Eksportér til kalender
Eksportér til Word
Eksportér til Excel
Udskriv
Forside
>
Turneringer og resultater
>
Pulje
>
Komplet kampprogram
Danmarksserie Damer, Sjælland
Stilling
Kampprogram
Komplet kampprogram
Holdoversigt
Til opslagstavlen
Komplet kampprogram
Kampnr.
Dato
Hjemmehold
Udehold
Spillested / bane
Resultat
121187
23-09-18
kl. 10:00
Hvidovre VK.2
Aarby Volley
Frihedens Idrætscenter
1
3 - 0
121183
23-09-18
kl. 11:00
DTU Volley
Himmelev VK
Polythallen
1
3 - 1
121180
23-09-18
kl. 15:00
VLI.2
Glostrup IC
Kedelhallen
1
1 - 3
121197
30-09-18
kl. 15:00
Glostrup IC
Himmelev VK
Hvissingehallen
1
1 - 3
121207
30-09-18
kl. 15:00
Hillerød G & I
DTU Volley
Sophienborgskolen
1
1 - 3
121192
01-10-18
kl. 19:30
Taastrup IK
VLI.2
Taastrup Idrætshaller
Hal B - 1
3 - 0
121188
06-10-18
kl. 13:00
Taastrup IK
Himmelev VK
Taastrup Idrætshaller
Hal B - 1
1 - 3
121190
07-10-18
kl. 12:00
Glostrup IC
DTU Volley
Hvissingehallen
1
0 - 3
121191
07-10-18
kl. 12:00
Aarby Volley
VK Vestsjælland.2
Årby Fritidscenter
1
0 - 3
121209
10-10-18
kl. 20:00
VLI.2
Hvidovre VK.2
Kedelhallen
1
0 - 3
121182
14-10-18
kl. 10:00
VK Vestsjælland.2
Hvidovre VK.2
Korsørhallen
1
3 - 0
121195
21-10-18
kl. 11:00
DTU Volley
VK Vestsjælland.2
Polythallen
1
0 - 3
121220
22-10-18
kl. 19:30
Taastrup IK
Glostrup IC
Taastrup Idrætshaller
Hal B - 1
0 - 3
121201
28-10-18
kl. 09:00
VLI.2
VK Vestsjælland.2
Kedelhallen
1
0 - 3
121194
28-10-18
kl. 11:00
Himmelev VK
Hvidovre VK.2
Himmelev Gym.
1
2 - 3
121193
28-10-18
kl. 15:00
Hillerød G & I
Glostrup IC
Sophienborgskolen
1
1 - 3
121217
04-11-18
kl. 12:00
Aarby Volley
Hillerød G & I
Årby Fritidscenter
1
0 - 3
121250
04-11-18
kl. 12:00
Glostrup IC
Hvidovre VK.2
Hvissingehallen
1
3 - 1
121213
04-11-18
kl. 15:30
DTU Volley
VLI.2
Polythallen
1
3 - 0
121196
04-11-18
kl. 16:00
VK Vestsjælland.2
Taastrup IK
Korsørhallen
1
3 - 2
121206
08-11-18
kl. 20:00
VK Vestsjælland.2
Glostrup IC
Korsørhallen
1
1 - 3
121200
10-11-18
kl. 13:00
Taastrup IK
Aarby Volley
Taastrup Idrætshaller
Hal B - 1
3 - 0
121186
11-11-18
kl. 10:00
VK Vestsjælland.2
Hillerød G & I
Korsørhallen
1
1 - 3
121185
11-11-18
kl. 11:00
Himmelev VK
VLI.2
Himmelev Gym.
1
3 - 0
121204
18-11-18
kl. 12:30
Hvidovre VK.2
Taastrup IK
Frihedens Idrætscenter
1
0 - 3
HHT
121238
18-11-18
kl. 13:00
Hillerød G & I
Himmelev VK
Sophienborgskolen
1
3 - 2
121205
18-11-18
kl. 14:00
Aarby Volley
VLI.2
Årby Fritidscenter
1
2 - 3
121244
25-11-18
kl. 12:30
DTU Volley
Taastrup IK
Polythallen
1
2 - 3
121251
25-11-18
kl. 15:00
Himmelev VK
Aarby Volley
Himmelev Gym.
1
3 - 1
121198
25-11-18
kl. 18:30
Hvidovre VK.2
Hillerød G & I
Frihedens Idrætscenter
1
3 - 0
121210
02-12-18
kl. 12:00
Glostrup IC
Aarby Volley
Hvissingehallen
1
3 - 0
121239
02-12-18
kl. 14:00
Hvidovre VK.2
DTU Volley
Frihedens Idrætscenter
1
0 - 3
121211
02-12-18
kl. 15:00
Himmelev VK
VK Vestsjælland.2
Himmelev Gym.
