Eksportér til kalender
Eksportér til Word
Eksportér til Excel
Udskriv
Forside
>
Turneringer og resultater
>
Pulje
>
Komplet kampprogram
Danmarksserien Damer Syd 2020/21, Pulje 1
Stilling
Kampprogram
Komplet kampprogram
Holdoversigt
Til opslagstavlen
Komplet kampprogram
Kampnr.
Dato
Hjemmehold
Udehold
Spillested / bane
Resultat
128231
10-10-20
kl. 17:00
DHV Odense 3
Aaig Volley
Dalumhallen
1
3 - 2
128230
21-10-20
kl. 19:00
Volley Team Odense
NOVO BGF
Hunderupskolens Sportshal
1
1 - 3
128233
24-10-20
kl. 10:00
DSIO Odense
Nordenskov UIF.2
Odense Universitetshal
1
2 - 3
128232
25-10-20
kl. 10:00
Kolding VK.2
Midtfyn VK
KVK Hallen (Kolding Pædagogseminarium)
1
1 - 3
128229
25-10-20
kl. 14:00
Tønder Seminariums VK 75
Fortuna Odense Volley.3
Tønder Sports og Fritids Center hal 4
1
128241
27-10-20
kl. 20:00
NOVO BGF
DSIO Odense
Bogense hallen
Bane 1
128243
31-10-20
kl. 13:00
Kolding VK.2
Aaig Volley
KVK Hallen (Kolding Pædagogseminarium)
1
128242
31-10-20
kl. 17:00
DHV Odense 3
Volley Team Odense
Dalumhallen
1
128240
01-11-20
kl. 13:00
Fortuna Odense Volley.3
Midtfyn VK
Klostermarkshallen
1
128239
01-11-20
kl. 14:00
Tønder Seminariums VK 75
Nordenskov UIF.2
Tønder Sports og Fritids Center hal 4
1
128220
05-11-20
kl. 21:00
DHV Odense 3
Fortuna Odense Volley.3
Dalumhallen
1
128223
07-11-20
kl. 11:45
Aaig Volley
Nordenskov UIF.2
Arena Aabenraa
1
128221
07-11-20
kl. 13:00
Midtfyn VK
Volley Team Odense
Midtfyns Gymnasium
1
128219
07-11-20
kl. 14:00
NOVO BGF
Tønder Seminariums VK 75
Bogense hallen
Bane 1
128222
08-11-20
kl. 12:00
DSIO Odense
Kolding VK.2
Odense Universitetshal
1
128217
14-11-20
kl. 13:00
Midtfyn VK
Aaig Volley
Midtfyns Gymnasium
1
128215
15-11-20
kl. 13:00
Fortuna Odense Volley.3
NOVO BGF
Klostermarkshallen
1
128216
15-11-20
kl. 14:00
Volley Team Odense
Nordenskov UIF.2
Hunderupskolens Sportshal
1
128218
15-11-20
kl. 14:00
Kolding VK.2
DHV Odense 3
KVK Hallen (Kolding Pædagogseminarium)
1
128214
15-11-20
kl. 14:00
Tønder Seminariums VK 75
DSIO Odense
Tønder Sports og Fritids Center hal 4
1
128252
19-11-20
kl. 21:00
DHV Odense 3
Midtfyn VK
Dalumhallen
1
128251
21-11-20
kl. 13:00
NOVO BGF
Nordenskov UIF.2
Bogense hallen
Bane 1
128253
21-11-20
kl. 14:00
Volley Team Odense
DSIO Odense
Hunderupskolens Sportshal
1
128250
21-11-20
kl. 17:00
Fortuna Odense Volley.3
Aaig Volley
Klostermarkshallen
1
128249
22-11-20
kl. 14:00
Tønder Seminariums VK 75
Kolding VK.2
Tønder Sports og Fritids Center hal 4
1
128256
28-11-20
kl. 11:45
Aaig Volley
NOVO BGF
Arena Aabenraa
1
128258
28-11-20
kl. 13:00
Midtfyn VK
DSIO Odense
