-23
kl. 13:30
Nordenskov UIF VK Vestsjælland Helle Hallen
1
134515 28-01-23
kl. 14:00
Amager VK Middelfart VK Sundbyhal 2
1
134512 28-01-23
kl. 15:00
Hvidovre VK Gentofte Volley Frihedens Idrætscenter
1
134518 10-02-23
kl. 19:30
VK Vestsjælland Ikast KFUM Korsørhallen
1
134521 10-02-23
kl. 20:30
Middelfart VK DHV Odense Lillebæltshallen
1
134520 11-02-23
kl. 14:00
Amager VK Nordenskov UIF Sundbyhal 2
1
134517 11-02-23
kl. 14:30
Fortuna Odense Gentofte Volley Klostermarkshallen
1
134519 11-02-23
kl. 15:00
ASV Elite Hvidovre VK Århus Gl. Stadionhal
1
134538 18-02-23
kl. 12:00
ASV Elite Fortuna Odense Århus Gl. Stadionhal
1
134537 18-02-23
kl. 13:30
Nordenskov UIF Gentofte Volley Helle Hallen
1
134540 18-02-23
kl. 14:00
Amager VK Hvidovre VK Sundbyhal 2
1
134541 19-02-23
kl. 16:00
DHV Odense Ikast KFUM Dalumhallen
1
134529 21-02-23
kl. 20:00
DHV Odense VK Vestsjælland Dalumhallen
1
134526 25-02-23
kl. 13:30
Nordenskov UIF Middelfart VK Helle Hallen
1
134523 25-02-23
kl. 14:30
Fortuna Odense DHV Odense Klostermarkshallen
1
134524 25-02-23
kl. 15:00
Hvidovre VK VK Vestsjælland Frihedens Idrætscenter
1
134522 25-02-23
kl. 15:30
Gentofte Volley Amager VK Kildeskovshal 1
1
134525 25-02-23
kl. 16:00
Ikast KFUM ASV Elite Hyldgårdsskolens Hal B
1
134539 28-02-23
kl. 20:15
Middelfart VK VK Vestsjælland Lillebæltshallen
1
134467 02-03-23
kl. 20:30
Gentofte Volley Hvidovre VK Kildeskovshal 1
1
134531 04-03-23
kl. 16:00
ASV Elite Nordenskov UIF Århus Gl. Stadionhal
1
134527 04-03-23
kl. 18:00
Middelfart VK Gentofte Volley Lillebæltshallen
1
134528 05-03-23
kl. 14:30
Amager VK Fortuna Odense Sundbyhal 2
1