Forside > Turneringer og resultater > Pulje > Komplet kampprogram

1. Division Damer, Øst

Komplet kampprogram

Kampnr. Dato Hjemmehold Udehold Spillested / bane Resultat
126177 03-10-20
kl. 13:00
Rosenlund Frederiksberg Volley Ny Rosenlundhallen
1
3 - 1
126174 03-10-20
kl. 13:00
Farum-Holte.2 Lyngby-Gladsaxe Volley.2 Ny Holtehal
1
3 - 1
126176 04-10-20
kl. 09:30
VLI KSV Kedelhallen
1
3 - 0
126178 04-10-20
kl. 10:00
Gentofte Volley.2 Lyngby-Gladsaxe Volley Kildeskovshal 1
1
0 - 3
126175 04-10-20
kl. 12:00
Team Køge.2 Amager VK.2 Asgård skole
1
0 - 3
126260 06-10-20
kl. 19:00
Lyngby-Gladsaxe Volley KSV Gladsaxe Idrætshal 2
1
3 - 1
126196 10-10-20
kl. 13:00
Rosenlund Team Køge.2 Ny Rosenlundhallen
1
3 - 0
126195 11-10-20
kl. 11:30
VLI Lyngby-Gladsaxe Volley.2 Kedelhallen
1
3 - 1
126192 11-10-20
kl. 14:00
Lynge Uggeløse IF Gentofte Volley.2 Lyngehallen
1
3 - 0
126191 24-10-20
kl. 12:00
Team Køge.2 Gentofte Volley.2 Asgård skole
1
3 - 0
126186 25-10-20
kl. 11:00
Lyngby-Gladsaxe Volley.2 Rosenlund Engelsborghallen
1
1 - 3
126189 25-10-20
kl. 12:00
Amager VK.2 Frederiksberg Volley Sundbyhal 2
1
3 - 1
126187 25-10-20
kl. 14:00
Lynge Uggeløse IF VLI Lyngehallen
1
0 - 3
126190 25-10-20
kl. 16:00
Farum-Holte.2 KSV Ny Holtehal
1
3 - 0
126207 21-12-20
kl. 12:00
Team Køge.2 VLI Asgård skole
1
ANN
126204 21-12-20
kl. 14:00
Lynge Uggeløse IF Lyngby-Gladsaxe Volley Lyngehallen
1
ANN
126206 21-12-20
kl. 16:00
Amager VK.2 Farum-Holte.2 Sundbyhal 2
1
ANN
126205 21-12-20
kl. 19:00
Frederiksberg Volley KSV Bülowsvejhallen
1
ANN
126208 21-12-20
kl. 20:30
Rosenlund Gentofte Volley.2 Ny Rosenlundhallen
1
ANN
126214 22-12-20
kl. 15:30
VLI Farum-Holte.2 Kedelhallen
1
ANN
126213 22-12-20
kl. 19:00
Amager VK.2 Gentofte Volley.2 Sundbyhal 2
1
ANN
126211 22-12-20
kl. 20:30
Lyngby-Gladsaxe Volley Team Køge.2 Engelsborghallen
1
ANN
126215 22-12-20
kl. 20:30
Rosenlund Lynge Uggeløse IF Ny Rosenlundhallen
1
ANN
126210 22-12-20
kl. 20:45
Lyngby-Gladsaxe Volley.2 Frederiksberg Volley Engelsborghallen
1
ANN
126220 23-12-20
kl. 18:15
Gentofte Volley.2 VLI Gentoftehallen
1
ANN
126219 23-12-20
kl. 18:30
Farum-Holte.2 Rosenlund Ny Holtehal
1
ANN
126217 23-12-20
kl. 20:00
Lynge Uggeløse IF KSV Lyngehallen
1
ANN
126218 23-12-20
kl. 20:30
Lyngby-Gladsaxe Volley Amager VK.2 Engelsborghallen
1
ANN
126216 23-12-20
kl. 20:45
Lyngby-Gladsaxe Volley.2 Team Køge.2 Engelsborghallen
1
ANN
126289 24-12-20
kl. 09:00
Lyngby-Gladsaxe Volley.2 KSV Engelsborghallen
1
ANN
126222 24-12-20
kl. 10:00
Frederiksberg Volley Gentofte Volley.2 Bülowsvejhallen
1
ANN
126225 24-12-20
kl. 12:00
Team Køge.2 Lynge Uggeløse IF Asgård skole
1
ANN
126227 24-12-20
kl. 13:00
Rosenlund Amager VK.2 Ny Rosenlundhallen
1
ANN
126226 24-12-20
kl. 15:30
VLI Lyngby-Gladsaxe Volley Kedelhallen
1
ANN
126228 25-12-20
kl. 11:00
Lyngby-Gladsaxe Volley.2 Amager VK.2 Engelsborghallen
1
ANN
