Eksportér til kalender
Eksportér til Word
Eksportér til Excel
Udskriv
Forside
>
Turneringer og resultater
>
Pulje
>
Komplet kampprogram
Mix 1, Sjælland
Stilling
Kampprogram
Komplet kampprogram
Holdoversigt
Til opslagstavlen
Komplet kampprogram
Kampnr.
Dato
Hjemmehold
Udehold
Spillested / bane
Resultat
127509
20-09-20
kl. 10:00
Glostrup IC
DTU Volley
Hvissingehallen
1
0 - 2
127508
20-09-20
kl. 11:15
DTU Volley
Tårnfalkene
Hvissingehallen
1
2 - 0
127510
20-09-20
kl. 12:30
Tårnfalkene
Glostrup IC
Hvissingehallen
1
2 - 1
127503
27-09-20
kl. 10:00
Farum-Holte
DTU Volley.2
Ny Holtehal
1
2 - 0
127502
27-09-20
kl. 11:15
DTU Volley.2
Taastrup IK
Ny Holtehal
1
2 - 1
127504
27-09-20
kl. 12:30
Taastrup IK
Farum-Holte
Ny Holtehal
1
0 - 2
127507
27-09-20
kl. 14:45
KSV
Grøndal EV
Kedelhallen
1
KU
127506
27-09-20
kl. 16:00
Grøndal EV
CBS Sport
Kedelhallen
1
1 - 2
127490
25-10-20
kl. 09:30
KSV
Tårnfalkene
Nordregårdskolen
1
2 - 1
127491
25-10-20
kl. 10:45
KSV
Taastrup IK
Nordregårdskolen
1
2 - 1
127486
25-10-20
kl. 11:00
DTU Volley
DTU Volley.2
Polythallen
2
KU
127492
25-10-20
kl. 12:00
Tårnfalkene
Taastrup IK
Nordregårdskolen
1
2 - 0
127484
25-10-20
kl. 12:15
CBS Sport
DTU Volley
Polythallen
2
KU
127485
25-10-20
kl. 13:30
CBS Sport
DTU Volley.2
Polythallen
2
KU
127489
31-10-20
kl. 13:00
Glostrup IC
Grøndal EV
Bellahøjhal 2
1
KU
127487
31-10-20
kl. 14:15
Farum-Holte
Glostrup IC
Bellahøjhal 2
1
KU
127488
31-10-20
kl. 15:30
Farum-Holte
Grøndal EV
Bellahøjhal 2
1
KU
127514
14-11-20
kl. 13:00
CBS Sport
Taastrup IK
Taastrup Idrætshaller
Hal B - 1
KU
127515
14-11-20
kl. 14:15
Glostrup IC
CBS Sport
Taastrup Idrætshaller
Hal B - 1
KU
127516
14-11-20
kl. 15:30
Taastrup IK
Glostrup IC
Taastrup Idrætshaller
Hal B - 1
KU
127517
15-11-20
kl. 11:00
DTU Volley
KSV
Polythallen
2
KU
127519
15-11-20
kl. 12:15
KSV
Farum-Holte
Polythallen
2
KU
127518
15-11-20
kl. 13:30
Farum-Holte
DTU Volley
Polythallen
2
KU
127505
17-11-20
kl. 20:30
KSV
CBS Sport
Skolen på Strandboulevarden
1
KU
127513
22-11-20
kl. 09:30
Tårnfalkene
Grøndal EV
Nordregårdskolen
1
KU
127512
22-11-20
kl. 10:45
Grøndal EV
DTU Volley.2
Nordregårdskolen
1
KU
127511
22-11-20
kl. 12:00
DTU Volley.2
Tårnfalkene
Nordregårdskolen
1
KU
127495
05-12-20
kl. 14:00
KSV
Glostrup IC
Idrætshuset
1
KU
127494
05-12-20
kl. 15:15
Glostrup IC
DTU Volley.2
Idrætshuset
1
KU
127493
05-12-20
kl. 16:30
DTU Volley.2
KSV
Idrætshuset
1
KU
127500
06-12-20
kl. 13:00
Grøndal EV
DTU Volley
Hillerødgades Sportssal
1
KU
127497
06-12-20
kl. 14:00
Farum-Holte
Tårnfalkene
Ny Holtehal
3
KU
127499
06-12-20
kl. 14:15
DTU Volley
Taastrup IK
Hillerødgades Sportssal
1
KU