Midtfyns Gymnasium
1
128255
28-11-20
kl. 13:00
Kolding VK.2
Fortuna Odense Volley.3
KVK Hallen (Kolding Pædagogseminarium)
1
128257
29-11-20
kl. 13:00
Nordenskov UIF.2
DHV Odense 3
Helle Hallen
1
128254
29-11-20
kl. 15:00
Volley Team Odense
Tønder Seminariums VK 75
Hunderupskolens Sportshal
1
128226
01-12-20
kl. 20:00
NOVO BGF
Kolding VK.2
Bogense hallen
Bane 1
128227
05-12-20
kl. 11:00
Nordenskov UIF.2
Midtfyn VK
Helle Hallen
1
128225
06-12-20
kl. 11:00
Fortuna Odense Volley.3
Volley Team Odense
Klostermarkshallen
1
128228
06-12-20
kl. 14:00
Aaig Volley
DSIO Odense
Arena Aabenraa
1
128224
06-12-20
kl. 14:00
Tønder Seminariums VK 75
DHV Odense 3
Tønder Sports og Fritids Center hal 4
1
128235
10-12-20
kl. 20:00
DSIO Odense
Fortuna Odense Volley.3
Odense Universitetshal
1
128234
12-12-20
kl. 13:00
Midtfyn VK
Tønder Seminariums VK 75
Midtfyns Gymnasium
1
128236
12-12-20
kl. 14:00
NOVO BGF
DHV Odense 3
Bogense hallen
Bane 1
128238
12-12-20
kl. 16:30
Nordenskov UIF.2
Kolding VK.2
Helle Hallen
1
128237
13-12-20
kl. 14:00
Aaig Volley
Volley Team Odense
Arena Aabenraa
1
128269
19-12-20
kl. 17:00
DHV Odense 3
Tønder Seminariums VK 75
Dalumhallen
1
128272
09-01-21
kl. 13:00
Midtfyn VK
Nordenskov UIF.2
Midtfyns Gymnasium
1
128273
10-01-21
kl. 10:00
DSIO Odense
Aaig Volley
Odense Universitetshal
1
128271
10-01-21
kl. 10:00
Kolding VK.2
NOVO BGF
KVK Hallen (Kolding Pædagogseminarium)
1
128270
10-01-21
kl. 14:00
Volley Team Odense
Fortuna Odense Volley.3
Hunderupskolens Sportshal
1
128291
12-01-21
kl. 20:00
NOVO BGF
Midtfyn VK
Bogense hallen
Bane 1
128290
15-01-21
kl. 18:30
Fortuna Odense Volley.3
Nordenskov UIF.2
Klostermarkshallen
1
128292
16-01-21
kl. 18:00
DHV Odense 3
DSIO Odense
Dalumhallen
1
128293
17-01-21
kl. 10:00
Kolding VK.2
Volley Team Odense
KVK Hallen (Kolding Pædagogseminarium)
1
128289
17-01-21
kl. 14:00
Tønder Seminariums VK 75
Aaig Volley
Tønder Sports og Fritids Center hal 4
1
128275
19-01-21
kl. 20:00
NOVO BGF
Volley Team Odense
Bogense hallen
Bane 1
128278
23-01-21
kl. 12:30
Nordenskov UIF.2
DSIO Odense
Helle Hallen
1
128277
23-01-21
kl. 13:00
Midtfyn VK
Kolding VK.2
Midtfyns Gymnasium
1
128274
23-01-21
kl. 17:00
Fortuna Odense Volley.3
Tønder Seminariums VK 75
Klostermarkshallen
1
128276
24-01-21
kl. 11:45
Aaig Volley
DHV Odense 3
Arena Aabenraa
1
128280
29-01-21
kl. 18:30
Fortuna Odense Volley.3
DSIO Odense
Klostermarkshallen
1
128281
30-01-21
kl. 14:00
DHV Odense 3
NOVO BGF
Dalumhallen
1
128282
30-01-21
kl. 14:00
Volley Team Odense
Aaig Volley
Hunderupskolens Sportshal
1
128283
31-01-21
kl. 14:00
Kolding VK.2
