Forside > Turneringer og resultater > Pulje > Komplet kampprogram

1. Division Herrer, Øst

Komplet kampprogram

Kampnr. Dato Hjemmehold Udehold Spillested / bane Resultat
129818 02-10-21
kl. 14:30
DTU Volley Team Køge Engelsborghallen
1
3 - 0
129819 02-10-21
kl. 15:00
Hvidovre VK.2 Farum-Holte Frihedens Idrætscenter
1
0 - 3
129820 03-10-21
kl. 12:00
Gentofte Volley.2 KV 61 Kildeskovshal 1
1
3 - 0
129822 03-10-21
kl. 13:30
VLI Frederiksberg Volley Kedelhallen
1
2 - 3
129817 03-10-21
kl. 16:00
Ishøj Volley Grøndal EV Strandgårdskolens sportshal
1
3 - 1
129833 06-10-21
kl. 19:00
Ishøj Volley Farum-Holte Strandgårdskolens sportshal
1
2 - 3
129834 09-10-21
kl. 16:30
DTU Volley Amager VK.2 Engelsborghallen
1
3 - 0
129829 10-10-21
kl. 14:00
Grøndal EV Gentofte Volley.2 Hillerødgades Sportssal
1
1 - 3
129830 10-10-21
kl. 15:30
Frederiksberg Volley Hvidovre VK.2 Kedelhallen
1
3 - 0
129832 12-10-21
kl. 20:30
Team Køge KV 61 Spar Nord Arena
1
3 - 2
129835 17-10-21
kl. 12:00
Frederiksberg Volley Amager VK.2 Bülowsvejhallen
1
3 - 1
129838 17-10-21
kl. 12:00
Hvidovre VK.2 Grøndal EV Frihedens Idrætscenter
1
0 - 3
129839 17-10-21
kl. 12:00
Gentofte Volley.2 DTU Volley Kildeskovshal 1
1
3 - 0
129840 17-10-21
kl. 13:30
VLI Team Køge Kedelhallen
1
3 - 1
129860 31-10-21
kl. 10:00
Frederiksberg Volley Farum-Holte Bülowsvejhallen
1
3 - 0
129864 31-10-21
kl. 11:30
VLI KV 61 Kedelhallen
1
3 - 0
129863 31-10-21
kl. 15:00
Amager VK.2 Hvidovre VK.2 Sundbyhal 2
1
3 - 0
129859 31-10-21
kl. 16:00
Grøndal EV DTU Volley Hillerødgades Sportssal
1
2 - 3
129862 31-10-21
kl. 16:00
Ishøj Volley Gentofte Volley.2 Ishøj Idrætscenter
Hal 3 - 1
2 - 3
129868 06-11-21
kl. 14:30
DTU Volley Frederiksberg Volley Engelsborghallen
1
0 - 3
129866 06-11-21
kl. 15:00
Farum-Holte Grøndal EV Birkerød Idrætscenter
1
3 - 0
129870 07-11-21
kl. 10:00
Gentofte Volley.2 Team Køge Kildeskovshal 1
1
3 - 0
129865 07-11-21
kl. 12:00
KV 61 Amager VK.2 Idrætshuset
1
3 - 2
129867 07-11-21
kl. 16:00
Ishøj Volley VLI Ishøj Idrætscenter
Hal 3 - 1
1 - 3
129843 21-11-21
kl. 10:00
Farum-Holte Team Køge Birkerød Idrætscenter
1
3 - 1
129846 21-11-21
kl. 12:00
Amager VK.2 VLI Sundbyhal 2
1
3 - 1
129844 21-11-21
kl. 16:00
Ishøj Volley DTU Volley Ishøj Idrætscenter
Hal 3 - 1
2 - 3
129877 27-11-21
kl. 10:00
Farum-Holte Gentofte Volley.2 Birkerød Idrætscenter
1
0 - 3
129878 27-11-21
kl. 13:30
Team Køge Frederiksberg Volley Spar Nord Arena
1
0 - 3
129880 27-11-21
kl. 16:30
DTU Volley KV 61 Engelsborghallen
1
3 - 2
129882 28-11-21
kl. 10:00
Amager VK.2 Grøndal EV Sundbyhal 2
1
3 - 1
129881 28-11-21
kl. 12:00
Hvidovre VK.2 VLI Frihedens Idrætscenter
1
3 - 1
129919 30-11-21
kl. 20:00
KV 61 Grøndal EV Idrætshuset
1
0 - 3
129836 04-12-21
kl. 13:00
Ishøj Volley KV 61 Ishøj Idrætscenter
Hal 3 - 1
3 - 0
129922 05-12-21
kl. 12:00
Amager VK.2 Team Køge Sundbyhal 2
