Eksportér til kalender
Eksportér til Word
Eksportér til Excel
Udskriv
Forside
>
Turneringer og resultater
>
Pulje
>
Komplet kampprogram
Danmarksserien Damer Nord-ny, Pulje 1
Stilling
Kampprogram
Komplet kampprogram
Holdoversigt
Til opslagstavlen
Komplet kampprogram
Kampnr.
Dato
Hjemmehold
Udehold
Spillested / bane
Resultat
128413
03-10-20
kl. 12:45
Hadsund VK 88
Nibe VK
Hadsund hallen
1
3 - 2
128416
03-10-20
kl. 13:00
AASI
VK Shima
Skansen
1
1 - 3
128414
03-10-20
kl. 14:30
Nibe VK
Beton VK
Hadsund hallen
1
2 - 3
128418
03-10-20
kl. 14:45
Aalborg Volleyball.3
AASI
Skansen
1
3 - 0
128415
03-10-20
kl. 16:15
Beton VK
Hadsund VK 88
Hadsund hallen
1
3 - 1
128417
03-10-20
kl. 16:30
VK Shima
Aalborg Volleyball.3
Skansen
1
3 - 2
128421
04-10-20
kl. 10:00
Aalborg Volleyball.4 U21
Vesthimmerlands VK
Østermarkens Idrætscenter
1
0 - 3
128420
04-10-20
kl. 11:45
Aalborg Volleyball.4 U21
Strandby VK
Østermarkens Idrætscenter
1
1 - 3
128419
04-10-20
kl. 13:30
Strandby VK
Vesthimmerlands VK
Østermarkens Idrætscenter
1
0 - 3
128450
10-10-20
kl. 10:00
Vodskov VK
VK Shima
Vodskov Kultur- og Idrætscenter
1
1 - 3
128449
10-10-20
kl. 13:30
Hadsund VK 88
Vodskov VK
Vodskov Kultur- og Idrætscenter
1
0 - 3
HHT
128434
17-10-20
kl. 09:45
AASI
Beton VK
Gigantium Aalborg Hal 2
2
3 - 0
128435
17-10-20
kl. 11:30
Beton VK
VK Vendsyssel
Gigantium Aalborg Hal 2
2
KU
128440
17-10-20
kl. 13:00
VK Shima
Nibe VK
Skansen
2
3 - 0
128436
17-10-20
kl. 13:15
VK Vendsyssel
AASI
Gigantium Aalborg Hal 2
2
KU
128441
17-10-20
kl. 14:45
Nibe VK
Aalborg Volleyball.4 U21
Skansen
2
3 - 1
128442
17-10-20
kl. 16:30
Aalborg Volleyball.4 U21
VK Shima
Skansen
2
0 - 3
128422
19-10-20
kl. 18:30
VK Vendsyssel
Hadsund VK 88
Toftegårdsskolens Hal
2
3 - 1
128423
24-10-20
kl. 10:00
VK Vendsyssel
Aalborg Volleyball.4 U21
Toftegårdsskolens Hal
2
3 - 0
128424
24-10-20
kl. 11:45
Aalborg Volleyball.4 U21
Hadsund VK 88
Toftegårdsskolens Hal
2
KU
128437
31-10-20
kl. 10:00
Vodskov VK
Strandby VK
Strandby hallen
1
KU
128439
31-10-20
kl. 11:45
VK Vendsyssel
Vodskov VK
Strandby hallen
1
KU
128438
31-10-20
kl. 13:30
Strandby VK
VK Vendsyssel
Strandby hallen
1
KU
128426
08-11-20
kl. 10:00
Nibe VK
Vodskov VK
Nibe hallen
1
KU
128429
08-11-20
kl. 10:00
Beton VK
VK Shima
Filstedvejens skolehal
1
KU
128425
08-11-20
kl. 11:45
Vesthimmerlands VK
