Forside > Turneringer og resultater > Pulje > Komplet kampprogram

Danmarksserie Damer, Sjælland

Komplet kampprogram

Kampnr. Dato Hjemmehold Udehold Spillested / bane Resultat
124285 21-09-19
kl. 10:00
Helsingør VK Lyngby-Gladsaxe Volley.4 Borupgårskolen
1
2 - 3
124262 22-09-19
kl. 13:00
Hillerød G & I Gentofte Volley.3 Sophienborgskolen
1
2 - 3
124283 22-09-19
kl. 14:00
VK Vestsjælland.2 VK Næstved Korsørhallen
1
1 - 3
124269 29-09-19
kl. 10:00
Hvidovre VK.2 Helsingør VK Frihedens Idrætscenter
1
3 - 1
124303 29-09-19
kl. 13:00
Hillerød G & I VK Næstved Sophienborgskolen
1
2 - 3
124242 05-10-19
kl. 13:00
Taastrup IK Gentofte Volley.3 Taastrup Idrætshaller
1
0 - 3
124307 06-10-19
kl. 10:00
VK Næstved Himmelev VK Sydbyskolen
1
3 - 0
124260 13-10-19
kl. 12:00
Hvidovre VK.2 VK Vestsjælland.2 Frihedens Idrætscenter
1
3 - 0
124265 23-10-19
kl. 18:00
VK Vestsjælland.2 Himmelev VK Nymarkshallen
1
3 - 1
124241 24-10-19
kl. 20:00
Himmelev VK Hvidovre VK.2 Himmelev Gym.
1
2 - 3
124279 27-10-19
kl. 10:00
VK Næstved Hvidovre VK.2 Sydbyskolen
1
3 - 0
124245 27-10-19
kl. 11:00
Hillerød G & I Lyngby-Gladsaxe Volley.4 Sophienborgskolen
1
1 - 3
124302 31-10-19
kl. 20:00
Himmelev VK Gentofte Volley.3 Himmelev Gym.
1
1 - 3
124289 02-11-19
kl. 12:00
Helsingør VK Himmelev VK Borupgårskolen
1
3 - 0
124306 02-11-19
kl. 12:00
Gentofte Volley.3 VK Vestsjælland.2 Kildeskovshal 1
1
1 - 3
124238 03-11-19
kl. 10:00
VK Næstved Taastrup IK Sydbyskolen
1
3 - 0
124309 03-11-19
kl. 12:30
Hvidovre VK.2 Lyngby-Gladsaxe Volley.4 Frihedens Idrætscenter
1
2 - 3
124246 09-11-19
kl. 12:00
Gentofte Volley.3 Hvidovre VK.2 Kildeskovshal 1
1
3 - 1
124300 09-11-19
kl. 13:00
Taastrup IK Helsingør VK Taastrup Idrætshaller
1
0 - 3
124275 09-11-19
kl. 14:30
Lyngby-Gladsaxe Volley.4 VK Vestsjælland.2 Engelsborghallen
1
3 - 2
124240 16-11-19
kl. 10:00
Helsingør VK Hillerød G & I Borupgårskolen
1
0 - 3 HHT
124248 16-11-19
kl. 13:00
Taastrup IK Himmelev VK Taastrup Idrætshaller
1
2 - 3
124294 23-11-19
kl. 11:00
Lyngby-Gladsaxe Volley.4 Gentofte Volley.3 Buddingehallen
1
3 - 0
124252 24-11-19
kl. 12:00
Hvidovre VK.2 Hillerød G & I Frihedens Idrætscenter
1
3 - 2
124259 24-11-19
kl. 12:00
VK Næstved Helsingør VK Sydbyskolen
1
0 - 3
124244 30-11-19
kl. 11:00
Helsingør VK VK Vestsjælland.2 Borupgårskolen
1
3 - 0
124304 30-11-19
kl. 14:30
Lyngby-Gladsaxe Volley.4 Taastrup IK Engelsborghallen
1
3 - 2
124250 07-12-19
kl. 15:30
Gentofte Volley.3 VK Næstved Kildeskovshal 1
1
0 - 3
124272 08-12-19
kl. 15:00
Hillerød G & I Taastrup IK Sophienborgskolen
1
1 - 3
124293 12-12-19
kl. 20:00
Himmelev VK Lyngby-Gladsaxe Volley.4 Himmelev Gym.
1
1 - 3
124290 14-12-19
kl. 10:00
Gentofte Volley.3 Helsingør VK Kildeskovshal 1
1
1 - 3
124263 14-12-19
kl. 14:30
Lyngby-Gladsaxe Volley.4 VK Næstved Engelsborghallen
1
2 - 3
124255 15-12-19
kl. 13:00
Taastrup IK Hvidovre VK.2 Taastrup Idrætshaller
1
3 - 2
124292 15-12-19
kl. 14:00
VK Vestsjælland.2 Hillerød G & I Søndermarkshallen
1