1
1 - 3
129924 05-12-21
kl. 12:00
Frederiksberg Volley Gentofte Volley.2 Bülowsvejhallen
1
3 - 1
129921 05-12-21
kl. 13:30
VLI Farum-Holte Kedelhallen
1
3 - 0
129923 05-12-21
kl. 16:00
Ishøj Volley Hvidovre VK.2 Ishøj Idrætscenter
Hal 3 - 1
3 - 0
129925 11-12-21
kl. 14:30
DTU Volley Grøndal EV Engelsborghallen
1
3 - 1
129929 11-12-21
kl. 17:00
Hvidovre VK.2 Amager VK.2 Frihedens Idrætscenter
1
0 - 3
129930 12-12-21
kl. 12:00
KV 61 VLI Idrætshuset
1
3 - 0
129928 12-12-21
kl. 14:00
Gentofte Volley.2 Ishøj Volley Kildeskovshal 1
1
3 - 0
129845 05-01-22
kl. 20:30
Hvidovre VK.2 Gentofte Volley.2 Frihedens Idrætscenter
1
1 - 3
129885 08-01-22
kl. 12:00
Farum-Holte Hvidovre VK.2 Ny Holtehal
1
3 - 2
129888 09-01-22
kl. 10:00
Frederiksberg Volley VLI Bülowsvejhallen
1
3 - 0
129886 09-01-22
kl. 12:00
KV 61 Gentofte Volley.2 Idrætshuset
1
1 - 3
129884 09-01-22
kl. 14:00
Team Køge DTU Volley Asgård skole
1
2 - 3
129926 11-01-22
kl. 18:30
Farum-Holte Frederiksberg Volley Ny Holtehal
1
0 - 3
129841 13-01-22
kl. 20:00
Grøndal EV Frederiksberg Volley Hillerødgades Sportssal
1
0 - 3
129891 15-01-22
kl. 16:30
DTU Volley Farum-Holte Engelsborghallen
1
1 - 3
129890 16-01-22
kl. 10:00
Frederiksberg Volley KV 61 Bülowsvejhallen
1
3 - 0
129894 16-01-22
kl. 12:00
Gentofte Volley.2 VLI Kildeskovshal 1
1
3 - 0
129872 19-01-22
kl. 19:00
Frederiksberg Volley Ishøj Volley Bülowsvejhallen
1
3 - 0
129876 19-01-22
kl. 20:30
VLI DTU Volley Kedelhallen
1
0 - 3
129895 23-01-22
kl. 10:00
Gentofte Volley.2 Grøndal EV Kildeskovshal 1
1
3 - 0
129900 24-01-22
kl. 19:00
Amager VK.2 DTU Volley Sundbyhal 2
1
3 - 0
129905 29-01-22
kl. 14:30
DTU Volley Gentofte Volley.2 Engelsborghallen
1
2 - 3
129904 30-01-22
kl. 14:00
Grøndal EV Hvidovre VK.2 Hillerødgades Sportssal
1
1 - 3
129849 01-02-22
kl. 20:00
Team Køge Ishøj Volley Asgård skole
1
1 - 3
129901 03-02-22
kl. 19:00
Amager VK.2 Frederiksberg Volley Sundbyhal 2
1
3 - 0
129848 05-02-22
kl. 16:00
KV 61 Farum-Holte Idrætshuset
1
2 - 3
129850 05-02-22
kl. 16:30
DTU Volley Hvidovre VK.2 Engelsborghallen
1
3 - 2
129893 06-02-22
kl. 16:00
Ishøj Volley Amager VK.2 Ishøj Idrætscenter
Hal 3 - 1
1 - 3
129892 08-02-22
kl. 20:30
Hvidovre VK.2 Team Køge Frihedens Idrætscenter
1
3 - 0
129852 09-02-22
kl. 20:30
VLI Grøndal EV Kedelhallen
1
3 - 1
129936 12-02-22
kl. 15:30
Team Køge Gentofte Volley.2 Spar Nord Arena
1
1 - 3
129883 13-02-22
kl. 14:00
Grøndal EV Ishøj Volley Hillerødgades Sportssal
1
1 - 3
129896 17-02-22
kl. 20:30
Hvidovre VK.2 Frederiksberg Volley Frihedens Idrætscenter
1
1 - 3
129933 20-02-22
kl. 11:30
VLI Ishøj Volley Kedelhallen
1
3 - 1
129931 22-02-22
kl. 19:00
Amager VK.2 KV 61 Sundbyhal 2
1
3 - 0
129899 22-02-22
kl. 20:00
Farum-Holte Ishøj Volley Bybækhallen
1
1 - 3
129934 23-02-22
kl. 19:00
Frederiksberg Volley DTU Volley Bülowsvejhallen