1
3 - 1
121189
02-12-18
kl. 15:00
VLI.2
Hillerød G & I
Kedelhallen
1
0 - 3
121199
09-12-18
kl. 12:00
Aarby Volley
DTU Volley
Årby Fritidscenter
1
1 - 3
121212
09-12-18
kl. 15:00
Hillerød G & I
Taastrup IK
Sophienborgskolen
1
3 - 2
121202
13-01-19
kl. 11:00
Himmelev VK
Hillerød G & I
Himmelev Gym.
1
3 - 1
121218
13-01-19
kl. 12:00
Hvidovre VK.2
VK Vestsjælland.2
Frihedens Idrætscenter
1
3 - 1
121241
13-01-19
kl. 15:00
VLI.2
Aarby Volley
Kedelhallen
1
0 - 3
121208
19-01-19
kl. 13:00
Taastrup IK
DTU Volley
Taastrup Idrætshaller
Hal B - 1
3 - 2
121225
20-01-19
kl. 13:00
Hillerød G & I
VLI.2
Sophienborgskolen
1
3 - 0
121230
20-01-19
kl. 16:00
Hvidovre VK.2
Himmelev VK
Frihedens Idrætscenter
1
3 - 1
121221
27-01-19
kl. 17:00
VLI.2
Himmelev VK
Kedelhallen
1
0 - 3
121223
03-02-19
kl. 12:00
Aarby Volley
Hvidovre VK.2
Årby Fritidscenter
1
1 - 3
121228
03-02-19
kl. 15:00
VLI.2
Taastrup IK
Kedelhallen
1
0 - 3
121214
09-02-19
kl. 10:00
Hvidovre VK.2
Glostrup IC
Frihedens Idrætscenter
1
3 - 2
121232
10-02-19
kl. 13:00
Taastrup IK
VK Vestsjælland.2
Taastrup Idrætshaller
Hal B - 1
3 - 1
121215
24-02-19
kl. 14:00
Aarby Volley
Himmelev VK
Årby Fritidscenter
1
2 - 3
121227
27-02-19
kl. 18:45
VK Vestsjælland.2
Aarby Volley
Korsørhallen
1
3 - 2
121184
28-02-19
kl. 19:45
Glostrup IC
Taastrup IK
Hvissingehallen
1
2 - 3
121247
03-03-19
kl. 10:00
VK Vestsjælland.2
Himmelev VK
Korsørhallen
1
3 - 0
121243
03-03-19
kl. 12:30
DTU Volley
Hillerød G & I
Polythallen
1
3 - 1
121203
10-03-19
kl. 12:30
DTU Volley
Hvidovre VK.2
Polythallen
1
3 - 2
121222
10-03-19
kl. 13:00
Hillerød G & I
VK Vestsjælland.2
Sophienborgskolen
1
2 - 3
121233
14-03-19
kl. 20:00
Himmelev VK
Glostrup IC
Himmelev Gym.
1
2 - 3
121240
16-03-19
kl. 13:00
Taastrup IK
Hvidovre VK.2
Taastrup Idrætshaller
Hal B - 1
3 - 2
121242
17-03-19
kl. 10:00
Glostrup IC
VK Vestsjælland.2
Hvissingehallen
1
3 - 1
121181
17-03-19
kl. 13:00
Hillerød G & I
Aarby Volley
Sophienborgskolen
1
3 - 0
121249
17-03-19
kl. 13:00
VLI.2
DTU Volley
Kedelhallen
1
0 - 3
121236
18-03-19
kl. 19:30
Aarby Volley
Taastrup IK
Årby Fritidscenter
1
1 - 3
121248
23-03-19
kl. 15:00
Taastrup IK
Hillerød G & I
Taastrup Idrætshaller
Hal B - 1
1 - 3
121219
24-03-19
kl. 11:00
Himmelev VK
DTU Volley
Himmelev Gym.
1
0 - 3
121246
24-03-19
kl. 12:00
Aarby Volley
Glostrup IC
Årby Fritidscenter
1
0 - 3
121235
31-03-19
kl. 11:00
DTU Volley
Aarby Volley
Polythallen
1
3 - 0
UHT
121237
31-03-19
kl. 14:00
VK Vestsjælland.2
VLI.2
Korsørhallen
1
3 - 0
121231
07-04-19
kl. 10:00
VK Vestsjælland.2
DTU Volley
Korsørhallen
1
3 - 2
121234
07-04-19
kl. 15:00
Hillerød G & I
Hvidovre VK.2
Sophienborgskolen
1
0 - 3
121216
07-04-19
kl. 15:00
Glostrup IC
VLI.2
Hvissingehallen
1
3 - 0
UHT
121245
13-04-19
kl. 12:00
Hvidovre VK.2
VLI.2
Frihedens Idrætscenter
1
3 - 0
121226
14-04-19
kl. 12:30
DTU Volley
Glostrup IC
Polythallen
1
3 - 0
121224
14-04-19
kl. 15:00
Himmelev VK
Taastrup IK
Himmelev Gym.
1
0 - 3
121229
28-04-19
kl. 12:00
Glostrup IC
Hillerød G & I
Hvissingehallen
1
3 - 1