Forside > Turneringer og resultater > Pulje > Komplet kampprogram

2. Division Herrer, Pulje 2

Komplet kampprogram

Kampnr. Dato Hjemmehold Udehold Spillested / bane Resultat
123578 22-09-19
kl. 11:00
Himmelev VK Grøndal EV Wildcard Himmelev Gym.
1
0 - 3
123580 22-09-19
kl. 11:00
Hillerød G & I Gentofte Volley.3 Sophienborgskolen
1
3 - 1
123579 22-09-19
kl. 12:00
VK Vestsjælland.2 VLI Korsørhallen
1
0 - 3
123583 05-10-19
kl. 13:00
Gentofte Volley.3 Farum-Holte.2 Kildeskovshal 1
1
2 - 3
123582 06-10-19
kl. 13:30
VLI Hillerød G & I Kedelhallen
1
3 - 0
123585 06-10-19
kl. 14:00
Grøndal EV Wildcard VK Vestsjælland.2 Hillerødgades Sportssal
1
3 - 0
123586 08-10-19
kl. 20:30
Himmelev VK Gentofte Volley.3 Trekronerhallen
1
3 - 0
123589 13-10-19
kl. 10:00
Farum-Holte.2 VLI Ny Holtehal
1
0 - 3
123588 13-10-19
kl. 11:00
Hillerød G & I Grøndal EV Wildcard Sophienborgskolen
1
1 - 3
123593 26-10-19
kl. 13:00
Gentofte Volley.3 VK Vestsjælland.2 Kildeskovshal 1
1
0 - 3
123591 27-10-19
kl. 12:00
Grøndal EV Wildcard Farum-Holte.2 Hillerødgades Sportssal
1
2 - 3
123592 27-10-19
kl. 13:30
VLI Himmelev VK Falkonergårdens Gymnasium
1
3 - 0
123599 31-10-19
kl. 20:00
Farum-Holte.2 VK Vestsjælland.2 Gl. Holtehal
1
3 - 0
123595 03-11-19
kl. 15:00
Hillerød G & I Farum-Holte.2 Lyngehallen
1
1 - 3
123596 03-11-19
kl. 18:00
Grøndal EV Wildcard VLI Hillerødgades Sportssal
1
3 - 0
123594 03-11-19
kl. 18:00
VK Vestsjælland.2 Himmelev VK Korsørhallen
1
2 - 3
123598 10-11-19
kl. 11:00
Himmelev VK Hillerød G & I Himmelev Gym.
1
3 - 0
123600 10-11-19
kl. 13:30
VLI Gentofte Volley.3 Kedelhallen
1
3 - 1
123604 23-11-19
kl. 13:00
Gentofte Volley.3 Grøndal EV Wildcard Kildeskovshal 1
1
123602 24-11-19
kl. 16:00
Farum-Holte.2 Himmelev VK Ny Holtehal
1
123603 24-11-19
kl. 18:00
VK Vestsjælland.2 Hillerød G & I Korsørhallen
1
123608 30-11-19
kl. 13:00
Gentofte Volley.3 Hillerød G & I Kildeskovshal 1
1
123607 01-12-19
kl. 11:30
VLI VK Vestsjælland.2 Kedelhallen
1
123606 01-12-19
kl. 12:00
Grøndal EV Wildcard Himmelev VK Hillerødgades Sportssal
1
123613 07-12-19
kl. 12:00
VK Vestsjælland.2 Grøndal EV Wildcard Korsørhallen
1
123611 08-12-19
kl. 10:00
Farum-Holte.2 Gentofte Volley.3 Ny Holtehal
1
123610 08-12-19
kl. 11:00
Hillerød G & I VLI Sophienborgskolen
1
123614 14-12-19
kl. 13:00
Gentofte Volley.3 Himmelev VK Kildeskovshal 1
1
123617 15-12-19
kl. 11:30
VLI Farum-Holte.2 Kedelhallen
1
123616 15-12-19
kl. 12:00
