Forside > Turneringer og resultater > Pulje > Komplet kampprogram

1. Division Damer, Øst

Komplet kampprogram

Kampnr. Dato Hjemmehold Udehold Spillested / bane Resultat
129950 02-10-21
kl. 16:30
DTU Volley Team Køge.2 Engelsborghallen
1
3 - 0
129952 03-10-21
kl. 10:00
Gentofte Volley.2 Rosenlund Kildeskovshal 1
1
3 - 0
129949 03-10-21
kl. 10:00
KSV Lyngby-Gladsaxe Volley Idrætshuset
1
3 - 2
129951 03-10-21
kl. 14:00
Lynge Uggeløse IF Farum-Holte.2 Lyngehallen
1
2 - 3
129953 03-10-21
kl. 15:00
Amager VK.2 Lyngby-Gladsaxe Volley.2 Sundbyhal 2
1
0 - 3
129966 09-10-21
kl. 14:30
DTU Volley Amager VK.2 Engelsborghallen
1
0 - 3
129961 10-10-21
kl. 09:00
Lyngby-Gladsaxe Volley Gentofte Volley.2 Engelsborghallen
1
3 - 0
129965 10-10-21
kl. 10:00
KSV Farum-Holte.2 Idrætshuset
1
0 - 3
129963 10-10-21
kl. 13:00
Lyngby-Gladsaxe Volley.2 VLI Engelsborghallen
1
0 - 3
129964 12-10-21
kl. 18:45
Team Køge.2 Rosenlund Spar Nord Arena
1
0 - 3
129968 14-10-21
kl. 20:15
Rosenlund KSV Ny Rosenlundhallen
1
1 - 3
129972 17-10-21
kl. 11:30
VLI Team Køge.2 Kedelhallen
1
3 - 0
129970 17-10-21
kl. 14:00
Lynge Uggeløse IF Lyngby-Gladsaxe Volley Lyngehallen
1
0 - 3
129971 17-10-21
kl. 14:00
Gentofte Volley.2 DTU Volley Kildeskovshal 1
1
3 - 2
129994 30-10-21
kl. 14:00
KSV Gentofte Volley.2 Idrætshuset
1
3 - 0
129995 31-10-21
kl. 13:00
Amager VK.2 Lynge Uggeløse IF Sundbyhal 2
1
2 - 3
129993 31-10-21
kl. 13:00
Lyngby-Gladsaxe Volley.2 Team Køge.2 Engelsborghallen
1
3 - 1
129996 31-10-21
kl. 13:30
VLI Rosenlund Kedelhallen
1
3 - 0
129998 06-11-21
kl. 11:00
Farum-Holte.2 Lyngby-Gladsaxe Volley Birkerød Idrætscenter
1
0 - 3
130002 06-11-21
kl. 13:30
Gentofte Volley.2 Team Køge.2 Kildeskovshal 1
1
1 - 3
129999 07-11-21
kl. 14:00
KSV VLI Idrætshuset
1
1 - 3
129976 21-11-21
kl. 10:00
KSV DTU Volley Idrætshuset
1
3 - 1
129978 21-11-21
kl. 10:00
Amager VK.2 VLI Sundbyhal 2
1
3 - 2
129975 21-11-21
kl. 12:00
Farum-Holte.2 Team Køge.2 Birkerød Idrætscenter
1
3 - 1
129974 21-11-21
kl. 13:00
Lyngby-Gladsaxe Volley.2 Rosenlund Engelsborghallen
1
3 - 1
129977 21-11-21
kl. 14:00
Lynge Uggeløse IF Gentofte Volley.2 Lyngehallen
1
2 - 3
129991 25-11-21
kl. 20:00
Lyngby-Gladsaxe Volley DTU Volley Buddingehallen
1
3 - 0
130009 27-11-21
kl. 14:00
Farum-Holte.2 Gentofte Volley.2 Birkerød Idrætscenter
1
3 - 0
130012 27-11-21
kl. 14:30
DTU Volley Rosenlund Engelsborghallen
1
3 - 2
130011 28-11-21
kl. 12:00
KSV Lyngby-Gladsaxe Volley.2 Idrætshuset
1
3 - 0
130014 28-11-21
kl. 12:00
Amager VK.2 Lyngby-Gladsaxe Volley Sundbyhal 2
1
2 - 3
130013 28-11-21
kl. 14:00
Lynge Uggeløse IF VLI Lyngehallen
1
3 - 2
129997 02-12-21
kl. 20:15
Rosenlund Amager VK.2 Ny Rosenlundhallen
1
2 - 3
130051 04-12-21
kl. 13:00
Rosenlund Lyngby-Gladsaxe Volley Ny Rosenlundhallen
1
1 - 3
130054 05-12-21
kl. 10:00
Amager VK.2 Team Køge.2 Sundbyhal 2
1
3 - 1
130053 05-12-21
kl. 11:30
