Forside > Turneringer og resultater > Pulje > Komplet kampprogram

VolleyLigaen Damer, VLD

Komplet kampprogram

Kampnr. Dato Hjemmehold Udehold Spillested / bane Resultat
123102 25-09-19
kl. 18:30
ASV Elite Fortuna Odense Volley Århus Gl. Stadionhal
1
3 - 1
123103 26-09-19
kl. 20:15
VK Vestsjælland Brøndby VK Korsørhallen
1
1 - 3
123105 29-09-19
kl. 13:00
Holte IF Team Køge Ny Holtehal
1
3 - 0
123104 29-09-19
kl. 17:00
Frederiksberg Volley Gentofte Volley Bülowsvejhallen
1
0 - 3
123112 02-10-19
kl. 19:00
Frederiksberg Volley Fortuna Odense Volley Bülowsvejhallen
1
2 - 3
123109 05-10-19
kl. 16:00
Fortuna Odense Volley VK Vestsjælland Marienlyst Centret Hal 1
1
1 - 3
123107 05-10-19
kl. 17:00
Gentofte Volley Holte IF Kildeskovshal 1
1
1 - 3
123108 06-10-19
kl. 12:00
Team Køge ASV Elite Asgårdskolen
1
3 - 1
123111 08-10-19
kl. 20:15
VK Vestsjælland Team Køge Korsørhallen
1
0 - 3
123110 12-10-19
kl. 17:00
ASV Elite Gentofte Volley Århus Gl. Stadionhal
1
0 - 3
123113 13-10-19
kl. 14:00
Holte IF Brøndby VK Ny Holtehal
1
3 - 1
123106 31-10-19
kl. 20:00
Brøndby VK Frederiksberg Volley Stadionhal 1
1
3 - 1
123120 02-11-19
kl. 15:00
Fortuna Odense Volley Brøndby VK Marienlyst Centret Hal 1
1
1 - 3
123121 02-11-19
kl. 17:00
Gentofte Volley Team Køge Kildeskovshal 1
1
2 - 3
123118 03-11-19
kl. 12:00
VK Vestsjælland ASV Elite Korsørhallen
1
0 - 3
123119 03-11-19
kl. 13:30
Frederiksberg Volley Holte IF Bülowsvejhallen
1
1 - 3
123114 05-11-19
kl. 19:30
Team Køge Frederiksberg Volley Asgårdskolen
1
3 - 0
123125 09-11-19
kl. 13:00
Team Køge Fortuna Odense Volley Asgårdskolen
1
3 - 1
123124 09-11-19
kl. 14:00
Brøndby VK Gentofte Volley Stadionhal 1
1
0 - 3
123122 09-11-19
kl. 18:00
ASV Elite Frederiksberg Volley Århus Gl. Stadionhal
1
3 - 0
123123 10-11-19
kl. 14:00
Holte IF VK Vestsjælland Ny Holtehal
1
3 - 0
123117 14-11-19
kl. 18:30
Gentofte Volley VK Vestsjælland Kildeskovshal 1
1
3 - 1
123116 23-11-19
kl. 14:00
Brøndby VK ASV Elite Stadionhal 1
1
3 - 0
123128 23-11-19
kl. 17:00
Gentofte Volley Fortuna Odense Volley Kildeskovshal 1
1
3 - 0
123127 24-11-19
kl. 12:00
VK Vestsjælland Frederiksberg Volley Korsørhallen
1
3 - 1
123126 24-11-19
kl. 14:00
Holte IF ASV Elite Ny Holtehal
1
3 - 0
123131 30-11-19
kl. 14:00
Brøndby VK VK Vestsjælland Stadionhal 1
1
3 - 1
123133 30-11-19
kl. 15:00
Team Køge Holte IF Asgårdskolen
1
0 - 3
123130 30-11-19
kl. 15:00
Fortuna Odense Volley ASV Elite Marienlyst Centret Hal 1
1
3 - 1
123132 30-11-19
kl. 17:00
Gentofte Volley Frederiksberg Volley Kildeskovshal 1
1
3 - 1
123137 07-12-19
kl. 14:00
VK Vestsjælland Fortuna Odense Volley Korsørhallen
1
3 - 2
123136 07-12-19
kl. 16:00
ASV Elite Team Køge Århus Gl. Stadionhal
1
2 - 3
123134 08-12-19
kl. 13:30
Frederiksberg Volley Brøndby VK Bülowsvejhallen
1
1 - 3
123135 08-12-19
kl. 14:00
Holte IF Gentofte Volley Ny Holtehal
1
3 - 1
123129 10-12-19
kl. 19:30
Team Køge Brøndby VK Asgårdskolen
1
1 - 3
123139 14-12-19
kl. 13:00
Team Køge VK Vestsjælland Asgårdskolen
1
3 - 0
123141 14-12-19
kl. 14:00
Brøndby VK Holte IF Stadionhal 1
1
2 - 3
123140 14-12-19
kl. 16:00
Fortuna Odense Volley Frederiksberg Volley Odense Idrætshal
3 - 1
123138 14-12-19
kl. 17:00
Gentofte Volley ASV Elite Kildeskovshal 1
1
1 - 3
123115 12-01-20
kl. 14:00
Fortuna Odense Volley Holte IF Marienlyst Centret Hal 1
1
1 - 3
123143 18-01-20
kl. 14:00
Holte IF Fortuna Odense Volley Ny Holtehal
1
3 - 0
123145 19-01-20
kl. 12:00
VK Vestsjælland Gentofte Volley Korsørhallen
1
0 - 3
123144 19-01-20
kl. 13:00
ASV Elite Brøndby VK Århus Gl. Stadionhal
1
0 - 3
123142 19-01-20
kl. 17:00
Frederiksberg Volley Team Køge Bülowsvejhallen
1
1 - 3
123147 28-01-20
kl. 20:00
Holte IF Frederiksberg Volley Ny Holtehal
1
3 - 0
123156 29-01-20
kl. 20:30
Fortuna Odense Volley Gentofte Volley Marienlyst Centret Hal 1
1
2 - 3
123149 01-02-20
kl. 13:00
Team Køge Gentofte Volley Asgårdskolen
1
2 - 3
123148 01-02-20
kl. 14:00
Brøndby VK Fortuna Odense Volley Stadionhal 1
1
3 - 0
123146 02-02-20
kl. 15:00
ASV Elite VK Vestsjælland Århus Gl. Stadionhal
1
3 - 0
123153 07-02-20
kl. 20:15
Fortuna Odense Volley Team Køge Marienlyst Centret Hal 1
1
3 - 2
123152 08-02-20
kl. 17:00
Gentofte Volley Brøndby VK Kildeskovshal 1
1
2 - 3
123150 09-02-20
kl. 11:30
Frederiksberg Volley ASV Elite Bülowsvejhallen
1
1 - 3
123151 09-02-20
kl. 12:00
VK Vestsjælland Holte IF Korsørhallen
1
0 - 3
123154 15-02-20
kl. 13:00
ASV Elite Holte IF Århus Gl. Stadionhal
1
0 - 3
123157 15-02-20
kl. 14:00
Brøndby VK Team Køge Stadionhal 1
1
3 - 0
123155 16-02-20
kl. 14:00
Frederiksberg Volley VK Vestsjælland Bülowsvejhallen
1
0 - 3