Forside > Turneringer og resultater > Pulje > Komplet kampprogram

Mix 1, Sjælland

Komplet kampprogram

Kampnr. Dato Hjemmehold Udehold Spillested / bane Resultat
124619 22-09-19
kl. 09:30
KSV CBS Sport Kedelhallen
1
0 - 2
124614 22-09-19
kl. 10:45
Amager VK KSV Kedelhallen
1
0 - 2
124609 22-09-19
kl. 12:00
CBS Sport Amager VK Kedelhallen
1
2 - 0
124650 29-09-19
kl. 10:00
Grøndal EV Taastrup IK Hillerødgades Sportssal
1
2 - 1
124606 29-09-19
kl. 11:15
Taastrup IK Farum-Holte Hillerødgades Sportssal
1
0 - 2
124604 29-09-19
kl. 12:30
Grøndal EV Farum-Holte Hillerødgades Sportssal
1
2 - 0
124624 26-10-19
kl. 14:00
KSV Glostrup IC Idrætshuset
1
124616 26-10-19
kl. 15:15
Grøndal EV Glostrup IC Idrætshuset
1
124599 26-10-19
kl. 16:30
Grøndal EV KSV Idrætshuset
1
124611 02-11-19
kl. 13:30
Taastrup IK DTU Volley Taastrup Idrætshaller
1
124608 02-11-19
kl. 14:45
Amager VK DTU Volley Taastrup Idrætshaller
1
124622 02-11-19
kl. 16:00
Amager VK Taastrup IK Taastrup Idrætshaller
1
124618 10-11-19
kl. 10:00
Glostrup IC Amager VK Sundbyhal 2
2
124602 10-11-19
kl. 11:15
Glostrup IC Farum-Holte Sundbyhal 2
2
124615 10-11-19
kl. 12:30
Farum-Holte Amager VK Sundbyhal 2
2
124625 17-11-19
kl. 10:00
DTU Volley Farum-Holte Ny Holtehal
1
124640 17-11-19
kl. 10:00
Taastrup IK Glostrup IC Hvissingehallen
1
124649 17-11-19
kl. 11:15
Taastrup IK CBS Sport Hvissingehallen
1
124600 17-11-19
kl. 11:15
DTU Volley KSV Ny Holtehal
1
124627 17-11-19
kl. 12:30
KSV Farum-Holte Ny Holtehal
1
124630 17-11-19
kl. 12:30
Glostrup IC CBS Sport Hvissingehallen
1
124607 01-12-19
kl. 11:00
DTU Volley CBS Sport Polythallen
1
124623 01-12-19
kl. 12:15
Grøndal EV CBS Sport Polythallen
1
124644 01-12-19
kl. 13:30
Grøndal EV DTU Volley Polythallen
1
124652 12-01-20
kl. 13:30
CBS Sport DTU Volley Kedelhallen
1
124636 12-01-20
kl. 14:45
DTU Volley Amager VK Kedelhallen
1
124629 12-01-20
kl. 16:00
Amager VK CBS Sport Kedelhallen
1
124628 26-01-20
kl. 10:00
Farum-Holte DTU Volley Ny Holtehal
1
124646 26-01-20
kl. 10:00
Glostrup IC Grøndal EV Hvissingehallen
1
124634 26-01-20
kl. 11:15
CBS Sport Grøndal EV Hvissingehallen
1
124626 26-01-20
kl. 11:15
KSV DTU Volley Ny Holtehal
1
124613 26-01-20
kl. 12:30
Farum-Holte KSV Ny Holtehal
1
124603 26-01-20
kl. 12:30
CBS Sport Glostrup IC Hvissingehallen
1
124635 09-02-20
kl. 11:00
DTU Volley Taastrup IK Polythallen
1
124612 09-02-20
kl. 12:15
Glostrup IC Taastrup IK Polythallen
1
124610 09-02-20
kl. 13:30
DTU Volley Glostrup IC Polythallen
1
124642 01-03-20
kl. 14:00
Amager VK Farum-Holte Sundbyhal 2
1
124641 01-03-20
kl. 15:15
Farum-Holte Grøndal EV Sundbyhal 2
1
124617 01-03-20
kl. 16:30
Amager VK Grøndal EV Sundbyhal 2
1
124605 07-03-20
kl. 14:00
Taastrup IK Grøndal EV Bellahøjhal 2
1
124638 07-03-20
kl. 15:15
KSV Taastrup IK Bellahøjhal 2
1
124632 07-03-20
kl. 16:30
KSV Grøndal EV Bellahøjhal 2
1
124653 14-03-20
kl. 14:00
KSV Amager VK Idrætshuset
1
124631 14-03-20
kl. 15:15
Amager VK Glostrup IC Idrætshuset
1
124639 14-03-20
kl. 16:30
Glostrup IC KSV Idrætshuset
1
124648 15-03-20
kl. 10:00
CBS Sport Farum-Holte Ny Holtehal
1
124621 15-03-20
kl. 11:15
CBS Sport Taastrup IK Ny Holtehal
1
124647 15-03-20
kl. 12:30
Farum-Holte Taastrup IK Ny Holtehal
1
124651 28-03-20
kl. 12:00
Farum-Holte Glostrup IC Taastrup Idrætshaller
2
124598 28-03-20
kl. 12:00
DTU Volley Grøndal EV Taastrup Idrætshaller
1
124620 28-03-20
kl. 13:15
KSV Taastrup IK Taastrup Idrætshaller
2
124643 28-03-20
kl. 13:15
Grøndal EV Amager VK Taastrup Idrætshaller
1
124645 28-03-20
kl. 14:30
Glostrup IC DTU Volley Taastrup Idrætshaller
1
124601 28-03-20
kl. 14:30
Farum-Holte CBS Sport Taastrup Idrætshaller
2
124637 28-03-20
kl. 15:45
Taastrup IK Amager VK Taastrup Idrætshaller
1
124633 28-03-20
kl. 15:45
CBS Sport KSV Taastrup Idrætshaller
2