126231 25-12-20
kl. 12:00
Frederiksberg Volley VLI Bülowsvejhallen
1
ANN
126230 25-12-20
kl. 13:00
Lyngby-Gladsaxe Volley Rosenlund Engelsborghallen
1
ANN
126232 25-12-20
kl. 17:00
Gentofte Volley.2 KSV Kildeskovshal 1
1
ANN
126229 25-12-20
kl. 20:30
Lynge Uggeløse IF Farum-Holte.2 Lyngehallen
1
ANN
126239 26-12-20
kl. 10:00
Gentofte Volley.2 Lyngby-Gladsaxe Volley.2 Gentoftehallen
1
ANN
126235 26-12-20
kl. 10:00
Amager VK.2 Lynge Uggeløse IF Sundbyhal 2
1
ANN
126237 26-12-20
kl. 12:00
Team Køge.2 Frederiksberg Volley Asgård skole
1
ANN
126234 26-12-20
kl. 14:00
KSV Rosenlund Idrætshuset
1
ANN
126236 26-12-20
kl. 16:00
Farum-Holte.2 Lyngby-Gladsaxe Volley Ny Holtehal
1
ANN
126240 27-12-20
kl. 11:00
Lyngby-Gladsaxe Volley.2 Farum-Holte.2 Engelsborghallen
1
ANN
126241 27-12-20
kl. 12:00
Amager VK.2 Team Køge.2 Sundbyhal 2
1
ANN
126244 27-12-20
kl. 13:00
Lyngby-Gladsaxe Volley Gentofte Volley.2 Engelsborghallen
1
ANN
126242 27-12-20
kl. 14:00
KSV VLI Idrætshuset
1
ANN
126243 27-12-20
kl. 14:00
Frederiksberg Volley Rosenlund Bülowsvejhallen
1
ANN
126248 28-12-20
kl. 18:30
Team Køge.2 KSV Asgård skole
1
ANN
126250 28-12-20
kl. 18:45
Farum-Holte.2 Gentofte Volley.2 Gl. Holtehal
1
ANN
126246 28-12-20
kl. 18:45
Lyngby-Gladsaxe Volley.2 Lyngby-Gladsaxe Volley Gladsaxe Idrætshal 2
1
ANN
126247 28-12-20
kl. 20:00
Lynge Uggeløse IF Frederiksberg Volley Lyngehallen
1
ANN
126249 28-12-20
kl. 20:30
VLI Amager VK.2 Kedelhallen
1
ANN
126257 29-12-20
kl. 10:00
Gentofte Volley.2 Team Køge.2 Kildeskovshal 1
1
ANN
126255 29-12-20
kl. 12:00
Frederiksberg Volley Amager VK.2 Bülowsvejhallen
1
ANN
126256 29-12-20
kl. 12:00
KSV Farum-Holte.2 Hillerødgades Sportssal
1
ANN
126252 29-12-20
kl. 13:00
Rosenlund Lyngby-Gladsaxe Volley.2 Ny Rosenlundhallen
1
ANN
126253 29-12-20
kl. 17:30
VLI Lynge Uggeløse IF Kedelhallen
1
ANN
126259 30-12-20
kl. 11:00
Farum-Holte.2 Frederiksberg Volley Ny Holtehal
1
ANN
126258 30-12-20
kl. 12:00
Gentofte Volley.2 Lynge Uggeløse IF Kildeskovshal 1
1
ANN
126262 30-12-20
kl. 12:00
Team Køge.2 Rosenlund Spar Nord Arena
1
ANN
126261 30-12-20
kl. 13:00
Lyngby-Gladsaxe Volley.2 VLI Engelsborghallen
1
ANN
126194 30-12-20
kl. 16:00
KSV Lyngby-Gladsaxe Volley Idrætshuset
1
ANN
126266 31-12-20
kl. 10:00
Amager VK.2 KSV Sundbyhal 2
1
ANN
126267 31-12-20
kl. 12:00
Team Køge.2 Farum-Holte.2 Spar Nord Arena
1
ANN
126265 31-12-20
kl. 12:00
Frederiksberg Volley Lyngby-Gladsaxe Volley Bülowsvejhallen
1
ANN
126268 31-12-20
kl. 13:00
Rosenlund VLI Ny Rosenlundhallen
1
ANN
126264 31-12-20
kl. 14:00
Lynge Uggeløse IF Lyngby-Gladsaxe Volley.2 Lyngehallen
1
ANN
126284 01-03-21
kl. 20:00
Amager VK.2 Lyngby-Gladsaxe Volley Sundbyhal 2
1
ANN
126285 04-03-21
kl. 19:00
Rosenlund Farum-Holte.2 Ny Rosenlundhallen
1
ANN
126282 06-03-21
kl. 12:00
Team Køge.2 Lyngby-Gladsaxe Volley.2 Spar Nord Arena
1
ANN
126283 07-03-21
kl. 12:00
