Forside > Turneringer og resultater > Pulje > Komplet kampprogram

1. Division Damer, Øst

Komplet kampprogram

Kampnr. Dato Hjemmehold Udehold Spillested / bane Resultat
123328 22-09-19
kl. 12:00
Amager VK Gentofte Volley.2 Sundbyhal 2
1
3 - 0
123326 22-09-19
kl. 13:00
Lyngby-Gladsaxe Volley Team Køge.2 Engelsborghallen
1
3 - 0
123327 22-09-19
kl. 18:00
KSV VLI Idrætshuset
1
3 - 0
123330 06-10-19
kl. 11:30
VLI Amager VK Kedelhallen
1
1 - 3
123331 06-10-19
kl. 12:00
Gentofte Volley.2 Farum-Holte Wildcard Kildeskovshal 1
1
1 - 3
123333 06-10-19
kl. 14:00
Team Køge.2 KSV Asgårdskolen
1
1 - 3
123334 08-10-19
kl. 18:30
Lyngby-Gladsaxe Volley Gentofte Volley.2 Gladsaxe Idrætshal 2
1
3 - 0
123337 13-10-19
kl. 12:00
Farum-Holte Wildcard VLI Ny Holtehal
1
3 - 1
123336 13-10-19
kl. 16:30
Amager VK Team Køge.2 Sundbyhal 2
1
3 - 1
123339 26-10-19
kl. 13:00
Team Køge.2 Farum-Holte Wildcard Asgårdskolen
1
1 - 3
123341 27-10-19
kl. 10:00
Gentofte Volley.2 KSV Kildeskovshal 1
1
0 - 3
123340 27-10-19
kl. 11:30
VLI Lyngby-Gladsaxe Volley Falkonergårdens Gymnasium
1
3 - 2
123344 02-11-19
kl. 12:00
Team Køge.2 VLI Asgårdskolen
1
0 - 3
123343 03-11-19
kl. 10:00
Amager VK Farum-Holte Wildcard Sundbyhal 2
1
3 - 1
123342 03-11-19
kl. 16:00
KSV Lyngby-Gladsaxe Volley Idrætshuset
1
3 - 0
123347 10-11-19
kl. 12:00
Farum-Holte Wildcard KSV Ny Holtehal
1
3 - 2
123346 10-11-19
kl. 13:00
Lyngby-Gladsaxe Volley Amager VK Engelsborghallen
1
0 - 3
123348 10-11-19
kl. 15:30
VLI Gentofte Volley.2 Kedelhallen
1
3 - 2
123350 24-11-19
kl. 12:00
Farum-Holte Wildcard Lyngby-Gladsaxe Volley Ny Holtehal
1
3 - 0
123351 24-11-19
kl. 12:00
KSV Amager VK Idrætshuset
1
3 - 2
123352 24-11-19
kl. 12:00
Gentofte Volley.2 Team Køge.2 Kildeskovshal 1
1
3 - 2
123354 30-11-19
kl. 11:00
Team Køge.2 Lyngby-Gladsaxe Volley Asgårdskolen
1
2 - 3
123356 01-12-19
kl. 10:00
Gentofte Volley.2 Amager VK Kildeskovshal 1
1
1 - 3
123355 01-12-19
kl. 13:30
VLI KSV Kedelhallen
1
0 - 3
123358 04-12-19
kl. 20:00
Amager VK VLI Sundbyhal 2
1
3 - 0
123361 08-12-19
kl. 14:00
KSV Team Køge.2 Hillerødgades Sportssal
1
3 - 2
123359 08-12-19
kl. 16:00
Farum-Holte Wildcard Gentofte Volley.2 Ny Holtehal
1
3 - 0
123362 10-12-19
kl. 18:15
Gentofte Volley.2 Lyngby-Gladsaxe Volley Gentoftehallen
1
3 - 1
123364 14-12-19
kl. 11:00
Team Køge.2 Amager VK Asgårdskolen
1
0 - 3
123365 15-12-19
kl. 13:30
VLI Farum-Holte Wildcard Kedelhallen
1
3 - 1
123369 12-01-20
