Forside > Turneringer og resultater > Pulje > Komplet kampprogram

VolleyLigaen Herrer, VLH

Komplet kampprogram

Kampnr. Dato Hjemmehold Udehold Spillested / bane Resultat
129692 26-09-21
kl. 16:00
Nordenskov Ungdoms-og IF ASV Elite Helle Hallen
1
1 - 3
129694 27-09-21
kl. 19:00
Marienlyst-Fortuna Hvidovre VK Marienlyst Centret Hal 1
1
3 - 0
129686 01-10-21
kl. 19:15
VK Vestsjælland Marienlyst-Fortuna Korsørhallen
1
1 - 3
129687 02-10-21
kl. 13:00
Hvidovre VK Middelfart VK Frihedens Idrætscenter
1
0 - 3
129688 02-10-21
kl. 15:30
Gentofte Volley Nordenskov Ungdoms-og IF Kildeskovshal 1
1
3 - 0
129689 03-10-21
kl. 12:30
Amager VK Ikast KFUM Sundbyhal 2
1
1 - 3
129702 08-10-21
kl. 19:15
VK Vestsjælland Amager VK Korsørhallen
1
3 - 1
129700 09-10-21
kl. 14:00
Marienlyst-Fortuna Nordenskov Ungdoms-og IF Klostermarkshallen
1
3 - 0
129764 09-10-21
kl. 15:00
Hvidovre VK ASV Elite Frihedens Idrætscenter
1
0 - 3
129701 11-10-21
kl. 20:30
DHV Odense Middelfart VK Dalumhallen
1
0 - 3
129707 14-10-21
kl. 20:30
Gentofte Volley VK Vestsjælland Kildeskovshal 1
1
3 - 0
129705 15-10-21
kl. 20:00
Middelfart VK Ikast KFUM Lillebæltshallen
1
3 - 0
129769 17-10-21
kl. 15:00
Amager VK ASV Elite Sundbyhal 2
1
0 - 3
129704 18-10-21
kl. 19:00
Nordenskov Ungdoms-og IF DHV Odense Helle Hallen
1
3 - 0
129724 23-10-21
kl. 14:00
Marienlyst-Fortuna Amager VK Marienlyst Centret Hal 1
1
3 - 0
129725 23-10-21
kl. 15:00
Hvidovre VK DHV Odense Frihedens Idrætscenter
1
1 - 3
129726 23-10-21
kl. 15:30
Gentofte Volley ASV Elite Kildeskovshal 1
1
2 - 3
129722 24-10-21
kl. 19:00
Ikast KFUM VK Vestsjælland Hyldgårdsskolens Hal B
1
0 - 3
129728 30-10-21
kl. 14:00
ASV Elite Middelfart VK Århus Gl. Stadionhal
1
2 - 3
129717 02-11-21
kl. 19:30
Marienlyst-Fortuna DHV Odense Marienlyst Centret Hal 1
1
3 - 0
129716 03-11-21
kl. 20:00
Nordenskov Ungdoms-og IF Middelfart VK Helle Hallen
1
0 - 3
129719 04-11-21
kl. 18:30
Gentofte Volley Amager VK Kildeskovshal 1
1
3 - 1
129718 05-11-21
kl. 19:15
VK Vestsjælland Hvidovre VK Korsørhallen
1
3 - 0
129737 06-11-21
kl. 13:00
Hvidovre VK Ikast KFUM Frihedens Idrætscenter
1
3 - 1
129738 06-11-21
kl. 15:30
Gentofte Volley Marienlyst-Fortuna Kildeskovshal 1
1
3 - 0
129695 06-11-21
kl. 17:00
Amager VK DHV Odense Sundbyhal 2
1
1 - 3
129733 07-11-21
kl. 13:00
Nordenskov Ungdoms-og IF Amager VK Helle Hallen
1
3 - 0
129736 08-11-21
kl. 19:00
VK Vestsjælland ASV Elite Korsørhallen