KSV Lynge Uggeløse IF Idrætshuset
1
ANN
126286 07-03-21
kl. 15:30
VLI Gentofte Volley.2 Kedelhallen
1
ANN
126292 14-03-21
kl. 09:00
Lyngby-Gladsaxe Volley VLI Engelsborghallen
1
ANN
126293 14-03-21
kl. 10:00
Amager VK.2 Rosenlund Sundbyhal 2
1
ANN
126288 14-03-21
kl. 10:00
Gentofte Volley.2 Frederiksberg Volley Kildeskovshal 1
1
ANN
126223 14-03-21
kl. 12:00
KSV Lyngby-Gladsaxe Volley.2 Idrætshuset
1
ANN
126291 14-03-21
kl. 14:00
Lynge Uggeløse IF Team Køge.2 Lyngehallen
1
ANN
126180 16-03-21
kl. 18:45
Lyngby-Gladsaxe Volley.2 Lyngby-Gladsaxe Volley Gladsaxe Idrætshal 2
1
ANN
126183 16-03-21
kl. 19:00
Amager VK.2 VLI Sundbyhal 2
1
ANN
126181 17-03-21
kl. 19:00
Frederiksberg Volley Lynge Uggeløse IF Bülowsvejhallen
2
ANN
126182 17-03-21
kl. 20:30
KSV Team Køge.2 Idrætshuset
1
ANN
126184 18-03-21
kl. 20:30
Gentofte Volley.2 Farum-Holte.2 Gentoftehallen
1
ANN
126295 20-03-21
kl. 10:00
Farum-Holte.2 Lynge Uggeløse IF Ny Holtehal
1
ANN
126296 20-03-21
kl. 13:00
Rosenlund Lyngby-Gladsaxe Volley Ny Rosenlundhallen
1
ANN
126297 21-03-21
kl. 09:30
VLI Frederiksberg Volley Kedelhallen
1
ANN
126298 21-03-21
kl. 14:00
KSV Gentofte Volley.2 Idrætshuset
1
ANN
126294 21-03-21
kl. 14:00
Amager VK.2 Lyngby-Gladsaxe Volley.2 Sundbyhal 2
1
ANN
126300 27-03-21
kl. 13:00
Rosenlund KSV Ny Rosenlundhallen
1
ANN
126305 28-03-21
kl. 11:00
Lyngby-Gladsaxe Volley.2 Gentofte Volley.2 Engelsborghallen
1
ANN
126302 28-03-21
kl. 13:00
Lyngby-Gladsaxe Volley Farum-Holte.2 Engelsborghallen
1
ANN
126303 28-03-21
kl. 14:00
Frederiksberg Volley Team Køge.2 Bülowsvejhallen
1
ANN
126301 28-03-21
kl. 14:00
Lynge Uggeløse IF Amager VK.2 Lyngehallen
1
ANN
126193 31-03-21
kl. 19:00
Frederiksberg Volley Farum-Holte.2 Bülowsvejhallen
2
ANN
126277 10-04-21
kl. 12:00
Team Køge.2 Lyngby-Gladsaxe Volley Asgård skole
1
ANN
126279 11-04-21
kl. 10:00
Gentofte Volley.2 Amager VK.2 Kildeskovshal 1
1
ANN
126276 11-04-21
kl. 11:00
Lyngby-Gladsaxe Volley.2 Frederiksberg Volley Buddingehallen
1
ANN
126280 11-04-21
kl. 14:00
Farum-Holte.2 VLI Ny Holtehal
1
ANN
126281 11-04-21
kl. 14:00
Lynge Uggeløse IF Rosenlund Lyngehallen
1
ANN
126202 18-04-21
kl. 09:30
VLI Rosenlund Kedelhallen
1
ANN
126199 18-04-21
kl. 12:00
Lyngby-Gladsaxe Volley Frederiksberg Volley Engelsborghallen
1
ANN
126200 18-04-21
kl. 12:00
KSV Amager VK.2 Idrætshuset
1
ANN
126201 18-04-21
kl. 14:00
Farum-Holte.2 Team Køge.2 Ny Holtehal
1
ANN
126198 18-04-21
kl. 14:00
Lyngby-Gladsaxe Volley.2 Lynge Uggeløse IF Engelsborghallen
1
ANN
126273 24-04-21
kl. 12:00
Team Køge.2 VLI Asgård skole
1
ANN
126271 25-04-21
kl. 09:30
Frederiksberg Volley KSV Kedelhallen
1
ANN
126274 25-04-21
kl. 10:00
Gentofte Volley.2 Rosenlund Kildeskovshal 1
1
ANN
126270 25-04-21
kl. 11:00
Lyngby-Gladsaxe Volley Lynge Uggeløse IF Gladsaxe Idrætshal 2
1
ANN
126272 25-04-21
kl. 14:00
Farum-Holte.2 Amager VK.2 Ny Holtehal
1
ANN