Forside > Turneringer og resultater > Pulje > Komplet kampprogram

2. Division Damer, Pulje 3

Komplet kampprogram

Kampnr. Dato Hjemmehold Udehold Spillested / bane Resultat
123999 21-09-19
kl. 15:00
DHV Odense.2 Skovbakken Dalumhallen
1
1 - 3
124000 21-09-19
kl. 15:00
Funder GF Kolding VK Funder Hallen
1
3 - 0
123998 22-09-19
kl. 14:00
ASV Aarhus.3 Middelfart VK Århus Gl. Stadionhal
1
1 - 3
124005 03-10-19
kl. 20:30
Middelfart VK DHV Odense.2 Lillebæltshallen
1
3 - 0
124003 05-10-19
kl. 13:00
Kolding VK Nordenskov UIF Bramdrupdam Hallerne
1
1 - 3
124002 06-10-19
kl. 11:00
Skovbakken Funder GF Vejlby Risskov Hallen
1
3 - 1
124008 12-10-19
kl. 15:00
Funder GF Middelfart VK Funder Hallen
1
3 - 2
124009 13-10-19
kl. 17:00
Nordenskov UIF Skovbakken Helle Hallen
1
1 - 3
124011 22-10-19
kl. 20:30
Middelfart VK Nordenskov UIF Lillebæltshallen
1
3 - 1
124013 23-10-19
kl. 18:30
Kolding VK DHV Odense.2 Kolding Pædagogseminarium
1
3 - 2
124006 24-10-19
kl. 19:30
ASV Aarhus.3 Kolding VK Århus Gl. Stadionhal
1
2 - 3
124012 27-10-19
kl. 13:00
Skovbakken ASV Aarhus.3 Vejlby Risskov Hallen
1
3 - 0
124014 02-11-19
kl. 15:00
DHV Odense.2 ASV Aarhus.3 Dalumhallen
1
2 - 3
124015 02-11-19
kl. 15:00
Funder GF Nordenskov UIF Funder Hallen
1
1 - 3
124019 10-11-19
kl. 11:00
Nordenskov UIF DHV Odense.2 Helle Hallen
2
3 - 1
124020 10-11-19
kl. 11:00
Skovbakken Kolding VK Vejlby Risskov Hallen
1
1 - 3
124018 16-11-19
kl. 12:00
ASV Aarhus.3 Funder GF Århus Gl. Stadionhal
1
1 - 3
124016 17-11-19
kl. 15:00
Middelfart VK Skovbakken Lillebæltshallen
1
0 - 3
124024 23-11-19
kl. 11:00
Kolding VK Middelfart VK Bramdrupdam Hallerne
1
0 - 3
124023 23-11-19
kl. 19:00
DHV Odense.2 Funder GF Dalumhallen
1
3 - 1
124026 26-11-19
kl. 20:30
Middelfart VK ASV Aarhus.3 Lillebæltshallen
1
3 - 0
124028 30-11-19
kl. 12:00
Kolding VK Funder GF Bramdrupdam Hallerne
1
3 - 0
124027 30-11-19
kl. 13:00
Skovbakken DHV Odense.2 Vejlby Risskov Hallen
1
3 - 0
124022 01-12-19
kl. 16:00
Nordenskov UIF ASV Aarhus.3 Helle Hallen
1
3 - 0
124031 07-12-19
kl. 13:00
Nordenskov UIF Kolding VK Helle Hallen
1
1 - 3
124030 07-12-19
kl. 14:00
Funder GF Skovbakken Funder Hallen
1
2 - 3
124033 07-12-19
kl. 16:15
Middelfart VK DHV Odense.2 Lillebæltshallen
1
3 - 0
124037 14-12-19
kl. 12:00
Skovbakken Nordenskov UIF Vejlby Risskov Hallen
1
3 - 2
124034 14-12-19
kl. 15:00
Kolding VK ASV Aarhus.3 Kolding Pædagogseminarium
1
3 - 0
124036 14-12-19
kl. 16:00
Middelfart VK Funder GF Lillebæltshallen
1
3 - 1
124052 09-01-20