1
3 - 0
129741 12-11-21
kl. 18:30
Ikast KFUM Gentofte Volley Hyldgårdsskolens Hal B
1
0 - 3
129743 13-11-21
kl. 16:30
Amager VK Middelfart VK Sundbyhal 2
1
0 - 3
129742 14-11-21
kl. 15:00
Nordenskov Ungdoms-og IF Hvidovre VK Helle Hallen
1
3 - 0
129740 18-11-21
kl. 20:00
ASV Elite DHV Odense Århus Gl. Stadionhal
1
3 - 1
129730 23-11-21
kl. 20:00
DHV Odense Gentofte Volley Dalumhallen
1
0 - 3
129748 26-11-21
kl. 20:00
VK Vestsjælland Nordenskov Ungdoms-og IF Korsørhallen
1
2 - 3
129745 27-11-21
kl. 14:00
Middelfart VK Gentofte Volley Lillebæltshallen
1
1 - 3
129747 27-11-21
kl. 14:00
DHV Odense Ikast KFUM Dalumhallen
1
1 - 3
129715 29-11-21
kl. 20:30
ASV Elite Ikast KFUM Århus Gl. Stadionhal
1
1 - 3
129731 30-11-21
kl. 19:30
Amager VK Hvidovre VK Sundbyhal 2
1
3 - 0
129788 03-12-21
kl. 19:15
VK Vestsjælland Ikast KFUM Korsørhallen
1
1 - 3
129791 04-12-21
kl. 14:00
DHV Odense Hvidovre VK Dalumhallen
1
3 - 0
129792 04-12-21
kl. 16:00
ASV Elite Gentofte Volley Århus Gl. Stadionhal
1
0 - 3
129790 06-12-21
kl. 20:30
Amager VK Marienlyst-Fortuna Sundbyhal 2
1
0 - 3
129712 07-12-21
kl. 20:00
DHV Odense VK Vestsjælland Dalumhallen
1
3 - 2
129711 09-12-21
kl. 19:30
Middelfart VK Marienlyst-Fortuna Lillebæltshallen
1
3 - 0
129710 09-12-21
kl. 20:15
Ikast KFUM Nordenskov Ungdoms-og IF Hyldgårdsskolens Hal B
1
3 - 2
129795 11-12-21
kl. 14:00
Marienlyst-Fortuna Ikast KFUM Marienlyst Centret Hal 1
1
1 - 3
129797 11-12-21
kl. 15:00
Hvidovre VK Amager VK Frihedens Idrætscenter
1
0 - 3
129794 13-12-21
kl. 19:00
Middelfart VK ASV Elite Lillebæltshallen
1
3 - 0
129752 08-01-22
kl. 14:00
Marienlyst-Fortuna VK Vestsjælland Klostermarkshallen
1
0 - 3
129753 08-01-22
kl. 14:00
Middelfart VK Hvidovre VK Lillebæltshallen
1
3 - 0
129796 11-01-22
kl. 20:00
Gentofte Volley DHV Odense Kildeskovshal 1
1
3 - 0
129746 13-01-22
kl. 20:00
Marienlyst-Fortuna ASV Elite Marienlyst Centret Hal 1
1
0 - 3
129759 14-01-22
kl. 19:30
VK Vestsjælland Middelfart VK Korsørhallen
1
1 - 3
129760 15-01-22
kl. 15:00
Hvidovre VK Marienlyst-Fortuna Frihedens Idrætscenter
1
0 - 3
129758 15-01-22
kl. 17:00
ASV Elite Nordenskov Ungdoms-og IF Århus Gl. Stadionhal
1
3 - 0
129761 16-01-22
kl. 17:00
DHV Odense Amager VK Dalumhallen
1
3 - 0
129784 17-01-22
kl. 19:00
Hvidovre VK VK Vestsjælland Frihedens Idrætscenter
1
1 - 3
129729 17-01-22
kl. 20:15
Ikast KFUM Marienlyst-Fortuna Hyldgårdsskolens Hal B
