Forside > Turneringer og resultater > Pulje > Komplet kampprogram

Serie 2 Damer, Sjælland

Komplet kampprogram

Kampnr. Dato Hjemmehold Udehold Spillested / bane Resultat
124895 22-09-19
kl. 15:00
Hillerød G&I.2 VK Vestsjælland.5 Sophienborgskolen
1
3 - 0
124901 25-09-19
kl. 19:00
Helsingør VK.2 Frederiksberg.4 Borupgårskolen
1
0 - 3
124952 28-09-19
kl. 15:00
Toreby SG Volley Roskilde VK Nykøbing Falster Hallen
1
3 - 2
124939 29-09-19
kl. 15:00
Hillerød G&I.2 Helsingør VK.2 Sophienborgskolen
1
3 - 0
124905 29-09-19
kl. 15:30
Frederiksberg.6 Brøndby VK.3 Kedelhallen
1
0 - 3
124907 05-10-19
kl. 10:00
Gentofte Volley.4 Hillerød G&I.2 Kildeskovshal 1
1
3 - 0
124906 05-10-19
kl. 11:00
Brøndby VK.3 Frederiksberg.4 Tjørnehøjhallen
1
3 - 0
124926 06-10-19
kl. 10:00
VK Vestsjælland.5 Roskilde VK Korsørhallen
1
0 - 3
124930 07-10-19
kl. 19:00
Helsingør VK.2 Toreby SG Volley Borupgårskolen
1
0 - 3
124942 26-10-19
kl. 10:30
Brøndby VK.3 Frederiksberg.5 Tjørnehøjhallen
1
3 - 2
124923 27-10-19
kl. 17:00
Hillerød G&I.2 Frederiksberg.6 Sophienborgskolen
1
3 - 0
124918 02-11-19
kl. 14:00
Helsingør VK.2 Gentofte Volley.4 Borupgårskolen
1
0 - 3
124938 03-11-19
kl. 13:30
Frederiksberg.4 Toreby SG Volley Kedelhallen
1
3 - 1
124915 03-11-19
kl. 15:30
Frederiksberg.6 VK Vestsjælland.5 Kedelhallen
1
1 - 3
124916 03-11-19
kl. 17:30
Frederiksberg.5 Hillerød G&I.2 Kedelhallen
1
1 - 3
124943 09-11-19
kl. 10:00
Gentofte Volley.4 Frederiksberg.6 Kildeskovshal 1
1
3 - 0
124946 10-11-19
kl. 11:00
Toreby SG Volley Hillerød G&I.2 Kettingehallen
1
1 - 3
124920 10-11-19
kl. 12:00
Roskilde VK Frederiksberg.5 Roskilde Gym.
1
3 - 0
124932 23-11-19
kl. 10:00
Gentofte Volley.4 VK Vestsjælland.5 Kildeskovshal 1
1
0 - 3 HHT
124921 24-11-19
kl. 15:00
Toreby SG Volley Brøndby VK.3 Kettingehallen
1
3 - 0
124928 24-11-19
kl. 15:30
Frederiksberg.5 Helsingør VK.2 Kedelhallen
1
3 - 0
124949 24-11-19
kl. 17:30
Frederiksberg.6 Frederiksberg.4 Kedelhallen
1
1 - 3
124896 26-11-19
kl. 19:30
Frederiksberg.5 Frederiksberg.6 Kedelhallen
1
2 - 3
124945 30-11-19
kl. 13:00
Helsingør VK.2 VK Vestsjælland.5 Borupgårskolen
1
0 - 3
124935 01-12-19
kl. 12:00
Roskilde VK Hillerød G&I.2 Roskilde Gym.
1
0 - 3
124924 08-12-19
kl. 17:00
Hillerød G&I.2 Brøndby VK.3 Sophienborgskolen
1
3 - 0
124934 10-12-19
kl. 20:30
Frederiksberg.4 Frederiksberg.5 Kedelhallen
1
2 - 3
124900 15-12-19
kl. 12:00
Roskilde VK Gentofte Volley.4 Roskilde Gym.
1
0 - 3
124910 11-01-20
kl. 14:00
Helsingør VK.2 Frederiksberg.6 Borupgårskolen
1
1 - 3
124888 11-01-20
kl. 16:00
Brøndby VK.3 Gentofte Volley.4 Tjørnehøjhallen
1
3 - 1
124922 12-01-20
kl. 10:00
VK Vestsjælland.5 Frederiksberg.4 Korsørhallen
1
0 - 3
124909 12-01-20
kl. 10:45
Frederiksberg.5 Toreby SG Volley Kedelhallen
2
0 - 3
124940 15-01-20
kl. 20:30
VK Vestsjælland.5 Brøndby VK.3 Nymarkshallen
1
1 - 3
124894 18-01-20
kl. 14:00
Gentofte Volley.4 Frederiksberg.4 Kildeskovshal 1
1
3 - 0
124893 19-01-20
kl. 12:00
Roskilde VK Helsingør VK.2 Roskilde Gym.
1
3 - 0
124929 19-01-20
kl. 15:00
Toreby SG Volley Frederiksberg.6 Kettingehallen
1
3 - 0
124951 25-01-20
kl. 14:00
Helsingør VK.2 Brøndby VK.3 Borupgårskolen
1
2 - 3
124903 25-01-20
kl. 15:00
Toreby SG Volley VK Vestsjælland.5 Nykøbing Falster Hallen
1
3 - 0
124914 26-01-20
kl. 13:30
Frederiksberg.4 Roskilde VK Kedelhallen
1
2 - 3
124948 26-01-20
kl. 15:30
Frederiksberg.5 Gentofte Volley.4 Kedelhallen
1
0 - 3
124936 29-01-20
kl. 18:30
Frederiksberg.6 Roskilde VK Kedelhallen
1
1 - 3
124899 01-02-20
kl. 11:00
Brøndby VK.3 Roskilde VK Tjørnehøjhallen
1
3 - 0
124913 01-02-20
kl. 13:00
Gentofte Volley.4 Toreby SG Volley Kildeskovshal 1
1
3 - 1
124889 02-02-20
kl. 09:30
Frederiksberg.4 Hillerød G&I.2 Bülowsvejhallen
2
2 - 3
124890 02-02-20
kl. 10:00
VK Vestsjælland.5 Frederiksberg.5 Korsørhallen
2
3 - 1

Bemærk:

Der spilles alle mod alle 1 gang i perioden 21/9-19 - 2/2-20. Derefter brydes rækken op i 2 puljer (Slutspillet) som spiller alle mod alle igen 1 gang mere.