Forside > Turneringer og resultater > Pulje > Komplet kampprogram

1. Division Herrer, Øst

Komplet kampprogram

Kampnr. Dato Hjemmehold Udehold Spillested / bane Resultat
123159 21-09-19
kl. 14:30
DTU Volley Hvidovre VK.2 Engelsborghallen
1
2 - 3
123158 22-09-19
kl. 11:00
Lyngby-Gladsaxe Volley Team Køge Engelsborghallen
1
3 - 1
123160 22-09-19
kl. 17:00
Frederiksberg Volley Gentofte Volley.2 Bülowsvejhallen
1
0 - 3
123163 06-10-19
kl. 10:00
Gentofte Volley.2 Farum-Holte Kildeskovshal 1
1
3 - 0
123165 06-10-19
kl. 16:00
Team Køge DTU Volley Asgård skole
1
3 - 2
123162 06-10-19
kl. 17:00
Hvidovre VK.2 Frederiksberg Volley Frihedens Idrætscenter
1
0 - 3
123166 13-10-19
kl. 11:00
Lyngby-Gladsaxe Volley Gentofte Volley.2 Engelsborghallen
1
0 - 3
123168 13-10-19
kl. 11:30
Frederiksberg Volley Team Køge Bülowsvejhallen
1
2 - 3
123169 13-10-19
kl. 16:00
Farum-Holte Hvidovre VK.2 Ny Holtehal
1
0 - 3
123172 27-10-19
kl. 17:00
Hvidovre VK.2 Lyngby-Gladsaxe Volley Frihedens Idrætscenter
1
1 - 3
123173 29-10-19
kl. 19:00
Gentofte Volley.2 DTU Volley Gentoftehallen
1
3 - 0
123176 02-11-19
kl. 14:00
Team Køge Hvidovre VK.2 Asgård skole
1
3 - 1
123174 02-11-19
kl. 14:30
DTU Volley Lyngby-Gladsaxe Volley Engelsborghallen
1
0 - 3
123175 03-11-19
kl. 11:30
Frederiksberg Volley Farum-Holte Bülowsvejhallen
1
3 - 0
123171 09-11-19
kl. 15:00
Team Køge Farum-Holte Asgård skole
1
0 - 3
123178 10-11-19
kl. 09:00
Lyngby-Gladsaxe Volley Frederiksberg Volley Engelsborghallen
1
0 - 3
123179 10-11-19
kl. 16:00
Farum-Holte DTU Volley Ny Holtehal
1
3 - 0
123180 10-11-19
kl. 17:00
Hvidovre VK.2 Gentofte Volley.2 Frihedens Idrætscenter
1
1 - 3
123183 22-11-19
kl. 20:30
DTU Volley Frederiksberg Volley Engelsborghallen
1
1 - 3
123184 24-11-19
kl. 10:00
Gentofte Volley.2 Team Køge Kildeskovshal 1
1
3 - 0
123182 24-11-19
kl. 10:00
Farum-Holte Lyngby-Gladsaxe Volley Ny Holtehal
1
3 - 2
123186 30-11-19
kl. 13:00
Team Køge Lyngby-Gladsaxe Volley Asgård skole
1
0 - 3
123188 01-12-19
kl. 12:00
Gentofte Volley.2 Frederiksberg Volley Kildeskovshal 1
1
1 - 3
123193 07-12-19
kl. 14:30
DTU Volley Team Køge Engelsborghallen
1
3 - 1
123190 08-12-19
kl. 09:30
Frederiksberg Volley Hvidovre VK.2 Bülowsvejhallen
1
3 - 0
123191 08-12-19
kl. 12:00
Farum-Holte Gentofte Volley.2 Ny Holtehal
1
1 - 3
123194 10-12-19
kl. 20:15
Gentofte Volley.2 Lyngby-Gladsaxe Volley Gentoftehallen
1
3 - 1
123196 14-12-19
kl. 15:00
Team Køge Frederiksberg Volley Asgård skole
1
0 - 3
123197 15-12-19
kl. 17:00
Hvidovre VK.2 Farum-Holte Frihedens Idrætscenter
1
1 - 3
123201 11-01-20
kl. 16:30
DTU Volley Gentofte Volley.2 Engelsborghallen
1
0 - 3
123200 12-01-20
kl. 09:00