VLI Farum-Holte.2 Kedelhallen
1
3 - 1
130055 08-12-21
kl. 20:45
KSV Lynge Uggeløse IF Idrætshuset
1
3 - 0
130059 11-12-21
kl. 12:00
Team Køge.2 Lyngby-Gladsaxe Volley.2 Spar Nord Arena
1
2 - 3
130062 11-12-21
kl. 13:00
Rosenlund VLI Ny Rosenlundhallen
1
1 - 3
130057 11-12-21
kl. 16:30
DTU Volley Lyngby-Gladsaxe Volley Engelsborghallen
1
0 - 3
130061 12-12-21
kl. 14:00
Lynge Uggeløse IF Amager VK.2 Lyngehallen
1
2 - 3
130007 16-12-21
kl. 19:30
Amager VK.2 Farum-Holte.2 Sundbyhal 2
1
3 - 2
130006 18-12-21
kl. 13:00
Rosenlund Lynge Uggeløse IF Ny Rosenlundhallen
1
3 - 0
130017 08-01-22
kl. 16:00
Farum-Holte.2 Lynge Uggeløse IF Ny Holtehal
1
3 - 2
130015 09-01-22
kl. 09:00
Lyngby-Gladsaxe Volley KSV Engelsborghallen
1
3 - 0
130016 09-01-22
kl. 12:00
Team Køge.2 DTU Volley Asgård skole
1
3 - 1
130019 09-01-22
kl. 15:00
Lyngby-Gladsaxe Volley.2 Amager VK.2 Engelsborghallen
1
3 - 1
130023 15-01-22
kl. 14:30
DTU Volley Farum-Holte.2 Engelsborghallen
1
0 - 3
130026 16-01-22
kl. 10:00
Gentofte Volley.2 VLI Kildeskovshal 1
1
0 - 3
130021 16-01-22
kl. 11:00
Lyngby-Gladsaxe Volley Lyngby-Gladsaxe Volley.2 Engelsborghallen
1
2 - 3
130024 16-01-22
kl. 14:00
Lynge Uggeløse IF Team Køge.2 Lyngehallen
1
3 - 0
130008 19-01-22
kl. 19:00
VLI DTU Volley Kedelhallen
1
3 - 0
130030 22-01-22
kl. 13:00
Rosenlund Team Køge.2 Ny Rosenlundhallen
1
1 - 3
130038 29-01-22
kl. 11:30
Team Køge.2 VLI Spar Nord Arena
1
1 - 3
130037 29-01-22
kl. 16:30
DTU Volley Gentofte Volley.2 Engelsborghallen
1
1 - 3
130036 30-01-22
kl. 11:00
Lyngby-Gladsaxe Volley Lynge Uggeløse IF Engelsborghallen
1
3 - 1
130034 30-01-22
kl. 12:00
KSV Rosenlund Idrætshuset
1
3 - 0
130052 04-02-22
kl. 20:31
DTU Volley Lyngby-Gladsaxe Volley.2 Engelsborghallen
1
0 - 3
129980 05-02-22
kl. 13:00
Rosenlund Farum-Holte.2 Ny Rosenlundhallen
1
1 - 3
129982 05-02-22
kl. 14:30
DTU Volley Lynge Uggeløse IF Engelsborghallen
1
3 - 1
129984 06-02-22
kl. 11:30
VLI Lyngby-Gladsaxe Volley Kedelhallen
1
2 - 3
129981 06-02-22
kl. 13:30
Team Køge.2 KSV Asgård skole
1
3 - 2
129983 06-02-22
kl. 14:00
Gentofte Volley.2 Amager VK.2 Kildeskovshal 1
1
1 - 3
130003 08-02-22
kl. 18:00
Lyngby-Gladsaxe Volley Team Køge.2 Gladsaxe Idrætshal 2
3
3 - 0
130005 08-02-22
kl. 19:30
Lyngby-Gladsaxe Volley.2 Gentofte Volley.2 Gladsaxe Idrætshal 2
3
3 - 0
130001 10-02-22
kl. 19:30
Lynge Uggeløse IF Lyngby-Gladsaxe Volley.2 Lyngehallen
1
1 - 3
130018 10-02-22
kl. 20:15
Rosenlund Gentofte Volley.2 Ny Rosenlundhallen
1
1 - 3
130068 12-02-22
kl. 11:30
Team Køge.2 Gentofte Volley.2 Spar Nord Arena
1
0 - 3
130029 16-02-22
kl. 19:30
VLI Lyngby-Gladsaxe Volley.2 Kedelhallen
1
3 - 2
130025 17-02-22
kl. 20:00
Amager VK.2 KSV Sundbyhal 2
1
3 - 0
130065 20-02-22
kl. 13:30
VLI KSV Kedelhallen
1
3 - 1
130063 21-02-22
kl. 19:00
Amager VK.2 Rosenlund Sundbyhal 2
1
2 - 3
130031 22-02-22
kl. 18:30
Farum-Holte.2 KSV Bybækhallen
1
3 - 2
