Forside > Turneringer og resultater > Pulje > Komplet kampprogram

Danmarksserien Damer Syd 2019/20, Pulje 1

Komplet kampprogram

Kampnr. Dato Hjemmehold Udehold Spillested / bane Resultat
125286 01-10-19
kl. 20:00
NOVO BGF Haderslev VK Bogense hallen
Bane 1
3 - 1
125288 05-10-19
kl. 12:00
DSIO Odense 1 DSIO Odense 2 Odense Universitetshal
1
3 - 0
125285 13-10-19
kl. 14:00
Fortuna Odense Volley.3 Kolding VK.2 Marienlyst Centret Hal 1
1
1 - 3
125295 26-10-19
kl. 10:00
NOVO BGF DSIO Odense 1 Bogense hallen
Bane 1
0 - 3
125296 26-10-19
kl. 13:00
Midtfyn VK Volley Team Odense Midtfyns Gymnasium
1
0 - 3
125293 27-10-19
kl. 13:00
Kolding VK.2 Haderslev VK Bramdrupdam Hallerne
1
3 - 1
125294 27-10-19
kl. 15:00
Nordenskov UIF.2 Fortuna Odense Volley.3 Helle Hallen
1
0 - 3
125298 29-10-19
kl. 19:00
Fortuna Odense Volley.3 NOVO BGF Marienlyst Centret Hal 1
1
3 - 2
125299 02-11-19
kl. 10:00
DSIO Odense 1 Nordenskov UIF.2 Odense Universitetshal
1
3 - 0
125300 02-11-19
kl. 15:00
DSIO Odense 2 Midtfyn VK Odense Universitetshal
1
1 - 3
125297 02-11-19
kl. 16:00
Volley Team Odense Kolding VK.2 Hunderupskolens Sportshal
1
3 - 1
125302 06-11-19
kl. 18:30
Haderslev VK Volley Team Odense Favrdalhallen
1
1 - 3
125303 09-11-19
kl. 10:00
NOVO BGF Nordenskov UIF.2 Bogense hallen
Bane 1
1 - 3
125304 09-11-19
kl. 13:00
Midtfyn VK DSIO Odense 1 Midtfyns Gymnasium
1
0 - 3
125301 10-11-19
kl. 11:00
Kolding VK.2 DSIO Odense 2 Kolding Pædagogseminarium
1
3 - 1
125305 16-11-19
kl. 12:00
DSIO Odense 1 Kolding VK.2 Odense Universitetshal
1
3 - 0
125287 17-11-19
kl. 15:00
Volley Team Odense Nordenskov UIF.2 Hunderupskolens Sportshal
1
3 - 0
125306 23-11-19
kl. 13:00
DSIO Odense 2 Haderslev VK Odense Universitetshal
1
2 - 3
125307 23-11-19
kl. 16:00
Volley Team Odense Fortuna Odense Volley.3 Hunderupskolens Sportshal
1
3 - 0
125311 30-11-19
kl. 10:00
Fortuna Odense Volley.3 DSIO Odense 2 Marienlyst Centret Hal 1
1
2 - 3
125312 30-11-19
kl. 11:00
NOVO BGF Volley Team Odense Bogense hallen
Bane 1
0 - 3
125309 30-11-19
kl. 14:00
Kolding VK.2 Midtfyn VK Bramdrupdam Hallerne
1
3 - 1
125310 01-12-19
kl. 12:30
Haderslev VK DSIO Odense 1 Favrdalhallen
1
0 - 3
125316 03-12-19
kl. 20:00
DSIO Odense 2 NOVO BGF Odense Universitetshal
1
2 - 3
125315 05-12-19
kl. 20:00
DSIO Odense 1 Fortuna Odense Volley.3 Odense Universitetshal
1
3 - 0
125313 07-12-19
kl. 11:00
Nordenskov UIF.2 Kolding VK.2 Helle Hallen
1
1 - 3
125317 10-12-19
kl. 19:00
Fortuna Odense Volley.3 Haderslev VK Marienlyst Centret Hal 1
1
3 - 1
125318 14-12-19
kl. 10:00
DSIO Odense 2 Nordenskov UIF.2 Odense Universitetshal
1
1 - 3
125319 14-12-19
kl. 15:00
DSIO Odense 1 Volley Team Odense Odense Universitetshal
1
3 - 1
125320 15-12-19
kl. 10:00
NOVO BGF Midtfyn VK Bogense hallen
Bane 1
3 - 0
125324 17-12-19
kl. 20:00
DSIO Odense 2 DSIO Odense 1 Odense Universitetshal
1
0 - 3
125340 11-01-20
kl. 12:00
DSIO Odense 1 Midtfyn VK Odense Universitetshal
1
3 - 0
125322 11-01-20
kl. 14:30
Haderslev VK NOVO BGF Favrdalhallen
1
1 - 3
125323 11-01-20
kl. 15:00
