Forside > Turneringer og resultater > Pulje > Komplet kampprogram

2. Division Herrer, Pulje 3

Komplet kampprogram

Kampnr. Dato Hjemmehold Udehold Spillested / bane Resultat
123662 21-09-19
kl. 15:00
ASV Aarhus.3 Fortuna Odense Volley Århus Gl. Stadionhal
1
3 - 1
123664 21-09-19
kl. 15:30
Volleyball Esbjerg Kolding VK Ådalskolen - Bohr
1
0 - 3
123663 21-09-19
kl. 19:00
DHV Odense.2 SGF Vejle Dalumhallen
1
0 - 3
123665 22-09-19
kl. 15:00
Nordenskov UIF.2 Aabenraa I&G Helle Hallen
1
0 - 3
123667 05-10-19
kl. 11:00
Kolding VK Nordenskov UIF.2 Bramdrupdam Hallerne
1
3 - 0
123669 05-10-19
kl. 12:00
Fortuna Odense Volley DHV Odense.2 Marienlyst Centret Hal 1
1
0 - 3
123666 05-10-19
kl. 13:00
SGF Vejle Volleyball Esbjerg Søndermarkshallen
1
3 - 0
123668 06-10-19
kl. 15:00
Aabenraa I&G ASV Aarhus.3 Aabenraa Svømme & Idrætscenter
1
3 - 0
123672 12-10-19
kl. 13:30
Volleyball Esbjerg Fortuna Odense Volley Ådalskolen - Bohr
1
3 - 1
123671 12-10-19
kl. 14:00
DHV Odense.2 Aabenraa I&G Dalumhallen
1
0 - 3
123670 13-10-19
kl. 13:00
ASV Aarhus.3 Kolding VK Århus Gl. Stadionhal
1
1 - 3
123673 13-10-19
kl. 15:00
Nordenskov UIF.2 SGF Vejle Helle Hallen
1
0 - 3
123674 23-10-19
kl. 19:30
Aabenraa I&G Volleyball Esbjerg Aabenraa Svømme & Idrætscenter
1
3 - 0
123677 23-10-19
kl. 20:30
Kolding VK DHV Odense.2 Kolding Pædagogseminarium
1
3 - 1
123675 26-10-19
kl. 12:00
Fortuna Odense Volley Nordenskov UIF.2 Marienlyst Centret Hal 1
1
3 - 1
123676 26-10-19
kl. 13:00
SGF Vejle ASV Aarhus.3 Søndermarkshallen
1
3 - 0
123679 31-10-19
kl. 20:30
Volleyball Esbjerg Nordenskov UIF.2 Ådalskolen - Bohr
1
3 - 0
123680 02-11-19
kl. 11:00
Fortuna Odense Volley SGF Vejle Marienlyst Centret Hal 1
1
0 - 3
123678 02-11-19
kl. 19:00
DHV Odense.2 ASV Aarhus.3 Dalumhallen
1
1 - 3
123681 03-11-19
kl. 13:00
Kolding VK Aabenraa I&G Bramdrupdam Hallerne
1
1 - 3
123684 09-11-19
kl. 13:00
SGF Vejle Kolding VK Søndermarkshallen
1
0 - 3
123682 09-11-19
kl. 14:00
ASV Aarhus.3 Volleyball Esbjerg Århus Gl. Stadionhal
1
3 - 2
123683 10-11-19
kl. 13:00
Nordenskov UIF.2 DHV Odense.2 Helle Hallen
2
0 - 3
123685 10-11-19
kl. 15:00
Aabenraa I&G Fortuna Odense Volley Aabenraa Svømme & Idrætscenter
1
3 - 0
123686 17-11-19
kl. 11:00
Nordenskov UIF.2 ASV Aarhus.3 Helle Hallen
1
0 - 3
123689 20-11-19
kl. 19:30
Aabenraa I&G SGF Vejle Aabenraa Svømme & Idrætscenter
1
3 - 0
123688 23-11-19
kl. 13:00