1
0 - 3
129785 18-01-22
kl. 19:30
Amager VK Gentofte Volley Sundbyhal 2
1
KU
129782 20-01-22
kl. 18:30
Middelfart VK Nordenskov Ungdoms-og IF Lillebæltshallen
1
3 - 1
129783 20-01-22
kl. 19:00
DHV Odense Marienlyst-Fortuna Dalumhallen
1
1 - 3
129781 20-01-22
kl. 20:15
Ikast KFUM ASV Elite Hyldgårdsskolens Hal B
1
3 - 2
129768 22-01-22
kl. 14:00
Amager VK VK Vestsjælland Sundbyhal 2
1
129698 23-01-22
kl. 13:00
ASV Elite Hvidovre VK Århus Gl. Stadionhal
1
129766 23-01-22
kl. 14:00
Nordenskov Ungdoms-og IF Marienlyst-Fortuna Helle Hallen
1
129767 23-01-22
kl. 17:00
Middelfart VK DHV Odense Lillebæltshallen
1
129713 25-01-22
kl. 18:00
Hvidovre VK Gentofte Volley Frihedens Idrætscenter
1
129773 28-01-22
kl. 19:30
VK Vestsjælland Gentofte Volley Korsørhallen
1
129703 29-01-22
kl. 13:00
ASV Elite Amager VK Århus Gl. Stadionhal
1
129770 29-01-22
kl. 14:00
DHV Odense Nordenskov Ungdoms-og IF Dalumhallen
1
129771 30-01-22
kl. 14:00
Ikast KFUM Middelfart VK IBF Arena
1
129754 30-01-22
kl. 16:00
Nordenskov Ungdoms-og IF Gentofte Volley Helle Hallen
1
129776 04-02-22
kl. 19:00
Nordenskov Ungdoms-og IF Ikast KFUM Helle Hallen
1
129693 08-02-22
kl. 20:15
Middelfart VK VK Vestsjælland Lillebæltshallen
1
129778 11-02-22
kl. 19:30
VK Vestsjælland DHV Odense Korsørhallen
1
129813 12-02-22
kl. 14:00
Ikast KFUM DHV Odense IBF Arena
1
129814 13-02-22
kl. 15:00
Nordenskov Ungdoms-og IF VK Vestsjælland Helle Hallen
1
129755 13-02-22
kl. 16:00
Ikast KFUM Amager VK IBF Arena
1
129812 17-02-22
kl. 20:00
ASV Elite Marienlyst-Fortuna Århus Gl. Stadionhal
1
129808 19-02-22
kl. 15:00
Hvidovre VK Nordenskov Ungdoms-og IF Frihedens Idrætscenter
1
129807 19-02-22
kl. 15:30
Gentofte Volley Ikast KFUM Kildeskovshal 1
1
129806 20-02-22
kl. 16:00
DHV Odense ASV Elite Dalumhallen
1
129811 21-02-22
kl. 19:00
Gentofte Volley Middelfart VK Kildeskovshal 1
1
129777 23-02-22
kl. 20:00
Marienlyst-Fortuna Middelfart VK Marienlyst Centret Hal 1
1
129779 24-02-22
kl. 18:30
Gentofte Volley Hvidovre VK Kildeskovshal 1
1
129804 25-02-22
kl. 19:30
Marienlyst-Fortuna Gentofte Volley Marienlyst Centret Hal 1
1
129803 26-02-22
kl. 14:00
Ikast KFUM Hvidovre VK IBF Arena
1
129799 26-02-22
kl. 14:00
Amager VK Nordenskov Ungdoms-og IF Sundbyhal 2
1
129802 26-02-22
kl. 15:00
ASV Elite VK Vestsjælland Århus Gl. Stadionhal
1
129809 27-02-22
kl. 17:00
Middelfart VK Amager VK Lillebæltshallen
1