Lyngby-Gladsaxe Volley Hvidovre VK.2 Engelsborghallen
1
0 - 3
123199 12-01-20
kl. 13:00
Farum-Holte Team Køge Ny Holtehal
1
3 - 0
123203 18-01-20
kl. 12:00
Farum-Holte Frederiksberg Volley Ny Holtehal
1
3 - 2
123204 19-01-20
kl. 10:00
Hvidovre VK.2 Team Køge Frihedens Idrætscenter
1
2 - 3
123202 19-01-20
kl. 12:00
Lyngby-Gladsaxe Volley DTU Volley Engelsborghallen
1
3 - 0
123206 26-01-20
kl. 11:30
Frederiksberg Volley Lyngby-Gladsaxe Volley Bülowsvejhallen
1
3 - 1
123207 26-01-20
kl. 12:30
DTU Volley Farum-Holte Engelsborghallen
1
0 - 3
123212 01-02-20
kl. 15:00
Team Køge Gentofte Volley.2 Asgård skole
1
1 - 3
123210 02-02-20
kl. 10:00
Lyngby-Gladsaxe Volley Farum-Holte Engelsborghallen
1
2 - 3
123211 02-02-20
kl. 11:30
Frederiksberg Volley DTU Volley Bülowsvejhallen
1
3 - 0
123187 06-02-20
kl. 20:45
Hvidovre VK.2 DTU Volley Frihedens Idrætscenter
1
3 - 0
123215 08-02-20
kl. 16:30
DTU Volley Hvidovre VK.2 Engelsborghallen
1
3 - 0
123216 09-02-20
kl. 13:30
Frederiksberg Volley Gentofte Volley.2 Bülowsvejhallen
1
0 - 3
123214 09-02-20
kl. 14:00
Lyngby-Gladsaxe Volley Team Køge Engelsborghallen
1
1 - 3
123208 11-02-20
kl. 18:45
Gentofte Volley.2 Hvidovre VK.2 Gentoftehallen
1
3 - 1
123221 29-02-20
kl. 14:00
Team Køge DTU Volley Asgård skole
1
0 - 3
123218 01-03-20
kl. 10:00
Hvidovre VK.2 Frederiksberg Volley Frihedens Idrætscenter
1
1 - 3
123219 01-03-20
kl. 10:00
Gentofte Volley.2 Farum-Holte Kildeskovshal 1
1
3 - 1
123222 08-03-20
kl. 11:00
Lyngby-Gladsaxe Volley Gentofte Volley.2 Engelsborghallen
1
0 - 3
123224 08-03-20
kl. 11:30
Frederiksberg Volley Team Køge Bülowsvejhallen
1
3 - 0
123225 08-03-20
kl. 15:00
Farum-Holte Hvidovre VK.2 Ny Holtehal
1
3 - 1
123227 14-03-20
kl. 13:00
Team Køge Farum-Holte Asgård skole
1
ANN
123228 15-03-20
kl. 12:00
Hvidovre VK.2 Lyngby-Gladsaxe Volley Frihedens Idrætscenter
1
ANN
123229 15-03-20
kl. 12:00
Gentofte Volley.2 DTU Volley Kildeskovshal 1
1
ANN
123232 21-03-20
kl. 13:00
Team Køge Hvidovre VK.2 Asgård skole
1
ANN
123231 22-03-20
kl. 11:30
Frederiksberg Volley Farum-Holte Bülowsvejhallen
1
ANN
123230 22-03-20
kl. 14:30
DTU Volley Lyngby-Gladsaxe Volley Engelsborghallen
1
ANN
123235 28-03-20
kl. 13:00
Farum-Holte DTU Volley Ny Holtehal
1
ANN
123236 29-03-20
kl. 10:00
Hvidovre VK.2 Gentofte Volley.2 Frihedens Idrætscenter
1
ANN
123234 29-03-20
kl. 17:00
Lyngby-Gladsaxe Volley Frederiksberg Volley Engelsborghallen
1
ANN
123240 05-04-20
kl. 10:00
Gentofte Volley.2 Team Køge Kildeskovshal 1
1
ANN
123238 05-04-20
kl. 13:00
Farum-Holte Lyngby-Gladsaxe Volley Ny Holtehal
1
ANN
123239 05-04-20
kl. 14:30
DTU Volley Frederiksberg Volley Engelsborghallen
1
ANN