130067 27-02-22
kl. 09:00
Lyngby-Gladsaxe Volley.2 Lynge Uggeløse IF Engelsborghallen
1
3 - 1
130060 27-02-22
kl. 10:00
Gentofte Volley.2 KSV Kildeskovshal 1
1
0 - 3
130064 27-02-22
kl. 13:00
Lyngby-Gladsaxe Volley Farum-Holte.2 Engelsborghallen
1
3 - 2
130035 01-03-22
kl. 19:45
Lyngby-Gladsaxe Volley.2 Farum-Holte.2 Gladsaxe Idrætshal 2
1
2 - 3
130032 03-03-22
kl. 20:00
Amager VK.2 DTU Volley Sundbyhal 2
1
2 - 3
130069 03-03-22
kl. 20:15
Team Køge.2 Lyngby-Gladsaxe Volley Asgård skole
1
2 - 3
130071 06-03-22
kl. 10:00
Gentofte Volley.2 Lyngby-Gladsaxe Volley.2 Kildeskovshal 1
1
3 - 0
130073 06-03-22
kl. 12:00
Farum-Holte.2 Amager VK.2 Ny Holtehal
1
3 - 2
130072 06-03-22
kl. 14:00
Lynge Uggeløse IF Rosenlund Lyngehallen
1
3 - 1
130074 06-03-22
kl. 15:30
DTU Volley VLI Polythallen
1
0 - 3
130027 08-03-22
kl. 20:00
Gentofte Volley.2 Lyngby-Gladsaxe Volley Gladsaxe Idrætshal 2
1
3 - 1
129988 12-03-22
kl. 11:30
Team Køge.2 Amager VK.2 Spar Nord Arena
1
2 - 3
129987 12-03-22
kl. 17:00
Farum-Holte.2 VLI Ny Holtehal
1
0 - 3
129986 13-03-22
kl. 11:00
Lyngby-Gladsaxe Volley.2 DTU Volley Engelsborghallen
1
3 - 1
129989 13-03-22
kl. 14:00
Lynge Uggeløse IF KSV Lyngehallen
1
1 - 3
129985 17-03-22
kl. 20:00
Lyngby-Gladsaxe Volley Rosenlund Buddingehallen
1
3 - 0
130041 19-03-22
kl. 12:00
Team Køge.2 Farum-Holte.2 Asgård skole
1
1 - 3
130040 19-03-22
kl. 13:00
Rosenlund Lyngby-Gladsaxe Volley.2 Ny Rosenlundhallen
1
3 - 0
130042 19-03-22
kl. 14:30
DTU Volley KSV Engelsborghallen
1
3 - 0
130043 20-03-22
kl. 10:00
Gentofte Volley.2 Lynge Uggeløse IF Kildeskovshal 1
1
0 - 3
130044 20-03-22
kl. 11:30
VLI Amager VK.2 Kedelhallen
1
3 - 1
130050 22-03-22
kl. 19:00
Lyngby-Gladsaxe Volley VLI Gladsaxe Idrætshal 2
1
1 - 3
130047 23-03-22
kl. 20:45
KSV Team Køge.2 Idrætshuset
1
3 - 0
130078 26-03-22
kl. 13:00
Rosenlund DTU Volley Ny Rosenlundhallen
1
3 - 1
130075 27-03-22
kl. 10:00
Gentofte Volley.2 Farum-Holte.2 Kildeskovshal 1
1
2 - 3
130077 27-03-22
kl. 11:00
Lyngby-Gladsaxe Volley.2 KSV Engelsborghallen
1
3 - 2
130080 27-03-22
kl. 13:00
Lyngby-Gladsaxe Volley Amager VK.2 Engelsborghallen
1
3 - 1
130079 27-03-22
kl. 13:30
VLI Lynge Uggeløse IF Kedelhallen
1
1 - 3
129969 28-03-22
kl. 19:30
Farum-Holte.2 Lyngby-Gladsaxe Volley.2 Bybækhallen
1
3 - 1
129958 02-04-22
kl. 11:30
Team Køge.2 Lynge Uggeløse IF Spar Nord Arena
1
3 - 2
129955 03-04-22
kl. 09:00
Lyngby-Gladsaxe Volley.2 Lyngby-Gladsaxe Volley Engelsborghallen
1
0 - 3
129960 03-04-22
kl. 11:30
VLI Gentofte Volley.2 Kedelhallen
1
3 - 0
129959 03-04-22
kl. 12:00
Amager VK.2 KSV Sundbyhal 2
1
2 - 3
129957 04-04-22
kl. 19:30
Farum-Holte.2 DTU Volley Bybækhallen
1
3 - 0
130049 10-04-22
kl. 10:00
Amager VK.2 Gentofte Volley.2 Sundbyhal 2
1
3 - 0
130046 10-04-22
kl. 11:00
Farum-Holte.2 Rosenlund Ny Holtehal
1
1 - 3
130048 10-04-22
kl. 14:00
Lynge Uggeløse IF DTU Volley Lyngehallen
1
1 - 3