Forside > Turneringer og resultater > Pulje > Komplet kampprogram

Mix 2, Sjælland

Komplet kampprogram

Kampnr. Dato Hjemmehold Udehold Spillested / bane Resultat
122304 29-09-18
kl. 13:00
Helsingør VK.2 Grøndal EV Borupgårskolen
2
0 - 2
122326 29-09-18
kl. 14:15
Gentofte Volley Grøndal EV Borupgårskolen
2
2 - 0
122355 29-09-18
kl. 15:30
Helsingør VK.2 Gentofte Volley Borupgårskolen
2
1 - 2
122306 30-09-18
kl. 14:00
Frederiksberg Volley VK Holbæk Kedelhallen
1
2 - 1
122313 30-09-18
kl. 15:15
Enghave VK VK Holbæk Kedelhallen
1
0 - 2
122361 30-09-18
kl. 16:30
Frederiksberg Volley Enghave VK Kedelhallen
1
2 - 0
122312 13-10-18
kl. 10:00
VK Holbæk Grøndal EV Bjergmarkshallen
1
0 - 2
122302 13-10-18
kl. 11:15
Grøndal EV Gentofte Volley.2 Bjergmarkshallen
1
2 - 0
122329 13-10-18
kl. 12:30
VK Holbæk Gentofte Volley.2 Bjergmarkshallen
1
1 - 2
122353 03-11-18
kl. 14:00
Gentofte Volley VK Holbæk Kildeskovshal 1
1
2 - 1
122359 03-11-18
kl. 14:00
Frederiksberg Volley Gentofte Volley.2 Kildeskovshal 1
2
2 - 1
122311 03-11-18
kl. 14:00
Enghave VK Grøndal EV Kildeskovshal 1
3
0 - 2
122314 03-11-18
kl. 15:15
Frederiksberg Volley Helsingør VK.2 Kildeskovshal 1
2
2 - 0
122307 03-11-18
kl. 15:15
Værløse VK VK Holbæk Kildeskovshal 1
1
2 - 0
122336 03-11-18
kl. 15:15
Amager VK.2 Enghave VK Kildeskovshal 1
3
2 - 0
122340 03-11-18
kl. 16:30
Helsingør VK.2 Gentofte Volley.2 Kildeskovshal 1
2
1 - 2
122356 03-11-18
kl. 16:30
Grøndal EV Amager VK.2 Kildeskovshal 1
3
2 - 0
122308 03-11-18
kl. 16:30
Gentofte Volley Værløse VK Kildeskovshal 1
1
0 - 2
122315 10-11-18
kl. 14:00
Amager VK.2 Frederiksberg Volley Sundbyhal 2
2
0 - 2
122334 10-11-18
kl. 14:00
Værløse VK Helsingør VK.2 Sundbyhal 2
3
2 - 1
122292 10-11-18
kl. 15:15
Frederiksberg Volley Gentofte Volley Sundbyhal 2
2
2 - 1
122296 10-11-18
kl. 15:15
Enghave VK Helsingør VK.2 Sundbyhal 2
3
1 - 2
122297 10-11-18
kl. 16:30
Enghave VK Værløse VK Sundbyhal 2
3
0 - 2
122300 10-11-18
kl. 16:30
Amager VK.2 Gentofte Volley Sundbyhal 2
2
0 - 2
122331 17-11-18
kl. 13:00
VK Holbæk Amager VK.2 Borupgårskolen
1
1 - 2
122316 17-11-18
kl. 14:15
Amager VK.2 Helsingør VK.2 Borupgårskolen
1
2 - 1
122319 17-11-18
kl. 15:30
Helsingør VK.2 VK Holbæk Borupgårskolen
1
2 - 1
122322 24-11-18
kl. 14:00
Amager VK.2 Værløse VK Sundbyhal 2
1
0 - 2
122310 24-11-18
kl. 15:15
Værløse VK Gentofte Volley.2 Sundbyhal 2
2
2 - 0
122330 24-11-18
kl. 16:30
Amager VK.2 Gentofte Volley.2 Sundbyhal 2
1
2 - 1
122290 09-12-18
kl. 10:00
Grøndal EV Frederiksberg Volley Hillerødgades Sportssal
1
2 - 1
122343 09-12-18
kl. 11:15
Værløse VK Frederiksberg Volley Hillerødgades Sportssal
1
0 - 2
122320 09-12-18
kl. 12:30
Grøndal EV Værløse VK Hillerødgades Sportssal
1
2 - 1
122337 09-12-18
kl. 16:00
Gentofte Volley Enghave VK Bavnehøjhallen
2
2 - 0
122344 09-12-18
kl. 17:15
Gentofte Volley Gentofte Volley.2 Bavnehøjhallen
2
2 - 0
122325 09-12-18