Kolding VK Fortuna Odense Volley Bramdrupdam Hallerne
1
3 - 1
123687 23-11-19
kl. 15:00
DHV Odense.2 Volleyball Esbjerg Dalumhallen
1
3 - 1
123690 27-11-19
kl. 19:00
Fortuna Odense Volley ASV Aarhus.3 Tornbjerg gymnasiehal
1
0 - 3
123692 30-11-19
kl. 10:00
Kolding VK Volleyball Esbjerg Bramdrupdam Hallerne
1
3 - 0
123691 30-11-19
kl. 13:00
SGF Vejle DHV Odense.2 Søndermarkshallen
1
3 - 2
123693 30-11-19
kl. 15:00
Aabenraa I&G Nordenskov UIF.2 Aabenraa Svømme & Idrætscenter
1
3 - 1
123696 07-12-19
kl. 12:00
ASV Aarhus.3 Aabenraa I&G Århus Gl. Stadionhal
1
0 - 3
123697 07-12-19
kl. 14:00
Fortuna Odense Volley DHV Odense.2 Marienlyst Centret Hal 1
1
0 - 3
123695 07-12-19
kl. 15:00
Nordenskov UIF.2 Kolding VK Helle Hallen
1
0 - 3
123694 07-12-19
kl. 15:30
Volleyball Esbjerg SGF Vejle Ådalskolen - Bohr
1
0 - 3
123700 14-12-19
kl. 12:00
Fortuna Odense Volley Volleyball Esbjerg Odense Idrætshal
3 - 0
123698 14-12-19
kl. 13:00
Kolding VK ASV Aarhus.3 Kolding Pædagogseminarium
1
3 - 0
123701 15-12-19
kl. 11:00
SGF Vejle Nordenskov UIF.2 Søndermarkshallen
1
3 - 2
123699 15-12-19
kl. 15:00
Aabenraa I&G DHV Odense.2 Aabenraa Svømme & Idrætscenter
1
3 - 0
123705 11-01-20
kl. 13:00
DHV Odense.2 Kolding VK Dalumhallen
1
0 - 3
123702 11-01-20
kl. 13:30
Volleyball Esbjerg Aabenraa I&G Ådalskolen - Bohr
1
0 - 3
123703 11-01-20
kl. 15:00
Nordenskov UIF.2 Fortuna Odense Volley Helle Hallen
1
3 - 2
123704 12-01-20
kl. 12:00
ASV Aarhus.3 SGF Vejle Århus Gl. Stadionhal
1
3 - 0
123709 15-01-20
kl. 19:30
Aabenraa I&G Kolding VK Aabenraa Svømme & Idrætscenter
1
3 - 1
123708 18-01-20
kl. 13:00
SGF Vejle Fortuna Odense Volley Søndermarkshallen
1
3 - 0
123706 18-01-20
kl. 14:00
ASV Aarhus.3 DHV Odense.2 Århus Gl. Stadionhal
1
2 - 3
123707 19-01-20
kl. 15:00
Nordenskov UIF.2 Volleyball Esbjerg Helle Hallen
1
0 - 3
123710 25-01-20
kl. 13:30
Volleyball Esbjerg ASV Aarhus.3 Ådalskolen - Bohr
1
0 - 3
123713 25-01-20
kl. 14:00
Fortuna Odense Volley Aabenraa I&G Sct. Knuds Gymnasie hal
1
0 - 3
123712 26-01-20
kl. 11:00
Kolding VK SGF Vejle Kolding Pædagogseminarium
1
3 - 0
123711 26-01-20
kl. 18:00
DHV Odense.2 Nordenskov UIF.2 Dalumhallen
1
3 - 0
123714 01-02-20
kl. 12:00
ASV Aarhus.3 Nordenskov UIF.2 Århus Gl. Stadionhal
1
3 - 0
123716 01-02-20
kl. 14:00
Fortuna Odense Volley Kolding VK Sct. Knuds Gymnasie hal
1
0 - 3
123715 01-02-20
kl. 15:30
Volleyball Esbjerg DHV Odense.2 Ådalskolen - Bohr