Nordenskov UIF.2
KVK Hallen (Kolding Pædagogseminarium)
1
128279
31-01-21
kl. 14:00
Tønder Seminariums VK 75
Midtfyn VK
Tønder Sports og Fritids Center hal 4
1
128288
01-02-21
kl. 19:45
Aaig Volley
Kolding VK.2
Arena Aabenraa
1
128287
03-02-21
kl. 19:00
Volley Team Odense
DHV Odense 3
Hunderupskolens Sportshal
1
128285
06-02-21
kl. 13:00
Midtfyn VK
Fortuna Odense Volley.3
Midtfyns Gymnasium
1
128284
06-02-21
kl. 15:00
Nordenskov UIF.2
Tønder Seminariums VK 75
Helle Hallen
1
128286
06-02-21
kl. 16:00
DSIO Odense
NOVO BGF
Odense Universitetshal
1
128244
08-02-21
kl. 19:45
Aaig Volley
Tønder Seminariums VK 75
Arena Aabenraa
1
128247
13-02-21
kl. 12:00
DSIO Odense
DHV Odense 3
Odense Universitetshal
1
128246
13-02-21
kl. 13:00
Midtfyn VK
NOVO BGF
Midtfyns Gymnasium
1
128248
13-02-21
kl. 17:00
Volley Team Odense
Kolding VK.2
Hunderupskolens Sportshal
1
128245
14-02-21
kl. 14:00
Nordenskov UIF.2
Fortuna Odense Volley.3
Helle Hallen
1
128294
06-03-21
kl. 13:00
Kolding VK.2
Tønder Seminariums VK 75
KVK Hallen (Kolding Pædagogseminarium)
1
128296
06-03-21
kl. 13:00
Nordenskov UIF.2
NOVO BGF
Helle Hallen
1
128297
06-03-21
kl. 13:00
Midtfyn VK
DHV Odense 3
Midtfyns Gymnasium
1
128298
06-03-21
kl. 16:00
DSIO Odense
Volley Team Odense
Odense Universitetshal
1
128295
07-03-21
kl. 11:45
Aaig Volley
Fortuna Odense Volley.3
Arena Aabenraa
1
128300
13-03-21
kl. 11:00
Fortuna Odense Volley.3
Kolding VK.2
Klostermarkshallen
1
128303
13-03-21
kl. 12:00
DSIO Odense
Midtfyn VK
Odense Universitetshal
1
128302
14-03-21
kl. 13:00
DHV Odense 3
Nordenskov UIF.2
Dalumhallen
1
128301
14-03-21
kl. 14:00
NOVO BGF
Aaig Volley
Bogense hallen
Bane 1
128299
14-03-21
kl. 14:00
Tønder Seminariums VK 75
Volley Team Odense
Tønder Sports og Fritids Center hal 4
1
128262
20-03-21
kl. 11:45
Aaig Volley
Midtfyn VK
Arena Aabenraa
1
128261
20-03-21
kl. 13:00
Nordenskov UIF.2
Volley Team Odense
Helle Hallen
1
128259
20-03-21
kl. 14:00
DSIO Odense
Tønder Seminariums VK 75
Odense Universitetshal
1
128263
21-03-21
kl. 11:00
DHV Odense 3
Kolding VK.2
Dalumhallen
1
128260
21-03-21
kl. 13:00
NOVO BGF
Fortuna Odense Volley.3
Bogense hallen
Bane 1
128265
09-04-21
kl. 18:30
Fortuna Odense Volley.3
DHV Odense 3
Klostermarkshallen
1
128267
10-04-21
kl. 13:00
Kolding VK.2
DSIO Odense
KVK Hallen (Kolding Pædagogseminarium)
1
128266
10-04-21
kl. 14:00
Volley Team Odense
Midtfyn VK
Hunderupskolens Sportshal
1
128268
11-04-21
kl. 12:30
Nordenskov UIF.2
Aaig Volley
Helle Hallen
1
128264
11-04-21
kl. 14:00
Tønder Seminariums VK 75
NOVO BGF
Tønder Sports og Fritids Center hal 4
1