1
3 - 0
129932 24-02-22
kl. 20:15
Grøndal EV Farum-Holte Hillerødgades Sportssal
1
2 - 3
129871 27-02-22
kl. 16:00
Grøndal EV Team Køge Hillerødgades Sportssal
1
3 - 0
129938 01-03-22
kl. 19:00
Ishøj Volley Frederiksberg Volley Ishøj Idrætscenter
Hal 3 - 1
0 - 3
129906 01-03-22
kl. 19:45
Team Køge VLI Spar Nord Arena
1
1 - 3
129874 01-03-22
kl. 20:00
KV 61 Hvidovre VK.2 Idrætshuset
1
0 - 3
129937 03-03-22
kl. 18:15
Team Køge Grøndal EV Asgård skole
1
3 - 2
129875 03-03-22
kl. 18:30
Amager VK.2 Farum-Holte Sundbyhal 2
1
3 - 0
129940 06-03-22
kl. 12:00
Hvidovre VK.2 KV 61 Frihedens Idrætscenter
1
3 - 0
129942 06-03-22
kl. 13:30
DTU Volley VLI Polythallen
1
1 - 3
129898 08-03-22
kl. 19:45
KV 61 Team Køge Idrætshuset
1
2 - 3
129902 11-03-22
kl. 19:00
Ishøj Volley KV 61 Ishøj Idrætscenter
Hal 3 - 1
3 - 0
129855 12-03-22
kl. 15:00
Farum-Holte VLI Ny Holtehal
1
2 - 3
129856 12-03-22
kl. 15:30
Team Køge Amager VK.2 Spar Nord Arena
1
2 - 3
129857 13-03-22
kl. 12:00
Hvidovre VK.2 Ishøj Volley Frihedens Idrætscenter
1
1 - 3
129858 13-03-22
kl. 12:00
Gentofte Volley.2 Frederiksberg Volley Kildeskovshal 1
1
3 - 0
129853 13-03-22
kl. 16:00
Grøndal EV KV 61 Hillerødgades Sportssal
1
3 - 1
129941 15-03-22
kl. 19:30
Farum-Holte Amager VK.2 Bybækhallen
1
0 - 3
129909 19-03-22
kl. 14:00
Team Køge Farum-Holte Asgård skole
1
1 - 3
129910 19-03-22
kl. 16:30
DTU Volley Ishøj Volley Engelsborghallen
1
0 - 3
129911 20-03-22
kl. 12:00
Gentofte Volley.2 Hvidovre VK.2 Kildeskovshal 1
1
3 - 0
129907 20-03-22
kl. 12:00
Frederiksberg Volley Grøndal EV Bülowsvejhallen
1
3 - 2
129912 20-03-22
kl. 13:30
VLI Amager VK.2 Kedelhallen
1
0 - 3
129851 22-03-22
kl. 18:00
Gentofte Volley.2 Amager VK.2 Gentoftehallen
1
3 - 0
129944 27-03-22
kl. 10:00
Frederiksberg Volley Team Køge Bülowsvejhallen
1
3 - 0
129946 27-03-22
kl. 10:00
KV 61 DTU Volley Idrætshuset
1
1 - 3
129947 27-03-22
kl. 11:30
VLI Hvidovre VK.2 Kedelhallen
1
3 - 0
129943 27-03-22
kl. 12:00
Gentofte Volley.2 Farum-Holte Kildeskovshal 1
1
3 - 0
129948 27-03-22
kl. 14:00
Grøndal EV Amager VK.2 Hillerødgades Sportssal
1
0 - 3
129826 02-04-22
kl. 13:30
Team Køge Hvidovre VK.2 Spar Nord Arena
1
0 - 3
129827 03-04-22
kl. 10:00
Amager VK.2 Ishøj Volley Sundbyhal 2
1
0 - 3
129825 03-04-22
kl. 10:00
Farum-Holte DTU Volley Ny Holtehal
1
1 - 3
129824 03-04-22
kl. 12:00
KV 61 Frederiksberg Volley Idrætshuset
1
0 - 3
129828 03-04-22
kl. 13:30
VLI Gentofte Volley.2 Kedelhallen
1
1 - 3
129916 10-04-22
kl. 12:00
Hvidovre VK.2 DTU Volley Frihedens Idrætscenter
1
3 - 2
129917 10-04-22
kl. 12:00
Amager VK.2 Gentofte Volley.2 Sundbyhal 2
1
1 - 3
129914 10-04-22
kl. 13:00
Farum-Holte KV 61 Ny Holtehal
1
3 - 2
129915 10-04-22
kl. 16:00
Ishøj Volley Team Køge Ishøj Idrætscenter
Hal 3 - 1
3 - 1
129918 10-04-22
kl. 16:00
Grøndal EV VLI Hillerødgades Sportssal
1
3 - 2