kl. 19:15
Middelfart VK Kolding VK Lillebæltshallen
1
3 - 0
124040 11-01-20
kl. 10:00
ASV Aarhus.3 Skovbakken Århus Gl. Stadionhal
1
0 - 3
124039 11-01-20
kl. 13:00
Nordenskov UIF Middelfart VK Helle Hallen
1
2 - 3
124041 11-01-20
kl. 15:00
DHV Odense.2 Kolding VK Dalumhallen
1
0 - 3
124044 18-01-20
kl. 11:00
Skovbakken Middelfart VK Vejlby Risskov Hallen
1
0 - 3
124042 18-01-20
kl. 12:00
ASV Aarhus.3 DHV Odense.2 Århus Gl. Stadionhal
1
3 - 1
124043 19-01-20
kl. 17:00
Nordenskov UIF Funder GF Helle Hallen
1
2 - 3
124046 25-01-20
kl. 15:00
Funder GF ASV Aarhus.3 Funder Hallen
1
3 - 2
124048 26-01-20
kl. 13:00
Kolding VK Skovbakken Kolding Pædagogseminarium
1
3 - 0
124047 26-01-20
kl. 16:00
DHV Odense.2 Nordenskov UIF Dalumhallen
1
1 - 3
124050 01-02-20
kl. 14:00
ASV Aarhus.3 Nordenskov UIF Århus Gl. Stadionhal
1
1 - 3
124051 01-02-20
kl. 15:00
Funder GF DHV Odense.2 Funder Hallen
1
3 - 1
124054 08-02-20
kl. 15:00
ASV Aarhus.3 Middelfart VK Århus Gl. Stadionhal
1
1 - 3
124055 08-02-20
kl. 15:00
DHV Odense.2 Skovbakken Dalumhallen
1
0 - 3
124056 08-02-20
kl. 15:00
Funder GF Kolding VK Funder Hallen
1
1 - 3
124061 28-02-20
kl. 19:00
DHV Odense.2 Middelfart VK Hjallesehallen
1
3 - 1
124058 29-02-20
kl. 11:00
Skovbakken Funder GF Vejlby Risskov Hallen
1
2 - 3
124059 29-02-20
kl. 11:00
Kolding VK Nordenskov UIF Kolding Pædagogseminarium
1
3 - 2
124062 07-03-20
kl. 11:00
ASV Aarhus.3 Kolding VK Århus Gl. Stadionhal
1
0 - 3
124065 07-03-20
kl. 13:00
Nordenskov UIF Skovbakken Helle Hallen
1
3 - 0
124064 07-03-20
kl. 15:00
Funder GF Middelfart VK Funder Hallen
1
1 - 3
124067 10-03-20
kl. 20:30
Middelfart VK Nordenskov UIF Lillebæltshallen
1
3 - 0
124068 11-03-20
kl. 18:30
Skovbakken ASV Aarhus.3 Vejlby Risskov Hallen
1
3 - 0
124069 15-03-20
kl. 14:00
Kolding VK DHV Odense.2 Kolding Pædagogseminarium
1
ANN
124072 20-03-20
kl. 19:30
Middelfart VK Skovbakken Lillebæltshallen
1
ANN
124070 21-03-20
kl. 13:00
DHV Odense.2 ASV Aarhus.3 Dalumhallen
1
ANN
124071 21-03-20
kl. 15:00
Funder GF Nordenskov UIF Funder Hallen
1
ANN
124076 28-03-20
kl. 13:00
Skovbakken Kolding VK Vejlby Risskov Hallen
1
ANN
124074 28-03-20
kl. 16:00
ASV Aarhus.3 Funder GF Århus Gl. Stadionhal
1
KU
124075 29-03-20
kl. 17:00
Nordenskov UIF DHV Odense.2 Helle Hallen
1
ANN
124079 04-04-20
kl. 19:00
DHV Odense.2 Funder GF Dalumhallen
1
ANN
124080 05-04-20
kl. 10:00
Kolding VK Middelfart VK Bramdrupdam Hallerne
1
ANN
124078 05-04-20
kl. 13:00
Nordenskov UIF ASV Aarhus.3 Helle Hallen
1
ANN