Grøndal EV Wildcard Hillerød G & I Hillerødgades Sportssal
1
123619 12-01-20
kl. 11:00
Farum-Holte.2 Grøndal EV Wildcard Ny Holtehal
1
123620 12-01-20
kl. 13:00
Himmelev VK VLI Himmelev Gym.
1
123621 12-01-20
kl. 14:00
VK Vestsjælland.2 Gentofte Volley.3 Korsørhallen
1
123623 18-01-20
kl. 10:00
Farum-Holte.2 Hillerød G & I Ny Holtehal
1
123622 19-01-20
kl. 11:00
Himmelev VK VK Vestsjælland.2 Himmelev Gym.
1
123624 19-01-20
kl. 11:30
VLI Grøndal EV Wildcard Kedelhallen
1
123628 26-01-20
kl. 10:00
Gentofte Volley.3 VLI Kildeskovshal 1
1
123626 26-01-20
kl. 11:00
Hillerød G & I Himmelev VK Sophienborgskolen
1
123627 26-01-20
kl. 14:00
VK Vestsjælland.2 Farum-Holte.2 Korsørhallen
1
123631 02-02-20
kl. 11:00
Hillerød G & I VK Vestsjælland.2 Sophienborgskolen
1
123630 02-02-20
kl. 13:00
Himmelev VK Farum-Holte.2 Himmelev Gym.
1
123632 02-02-20
kl. 14:00
Grøndal EV Wildcard Gentofte Volley.3 Hillerødgades Sportssal
1
123634 09-02-20
kl. 11:00
Himmelev VK Grøndal EV Wildcard Himmelev Gym.
1
123636 09-02-20
kl. 11:00
Hillerød G & I Gentofte Volley.3 Sophienborgskolen
1
123635 09-02-20
kl. 18:00
VK Vestsjælland.2 VLI Korsørhallen
1
123638 01-03-20
kl. 13:30
VLI Hillerød G & I Kedelhallen
1
123639 01-03-20
kl. 14:00
Gentofte Volley.3 Farum-Holte.2 Kildeskovshal 1
1
123641 01-03-20
kl. 14:00
Grøndal EV Wildcard VK Vestsjælland.2 Hillerødgades Sportssal
1
123658 05-03-20
kl. 20:00
Farum-Holte.2 Himmelev VK Gl. Holtehal
1
123644 08-03-20
kl. 11:00
Hillerød G & I Grøndal EV Wildcard Sophienborgskolen
1
123645 08-03-20
kl. 11:00
Farum-Holte.2 VLI Ny Holtehal
1
123642 08-03-20
kl. 13:00
Himmelev VK Gentofte Volley.3 Himmelev Gym.
1
123647 15-03-20
kl. 12:00
Grøndal EV Wildcard Farum-Holte.2 Hillerødgades Sportssal
1
123648 15-03-20
kl. 13:30
VLI Himmelev VK Kedelhallen
1
123649 15-03-20
kl. 14:00
Gentofte Volley.3 VK Vestsjælland.2 Kildeskovshal 1
1
123651 22-03-20
kl. 11:00
Hillerød G & I Farum-Holte.2 Sophienborgskolen
1
123650 22-03-20
kl. 12:00
VK Vestsjælland.2 Himmelev VK Korsørhallen
1
123652 22-03-20
kl. 16:00
Grøndal EV Wildcard VLI Hillerødgades Sportssal
1
123655 28-03-20
kl. 11:00
Farum-Holte.2 VK Vestsjælland.2 Ny Holtehal
1
123654 29-03-20
kl. 11:00
Himmelev VK Hillerød G & I Himmelev Gym.
1
123656 29-03-20
kl. 15:30
VLI Gentofte Volley.3 Kedelhallen
1
123659 05-04-20
kl. 12:00
VK Vestsjælland.2 Hillerød G & I Korsørhallen
1
123660 05-04-20
kl. 14:00
Gentofte Volley.3 Grøndal EV Wildcard Kildeskovshal 1
1