Nordenskov UIF.2 Volley Team Odense Helle Hallen
1
1 - 3
125321 12-01-20
kl. 13:00
Kolding VK.2 Fortuna Odense Volley.3 Bramdrupdam Hallerne
1
3 - 0
125325 14-01-20
kl. 20:00
NOVO BGF Kolding VK.2 Bogense hallen
Bane 1
3 - 2
125328 18-01-20
kl. 16:00
Volley Team Odense DSIO Odense 2 Hunderupskolens Sportshal
1
125327 19-01-20
kl. 17:00
Midtfyn VK Fortuna Odense Volley.3 Midtfyns Gymnasium
1
125337 25-01-20
kl. 11:00
DSIO Odense 2 Kolding VK.2 Odense Universitetshal
1
125308 26-01-20
kl. 12:00
Nordenskov UIF.2 Midtfyn VK Helle Hallen
1
125326 02-02-20
kl. 10:00
Nordenskov UIF.2 Haderslev VK Helle Hallen
1
125338 05-02-20
kl. 18:45
Volley Team Odense Haderslev VK Hunderupskolens Sportshal
1
125339 08-02-20
kl. 13:00
Nordenskov UIF.2 NOVO BGF Helle Hallen
1
125281 17-02-20
kl. 19:30
Haderslev VK Fortuna Odense Volley.3 Sct. Hans Gymnasie hal 1
1
125284 22-02-20
kl. 13:00
Midtfyn VK NOVO BGF Midtfyns Gymnasium
1
125283 26-02-20
kl. 12:00
Volley Team Odense DSIO Odense 1 Hunderupskolens Sportshal
1
125282 01-03-20
kl. 13:00
Nordenskov UIF.2 DSIO Odense 2 Helle Hallen
1
125347 07-03-20
kl. 10:00
DSIO Odense 2 Fortuna Odense Volley.3 Odense Universitetshal
1
125345 07-03-20
kl. 13:00
Midtfyn VK Kolding VK.2 Midtfyns Gymnasium
1
125346 07-03-20
kl. 15:00
DSIO Odense 1 Haderslev VK Odense Universitetshal
1
125348 08-03-20
kl. 13:00
Volley Team Odense NOVO BGF Hunderupskolens Sportshal
1
125352 10-03-20
kl. 20:00
NOVO BGF DSIO Odense 2 Bogense hallen
Bane 1
125351 14-03-20
kl. 10:00
Fortuna Odense Volley.3 DSIO Odense 1 Odense Idrætshal
Hal 1
125350 15-03-20
kl. 14:30
Haderslev VK Midtfyn VK Favrdalhallen
1
125349 15-03-20
kl. 16:00
Kolding VK.2 Nordenskov UIF.2 Kolding Pædagogseminarium
1
125291 21-03-20
kl. 10:00
Fortuna Odense Volley.3 Midtfyn VK Marienlyst Centret Hal 1
1
125292 21-03-20
kl. 15:00
DSIO Odense 2 Volley Team Odense Odense Universitetshal
1
125290 22-03-20
kl. 12:30
Haderslev VK Nordenskov UIF.2 Favrdalhallen
1
125289 22-03-20
kl. 15:00
Kolding VK.2 NOVO BGF Kolding Pædagogseminarium
1
125332 28-03-20
kl. 16:00
Volley Team Odense Midtfyn VK Hunderupskolens Sportshal
1
125331 29-03-20
kl. 11:30
DSIO Odense 1 NOVO BGF Odense Universitetshal
1
125330 29-03-20
kl. 12:00
Fortuna Odense Volley.3 Nordenskov UIF.2 Marienlyst Centret Hal 1
1
125329 29-03-20
kl. 14:30
Haderslev VK Kolding VK.2 Favrdalhallen
1
125336 04-04-20
kl. 13:00
Midtfyn VK DSIO Odense 2 Midtfyns Gymnasium
1
125334 05-04-20
kl. 11:00
NOVO BGF Fortuna Odense Volley.3 Bogense hallen
Bane 1
125335 05-04-20
kl. 13:00
Nordenskov UIF.2 DSIO Odense 1 Helle Hallen
1
125333 05-04-20
kl. 14:00
Kolding VK.2 Volley Team Odense Bramdrupdam Hallerne
1
125343 14-04-20
kl. 19:00
Fortuna Odense Volley.3 Volley Team Odense Marienlyst Centret Hal 1
1
125342 22-04-20
kl. 18:30
Haderslev VK DSIO Odense 2 Favrdalhallen
1
125341 23-04-20
kl. 18:30
Kolding VK.2 DSIO Odense 1 Kolding Pædagogseminarium
1
125344 25-04-20
kl. 13:00
Midtfyn VK Nordenskov UIF.2 Midtfyns Gymnasium
1
125314 04-12-20
kl. 13:00
Midtfyn VK Haderslev VK Midtfyns Gymnasium
1
3 - 1