Eksportér til kalender
Eksportér til Word
Eksportér til Excel
Udskriv
Forside
>
Turneringer og resultater
>
Pulje
>
Komplet kampprogram
Danmarksserie Herre Syd 2020/21, Pulje 1
Stilling
Kampprogram
Komplet kampprogram
Holdoversigt
Til opslagstavlen
Komplet kampprogram
Kampnr.
Dato
Hjemmehold
Udehold
Spillested / bane
Resultat
128512
20-10-20
kl. 20:00
DSIO Odense
AabenraaIG.2
Odense Universitetshal
1
3 - 1
128511
24-10-20
kl. 11:00
Midtfyn VK
Haderslev VK
Midtfyns Gymnasium
1
128516
26-10-20
kl. 19:45
AabenraaIG.2
DHV Odense.3
Arena Aabenraa
1
ANN
128515
31-10-20
kl. 10:45
Haderslev VK
DSIO Odense
Favrdalhallen
1
128514
31-10-20
kl. 15:00
Kolding VK.2
Midtfyn VK
KVK Hallen (Kolding Pædagogseminarium)
1
0 - 0
128521
08-11-20
kl. 14:00
DSIO Odense
Kolding VK.2
Odense Universitetshal
1
128518
09-11-20
kl. 19:45
AabenraaIG.2
Kolding VK.2
Arena Aabenraa
1
128517
14-11-20
kl. 11:00
Midtfyn VK
DSIO Odense
Midtfyns Gymnasium
1
128519
15-11-20
DHV Odense.3
Haderslev VK
Dalumhallen
1
ANN
128520
21-11-20
kl. 11:00
Midtfyn VK
DHV Odense.3
Midtfyns Gymnasium
1
128522
22-11-20
kl. 10:45
Haderslev VK
AabenraaIG.2
Favrdalhallen
1
128523
30-11-20
kl. 19:45
AabenraaIG.2
Midtfyn VK
Arena Aabenraa
1
128525
05-12-20
kl. 13:00
Kolding VK.2
Haderslev VK
KVK Hallen (Kolding Pædagogseminarium)
1
128527
07-12-20
kl. 19:45
AabenraaIG.2
DSIO Odense
Arena Aabenraa
1
128528
12-12-20
kl. 15:00
DHV Odense.3
Kolding VK.2
Dalumhallen
1
128526
13-12-20
kl. 10:45
Haderslev VK
Midtfyn VK
Favrdalhallen
1
128524
19-12-20
kl. 11:00
DHV Odense.3
DSIO Odense
Dalumhallen
1
128529
09-01-21
kl. 11:00
Midtfyn VK
Kolding VK.2
Midtfyns Gymnasium
1
128530
10-01-21
kl. 12:00
DSIO Odense
Haderslev VK
Odense Universitetshal
1
128531
14-01-21
kl. 21:00
DHV Odense.3
AabenraaIG.2
Dalumhallen
1
128532
16-01-21
kl. 10:00
DSIO Odense
Midtfyn VK
Odense Universitetshal
1
128534
17-01-21
kl. 10:45
Haderslev VK
DHV Odense.3
Favrdalhallen
1
128533
17-01-21
kl. 16:00
Kolding VK.2
AabenraaIG.2
KVK Hallen (Kolding Pædagogseminarium)
1
128537
18-01-21
kl. 19:45
AabenraaIG.2
Haderslev VK
Arena Aabenraa
1
128536
23-01-21
kl. 13:00
Kolding VK.2
DSIO Odense
KVK Hallen (Kolding Pædagogseminarium)
1
128535
24-01-21
kl. 19:00
DHV Odense.3
Midtfyn VK
Dalumhallen
1
128542
09-02-21
kl. 20:00
DSIO Odense
AabenraaIG.2
Odense Universitetshal
1
128541
13-02-21
kl. 11:00
Midtfyn VK
Haderslev VK
Midtfyns Gymnasium
1
128513
13-02-21
kl. 16:00
Kolding VK.2
DHV Odense.3
KVK Hallen (Kolding Pædagogseminarium)
1
128543
14-02-21
Kolding VK.2
DHV Odense.3
KVK Hallen (Kolding Pædagogseminarium)
1
ANN
128539
02-03-21
kl. 20:00
DSIO Odense
DHV Odense.3
Odense Universitetshal
1
128540
03-03-21
kl. 20:30
Haderslev VK
Kolding VK.2
Favrdalhallen
1
128538
06-03-21
kl. 11:00
Midtfyn VK
AabenraaIG.2
Midtfyns Gymnasium
1
128545
06-03-21
kl. 12:15
Haderslev VK
DSIO Odense
Favrdalhallen
1
128544
06-03-21
kl. 15:00
Kolding VK.2
Midtfyn VK
KVK Hallen (Kolding Pædagogseminarium)
1
128548
08-03-21
kl. 19:45
AabenraaIG.2
Kolding VK.2
Arena Aabenraa
1
128547
13-03-21
kl. 11:00
Midtfyn VK
DSIO Odense
Midtfyns Gymnasium
1
128549
14-03-21
kl. 15:00
DHV Odense.3
Haderslev VK
Dalumhallen
1
128546
17-03-21
kl. 19:45
AabenraaIG.2
DHV Odense.3
Arena Aabenraa
1
128551
20-03-21
kl. 16:00
DSIO Odense
Kolding VK.2
Odense Universitetshal
1
128550
21-03-21
Midtfyn VK
DHV Odense.3
Midtfyns Gymnasium
1
ANN
128552
21-03-21
kl. 10:45
Haderslev VK
AabenraaIG.2
Favrdalhallen
1
128553
07-04-21
kl. 19:45
AabenraaIG.2
Midtfyn VK
Arena Aabenraa
1
128555
10-04-21
kl. 15:00
Kolding VK.2
Haderslev VK
KVK Hallen (Kolding Pædagogseminarium)
1
128554
11-04-21
DHV Odense.3
DSIO Odense
Dalumhallen
1
ANN