Vodskov VK
Nibe hallen
1
KU
128428
08-11-20
kl. 11:45
Strandby VK
VK Shima
Filstedvejens skolehal
1
KU
128430
08-11-20
kl. 13:30
Beton VK
Strandby VK
Filstedvejens skolehal
1
KU
128427
08-11-20
kl. 13:30
Vesthimmerlands VK
Nibe VK
Nibe hallen
1
KU
128453
14-11-20
kl. 11:00
Aalborg Volleyball.3
Beton VK
Aalborg Stadionhal 2
2
KU
128456
14-11-20
kl. 11:00
AASI
Aalborg Volleyball.4 U21
Aalborg Stadionhal 2
1
KU
128454
14-11-20
kl. 12:45
Beton VK
Vesthimmerlands VK
Aalborg Stadionhal 2
2
KU
128455
14-11-20
kl. 12:45
Vodskov VK
AASI
Aalborg Stadionhal 2
1
KU
128457
14-11-20
kl. 14:30
Vodskov VK
Aalborg Volleyball.4 U21
Aalborg Stadionhal 2
1
KU
128452
14-11-20
kl. 14:30
Vesthimmerlands VK
Aalborg Volleyball.3
Aalborg Stadionhal 2
2
KU
128451
16-11-20
kl. 20:00
VK Shima
Hadsund VK 88
Skansen
KU
128444
21-11-20
kl. 09:45
AASI
Vesthimmerlands VK
Gigantium Aalborg Hal 2
KU
128445
21-11-20
kl. 11:30
Vesthimmerlands VK
Hadsund VK 88
Gigantium Aalborg Hal 2
KU
128443
21-11-20
kl. 13:15
Hadsund VK 88
AASI
Gigantium Aalborg Hal 2
KU
128446
22-11-20
kl. 10:00
VK Vendsyssel
Aalborg Volleyball.3
Toftegårdsskolens Hal
1
KU
128447
22-11-20
kl. 11:45
Nibe VK
Aalborg Volleyball.3
Toftegårdsskolens Hal
1
KU
128448
22-11-20
kl. 13:30
VK Vendsyssel
Nibe VK
Toftegårdsskolens Hal
1
KU
128404
28-11-20
kl. 10:00
Strandby VK
Nibe VK
Strandby hallen
1
KU
128409
28-11-20
kl. 10:00
Aalborg Volleyball.3
Vodskov VK
Vodskov Kultur- og Idrætscenter
1
KU
128411
28-11-20
kl. 11:45
Aalborg Volleyball.3
Aalborg Volleyball.4 U21
Vodskov Kultur- og Idrætscenter
1
KU
128405
28-11-20
kl. 11:45
Nibe VK
AASI
Strandby hallen
1
KU
128406
28-11-20
kl. 13:00
VK Shima
Vesthimmerlands VK
Skansen
2
KU
128412
28-11-20
kl. 13:30
Aalborg Volleyball.4 U21
Beton VK
Vodskov Kultur- og Idrætscenter
1
KU
128403
28-11-20
kl. 13:30
AASI
Strandby VK
Strandby hallen
1
KU
128407
28-11-20
kl. 14:45
Vesthimmerlands VK
VK Vendsyssel
Skansen
2
KU
128410
28-11-20
kl. 15:15
Vodskov VK
Beton VK
Vodskov Kultur- og Idrætscenter
1
KU
128408
28-11-20
kl. 16:30
VK Shima
VK Vendsyssel
Skansen
2
KU
128432
13-12-20
kl. 11:00
Aalborg Volleyball.3
Strandby VK
Aalborg Stadionhal 2
2
KU
128433
13-12-20
kl. 12:45
Strandby VK
Hadsund VK 88
Aalborg Stadionhal 2
2
KU
128431
13-12-20
kl. 14:30
Hadsund VK 88
Aalborg Volleyball.3
Aalborg Stadionhal 2
2
KU