0 - 3
124254 11-01-20
kl. 10:00
Helsingør VK Gentofte Volley.3 Borupgårskolen
1
3 - 0
124281 11-01-20
kl. 17:00
Lyngby-Gladsaxe Volley.4 Hillerød G & I Buddingehallen
1
2 - 3
124247 12-01-20
kl. 10:00
VK Næstved VK Vestsjælland.2 Sydbyskolen
1
3 - 0
124284 12-01-20
kl. 11:00
Himmelev VK Taastrup IK Himmelev Gym.
1
1 - 3
124287 18-01-20
kl. 12:30
Taastrup IK VK Vestsjælland.2 Taastrup Idrætshaller
1
3 - 2
124258 18-01-20
kl. 16:00
Gentofte Volley.3 Lyngby-Gladsaxe Volley.4 Kildeskovshal 1
1
3 - 2
124253 19-01-20
kl. 13:00
Himmelev VK Helsingør VK Himmelev Gym.
1
0 - 3
124251 22-01-20
kl. 18:45
VK Vestsjælland.2 Taastrup IK Nymarkshallen
1
2 - 3
124305 25-01-20
kl. 12:00
Helsingør VK Hvidovre VK.2 Borupgårskolen
1
3 - 0
124268 25-01-20
kl. 13:00
Taastrup IK Lyngby-Gladsaxe Volley.4 Taastrup Idrætshaller
1
1 - 3
124286 26-01-20
kl. 12:00
VK Næstved Gentofte Volley.3 Sydbyskolen
1
3 - 0
124261 26-01-20
kl. 13:00
Hillerød G & I Himmelev VK Sophienborgskolen
1
3 - 1
124274 01-02-20
kl. 13:00
Taastrup IK VK Næstved Taastrup Idrætshaller
1
0 - 3
124266 01-02-20
kl. 15:00
Gentofte Volley.3 Himmelev VK Kildeskovshal 1
1
3 - 1
124271 06-02-20
kl. 20:00
Himmelev VK VK Næstved Himmelev Gym.
1
0 - 3
124296 09-02-20
kl. 10:00
VK Vestsjælland.2 Hvidovre VK.2 Korsørhallen
1
3 - 1
124295 22-02-20
kl. 11:00
Helsingør VK VK Næstved Borupgårskolen
1
124239 23-02-20
kl. 10:00
VK Vestsjælland.2 Lyngby-Gladsaxe Volley.4 Korsørhallen
1
124298 25-02-20
kl. 18:30
Gentofte Volley.3 Hillerød G & I Gentoftehallen
1
124277 01-03-20
kl. 10:00
Hvidovre VK.2 Himmelev VK Frihedens Idrætscenter
1
KU
124308 01-03-20
kl. 13:00
Taastrup IK Hillerød G & I Taastrup Idrætshaller
1
124278 08-03-20
kl. 10:00
Gentofte Volley.3 Taastrup IK Kildeskovshal 1
1
124256 08-03-20
kl. 13:00
Hillerød G & I VK Vestsjælland.2 Sophienborgskolen
1
124257 11-03-20
kl. 18:45
Lyngby-Gladsaxe Volley.4 Himmelev VK Engelsborghallen
1
124299 15-03-20
kl. 12:00
VK Næstved Lyngby-Gladsaxe Volley.4 Sydbyskolen
1
124276 15-03-20
kl. 13:00
Hillerød G & I Helsingør VK Sophienborgskolen
1
124282 15-03-20
kl. 16:00
Hvidovre VK.2 Gentofte Volley.3 Frihedens Idrætscenter
1
124280 18-03-20
kl. 18:45
VK Vestsjælland.2 Helsingør VK Nymarkshallen
1
124264 21-03-20
kl. 12:00
Helsingør VK Taastrup IK Borupgårskolen
1
124270 21-03-20
kl. 16:00
VK Vestsjælland.2 Gentofte Volley.3 Korsørhallen
1
124297 22-03-20
kl. 13:00
Hillerød G & I Himmelev VK Sophienborgskolen
1
124273 22-03-20
kl. 14:00
Lyngby-Gladsaxe Volley.4 Hvidovre VK.2 Buddingehallen
1
124249 28-03-20
kl. 16:30
Lyngby-Gladsaxe Volley.4 Helsingør VK Engelsborghallen
1
124267 29-03-20
kl. 12:00
VK Næstved Hillerød G & I Sydbyskolen
1
124301 29-03-20
kl. 13:00
Himmelev VK VK Vestsjælland.2 Tjørnegårdsskolen
1
124291 29-03-20
kl. 16:00
Hvidovre VK.2 Taastrup IK Frihedens Idrætscenter
1
124243 05-04-20
kl. 10:00
Hvidovre VK.2 VK Næstved Frihedens Idrætscenter
1
124288 19-04-20
kl. 11:00
Hillerød G & I Hvidovre VK.2 Sophienborgskolen
1