127498
06-12-20
kl. 15:15
Tårnfalkene
CBS Sport
Ny Holtehal
3
KU
127501
06-12-20
kl. 15:30
Taastrup IK
Grøndal EV
Hillerødgades Sportssal
1
KU
127496
06-12-20
kl. 16:30
CBS Sport
Farum-Holte
Ny Holtehal
3
KU
127538
10-01-21
kl. 10:00
Farum-Holte
DTU Volley.2
Ny Holtehal
1
127545
10-01-21
kl. 10:00
Tårnfalkene
Glostrup IC
Hvissingehallen
1
127546
10-01-21
kl. 11:15
DTU Volley
Tårnfalkene
Hvissingehallen
1
127540
10-01-21
kl. 11:15
DTU Volley.2
Taastrup IK
Ny Holtehal
1
127544
10-01-21
kl. 12:30
Glostrup IC
DTU Volley
Hvissingehallen
1
127539
10-01-21
kl. 12:30
Taastrup IK
Farum-Holte
Ny Holtehal
1
127541
10-01-21
kl. 13:30
Grøndal EV
CBS Sport
Kedelhallen
1
127542
10-01-21
kl. 14:45
KSV
Grøndal EV
Kedelhallen
1
127543
10-01-21
kl. 16:00
CBS Sport
KSV
Kedelhallen
1
127530
06-03-21
kl. 14:00
KSV
Glostrup IC
Idrætshuset
1
127529
06-03-21
kl. 15:15
Glostrup IC
DTU Volley.2
Idrætshuset
1
127531
06-03-21
kl. 16:30
DTU Volley.2
KSV
Idrætshuset
1
127532
07-03-21
kl. 09:30
Tårnfalkene
CBS Sport
Nordregårdskolen
1
127534
07-03-21
kl. 10:45
Farum-Holte
Tårnfalkene
Nordregårdskolen
1
127533
07-03-21
kl. 12:00
CBS Sport
Farum-Holte
Nordregårdskolen
1
127535
07-03-21
kl. 12:30
Grøndal EV
DTU Volley
Hillerødgades Sportssal
1
127537
07-03-21
kl. 13:45
DTU Volley
Taastrup IK
Hillerødgades Sportssal
1
127536
07-03-21
kl. 15:00
Taastrup IK
Grøndal EV
Hillerødgades Sportssal
1
127547
14-03-21
kl. 11:00
Grøndal EV
DTU Volley.2
Polythallen
2
127548
14-03-21
kl. 12:15
Tårnfalkene
Grøndal EV
Polythallen
2
127549
14-03-21
kl. 13:30
DTU Volley.2
Tårnfalkene
Polythallen
2
127551
20-03-21
kl. 13:00
Taastrup IK
Glostrup IC
Taastrup Idrætshaller
Hal B - 1
127550
20-03-21
kl. 14:15
Glostrup IC
CBS Sport
Taastrup Idrætshaller
Hal B - 1
127552
20-03-21
kl. 15:30
CBS Sport
Taastrup IK
Taastrup Idrætshaller
Hal B - 1
127553
21-03-21
kl. 11:00
Farum-Holte
DTU Volley
Polythallen
2
127554
21-03-21
kl. 12:15
KSV
Farum-Holte
Polythallen
2
127555
21-03-21
kl. 13:30
DTU Volley
KSV
Polythallen
2
127522
18-04-21
kl. 10:00
DTU Volley.2
DTU Volley
Hvissingehallen
1
127525
18-04-21
kl. 10:00
Grøndal EV
Glostrup IC
Hvissingehallen
3
127526
18-04-21
kl. 10:00
Taastrup IK
KSV
Hvissingehallen
2
127523
18-04-21
kl. 11:15
Grøndal EV
Farum-Holte
Hvissingehallen
3
127528
18-04-21
kl. 11:15
Taastrup IK
Tårnfalkene
Hvissingehallen
2
127520
18-04-21
kl. 11:15
DTU Volley.2
CBS Sport
Hvissingehallen
1
127521
18-04-21
kl. 12:30
DTU Volley
CBS Sport
Hvissingehallen
1
127524
18-04-21
kl. 12:30
Glostrup IC
Farum-Holte
Hvissingehallen
3
127527
18-04-21
kl. 12:30
Tårnfalkene
KSV
Hvissingehallen
2
Bemærk:
Aflyst grundet Covid-19.