kl. 14:00
KSV Gentofte Volley.2 Idrætshuset
1
3 - 0
123367 12-01-20
kl. 15:00
Farum-Holte Wildcard Team Køge.2 Ny Holtehal
1
3 - 0
123368 12-01-20
kl. 15:00
Lyngby-Gladsaxe Volley VLI Engelsborghallen
1
2 - 3
123370 18-01-20
kl. 14:30
Lyngby-Gladsaxe Volley KSV Engelsborghallen
1
0 - 3
123371 18-01-20
kl. 16:00
Farum-Holte Wildcard Amager VK Ny Holtehal
1
0 - 3
123372 19-01-20
kl. 13:30
VLI Team Køge.2 Kedelhallen
1
3 - 2
123375 25-01-20
kl. 14:00
KSV Farum-Holte Wildcard Idrætshuset
1
2 - 3
123376 26-01-20
kl. 12:00
Gentofte Volley.2 VLI Kildeskovshal 1
1
3 - 1
123378 28-01-20
kl. 18:45
Lyngby-Gladsaxe Volley Farum-Holte Wildcard Gladsaxe Idrætshal 2
1
0 - 3
123380 01-02-20
kl. 11:00
Team Køge.2 Gentofte Volley.2 Asgårdskolen
1
3 - 0
123379 02-02-20
kl. 16:30
Amager VK KSV Sundbyhal 2
1
3 - 0
123382 04-02-20
kl. 18:45
Lyngby-Gladsaxe Volley Team Køge.2 Gladsaxe Idrætshal 2
1
2 - 3
123384 09-02-20
kl. 14:00
Amager VK Gentofte Volley.2 Sundbyhal 2
1
3 - 0
123383 09-02-20
kl. 16:00
KSV VLI Idrætshuset
1
3 - 0
123374 24-02-20
kl. 19:00
Amager VK Lyngby-Gladsaxe Volley Sundbyhal 2
1
3 - 1
123387 24-02-20
kl. 20:00
Gentofte Volley.2 Farum-Holte Wildcard Gentoftehallen
1
1 - 3
123389 29-02-20
kl. 12:00
Team Køge.2 KSV Asgårdskolen
1
0 - 3
123386 01-03-20
kl. 11:30
VLI Amager VK Kedelhallen
1
0 - 3
123390 08-03-20
kl. 09:00
Lyngby-Gladsaxe Volley Gentofte Volley.2 Engelsborghallen
1
3 - 0
123393 08-03-20
kl. 13:00
Farum-Holte Wildcard VLI Ny Holtehal
1
3 - 1
123392 08-03-20
kl. 14:00
Amager VK Team Køge.2 Sundbyhal 2
1
3 - 0
123395 14-03-20
kl. 11:00
Team Køge.2 Farum-Holte Wildcard Asgårdskolen
1
ANN
123397 15-03-20
kl. 10:00
Gentofte Volley.2 KSV Kildeskovshal 1
1
ANN
123396 15-03-20
kl. 11:30
VLI Lyngby-Gladsaxe Volley Kedelhallen
1
ANN
123400 21-03-20
kl. 11:00
Team Køge.2 VLI Asgårdskolen
1
ANN
123398 22-03-20
kl. 16:00
KSV Lyngby-Gladsaxe Volley Idrætshuset
1
ANN
123399 22-03-20
kl. 18:00
Amager VK Farum-Holte Wildcard Sundbyhal 2
1
ANN
123403 26-03-20
kl. 20:00
Farum-Holte Wildcard KSV Ny Holtehal
1
ANN
123402 29-03-20
kl. 11:00
Lyngby-Gladsaxe Volley Amager VK Engelsborghallen
1
ANN
123404 29-03-20
kl. 13:30
VLI Gentofte Volley.2 Kedelhallen
1
ANN
123407 05-04-20
kl. 12:00
KSV Amager VK Idrætshuset
1
ANN
123408 05-04-20
kl. 12:00
Gentofte Volley.2 Team Køge.2 Kildeskovshal 1
1
ANN
123406 05-04-20
kl. 15:00
Farum-Holte Wildcard Lyngby-Gladsaxe Volley Ny Holtehal
1
ANN