1
2 - 3
123718 04-02-20
kl. 20:30
ASV Aarhus.3 Fortuna Odense Volley Århus Gl. Stadionhal
1
3 - 1
123720 08-02-20
kl. 13:30
Volleyball Esbjerg Kolding VK Ådalskolen - Bohr
1
1 - 3
123719 08-02-20
kl. 17:00
DHV Odense.2 SGF Vejle Dalumhallen
1
2 - 3
123721 17-02-20
kl. 20:30
Nordenskov UIF.2 Aabenraa I&G Helle Hallen
1
0 - 3
123717 23-02-20
kl. 11:00
SGF Vejle Aabenraa I&G Søndermarkshallen
1
0 - 3
123725 25-02-20
kl. 18:30
DHV Odense.2 Fortuna Odense Volley Dalumhallen
1
3 - 1
123722 29-02-20
kl. 13:00
SGF Vejle Volleyball Esbjerg Søndermarkshallen
1
3 - 1
123723 29-02-20
kl. 13:00
Kolding VK Nordenskov UIF.2 Kolding Pædagogseminarium
1
3 - 0
123724 01-03-20
kl. 15:00
Aabenraa I&G ASV Aarhus.3 Aabenraa Svømme & Idrætscenter
1
3 - 0
123726 07-03-20
kl. 13:00
ASV Aarhus.3 Kolding VK Århus Gl. Stadionhal
1
0 - 3
123728 07-03-20
kl. 13:30
Volleyball Esbjerg Fortuna Odense Volley Ådalskolen - Bohr
1
3 - 0 UHT
123729 07-03-20
kl. 15:00
Nordenskov UIF.2 SGF Vejle Helle Hallen
1
0 - 3
123730 11-03-20
kl. 19:30
Aabenraa I&G Volleyball Esbjerg Aabenraa Svømme & Idrætscenter
1
3 - 0
123731 14-03-20
kl. 12:00
Fortuna Odense Volley Nordenskov UIF.2 Odense Idrætshal
ANN
123732 14-03-20
kl. 13:00
SGF Vejle ASV Aarhus.3 Søndermarkshallen
1
ANN
123733 15-03-20
kl. 12:00
Kolding VK DHV Odense.2 Kolding Pædagogseminarium
1
ANN
123736 21-03-20
kl. 12:00
Fortuna Odense Volley SGF Vejle Marienlyst Centret Hal 1
1
ANN
123734 21-03-20
kl. 15:00
DHV Odense.2 ASV Aarhus.3 Dalumhallen
1
ANN
123735 21-03-20
kl. 15:30
Volleyball Esbjerg Nordenskov UIF.2 Ådalskolen - Bohr
1
ANN
123737 22-03-20
kl. 11:00
Kolding VK Aabenraa I&G Kolding Pædagogseminarium
1
ANN
123738 28-03-20
kl. 14:00
ASV Aarhus.3 Volleyball Esbjerg Århus Gl. Stadionhal
1
ANN
123740 29-03-20
kl. 11:00
SGF Vejle Kolding VK Søndermarkshallen
1
ANN
123741 29-03-20
kl. 15:00
Aabenraa I&G Fortuna Odense Volley Aabenraa Svømme & Idrætscenter
1
ANN
123739 29-03-20
kl. 15:00
Nordenskov UIF.2 DHV Odense.2 Helle Hallen
1
ANN
123727 02-04-20
kl. 19:30
DHV Odense.2 Aabenraa I&G Dalumhallen
1
ANN
123745 04-04-20
kl. 15:00
Aabenraa I&G SGF Vejle Aabenraa Svømme & Idrætscenter
1
ANN
123743 04-04-20
kl. 15:00
DHV Odense.2 Volleyball Esbjerg Dalumhallen
1
ANN
123744 05-04-20
kl. 12:00
Kolding VK Fortuna Odense Volley Bramdrupdam Hallerne
1
ANN
123742 05-04-20
kl. 15:00
Nordenskov UIF.2 ASV Aarhus.3 Helle Hallen
1
ANN