kl. 18:30
Enghave VK Gentofte Volley.2 Bavnehøjhallen
1
2 - 0
122291 20-01-19
kl. 10:00
Grøndal EV Gentofte Volley Hillerødgades Sportssal
1
2 - 0
122317 20-01-19
kl. 11:15
Gentofte Volley Helsingør VK.2 Hillerødgades Sportssal
1
2 - 0
122338 20-01-19
kl. 12:30
Grøndal EV Helsingør VK.2 Hillerødgades Sportssal
1
2 - 0
122341 02-02-19
kl. 10:00
VK Holbæk Frederiksberg Volley Bjergmarkshallen
2
1 - 2
122328 02-02-19
kl. 11:15
Gentofte Volley Frederiksberg Volley Bjergmarkshallen
2
1 - 2
122318 02-02-19
kl. 12:30
VK Holbæk Gentofte Volley Bjergmarkshallen
2
1 - 2
122293 02-02-19
kl. 14:00
Gentofte Volley.2 Amager VK.2 Sundbyhal 2
1
1 - 2
122339 02-02-19
kl. 15:15
Gentofte Volley.2 Grøndal EV Sundbyhal 2
1
0 - 2
122321 02-02-19
kl. 16:30
Amager VK.2 Grøndal EV Sundbyhal 2
1
0 - 2
122324 23-02-19
kl. 14:00
Gentofte Volley.2 Frederiksberg Volley Kildeskovshal 1
2
0 - 2
122335 23-02-19
kl. 14:00
Gentofte Volley Amager VK.2 Kildeskovshal 1
1
2 - 0
122352 23-02-19
kl. 15:15
Helsingør VK.2 Frederiksberg Volley Kildeskovshal 1
2
0 - 2
122346 23-02-19
kl. 15:15
Værløse VK Gentofte Volley Kildeskovshal 1
1
2 - 0
122357 23-02-19
kl. 16:30
Værløse VK Amager VK.2 Kildeskovshal 1
1
1 - 2
122303 23-02-19
kl. 16:30
Gentofte Volley.2 Helsingør VK.2 Kildeskovshal 1
2
2 - 0
122347 03-03-19
kl. 14:00
VK Holbæk Grøndal EV Hillerødgades Sportssal
1
0 - 2
122348 03-03-19
kl. 15:15
VK Holbæk Enghave VK Hillerødgades Sportssal
1
1 - 2
122349 03-03-19
kl. 16:30
Grøndal EV Enghave VK Hillerødgades Sportssal
1
2 - 0
122345 17-03-19
kl. 10:00
Gentofte Volley.2 Værløse VK Bavnehøjhallen
2
1 - 2
122301 17-03-19
kl. 10:00
Enghave VK Amager VK.2 Bavnehøjhallen
1
0 - 2
122294 17-03-19
kl. 11:15
Gentofte Volley.2 VK Holbæk Bavnehøjhallen
2
2 - 1
122350 17-03-19
kl. 11:15
Frederiksberg Volley Amager VK.2 Bavnehøjhallen
1
1 - 2
122342 17-03-19
kl. 12:00
Værløse VK VK Holbæk Bavnehøjhallen
2
2 - 0
122323 17-03-19
kl. 12:30
Enghave VK Frederiksberg Volley Bavnehøjhallen
1
0 - 2
122333 30-03-19
kl. 13:00
Helsingør VK.2 Enghave VK Borupgårskolen
2
2 - 1
122332 30-03-19
kl. 14:15
Værløse VK Enghave VK Borupgårskolen
2
2 - 0
122298 30-03-19
kl. 15:30
Helsingør VK.2 Værløse VK Borupgårskolen
2
2 - 0
122327 07-04-19
kl. 10:00
Frederiksberg Volley Grøndal EV Kedelhallen
1
0 - 2
122351 07-04-19
kl. 10:00
Helsingør VK.2 Amager VK.2 Bavnehøjhallen
2
0 - 2
122360 07-04-19
kl. 10:00
Gentofte Volley.2 Enghave VK Bavnehøjhallen
1
2 - 0
122354 07-04-19
kl. 11:15
VK Holbæk Helsingør VK.2 Bavnehøjhallen
2
1 - 2
122358 07-04-19
kl. 11:15
Værløse VK Grøndal EV Kedelhallen
1
0 - 2
122309 07-04-19
kl. 11:15
Gentofte Volley.2 Gentofte Volley Bavnehøjhallen
1
0 - 2
122299 07-04-19
kl. 12:30
Enghave VK Gentofte Volley Bavnehøjhallen
1
0 - 2
122295 07-04-19
kl. 12:30
Amager VK.2 VK Holbæk Bavnehøjhallen
2
2 - 0
122305 07-04-19
kl. 12:30
Frederiksberg Volley Værløse VK Kedelhallen
1
0 - 2